Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13361 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Bubi írta:
putthelime írta:
Igazad van és lehet ha nem adjuk el, akkor Mou keze alatt működött volna, viszont a jelenlegi játékunkban nem igazán tudna kibontakozni már. Ahogy mondtad, a középső hármasunk is kiveszi a részét és nekünk már hozzájuk kell csatárt választanunk idén nyáron.

Stu lendületből az igazi életveszély, nekünk viszont újra egy Drogbához hasonló kvalitásokat csillogtató tankra lesz szükségünk, akire legalább lenne értelme beadni labdákat az ilyen felállt védelmekkel szemben (WHU, Palace, Sunderland), mert ezekkel gyűlt meg igazán a bajunk. Fáj nézni, ahogy járatjuk körbe a labdát és nincs emberünk a tizenhatoson belül, aki egyáltalán kilátszana a tagbaszakadt angol védők közül, szóval az egyetlen lehetőségünk, hogy a bent rohangáló Eto'o-val keressük az összjátékot.
Szerintem nem ez a helyzet. Jobb nekünk egy olyan aki hátrébb tud lépni és kivenni a részét a szervezésből, majd visszaérni oda ahova kell. Torres is ezt erőltette, de nem igazán megy neki ez sem, mivel 1:1ben egy nagy nulla.
Falcao, Hulk, Costa, ezek mind olyan figurák akik gyorsak és erősek, emellett 1:1ben is jók, plusz fejjel is lehet rájuk számítani.
Lukaku egyszer jó lehet, nem lassú, 1:1ben se rossz, fejjel is nagyon erős, de még szvsz nem lesz elég.
Ez így van és nem is zárja ki, amit én mondok. Szerintem is lépjen vissza, vegye ki a részét, de "ha visszatért oda, ahova kell", ott úgy gondolom Sturridge is eltűnne a darálóban és hasztalan lenne számunkra ott bent, mert nem tudná kialakítani azt a fizikai fölényt, amit Falcao / Hulk / Costa tud. És nekünk most pont arra a pluszra van nagy szülségünk.
They do now.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#13362 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:...de jó szezonja volt Jay Rodrigueznek is...
Off, de azért én körbeszopnám magam, ha a nyáron hoznánk egy Luke Shaw - Jay Rodruguez/Lallana párost, meg Costa-t előre. Rodriguez az angol Schürrle, csak ő már megszokta a PL-t (meg sokkal több percet kap). Szerintem elférne még egy angol támadó a robotok mellé, Lallana vagy Jay simán lehetne José úgy Joey-a. (Hú de sok lett a név :D)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#13363 Hozzászólás Szerző: Bubi »

putthelime írta:
Igazad van és lehet ha nem adjuk el, akkor Mou keze alatt működött volna, viszont a jelenlegi játékunkban nem igazán tudna kibontakozni már. Ahogy mondtad, a középső hármasunk is kiveszi a részét és nekünk már hozzájuk kell csatárt választanunk idén nyáron.

Stu lendületből az igazi életveszély, nekünk viszont újra egy Drogbához hasonló kvalitásokat csillogtató tankra lesz szükségünk, akire legalább lenne értelme beadni labdákat az ilyen felállt védelmekkel szemben (WHU, Palace, Sunderland), mert ezekkel gyűlt meg igazán a bajunk. Fáj nézni, ahogy járatjuk körbe a labdát és nincs emberünk a tizenhatoson belül, aki egyáltalán kilátszana a tagbaszakadt angol védők közül, szóval az egyetlen lehetőségünk, hogy a bent rohangáló Eto'o-val keressük az összjátékot.
Szerintem nem ez a helyzet. Jobb nekünk egy olyan aki hátrébb tud lépni és kivenni a részét a szervezésből, majd visszaérni oda ahova kell. Torres is ezt erőltette, de nem igazán megy neki ez sem, mivel 1:1ben egy nagy nulla.
Falcao, Hulk, Costa, ezek mind olyan figurák akik gyorsak és erősek, emellett 1:1ben is jók, plusz fejjel is lehet rájuk számítani.
Lukaku egyszer jó lehet, nem lassú, 1:1ben se rossz, fejjel is nagyon erős, de még szvsz nem lesz elég.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13364 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Bubi írta:
putthelime írta:Csak a Sturridge téma margójára mondanám, hogy emellett az elementális Suarez mellett rengeteg labdát lehet ziccerbe és 1v1-be a kapus ellen kapni. A POTY mellett elvárhatók az ilyen statok azért.
Nem akarom elvitatni az érdemeit, mert tényleg fejlődött, mióta elhagyott minket, de egyszem ékként, ahogy mi játszatnánk most, még azóta se láthattuk tündökölni.
Több a helye, annyi szent, de ő nem az a tipikus klasszikus befejező, ha kell megteremti magának a helyzetet. A pool játéka nagyon a csatárokra összpontosult mindig, ezért tudott a két csatáruk összesen 50 gólt lőni idén, nálunk egyiknek se menne ennyire, mert a középső hármas is kiveszi a részét, de nem is várná el tőlük senki, hogy 30at verjenek évente, elég lenne 18-22 gól és ha kijárja az útját, idővel rá összpontosulna a játékunk.

