Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#40421 Hozzászólás Szerző: findex »

kdako írta:A meccsről: ilyen kiszenvedett győzelmet, te atya ég...!!! volt három infarktusom legalább a meccs alatt. De ha így nyerjük meg a hátralévő találkozókat, én nem bánom!!!
De azért idén még 6 infarktus sok lesz így Karácsony táján!nem? :lol: :lol: :D
Carefree, wherever we may be

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40422 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Valahogy örülök hogy nem láttam ezt a meccset, a kommentek alapján. :) Mind1, a lényeg a 3 pont.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40423 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

twopac írta:nyertünk,ez a fontos!csak sajnos behuzta a mu meg az arsenal is a saját meccsét!hilariora mindig lehet számitani,nagyot fogott annála fejesnél
Ja, Hilario kellemes meglepetés volt, pedig nagyon aggódtam, amikor bejött
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40424 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

berángattuk nagynehezen,de azért az rovers ellen szépen játszani nem könnyü ! lamps játéka még nem világos számomra ! sokkal kevesebbet védekezik mint josénál,de akkor a támadásokban kéne aktivabnak lennie ! majdnem rugott 2 gólt,de elökészitésben szerintem gyengusz ! drogba nagyon hiányzik,viszont azzal hogy joe és kalou feljavult sikerült gólt rugni ! seváról nem szivesen írok mert azt hiszitek utálom,pedig nem söt inkább sajnálom ! carvalho és alex is jó volt a motm még gondolkodom !!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40425 Hozzászólás Szerző: twopac »

nyertünk,ez a fontos!csak sajnos behuzta a mu meg az arsenal is a saját meccsét!hilariora mindig lehet számitani,nagyot fogott annála fejesnél
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40426 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Hűűű, húúú, siralmas, jóég, ez van, nyertünk, 3 pont, úgy látszik, ez a hétvége a nagyok nyögvenyelős győzelmeit hozta. Rossz volt nézni, hogy alig birtokoljuk a labdát, ha mégis, akkor meg eladtuk. Az egyetlen játékos, akit kiemelnék, Carvalho. (meg a két kapusunk)
Azért a 70. percből uraltuk a meccset, bár engem a végén idegesített a sok elszerencsétlenkedett szöglet, mégha tudom is, hogy az elcsent percek fontosak voltak.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40427 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hűűű, húúú, siralmas, jóég, ez van, nyertünk, 3 pont, úgy látszik, ez a hétvége a nagyok nyögvenyelős győzelmeit hozta. Rossz volt nézni, hogy alig birtokoljuk a labdát, ha mégis, akkor meg eladtuk. Az egyetlen játékos, akit kiemelnék, Carvalho. (meg a két kapusunk)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40428 Hozzászólás Szerző: kdako »

A meccsről: ilyen kiszenvedett győzelmet, te atya ég...!!! volt három infarktusom legalább a meccs alatt. De ha így nyerjük meg a hátralévő találkozókat, én nem bánom!!!
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40429 Hozzászólás Szerző: Megyó »

az 5öst annak adják aki legjobb, igaz ez a sok pénzre is. focisták vannak egy páran a világon mintahogy fősulisok is.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40430 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta: ez a terv amit leirtál, de valoságban ez nem létezik. és igen ugy ahogy mondod: "szerinted úgy mennek fel a játékosok, hogy valaki csak rúg egy gólt, vagy mi? "
nem ugy mennek fel de ez van... majd csak rug vhogy vki golt... ennyi a taktika...
a játékosok teljesitménye meg annyira ingadozo hogy csak na.. egyik meccsen vezér Lamps, másikon 5ös..., Essien egyik meccsen kapura se lő, másikon meg nyomatja mint tavaly.
seva teljesitménye annyiban állando hogy mindig szarul játszik de néha vhogy lő golt...
Kalou Ő majdnem mindig jo, Mikel is. de hidd el semmi taktikánk sincs... semmi... nem tunk rugni két egyforma golt, csak rögtönzés az egész...
Mert emberek ők is, nem gépek, bármennyire is meglepő. Te minden egyes nap ugyanolyan jól teljesítesz a saját területeden?? azt hiszem, még főiskolára jársz, igaz, szóval hogy hogy nem 5ös mindegyik zh-d? és erre nem az a válasz, hogy a focisták ezért utcalány sok pénzt kapnak, mert ez az emberi tényezőre nem kifogás.

