Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41661 Hozzászólás Szerző: twopac »

az eurosport 2 magyarul fogja közvetiteni a premier ligás meccseket,holnaptól kezdődik királyság.6meccset adnak le egy fordulóból
mindörökké chelsea!!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#41662 Hozzászólás Szerző: Festa »

Hát én nem rég jöttem haza nászútról és eléggé kiakadtam,hogy a magyar kábel tv-n már nem lesznek láthatóak a preimer ligás meccsek!!!

Csak Eur0sport 2-n am meg nekem UPC-s létemre sincs.

Net-en hol lehet majd nézni?
Mert eddig nem voltam neten meccsnézős fajta,de most már ráleszek szorulva :?
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#41663 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Oziris írta:
Zsoca87 írta:Érdekes lista a guardianon, a 10 legokosabb igazolás a PL-ben.

Én többel nem értek egyet. Bojinov, Da Silva, Kaboul, Viduka, Benayoun egyáltalán nem biztos hogy jó igazolások lesznek, noha jó játékosok kétségtelen. (Kaboult nem ismerem, ő róla még ezt sem tudom én. :D) Hiányolom a listáról Ben Haim-ot...
Akiket felsoroltál ezekből talán Bojinov a "leggyengébb láncszem",mármint h szerintem ő nemsok gólt rúg majd!De fene tudja
Kaboul penge igazolás magas jó felépítésű védő!francia utánpotlás válogatott!
Ja u-21 es
Szerintem Bojinovnak "ízleni" fog a PL, kemény játékos(ezért sokan leszólnak majd) gyors, és érzi a kaput.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41664 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:Érdekes lista a guardianon, a 10 legokosabb igazolás a PL-ben.

Én többel nem értek egyet. Bojinov, Da Silva, Kaboul, Viduka, Benayoun egyáltalán nem biztos hogy jó igazolások lesznek, noha jó játékosok kétségtelen. (Kaboult nem ismerem, ő róla még ezt sem tudom én. :D) Hiányolom a listáról Ben Haim-ot...
Akiket felsoroltál ezekből talán Bojinov a "leggyengébb láncszem",mármint h szerintem ő nemsok gólt rúg majd!De fene tudja
Kaboul penge igazolás magas jó felépítésű védő!francia utánpotlás válogatott!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#41665 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Zsoca87 írta:Érdekes lista a guardianon, a 10 legokosabb igazolás a PL-ben.

Én többel nem értek egyet. Bojinov, Da Silva, Kaboul, Viduka, Benayoun egyáltalán nem biztos hogy jó igazolások lesznek, noha jó játékosok kétségtelen. (Kaboult nem ismerem, ő róla még ezt sem tudom én. :D) Hiányolom a listáról Ben Haim-ot...
Kaboult azért vették meg sztem, mert 190 magas. Olyan mint ledley King.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41666 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Érdekes lista a guardianon, a 10 legokosabb igazolás a PL-ben.

Én többel nem értek egyet. Bojinov, Da Silva, Kaboul, Viduka, Benayoun egyáltalán nem biztos hogy jó igazolások lesznek, noha jó játékosok kétségtelen. (Kaboult nem ismerem, ő róla még ezt sem tudom én. :D) Hiányolom a listáról Ben Haim-ot...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41667 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:Tevez mégse megy a mu-ba? :)

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 25,00.html
Uhh ezzel a Tevez képpel gyerkőcöket lehetne ilyesztgetni :D
Chelsea FOREVER!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41668 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »


Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41669 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ma beszéltem erről gyulai marci-val és holnapra megérdeklődi mi a szitu ezzel kapcsolatban,utána leirom amit +tudtam !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41670 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

-Ba7u- írta:
tibi71 írta:nekem van Eu2-őm,csak az angol nyelvű ! most sanszom sincs pl-t nézni szombaton ?
nincs. :? hacsak nem vált át addig a magyar félére.
nekem t-kábelem van és most kaptam a champion sportcsomagot ! van rajta rém 'fontos' adások mint pl:vitorla,horgászat,motor..stb gondolom,ha valami csoda folytán lesz magyar nyelvű akkor itt találom !

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#41671 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

tibi71 írta:nekem van Eu2-őm,csak az angol nyelvű ! most sanszom sincs pl-t nézni szombaton ?
nincs. :? hacsak nem vált át addig a magyar félére.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#41672 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Vidanet-e van vkinek :?: ott lesz :?: mert itt Kváron az van és nagyba szarnak az egészre... :(
Yes, We BLUE!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41673 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nekem van Eu2-őm,csak az angol nyelvű ! most sanszom sincs pl-t nézni szombaton ?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41674 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

MI is így vagyunk, hát elvileg szeptember után lesz csak, mert a UPCnél 1 hónappal előbb be kell jelenteni, ha új csatorna van, és mivel ez még nem történt meg, szeptemberben tuti nem lesz es2...:(

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#41675 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Royalblues írta:
kdako írta:Na kivagyunk segítve...

A hazai kábel-, és műholdas szolgáltatók közül elsőként a FiberNet hálózatain érhető el az Eurosport 2 csatorna - július elejétől kezdődően.

A FiberNet a sportszerető magyar közönség igényeire reagálva, elsőként döntött a magyar szolgáltatók közül arról, hogy az Eurosport 2 csatornát felveszi kínálatába. A sportcsatorna az előrejelzések szerint komoly nézettségre számíthat, hiszen 2007. augusztusától kizárólag itt látható a Barclays Premier League mérkőzéseinek élő közvetítése.