Amúgy szerintem egyszem ékként még többet lőne, így most azért Suárez a preferált...
Igazad van és lehet ha nem adjuk el, akkor Mou keze alatt működött volna, viszont a jelenlegi játékunkban nem igazán tudna kibontakozni már. Ahogy mondtad, a középső hármasunk is kiveszi a részét és nekünk már hozzájuk kell csatárt választanunk idén nyáron.

Stu lendületből az igazi életveszély, nekünk viszont újra egy Drogbához hasonló kvalitásokat csillogtató tankra lesz szükségünk, akire legalább lenne értelme beadni labdákat az ilyen felállt védelmekkel szemben (WHU, Palace, Sunderland), mert ezekkel gyűlt meg igazán a bajunk. Fáj nézni, ahogy járatjuk körbe a labdát és nincs emberünk a tizenhatoson belül, aki egyáltalán kilátszana a tagbaszakadt angol védők közül, szóval az egyetlen lehetőségünk, hogy a bent rohangáló Eto'o-val keressük az összjátékot.
They do now.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#13365 Hozzászólás Szerző: Bubi »

putthelime írta:Csak a Sturridge téma margójára mondanám, hogy emellett az elementális Suarez mellett rengeteg labdát lehet ziccerbe és 1v1-be a kapus ellen kapni. A POTY mellett elvárhatók az ilyen statok azért.
Nem akarom elvitatni az érdemeit, mert tényleg fejlődött, mióta elhagyott minket, de egyszem ékként, ahogy mi játszatnánk most, még azóta se láthattuk tündökölni.
Több a helye, annyi szent, de ő nem az a tipikus klasszikus befejező, ha kell megteremti magának a helyzetet. A pool játéka nagyon a csatárokra összpontosult mindig, ezért tudott a két csatáruk összesen 50 gólt lőni idén, nálunk egyiknek se menne ennyire, mert a középső hármas is kiveszi a részét, de nem is várná el tőlük senki, hogy 30at verjenek évente, elég lenne 18-22 gól és ha kijárja az útját, idővel rá összpontosulna a játékunk.

Amúgy szerintem egyszem ékként még többet lőne, így most azért Suárez a preferált...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#13366 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Csak a Sturridge téma margójára mondanám, hogy emellett az elementális Suarez mellett rengeteg labdát lehet ziccerbe és 1v1-be a kapus ellen kapni. A POTY mellett elvárhatók az ilyen statok azért.
Nem akarom elvitatni az érdemeit, mert tényleg fejlődött, mióta elhagyott minket, de egyszem ékként, ahogy mi játszatnánk most, még azóta se láthattuk tündökölni.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13367 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta:Anelka ... a góljai 85%át kb 100%os ziccerekből szerezte, belebotlott és begurult...
Mit meg nem adnék az ilyen helyzetkihasználásért a mostaniaktól, akik a 100%-os ziccert sem lövik be sokszor... :roll:

Suarez amúgy ugyan ezt csinálja, csak nem botlik meg, a góljai nagy része sima, még csak nem is nehéznek mondható ziccerből születik, csak ő belövi, mi meg nem. Az viszont érdekes hogy a nagyok ellen eddig nem volt eredményes úgy tudom [kop-kop-kop].

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#13368 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ChesterB írta:
Én is csalódott voltam amikor eladtuk, de inkább azért mert egy Ba-val pótoltuk és nem egy Ibraval mondjuk, ha normális csatárral pótoljuk akkor senki nem sírna utána. Anelkanak is volt egy ilyen jó szezonja mégis a pokolra kívánják azóta is....
Anelka szezonja egy vicc volt, összebotorkált húsz gólt. Persze ez hülyén hangzik, de ez az igazság, a góljai 85%át kb 100%os ziccerekből szerezte, belebotlott és begurult...