Ja, Kalou mindig jó - mindig jól kihagyja a helyzeteit...
GO BLUES!

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#40431 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

ZenZo írta:Passz. Lehet, hogy Hilario is kapott egy meccset, hogy legalább a padra ülhessen. De Belletti? Bridge? A favágók ellen egy hátvédcserénk van?
Essien bevethető középen és jobb oldalt hátul, Ben Haim pedig középen és széleken is,
PF pedig talán még jobban játszik amikor bal oldalt tolja (Portugál válogatott).
Lehet variálni, a legrosszabb esetben SWP is tud jobb oldalt szaladgálni :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40432 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Passz. Lehet, hogy Hilario is kapott egy meccset, hogy legalább a padra ülhessen. De Belletti? Bridge? A favágók ellen egy hátvédcserénk van?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#40433 Hozzászólás Szerző: Ricko »

A mai csapat:
Cech
Ferreira
Alex
Carvalho
A.Cole
Essien
Mikel
Lampard
J.Cole
Sheva
Kalou

cserék: Hilario,BenHaim,Ballack,SWP,Pizarro

Amire számítani lehetett. De mi történt Carlo-val :?: :?
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40434 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:
bilhacica írta:milyen rendszerünkbe? nincs állando kezdőnk, nincs igazi taktikánk.... nem tudom mi neked a rendszer a játékunkon. nincs olyan mondat az emberek fejében megfogalmazodva hogy "Chelseas taktika"
aki ezt mondja az a 2005 ös védekezek amjd labdaszerzéskor szétspriccel az összes játékos és lefutjuk a pályát pár mp alatt rémlik fel. de az már rég nincs....
jelenleg a csapatnak 1 védjegye van, a játékosok nagy rész nem ugy teljesit mint ahogy azt joggal elvárhatnánk tőlük...
Nincs állandó kezdőnk az állandó sérülések miatt, igen! nincs taktikánk? ugyanmár! szerinted úgy mennek fel a játékosok, hogy valaki csak rúg egy gólt, vagy mi?

Az évet, még Mourinho alatt 4-4-2-vel kezdtük, szélsőkkel. Most Grant visszatért a 4-3-3-hoz. a két szélső kötetlen szerepkörrel.
Rendszer: stabil védelem és középpálya --> nagyobb labdabirtoklás --> több helyzet --> több esély a gólra. Nézd meg, pl. mennyire jönnek vissza még a szélsők és a csatár(ok) is, ha úgy adódik - ez mind-mind a taktika része.
Nem kell védjeggyé válnia egy taktikának, elég, ha eredményes. Tehát ha mindig az adott ellenfélhez igazítjuk a taktikánkat, az sem gond. Pl. Máshogy játszunk a Wigan és máshogy az arse ellen. Támadó vagy védekező szellemű szélső védók, stb.

ez a terv amit leirtál, de valoságban ez nem létezik. és igen ugy ahogy mondod: "szerinted úgy mennek fel a játékosok, hogy valaki csak rúg egy gólt, vagy mi? "
nem ugy mennek fel de ez van... majd csak rug vhogy vki golt... ennyi a taktika...
a játékosok teljesitménye meg annyira ingadozo hogy csak na.. egyik meccsen vezér Lamps, másikon 5ös..., Essien egyik meccsen kapura se lő, másikon meg nyomatja mint tavaly.
seva teljesitménye annyiban állando hogy mindig szarul játszik de néha vhogy lő golt...
Kalou Ő majdnem mindig jo, Mikel is. de hidd el semmi taktikánk sincs... semmi... nem tunk rugni két egyforma golt, csak rögtönzés az egész...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40435 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Emberek, akiknek van E2-je! Nálatok megy? Nálam megint befagyott a kép, pedig ma már egyszer kértem frissítést. Kb. másfél órára jó is volt, a ManU meccset láttam majdnem az elejétől, és a Derby meccs első 3 percét, azóta ott áll a kép magában...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40436 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát igen, hát ManU, hát a 90. percben tizivel. Ez van, a Pool ellen mi is kaptunk egyet, amivel x-re húztuk. A BB ellen meg nyerni kell. (egyébként 10. perc, a Derby vezet a Newcastle ellen :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40437 Hozzászólás Szerző: kdako »

