Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13381 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Most néztem az MOTM-et Lineker-rel és Shearer-rel és szerintük jogos volt a 11-es, mert Azpi elsodorta Altidore lábát. Én komolyan nem tudom eldönteni, hogy én vagyok vakon elfogult vagy ők nem látják amit néznek, de újra meg újra azt látom, ahogy Altidore benyújtja a lábát és szimulál.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13382 Hozzászólás Szerző: Chester »

California Max írta:Mannone egyáltalán nem védett óriásiakat. Sajnos szinte az összes rálövés középre ment pont a kapusba.
Schwarzernek is, mégsem tudta megfogni. Jó volt ma az olasz sajnos.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#13383 Hozzászólás Szerző: California Max »

ChesterB írta:
blackjack04 írta:Egyébként, lehet a bíró anyját emlegetni ezerszer, de inkább játszani kellett volna, és nem állni, mint egy fasz a csajra várva, hogy beleüljön.
Pont ez az, hogy jól játszottunk, rengeteg helyzetünk volt, csak Mannone-ból megint istent csináltak a játékosaink, ha nem bakizik a védelmünk 2-szer az egész meccsen akkor nyerünk, de az hogy a 16-oson kívül nem figyel senki egy szögletnél, illetve hogy Dave nem rúgta el a picsába a labdát az felb*sz, mert ezeken kívül momentuma nem volt a vendégeknek, meg ugye Deannel sem volt szerencsénk, mezőnybeli faltokat így továbbengedni azzal a tudattal, hogy a PL legnagyobb favágója játszik a Sunderlandben amatőr cselekedet.

Szeretném azt hinni, hogy jövő vasárnap nyerünk, azt viszont nem tudom elképzelni, hogy ez a Pool ilyen lendülettel és mentális háttérrel elbukna egy kicsi ellen [mert az x sem fér már bele, nekik ki kell kapniuk]. Ez a hajó úgy néz ki elment, a BL-ben elvárom hogy javítsunk, de inkább azt is a visszavágón. José meg szedje össze magát a kicsik ellen jövőre, mert a BL-re tökéletes az ő filozófiája, de a bajnokságot így nem nyerjük meg, nem lesz még egyszer ilyen gyenge a MU...

Amit még nagyon sajnálok, hogy Fariat lefogták annál a szituációnál, nem kellett volna...
Mannone egyáltalán nem védett óriásiakat. Sajnos szinte az összes rálövés középre ment pont a kapusba.

dylan
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2010. március 13., szombat 2:20
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: sheva

Re: Premier League

#13384 Hozzászólás Szerző: dylan »

Azért az aszisztens is kitett magáért, JT meg nem adott gólja előtt is túlbuzgó volt, a tizi előtti szituról nem is beszélve...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13385 Hozzászólás Szerző: Chester »

blackjack04 írta:Egyébként, lehet a bíró anyját emlegetni ezerszer, de inkább játszani kellett volna, és nem állni, mint egy fasz a csajra várva, hogy beleüljön.
Pont ez az, hogy jól játszottunk, rengeteg helyzetünk volt, csak Mannone-ból megint istent csináltak a játékosaink, ha nem bakizik a védelmünk 2-szer az egész meccsen akkor nyerünk, de az hogy a 16-oson kívül nem figyel senki egy szögletnél, illetve hogy Dave nem rúgta el a picsába a labdát az felb*sz, mert ezeken kívül momentuma nem volt a vendégeknek, meg ugye Deannel sem volt szerencsénk, mezőnybeli faltokat így továbbengedni azzal a tudattal, hogy a PL legnagyobb favágója játszik a Sunderlandben amatőr cselekedet.

Szeretném azt hinni, hogy jövő vasárnap nyerünk, azt viszont nem tudom elképzelni, hogy ez a Pool ilyen lendülettel és mentális háttérrel elbukna egy kicsi ellen [mert az x sem fér már bele, nekik ki kell kapniuk]. Ez a hajó úgy néz ki elment, a BL-ben elvárom hogy javítsunk, de inkább azt is a visszavágón. José meg szedje össze magát a kicsik ellen jövőre, mert a BL-re tökéletes az ő filozófiája, de a bajnokságot így nem nyerjük meg, nem lesz még egyszer ilyen gyenge a MU...