Sturridge már kölökként is nagyon érezte a kaput, nagyon jól csavar, helyez és hidegvérű - már ha bíznak benne.

Meglátjuk mi lesz jövőre, Costaban bízok, de a francia csodatrióból is jöhetne bárki..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13369 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta:Sturridge hozzánk kevés, de a PL bajnokhoz elég...? Diego Costa jó egy év Lalala liga után, Sturridge bombasztikus teljesítménye idén - a világ legerősebb bajnokságában - kevés?

Higyj a szemednek, nagyon jó a srác. Van még mindig hova fejlődnie, de nagy hiba volt őt eladni, ez biztos - főleg, hogy jó nagy részt vállal a Pool sikereiből idén, csupán csak 20 gólt vágott és 7 gp osztott ki, ráadásul ANGOL...
Én nem mondtam egyikre sem hogy rossz játékos, mindkettőnek jó szezonja van idén, de ettől még lehet nálunk nem lenne elég egyikőjük sem. A PL-ben nálunk is jó volt Danny pedig jobbszélső volt [Boas meg ha valamihez ért, akkor a szélsőkből világsztárt csinálni], a BL-ben mégis előbb kezdett nála Torres, Malouda vagy Kalou, a BL teljesen más szint, mondjuk Costa most ott is jó, de a stílusa nekem nem ide illik, de fene se tudja hogy nálunk, ebben a rendszerben hogy muzsikálna.

Én is csalódott voltam amikor eladtuk, de inkább azért mert egy Ba-val pótoltuk és nem egy Ibraval mondjuk, ha normális csatárral pótoljuk akkor senki nem sírna utána. Anelkanak is volt egy ilyen jó szezonja mégis a pokolra kívánják azóta is....

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#13370 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ChesterB írta: Moses is lelépett egy, a szintjének megfelelő csapatba ahogy anno Danny is, most akkor ő rá is azt mondjuk hogy nesze, bajnok lett, f*szok vagyunk? Jó szezonja volt Sturridge-nak, de jó szezonja volt Jay Rodrigueznek is, mégsem csapjuk a fához a laptopot mert nem igazoljuk le. Nem akarom elvenni a 'pool idei érdemeit, de jövőre, kettős terhelésnél majd kíváncsi vagyok hogy muzsikálnak, főleg a BL-ben, ahová Sturridge kevés volt nálunk.
Sturridge hozzánk kevés, de a PL bajnokhoz elég...? Diego Costa jó egy év Lalala liga után, Sturridge bombasztikus teljesítménye idén - a világ legerősebb bajnokságában - kevés?

Higyj a szemednek, nagyon jó a srác. Van még mindig hova fejlődnie, de nagy hiba volt őt eladni, ez biztos - főleg, hogy jó nagy részt vállal a Pool sikereiből idén, csupán csak 20 gólt vágott és 7 gp osztott ki, ráadásul ANGOL...

Moses egyelőre kevés, engem nem nyűgözött le.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13371 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Legalabb Jose odamondta es teljesen igaza volt.
Nagyon sok helyen olvasom a nyilatkozata után, hogy nem tud veszteni, és parasztnak tartják amiért így odaszólt. Én nem tudom mi van ezekkel, hogy nem értik a poént... A Liverpool szurkolók meg ezzel a bajnoki címmel még nagyobb parasztok lesznek, ettől az ég óvjon bennünket.
Bubi írta:Hányan lazáskodtak itt, hogy középszint, sosem fog felérni a PL szinvonalához, aztán nesze... Mit nem adnék most egy Sturridge-ért...