medicine_man írta:
twopac írta:..azt a jó.........kibebasz..........édes.........anyát.........az egész mancseszternek giggs bazmeg dől mint egy homokzsák és az a redvás cigány ronaldo bevágja a büntetőt.menjek.....a kkkkkku... anyukba!hogy lehet egy everton játékos ilyen hülye???????odarakja a lábát amikor semmi értelme!!!gratula!!
szerintem szopatnak minket amit tegnap keane csinált,amit ma az everton!
ha nem verjük meg a blackburnk kiszálltunk a bajnokságból,istenem hogy gyűlölöm a macseszteri cigányokat
Az a baj, hogy a Manchesternek szinte mindig összejön.. A liverpooli csapatok ellen megérdemelten nyertek.. A tudatosság szinte mindig ott van a játékukban, ez a tizi a végén is várható volt sajna :(
Én csak részleteket láttam a meccsből, nem tudom, a manure-nak mennyi helyzete volt, stb. de a vége előtt 3 perccel nem szabad így szaálytalankodni, az tuti!! ez óriási felelőtlenség, Moyes foghatta is a fejét...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40438 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:milyen rendszerünkbe? nincs állando kezdőnk, nincs igazi taktikánk.... nem tudom mi neked a rendszer a játékunkon. nincs olyan mondat az emberek fejében megfogalmazodva hogy "Chelseas taktika"
aki ezt mondja az a 2005 ös védekezek amjd labdaszerzéskor szétspriccel az összes játékos és lefutjuk a pályát pár mp alatt rémlik fel. de az már rég nincs....
jelenleg a csapatnak 1 védjegye van, a játékosok nagy rész nem ugy teljesit mint ahogy azt joggal elvárhatnánk tőlük...
Nincs állandó kezdőnk az állandó sérülések miatt, igen! nincs taktikánk? ugyanmár! szerinted úgy mennek fel a játékosok, hogy valaki csak rúg egy gólt, vagy mi?

Az évet, még Mourinho alatt 4-4-2-vel kezdtük, szélsőkkel. Most Grant visszatért a 4-3-3-hoz. a két szélső kötetlen szerepkörrel.
Rendszer: stabil védelem és középpálya --> nagyobb labdabirtoklás --> több helyzet --> több esély a gólra. Nézd meg, pl. mennyire jönnek vissza még a szélsők és a csatár(ok) is, ha úgy adódik - ez mind-mind a taktika része.
Nem kell védjeggyé válnia egy taktikának, elég, ha eredményes. Tehát ha mindig az adott ellenfélhez igazítjuk a taktikánkat, az sem gond. Pl. Máshogy játszunk a Wigan és máshogy az arse ellen. Támadó vagy védekező szellemű szélső védók, stb.
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40439 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

vagy tevez vagy torres nagy igazolás lett volna ! én nem okoskodni probáltam ezzel a megálapitással csak ki jött belöllem ! e mellett mikor jött seva én majdnem kibujtam a börömböl örömömmbe :) ,de be kell látnom,hogy tévedtem csak úgy akik hasonlókat jósoltak torresnek ! egyébként robbenröl senki nem tudta,hogy ennyire üveglábú ! a reál fórumba azóta anyázzák calderont miatta ! anderson nem rögtön szoritotta ki carricket ha nem most,tevez pedig idén sokkal jobb rooney-nál !

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40440 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

NEm is hiszem el... Ennyi szerencsénk se lehet.

Válasz küldése