Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15501 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Még a végén jól jövünk ki a fordulóból.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#15502 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Dízel írta:baszki eddig:
Aston Villa 3 - 2 Manchester City
Manchester United 1 - 2 West Bromwich Albion

csak maradni igy :D
Így maradt:))

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15503 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
dankodavid írta: Fura, mintha most kerülné a konfliktust, és inkább a szarházi belgát veszi elő, mindenképp érdekes a múltja fényében..
Szerintem rájött, hogy hiába szövegel úgysem lesz változás és csak magára haragítja az FA-t ami nem a legjobb.
Mennyivel jobb lehetne a Premier League korrekt bíráskodással. Szinte minden fordulóban vannak komolyabb hibák, amelyek az azt elszenvedő csapatnak gyakran pontjaiba kerülnek, és a legtöbb esetben ez sokat számít a legvégén...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#15504 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta: Fura, mintha most kerülné a konfliktust, és inkább a szarházi belgát veszi elő, mindenképp érdekes a múltja fényében..
Szerintem rájött, hogy hiába szövegel úgysem lesz változás és csak magára haragítja az FA-t ami nem a legjobb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15505 Hozzászólás Szerző: Dízel »

baszki eddig:
Aston Villa 3 - 2 Manchester City
Manchester United 1 - 2 West Bromwich Albion

csak maradni igy :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15506 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

'The sending off was difficult for the referee to judge but it was a bit dubious and unfair on Fernando.'

Nem, nem José, AVB. Nőtt egy kicsit a szememben, korrekt.

José:
'I'm curious to read what you (the media) want to say about it. This is about the game, and especially in this country I learned before I arrived here what the game is and the principles you need to play.

'When I arrived here in 2004 I had players arriving from other countries and I had to educate them because England is England and other countries are other countries. In other countries people say the guy is clever and the guy is intelligent because he pretends it's a penalty or a red card. Not in England, that's not what I learned here.

'That's why I don't think the referee is guilty, he made the wrong decision but he trusts the player. When you see the player with his hand on his face and pretending it was a violent action the natural tendency is to follow and make the decision.

'It was a situation where the player wasn't helping the referee. He's a fantastic player but he's a special guy because three days ago he left the player naked against Aston Villa. It wasn't a penalty or a red card and he shouldn't have played today, he should have been suspended from a red card against Villa. Today he changed the game, I'm not happy.'

Fura, mintha most kerülné a konfliktust, és inkább a szarházi belgát veszi elő, mindenképp érdekes a múltja fényében..
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15507 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hawaii írta:
dankodavid írta: Nem izgat, a hozzá hasonlók tipikusan netkemény kis patkányok, aki vélhetően ezt a mondatát nem merné felvállalni szemtől szemben, főleg annak fényében, hogy nemrég váltak el a szüleim, ergo a kis buta fejével Amerikai História X-et játszanék.
Bíztam benne, hogy nem veszed fel. Az a hozzászólás is csak őt minősíti...
Egyszerű mondatokat és szavakat használ, azokat is helytelenül, ami vagy azt jelenti, hogy 13 éves, vagy azt, hogy nagyon-nagyon buta, mindkét esetben fölösleges bármibe is belemenni vele.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15508 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

dankodavid írta: Nem izgat, a hozzá hasonlók tipikusan netkemény kis patkányok, aki vélhetően ezt a mondatát nem merné felvállalni szemtől szemben, főleg annak fényében, hogy nemrég váltak el a szüleim, ergo a kis buta fejével Amerikai História X-et játszanék.
Bíztam benne, hogy nem veszed fel. Az a hozzászólás is csak őt minősíti...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15509 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hawaii írta:
Dávid8 írta:
dankodavid írta:Aki ma Torrest előveszi, az nagyobb buzi, mint az előbb említett... Életében kb először tűnt úgy, hogy a golyóit nem hagyta otthon a kis üvegben, férfiként viselkedett, hajtott, ha Schürrle kevésbé fasz, akkor ad egy gólpasszt, amivel meccset nyerünk, stb. Nem fogom szeretni, de egy ideig ezek után leszállok róla, csak tartsa meg a formáját.

Ha az eltiltását nem törlik el, az FA is elmehet a picsába.

Figyelj már te szakadt kis geci!
Remélem mutert használják, és nem a fater!

"Aki ma Torrest előveszi, az nagyobb buzi, mint az előbb említett..."

Szerintem egy csapatnak szurkolunk és nem egymás ellen.
Ha ilyen vak vagy, akkor Szopkodd csak Torrest tovább. Mire jól játszott volna, kiállíttatta magát.
Csatár létére elfelejtett gólokat szerezni. Ezt a játékot gólra játsszák csöcsfej.
DD, asszem, bekóstoltak téged! :lol: :lol: :lol:
Nem izgat, a hozzá hasonlók tipikusan netkemény kis patkányok, aki vélhetően ezt a mondatát nem merné felvállalni szemtől szemben, főleg annak fényében, hogy nemrég váltak el a szüleim, ergo a kis buta fejével Amerikai História X-et játszanék.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15510 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