"Már tavasszal megkezdtük az egyeztetéseket az Eurosport 2 képviselőivel, hogy időben megszülethessen a megállapodás, amely alapján szinte minden fejállomásunkra betesszük az új csatornát" - mondja Polony István a FiberNet anyacége, az FN Cable Holding üzletfejlesztési vezérigazgató-helyettese. "Ennek köszönhetően már július elejétől kezdve számos hálózatunkon elérhető a műsor, augusztus elsejétől pedig az összes csillagpontos hálózaton foghatóvá válik. Minden előfizetőnket levélben értesítettük a duplán jó hírről, hiszen amellett, hogy a szolgáltatók közül elsőként nálunk fogható a csatorna, ez semmilyen többletköltséget nem jelent az ügyfeleink számára."

A FiberNettel hosszú évek óta tart az együttműködésünk, és nagyon örültünk, amikor elsőként velük sikerült a műsor elosztásáról megállapodnunk. Meg vagyunk róla győződve, hogy a FiberNet döntése pozitív nézői fogadtatásra talál és erősíti mind az Eurosport márkát, mind pedig a FiberNet piaci pozícióját. - mondja az Eurosport 2 képviselője. Az Eurosport 2 nagyágyúkkal is erősít az angol bajnokság idejére. A magyar sportriporter-legendákra emlékezve augusztus tizenegyedikén, Vitray Tamás, Hajdú B. István - és édesapjuk emléke előtt tisztelegve - Knézy Jenő és Gyulai Márton közvetítik az angol bajnokság első mérkőzését.
Hát ha ez igaz akkor nekem meg van oldva a problémám!!
Jó neked :wink: :oops:
Nekem a net+telefon+tv egybe jön a UPC-től, nem tudja vki, hogy ezen lesz-e Eurosport2?

Royalblues
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007. július 5., csütörtök 13:16

#41676 Hozzászólás Szerző: Royalblues »

kdako írta:Na kivagyunk segítve...

A hazai kábel-, és műholdas szolgáltatók közül elsőként a FiberNet hálózatain érhető el az Eurosport 2 csatorna - július elejétől kezdődően.

A FiberNet a sportszerető magyar közönség igényeire reagálva, elsőként döntött a magyar szolgáltatók közül arról, hogy az Eurosport 2 csatornát felveszi kínálatába. A sportcsatorna az előrejelzések szerint komoly nézettségre számíthat, hiszen 2007. augusztusától kizárólag itt látható a Barclays Premier League mérkőzéseinek élő közvetítése.

"Már tavasszal megkezdtük az egyeztetéseket az Eurosport 2 képviselőivel, hogy időben megszülethessen a megállapodás, amely alapján szinte minden fejállomásunkra betesszük az új csatornát" - mondja Polony István a FiberNet anyacége, az FN Cable Holding üzletfejlesztési vezérigazgató-helyettese. "Ennek köszönhetően már július elejétől kezdve számos hálózatunkon elérhető a műsor, augusztus elsejétől pedig az összes csillagpontos hálózaton foghatóvá válik. Minden előfizetőnket levélben értesítettük a duplán jó hírről, hiszen amellett, hogy a szolgáltatók közül elsőként nálunk fogható a csatorna, ez semmilyen többletköltséget nem jelent az ügyfeleink számára."

A FiberNettel hosszú évek óta tart az együttműködésünk, és nagyon örültünk, amikor elsőként velük sikerült a műsor elosztásáról megállapodnunk. Meg vagyunk róla győződve, hogy a FiberNet döntése pozitív nézői fogadtatásra talál és erősíti mind az Eurosport márkát, mind pedig a FiberNet piaci pozícióját. - mondja az Eurosport 2 képviselője. Az Eurosport 2 nagyágyúkkal is erősít az angol bajnokság idejére. A magyar sportriporter-legendákra emlékezve augusztus tizenegyedikén, Vitray Tamás, Hajdú B. István - és édesapjuk emléke előtt tisztelegve - Knézy Jenő és Gyulai Márton közvetítik az angol bajnokság első mérkőzését.
Hát ha ez igaz akkor nekem meg van oldva a problémám!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#41677 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Roque Santa Cruz a Blackburn-é 3.8 millió fontért
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#41678 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

ToreAndre írta:Igen, a csatárnégyesük még új és fura. Ott lesznek a problémák, ha lesznek. Eduardo, van Persie, Adebayor és Bendtner... Majd meglátjuk...
Nah és Walcott?Most ugrik be h ez az Arsenal tele van csatárral.. tudták mit csinálnak,amikor eladták Henryt.. :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41679 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta:
undertow írta:csak golt nem tudnak rugni...

es gallas, mint csk, rohognom kell.
A 10-es mezhez illik a csk szalag is... 8) "jópofa"... :lol:
Ezen én is csodálkoztam, hogy megkapta. Ennél már csak az a nevetségesebb, hogy - talán Henry iránti tiszteletből :lol: - az idegenbeli (vagy harmadik számú) mezük amolyan erősen Barcás... Mellesleg néztem én is az Ajax elleni meccsüket, hát, ugyan nyertek a végén 1 góllal, és így megnyerték a tornát, de elég gyér játékkal, sok szöveggel, dumával, helyenként kapitális hibákkal. Tudom, hogy felkészülési torna, de ha egy kicsit nagyobb szerencséje van az Ajaxnak, rúgnak vagy négyet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41680 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:Igen, a csatárnégyesük még új és fura. Ott lesznek a problémák, ha lesznek. Eduardo, van Persie, Adebayor és Bendtner... Majd meglátjuk...
Én Bendtnerre kiváncsi vagyok, jó kis focistának tűnik. Meg állítólag ez az Eduardo gyerkőc is jól nyomta. Viszont még mindig úgy átom, hogy a Tottenham nagyon ott lesz, idén egyáltalán enm egyértelmű hogy ki lesz az első 4.

Válasz küldése