Amit még nagyon sajnálok, hogy Fariat lefogták annál a szituációnál, nem kellett volna...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13386 Hozzászólás Szerző: chiedis »

morfium írta:Ha már a barca triplázását említette valaki, mi meg simán duplázhatunk 1 hét alatt, csak elég egy hasonló teljesítmény kedden.
Ja vagy ugyanakkorat bukhatunk... Gerrard es R!odgers miatt megerdemlik.
Igazibol az basz fel, ereztem is reggel az ujsagot olvasva, h az a fasszopo Poyet volt kepes erre. Ennyi meccs utan kiszopni, bye bye Guiness record
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13387 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ramiressel nekem ma nem volt bajom, sokkal jobb volt mint az összes 2014-es meccsén, rengeteg labdát szerzett és jól is hozta ki azokat, a kulcs passzok még nem mennek, de nem is ez a dolga. Volt ma nála gyengébben teljesítő játékos... Csak azt sajnálom hogy a védelmünk megint óriásit játszott, Dave levette a pályáról a legjobb vendég játékost, erre rajta megy el a meccs, hiába nem volt kontakt a tizinél.

Az a legrosszabb hogy nem játszottunk rosszul, mégsem tudtuk kihasználni a fölényünket, és az a tény, hogy az Atletico még nagyobb patkány csapat mint ez a Sunderland, nem vagyok túl nyugodt, bár azt remélem bíró fogja vezetni és nem egy birkapásztor.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#13388 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Az a baj lehet itt bírózni, meg tényleg hibázott is, de nem mondta Ba-nak, hogy lőjje mellé azt az óriási ziccert (az a mozdulat megint..), Azpinak se mondta, hogy egy teljesen ártalmatlan szituban csúszkáljon, holott nem is zavarta senki, volt egy csomó lövésünk amiből gólt szerezhettünk volna ezt a vereséget magunknak köszönhetjük, meg ennek a kis csapatok elleni 0 teljesítménynek, de ha ez nem tűnt fel még az edzői stábba senkinek, hogy betömörülő védelem ellen semmit nem tudunk kezdeni, akkor ne játszunk csak rangadókat.
Rossz volt nézni Oscar lövéseit ami a fenti karéjról pattogott vissza, Eto előtt is voltak lehetőségek, de botrány a helyzetkihasználásunk is...
Bajnokság elúszott ez tuti, marad a BL, ahol szerencsével bejuthatunk a döntőbe, de sok jóra nem számítok már, félek, hogy ez a sokk most megfogja a csapatot, na meg a hiányos védelemmel is nem tudom mi lesz, Cole szerintem teljesen kilőve, már nem tudom mióta nem játszott, nem hiszem, hogy most fogja berakni, még esetleg ha ma végig játszott volna.
Sokadszorra basszuk már el a kötelezőket, nem érdemelnénk meg a győzelmet.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13389 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Borzasztó élmény hogy meg kellett élnem Mourinho első hazai bajnoki vereségét...
Csak az a baj, hogy valószínűleg ő se tudott semmit tenni ennek megfordításáért, ugyanúgy ahogy Ancelottinál nála is felhozhatjuk, hogy csak "állt bambán a pálya szélén, és nem csinált semmit". Sajnos elmúltak azok az idők, amikor Mourinho a lendületével és a mentális taktikáival, kenterbe veri az angolokat. Reformok kellenek tőle is, de remélem senkiben nem merült még fel az elküldése. Tud ő még nagy dolgokat, csak meg kell várni, hogy a kihozza a csapatból ami benne van. Szerintem senki más nem lenne képes rá, főleg nem olyanok akik potenciális Chelsea edzők lennének...

Egyébként, lehet a bíró anyját emlegetni ezerszer, de inkább játszani kellett volna, és nem állni, mint egy fasz a csajra várva, hogy beleüljön.
One ball to rule them all!