Csak játszatni kellett volna a posztján, ennyi az egész...
Moses is lelépett egy, a szintjének megfelelő csapatba ahogy anno Danny is, most akkor ő rá is azt mondjuk hogy nesze, bajnok lett, f*szok vagyunk? Jó szezonja volt Sturridge-nak, de jó szezonja volt Jay Rodrigueznek is, mégsem csapjuk a fához a laptopot mert nem igazoljuk le. Nem akarom elvenni a 'pool idei érdemeit, de jövőre, kettős terhelésnél majd kíváncsi vagyok hogy muzsikálnak, főleg a BL-ben, ahová Sturridge kevés volt nálunk.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#13372 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Dante írta:Nekem a cim (valoszinuleg) elvesztesenel jobban faj a veretlensegunk elvetele. Ha valaki lefocizik minket az is szar de elfogadom, de _megint_ igy vesztunk? Legalabb Jose odamondta es teljesen igaza volt.
Engem inkább az idegesít, hogy míg a legtöbb nagycsapatot megvertük legalább egyszer, valamelyiket oda-vissza, a kiscsapatoktól kapunk ki illetve veszítünk pontokat, miközben a nehezét meg képesek vagyunk megcsinálni, de nem tudunk egy egészséges nem kontrából induló támadást vezetni, mert Lampardot és Hazardot leszámítva semmi kreativitás nem várható el...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#13373 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nekem a cim (valoszinuleg) elvesztesenel jobban faj a veretlensegunk elvetele. Ha valaki lefocizik minket az is szar de elfogadom, de _megint_ igy vesztunk? Legalabb Jose odamondta es teljesen igaza volt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#13374 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dankodavid írta:Szörmyű, hogy Sturridge angol bajnok lesz, míg mi szerencsétlenkedünk a csatárainkkal és várjuk a csodát. Meg is érdemeljük, meg Danny is, jó döntést hozott, remélem, nyáron Torres+valamelyik néger(bármelyik marad, az használható lesz, de nem megnyugtató) is megteszi ugyanezt, és jöhet Lukaku+egy klasszis, mert ez nevetséges, hogy 23 lövésből van egy gólunk.
Hányan lazáskodtak itt, hogy középszint, sosem fog felérni a PL szinvonalához, aztán nesze... Mit nem adnék most egy Sturridge-ért...

Csak játszatni kellett volna a posztján, ennyi az egész...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#13375 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az a vicc hogy Moses is bajnok lesz. :D :D :D
Buluska írta:de ez akkor sem szép, hogy kapott gól után fél perccel már temetjük az egész szezont.
Én csak a meccs után temettem. Optimista vagyok és mindig hiszek és bízok a csapatban, de csak addig amíg rajtuk múlik, de most nem ez a helyzet. Ha nyerünk is az Anfielden, az sem elég, a Liverpoolnak ki kell kapnia a Norwich-Crystal Palace-Newcastle hármas valamelyikétől, márpedig ez szerintem nem fog megtörténni, az a mentális lendület ami minket vitt a BL győzelembe most őket viszi a bajnoki címhez.

Ilyenkor jut eszembe az a vita, hogy mi ér többet, ha a rangadókat nyerjük vagy ha a kicsik elleni meccseket. B*szhatjuk azt hogy eddig egy rangadót sem buktunk el mikor 3 kiesés elől menekülő csapat is elvert minket, a WBA-t meg két meccsen sem tudtuk megverni.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#13376 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szörmyű, hogy Sturridge angol bajnok lesz, míg mi szerencsétlenkedünk a csatárainkkal és várjuk a csodát. Meg is érdemeljük, meg Danny is, jó döntést hozott, remélem, nyáron Torres+valamelyik néger(bármelyik marad, az használható lesz, de nem megnyugtató) is megteszi ugyanezt, és jöhet Lukaku+egy klasszis, mert ez nevetséges, hogy 23 lövésből van egy gólunk.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

#13377 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Dante írta:Kép
Ez még a laligaban sem tizi...
Dave úgy csúszott oda, hogyha az amerikai laposan begurítja, elakadjon benne, az a félkegyelmű meg véletlenül rálépett a lábára és elcsúszott.
Ha lett volna alapvonali segítő biztos rászólt volna a jv. fülére.Aláírom h Dean látószögéből 11-esnek látszott ,de a partjelzőt jobban lehet hibáztatni.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#13378 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Blueflag írta:
Buluska írta:
Discipline írta:Most már nem kell idegeskedni a bajnokság miatt, ez egészen biztos....
legyen már egy kicsi hited baszki
Nekem van, lehetünk másodikok.
El vagy veszve Blueflag! Értékelem a poénodat (nem), de ez akkor sem szép, hogy kapott gól után fél perccel már temetjük az egész szezont.

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#13379 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Az ilyenek után meg csodálkoznak a Dean-félék, hogy halálos fenyegetéseket kapnak meg a családjuk nem mehet ki az utcára. Könyörgöm, az ilyen lasan meg is érdemli. Ami ráadás, hogy aztán Mourinhot tartják felelõsnek mindezekért. Szánalom.
PS: Remélem ezért a BL-ben odabaszunk.
-=Kék vér=-

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#13380 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kép
Ez még a laligaban sem tizi...
Dave úgy csúszott oda, hogyha az amerikai laposan begurítja, elakadjon benne, az a félkegyelmű meg véletlenül rálépett a lábára és elcsúszott.

Válasz küldése