Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#43461 Hozzászólás Szerző: Festa »

Az Arsenal nagyon kiegyensúlyozatlan lehet,hogy meg tud verni 4-0ra egy Readinget! idegenben viszont akár a Fulhamtől is ki tud kapni.
A bajnoki címért cska Chelsea és a Mu képes küzdeni idén is.és látva a Ferguson gára formáját ez nem is lesz könnyű.sőt ez kesz a Mourinho éra legnehezebben mesgzerzett bajnoki címe :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43462 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem értek egyet. Az Arsenal-t és Pool-t sose becsüld le. Ott lesznek ők is a top 4-ben!
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43463 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Tegnapi ededmények:
Aston Villa 1:3 Man City
Bolton 0:1 Chelsea
Fulham 2:1 Arsenal
Liverpool 0:0 Portsmouth
Man United 3:0 Everton
Nem láttam egyik meccset se, de azt látatlanban is megmondom, hogy az Arsenal kiszállt a bajnoki címért folytatott harcból. A Liverpool meg.. örülnek, ha év végén 4-ek lesznek. A MU megint nyert. :evil:

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#43464 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

kdako írta:Úgy látom, mégsem játszunk a hétvégén, hanem csak később, hétközben lesz a Newcastle elleni meccs.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm

Ha valaki tudja az okát, írja meg! Geri, lemondhatod a szombati foglalást is :lol: :lol: :!:
Az ok szerintem az, hogy a Newcastle ma játszik az UEFA kupában az Eintracht Frankfurt ellen. Ha jól tudom a meccset dec. 13-ra halasztották! (ez utóbbi nem biztos)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43465 Hozzászólás Szerző: kdako »

Úgy látom, mégsem játszunk a hétvégén, hanem csak később, hétközben lesz a Newcastle elleni meccs.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... efault.stm

Ha valaki tudja az okát, írja meg! Geri, lemondhatod a szombati foglalást is :lol: :lol: :!:
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#43466 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Fulham - Arsenal 2-1 és ez már végeredmény. Nem lehetett gyenge meccs, 10 db sárgát kaptak a játékosok, ebből Senderos a 66. percben a másodikat!

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#43467 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

kdako írta:Priskin játszott?
Nem játszott, meccs végéig maradt a cserepadon.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43468 Hozzászólás Szerző: kdako »

Priskin játszott?
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43469 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hozzá kell tenni a tegnapi meccshez, hogy elég sz@r mérkőzés volt, sok-sok falttal; mi már három pirosnál járunk, és ezek közül szerintem egyedül Ballack piros lapja volt jogos, tehát ilyen alapon tegnap négyet-ötöt simán ki lehetett volna osztani. A Sheffield jobb volt tán, így mondhatni megérdemelten győzőtt, de nagyon a végére hagyta a góllövést, arról nem is beszélve, hogy ha a Watford az első félidőben megkapja a tizenegyesét, akkor nyernek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43470 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Watford 0:1 Sheffield - Meddő mezőnyfölényben játszott a United, 2 kapufát is rúgtak, de a végén sikerült győzniük. A döntetlen reálisabb lett volna. Ettől függetlenül szerintem ki fognak esni. Ugyanis akik az utolsó 3 előtt állnak: Newcastle, Blackburn, West Ham, Man City, Middlesbrough. Ezek nem fognak kiesni, arra a nyakamat teszem! Bár a Boro.. :P
Mai meccsek:
Aston Villa v Man City
Fulham v Arsenal
Bolton v Chelsea
Liverpool v Portsmouth
Man United v Everton

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43471 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

A Charltont én sem temettem, viszont a másik 2 csapatban egész egyszerűen nem érzem azt az átütő erőt, ami megvan a 10. hely alatt elhelyezkedő team-eknél megvan. Nem PL szintű csapatok. Ki kell mondani. A Reading-et viszont nagyon megszerettem! Leszámítva az ellenünk játszott meccsüket, na az kritikán aluli volt. Én a klubot szerettem meg. A stadiont, a menedzsert (igazi angol!), a játékosokat (nem mind, de Doyle-t nagyon!). Jó csapat. Mint minden frissen fölkerült klubnál, itt is jövőre dől el, hogy mennyire valók ide. De én máris megelőlegzem nekik a bizalmam. Az angol élvonalnak szüksége van a Reading-re! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43472 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelsea szempontból mindenképp jól sikerült ez a hétvége, csak akkor lehetett volna még jobb, ha nyerünk az Old Traffordon. A minket üldöző bolyból akinek kellett, kikapott (Arsenal, Portsmouth), döntetlent játszottak, a Bolton nyert, de az nekünk jó, 8 ponttal megyünk előttük. A Liverpool még mindig szörnyen gyenge, és szerintem ha így folytatják a télen igencsak szóba fog kerülni Benítez úr menesztése. Mellesleg én még nem temetném el a három jelenleg kieső helyen álló csapatot, nincsenek olyan komolyan leszakadva, persze az élmezőny nem elérhető számukra, de a tizedik-tizenkettedik hely még minden nagyobb erőfeszítés nélkül, kis szerencsével meglehet nekik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43473 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Láttátok a PL összefoglalót? Azért jó erős bajnokság ez az angol! 8)