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#13390 Hozzászólás Szerző: morfium »

Ha már a barca triplázását említette valaki, mi meg simán duplázhatunk 1 hét alatt, csak elég egy hasonló teljesítmény kedden.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#13391 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Drogbert írta:
Hunor96 írta:
cech19960320 írta:Ramires is eltakarodhat..... ha Dean odafigyel, akkor több mint egy félidőt emberhátrányban játszottunk volna a nyomorultja miatt... -.-
Na nem mintha hátrány lett volna ha hiányzik, egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes megmozdulása volt
Robi keze alatt o es Mata voltak a legjobbak a csapatban, Mou keze alatt meg olyan lett mint a szemoldokkiraly aki nem tudna Fossingwarol van szo nem jo semminek csak arra hogy ne 10 alljunk ki a palyara.
Ancelotti alatt meg Malouda volt a legjobb. Nem jelent semmit se, hogy pár éve ki volt a legjobbunk, azóta sok minden változott, de az biztos, hogy Ramires jelenleg értékelhetetlen, és talán még ez a legszebb kifejezés rá.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#13392 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Hunor96 írta:
cech19960320 írta:Ramires is eltakarodhat..... ha Dean odafigyel, akkor több mint egy félidőt emberhátrányban játszottunk volna a nyomorultja miatt... -.-
Na nem mintha hátrány lett volna ha hiányzik, egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes megmozdulása volt
Robi keze alatt o es Mata voltak a legjobbak a csapatban, Mou keze alatt meg olyan lett mint a szemoldokkiraly aki nem tudna Fossingwarol van szo nem jo semminek csak arra hogy ne 10 alljunk ki a palyara.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#13393 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Schwarzer remelem nyugdijba megy vagy ahova akar de huzzon innen baszki nem jo meg egy Conference National League-be sem, Dean remelem tobbet nem biroskodik a PL-be, Azpi meg vegyen rendes cipot maganak vagy atvette a Terryet? Ez van...faj kimondani de johet a BL es minnel hamarabb hazardot vissza mert szallah gyorsabb mint Bale ez 100 % de csak ennyi :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13394 Hozzászólás Szerző: koza »

http://www.youtube.com/watch?v=AMyAh-8XtR8" onclick="window.open(this.href);return false; ennyi a hozzáfűzni valóm..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13395 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egyedül azt sajnálom, hogy nem a jövő vasárnapi meccsen dől el.

Nem szeretem a bírókra fogni, de látható volt hogy Dean mai vezetése vissza fog ütni, csak azt nem értem, ha Ramirest nem állítja ki, akkor minek fúj le ennél jóval "könnyebb" szabálytalanságokat gólhelyzetben? Az már csak hab a tortán hogy 31 lövésből 1 gólt tudunk beszenvedni. Nagyon csalódott vagyok, megint elértük hogy a Liverpool kezében a sorsunk a bajnoki címért vívott harcban, hiába vernénk őket.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Premier League

#13396 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

ha holnap nyer a pool akkor a jövőhéten fel lehet küldeni az ifiket akkor már úgy is mindegy 2 vagy 3-k vagyunk!marad a bl

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#13397 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

cech19960320 írta:Ramires is eltakarodhat..... ha Dean odafigyel, akkor több mint egy félidőt emberhátrányban játszottunk volna a nyomorultja miatt... -.-
Na nem mintha hátrány lett volna ha hiányzik, egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes megmozdulása volt

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Premier League

#13398 Hozzászólás Szerző: morfium »

Nem értem miért nem lehet ez ellen a fostalicska hányinger szunderland ellen úgy játszani mint a Stoke ellen, nevetséges volt ez az egész, innentől lehet a blre koncentrálni a bajnokságba meg játszhat a B csapat.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#13399 Hozzászólás Szerző: almos »

Ettől függetlenül jövő héten nyerni kell Liverpoolban, megmutatni ki a jobb és az utolsó pillanatig hinni a bajnoki cimben!!!
LAMPARD#8

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#13400 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ramires is eltakarodhat..... ha Dean odafigyel, akkor több mint egy félidőt emberhátrányban játszottunk volna a nyomorultja miatt... -.-

Válasz küldése