bela2 írta:
Nóbádi írta:
bela2 írta: Ja. A sárga is idiotizmus volt. Utána karmolászott, kakaskodott, lökdösődött. A hozzászólást meg olvasd végig pontosan. Hallgasd meg mit mondott Salló.
Jó akkor áruld már el, hogy miért állították ki Torrest abban a helyzetben, mert én nem értem.
Nem azt mondjuk, hogy jogos volt a kiállítás, hanem, hogy benne volt a játékában. Le kellett volna hozni, de pont jól játszott és ezért dilemmázhatott Mou.
Így is lehet nézni, de ha a bíró nem barom, akkor Verthongent állítja ki és mi kerülünk emberelőnybe. Tehát igazság szerint Mourinho jól döntött Dín volt barom szerintem.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15511 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Nóbádi írta:
bela2 írta: Ja. A sárga is idiotizmus volt. Utána karmolászott, kakaskodott, lökdösődött. A hozzászólást meg olvasd végig pontosan. Hallgasd meg mit mondott Salló.
Jó akkor áruld már el, hogy miért állították ki Torrest abban a helyzetben, mert én nem értem.
Nem azt mondjuk, hogy jogos volt a kiállítás, hanem, hogy benne volt a játékában. Le kellett volna hozni, de pont jól játszott és ezért dilemmázhatott Mou.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15512 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

bela2 írta: Ja. A sárga is idiotizmus volt. Utána karmolászott, kakaskodott, lökdösődött. A hozzászólást meg olvasd végig pontosan. Hallgasd meg mit mondott Salló.
Jó akkor áruld már el, hogy miért állították ki Torrest abban a helyzetben, mert én nem értem.
Mert ha szabálytalan abban a helyzetben akkor megértem, de így nem.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15513 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Miket hagy ki a WBA!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15514 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Nóbádi írta:
bela2 írta:
dacultras írta:csak a második félidőt néztem, és 15 perc után megmondtam, hogy torres pirosat fog kapni...
legalább Mou nak lehetett volna annyi esze, hogy leveszi a sárga után
Jól mondta Salló, hogy nagyon benne volt, de amikor nagyjából megy neki akkor meg lecseréli!
Egyáltalán nem értek egyet, Torres semmit nem tett a kiállításáért, amelyet ráadásul olyan megmozdulásért kapott amely teljesen szabályos volt. Így nem is tudom értelmezni azt "nagyon benne volt".
Ez is olyan kiállítás volt, mint a tavalyi MU elleni amikor felrúgták és ő kapott lapot. Most lekönyökölték lerántották és ő kapott lapot, attól mert a stúdióban ez elhangzik attól még baromság. Mert nem Torresbe volt benne a piros, hanem Dínbe ...lehetne egy hosszabb és pirosasbarna is benne a .egébe.
Ja. A sárga is idiotizmus volt. Utána karmolászott, kakaskodott, lökdösődött. A hozzászólást meg olvasd végig pontosan. Hallgasd meg mit mondott Salló.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15515 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dávid8 írta:
dankodavid írta:Aki ma Torrest előveszi, az nagyobb buzi, mint az előbb említett... Életében kb először tűnt úgy, hogy a golyóit nem hagyta otthon a kis üvegben, férfiként viselkedett, hajtott, ha Schürrle kevésbé fasz, akkor ad egy gólpasszt, amivel meccset nyerünk, stb. Nem fogom szeretni, de egy ideig ezek után leszállok róla, csak tartsa meg a formáját.

Ha az eltiltását nem törlik el, az FA is elmehet a picsába.

Figyelj már te szakadt kis geci!
Remélem mutert használják, és nem a fater!

"Aki ma Torrest előveszi, az nagyobb buzi, mint az előbb említett..."

Szerintem egy csapatnak szurkolunk és nem egymás ellen.
Ha ilyen vak vagy, akkor Szopkodd csak Torrest tovább. Mire jól játszott volna, kiállíttatta magát.
Csatár létére elfelejtett gólokat szerezni. Ezt a játékot gólra játsszák csöcsfej.
DD, asszem, bekóstoltak téged! :lol: :lol: :lol:

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#15516 Hozzászólás Szerző: béla »

Nóbádi írta:
White írta:Miért arról Torres tehet hogy se Oscar se André nem rúgott gólt egy tuti helyzetbe amit Torres csinált?. Ma a legjobb volt a pályán.A kiállitása meg egy vicc..
Igen! Most akkó buzi-e vagyok? :)
Nem. Csak vak, vagy hülye :D

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#15517 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

White írta:Miért arról Torres tehet hogy se Oscar se André nem rúgott gólt egy tuti helyzetbe amit Torres csinált?. Ma a legjobb volt a pályán.A kiállitása meg egy vicc..
Igen! Most akkó buzi-e vagyok? :)

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#15518 Hozzászólás Szerző: White »

Miért arról Torres tehet hogy se Oscar se André nem rúgott gólt egy tuti helyzetbe amit Torres csinált?. Ma a legjobb volt a pályán.A kiállitása meg egy vicc..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15519 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Lol
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#15520 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kell ez a Mata gyerek nekünk nem kérdés, remélem José is látja, és nem azt fogja csinalni mint ma hogy minden meccsen hasonló védekező felállással megyünk ki és ha pánik van és gól kéne akkor jön csak be mata. fényévek voltak az első és a második félidő teljesítménye között.
Torres kiállitása meg egy vicc volt, de inkább fuck off Dean kategória. ha az egyik kap kapjon a másik is, másrészt meg milyen bíró az ilyen aki nem mérlegel egy sárga lapos játékosnál. ebben a szituációban egy ordító nagy osotbaságot csinalt dean. Az más dolog h. nem volt fernando sem kis angyal az egész meccsen (aminek kibaszottul örülök) de ez a kiállitás akkor is egy parasztság volt.
Sp*rs játékost kellett volna kiállítani mert már 5 sárgát kiosztott nekik, egy pirossal példát statuálhatott volna rajtuk.
Erre bmeg kezd belejönni torres, tök szepen jatszott és mi van?! kiállítja ez a köcsög. grat!

Válasz küldése