Newcastle 1:0 Portsmouth - Végre győzött a 'Castle! Elkerültek a kiesőhelyről. Mit keres a Pompey a 4. helyen? :roll:
Tottenham 3:1 Wigan - Borzasztó jó meccs volt, megérdemelt hazai sikerrel. A Sp*rs idén is ott lehet a nagyok mögött.
Aston Villa 1:1 Middlesbrough - a Boro egy lesgóllal szerzett vezetést, a Villa most is jól játszott. Ők ezzel az 5-ek, nem úgy néz ki, hogy le akarnak szakadni. Egyébként a 3. és a 9. helyezett között 3 pont a különbség.
Bolton 3:1 Arsenal - Volt szerencsém teljes egészében megtekinteni a találkozót, és én egyáltalán nem érzem megérdemeltnek a Wanderers győzelmét. Persze elfogult vagyok abban az értelemben, hogy ki nem állhatom a Boltont, de az Ágyúsok jóval többet támadtak, mezőnyfölényben voltak az 1. perctől az utolsóig. Anelka nyerte meg a meccset. Szimpatikus játékos.
Charlton 1:1 Everton - Les Reed szerint ezt a meccset nyerniük kellett volna, és a hétvégén a Sheffield ellen ki kell köszörüliük a csorbát. Nem épp olyan formában játszanak a fiai, mintsem hogy ilyet nyilatkozzon..
Fulham 0:1 Reading - A Reading megragadt az élvonalban. Legalábbis ebben a szezonban már nem lesznek kiesési gondjaik, az tuti. :)
Liverpool 1:0 Man City - Gerrard megmentette a kreativitás nélkül futballozó Poolt. A City feleslegesen játszott bunkerfocit.
West Ham 1:0 Sheffield - A Kalapácsosok új tulaja nekem nagyon szimpi (ne ítélj elsőre! :wink: ), és a WHU játéka is. Több góllal is nyerhettek volna.
Watford-Blackburn - Elhalasztva
Nálam a Watford és a Sheffield United már biztos kieső, a Charlton még összekaphatja magát, ha tényleg ilyen nagyratötő álmaik vannak, mint győzni Sheffieldben. :) A Newcastle végre elkezdhet fölfelé kapaszkodni, én úgy a 6. hely köré várom őket!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43474 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ki nem állhatom a Boltont. Gusztustalan csapat. Amit Diouf és Davies meg még egy páran művelnek, az katasztrofális. És ők a 3-ok. :? Ha ezek benne lesznek az első 6-ban, hivatalosan is gáznak nyilvánítom az angol bajnokságot. Nehogy már ezek érjenek el eredményt! Az Arsenal győzelmet érdemelt volna tegnap, ehhez kétség sem fér. 3 kapufa egy félidőn belül.. oltári pech. Ami az egész idényre jellemző most.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43475 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Óriási volt ez a Bolton - Arsenal meccs. Kikaptak Wengerék, de jobbak voltak, szerintem. Két vagy három kapufájuk volt többek között...
Kemény lesz ez a mostani sorozat nekünk is...
Úgy éreztem, hogy nem nyernek (fogadtam is rá!), a Bolton otthon nagyon kemény, csak a MU ellen nem ment nekik.
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43476 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ÉS Fergie azt mondja: "Chelsea will never get him "
Mintha rohadtul oda lennének érte a Chelseanél...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43477 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Rooney meghosszabbította a jelenleg is érvényben lévő szerződését két évvel, 2012-ig. Kell is ő oda. Másnak meg nem. :P
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43478 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A Bolton pontosasn azt játszotta, amit az Arse ellen kell. Ettől fügetlenül az Arse az utolsó 15 percben megnyerhette volna a meccset helyzetei alapján.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43479 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Óriási volt ez a Bolton - Arsenal meccs. Kikaptak Wengerék, de jobbak voltak, szerintem. Két vagy három kapufájuk volt többek között...
Kemény lesz ez a mostani sorozat nekünk is...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43480 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mai eredmények:
12:45 FT' Charlton Athletic 1 : 1 Everton
15:00 FT' West Ham United 1 : 0 Sheff Utd
15:00 FT' Fulham 0 : 1 Reading
15:00 FT' Liverpool 1 : 0 Manchester City
15:00 FT' Aston Villa 1 : 1 Middlesbrough
17:15 85' Bolton Wanderers 3 : 1 Arsenal

A Charlton számomra meglepetésként pontot mentett otthon az idén jól szereplő Evertonnal szemben, a Villa a jó kezdet után kezd visszaesni a középmezőnybe, a Bolton pedig újra magára talált, és úgy látszik, otthon kiüti az Arsenalt! A Bolton egyébiránt jelenleg a kilencedik (ebben már benne vannak a mai eredmények is, győzelem esetén azonban a harmadik helyre ugranak előre! (a Pompey azonban visszaelőzheti őket, ha győz vasárnap a Newcastle otthonában)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése