Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39561 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:under most komolyan: te is érzed, hogy ez sántít nem? Essiennel kezdeni a jobbvéd poszton teljességgel fölös volt első perctől fogva, ha volt egy egészséges, ép jobbvédőnk Belletti személyében. Fordítva még megértettem volna, ha Bellettivel kezdünk, és utána egy jobbvédő helyére érkező támadó miatt hátrahúzodik Essien. Mondom az egészet úgy, hogy a ghánai jól tette a dolgát védőként is. Make lecserélése egyedül azzal magyarázható, hogy a középpályán kevés játék folyt. Ballack meg nem volt jó? Ezzel azért vitatkoznék, mert ennyi erővel le lehetett volna hozni a fél csapatot, ugyanis Lampardtól Kaloun keresztül Drogbáig mindenki szar volt. (legalábbis annyira, mint a német) Szóval mindegy, ezért is írtam, hogy végeredményben a cserék jók voltak, mert kellettek ahhoz, hogy győzni tudjunk a rangadón. Ha ez kell, hát ez kell.
a cserekrol beszeltunk, nem a kezdorol :)
essien jobb backkent szuksegmegoldas max szerintem, es ez most is latszott. tamadasban tette a dolgat, de hirtelen nem tudnam megszamolni az ujjaimon, hogy hanyszor volt pozicion kivul, teret hagyva az arsenalnak a jobb oldalunkon...
az elorebb tolasa igy feltetlenul jo otlet volt, ugyanis pont az o lendulete hianyzott a kozeppalyarol, az egyetlen gond az volt, hogy mar korabban kellett volna. igy rogton 1 kp pluszban voltunk, maka lehozatala szerintem adta magat, golhatranyban tamadni kellett, az meg nem az erossege. anelkaert meg megis kit hoztunk volna le? vedot tuti nem, mert kontrakbol az arse mindig veszelyes. tamadot szinten nem, mert ugye a lenyeg pont a plusz tamadoember volt. ki maradt? a kozeppalya, ugyis jott a route 1, hosszu labdak drogbanak es anelkanak. azaz ballack es lamps kozul kellett valakit lehozni.. egyikuknek se volt elete meccse, azonos teljesitmeny mellett meg en is mindig a nemetet hoznam le.
ugyhogy szerintem teljesen rendben voltak a cserek, vagtunk utana 2 golt es megforditottuk a meccset. barcsak tudna ezt a szintet hozni minden fontos alkalommal grunt...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier League

#39562 Hozzászólás Szerző: Oziris »

tibi71 írta:hasonló ranieri és grant ! ranieri is 1 töketlen balfék volt ami a taktikát illeti ! eggyik se nyert semmit és nem is fog ! ranieri 1 jó játékos megfigyelö vagy sportigazgató lehetne,de vezetöedzönek 1 talicska fos ! ezt bizonyitotta itt is a valenciánál,atletico madridnál (ki is ejtette az elsöosztályból fennálása-óta 1x-er fordult elö) és szerintem a juve kispadján se lesz sokáig ! de szimpi az öreg !
Azért ez erős Ranierit Granttel egy lapon említeni :)
Ranierit a leirtak ellenére a top edzők között tartják azért számon,Grantet meg nagyon nem....
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#39563 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

hasonló ranieri és grant ! ranieri is 1 töketlen balfék volt ami a taktikát illeti ! eggyik se nyert semmit és nem is fog ! ranieri 1 jó játékos megfigyelö vagy sportigazgató lehetne,de vezetöedzönek 1 talicska fos ! ezt bizonyitotta itt is a valenciánál,atletico madridnál (ki is ejtette az elsöosztályból fennálása-óta 1x-er fordult elö) és szerintem a juve kispadján se lesz sokáig ! de szimpi az öreg !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39564 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ToreAndre írta:Ááá! Grant nem azért szar, mert kikaptunk pár meccsen!! Azért szar, mert szarnak született és így is fog meghalni. Emberileg lehet jó ember, de edzőként puhapöcs, erőtlen és értelmetlen... Kiváncsi lennék mi lenne, ha Ten Cate és Clarkey 1 hónapra elutaznának a Bahamákra...
Ennek az embernek nincs kisugárzása, karizmája, semmije!!
Felőlem nyerhet BL-t, bajnokságot is, az csak a játékosok érdeme lesz, nem az övé!
Egyébként nem fog...
Véleményem szerint a Liverpool megint kiüt minket a BL elődöntőben, a bajnokságot meg min. 5 ponttal nyeri a MU. Mark my words!

"Ennek az embernek nincs kisugárzása, karizmája, semmije!!"---Ezek szerint szerinted Urbán Flóri a legjobb edző, mert az mint egy idegbeteg ugrál és üvölt a pálya mellet:)
Csak azért mert nem csinál show-t, lehet jó edző valaki...volt egy ukrán edző, Lobanovszkij aki egész meccsen ült a padon, senkihez sem szólt, és mindent elért, amit egy edző elérhetett...

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#39565 Hozzászólás Szerző: Puti »

Én nem így vagyok ezzel. Attól félek, hogyha nem nyerünk semmit, széthullik a csapat. A játékosok jobban elkívánkoznak egy olyan csapatba, ahol valószínűbb a BL megnyerése.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#39566 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ToreAndre írta:Ranieri sokkal kevesebb alapanyagból gyúrt ki olyan csapatot, ami elérte 2003-ban a 4. helyet a bajnokságban... Lehet, hogy nem volt a legsikeresebb Chelsea edző, de mint ember, mint edző nagyon jó volt!! (Monaco ide vagy oda)
Joe Cole, Duff, Bridge, Lampard, Gallas, Makelele, Johnson, Grönkjaer, Robben, Cech...csak pár név, akiket neki köszönhetünk!

Össze sem hasonlítható Grant-tel!!
Teljesen egyetértek Ranieri se egy csúcsedző,de Grant amit művel...az botrány,egyedül azért nem szeretnék idén nyerni semmit mert akkor lehet hogy végre elküldik és jöhet Zola vagy bárki más
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39567 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ranieri sokkal kevesebb alapanyagból gyúrt ki olyan csapatot, ami elérte 2003-ban a 4. helyet a bajnokságban... Lehet, hogy nem volt a legsikeresebb Chelsea edző, de mint ember, mint edző nagyon jó volt!! (Monaco ide vagy oda)
Joe Cole, Duff, Bridge, Lampard, Gallas, Makelele, Johnson, Grönkjaer, Robben, Cech...csak pár név, akiket neki köszönhetünk!

Össze sem hasonlítható Grant-tel!!
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39568 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szerintem ez csak viszonyítás kérdése.
Mihez, vagy inkább kihez képest?
Ranieri milyen volt (Chelsea-sként nem ismerem, de mint Juvés, kezdem megismerni...)???
Szerintem hasonló. Igaz, nem is nyert itt semmit.

Mourinho show-ja viszont utánozhatatlan, a kispadnál, az oldalvonalnál, a sajtószobában, és valszeg edzésen is. És az eredményeit is nehéz kopírozni, vagy csak megközelíteni.

Nézőpont kérdése, hogy szürke puhapöcse, akinek nincs karizmája /Grant/.

Én sem tartom teljesen alkalmasnak a feladatra, de bízom benne, hogy felnő hozzá.
Eddig vannak pozitív és negatív jelek is, reméljük, végül a pozitív felé billen a mérleg nyelve.

Egy BL trófea elég lehet arra, hogy mindenkit meggyőzzön.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39569 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ááá! Grant nem azért szar, mert kikaptunk pár meccsen!! Azért szar, mert szarnak született és így is fog meghalni. Emberileg lehet jó ember, de edzőként puhapöcs, erőtlen és értelmetlen... Kiváncsi lennék mi lenne, ha Ten Cate és Clarkey 1 hónapra elutaznának a Bahamákra...
Ennek az embernek nincs kisugárzása, karizmája, semmije!!
Felőlem nyerhet BL-t, bajnokságot is, az csak a játékosok érdeme lesz, nem az övé!
Egyébként nem fog...
Véleményem szerint a Liverpool megint kiüt minket a BL elődöntőben, a bajnokságot meg min. 5 ponttal nyeri a MU. Mark my words!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39570 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta:A csapat jól játszott, fordítottak 1-0-ról, rangadót nyertek, az edző jól cserélt....mégis egy barom?....Grantnek tök mind1...ha 3 bl-t nyerne zsinorban akkor is muri műve lenne az egész és csak mákja lenne...alapvetően előitélettel kezelte mindenki mivel egy karizmatikus ember helyére jött és azóta csak a hibát keresik benne...én sajnálom szegény csókát...
márc. 23. 9:12pm
ZenZo írta:Érdekes módon ismét Grant a téma :) Nem tetszettek a cserék, de győztünk, így csendben beírok egy piros pontot Shrekknek, és egyetlen szó nélkül ülök csendben vigyorogva a söröm fölött. Ma nem is az a lényeg, hogy kit és hova cserélt be, a pályánlévők mindegyike szívvel játszott, nem volt beleszarás, remek meccs is lett belőle. Húzni kellett valamit, és most Grant húzta a jobbat. Erősen x szaú meccset nyertünk, amit csak így lehetett. A lelkesedés megvolt, ha az a plussz kellett a győzelemhez, hogy Make és Ballack lejöjjön, legyen. Remeket tettek le a gyepre, a cserék nem annyira, de ismétlem, ha ez kell a győzelemhez, legyen.
ennél többet tőlem ne várj egyelőre :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39571 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Erős a gyanúm, hogy egy májusi Terry BL trófea magasba emelés elfelejteti mindenkivel, ki az a Mourinho... És megszületik az első Grantot méltató nóta a lelátón..

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39572 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

A csapat jól játszott, fordítottak 1-0-ról, rangadót nyertek, az edző jól cserélt....mégis egy barom?....Grantnek tök mind1...ha 3 bl-t nyerne zsinorban akkor is muri műve lenne az egész és csak mákja lenne...alapvetően előitélettel kezelte mindenki mivel egy karizmatikus ember helyére jött és azóta csak a hibát keresik benne...én sajnálom szegény csókát...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39573 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Érdekes módon ismét Grant a téma :) Nem tetszettek a cserék, de győztünk
szerintem most teljesen rendben voltak a cserek. maka jol jatszott, de kellett meg egy tamado miutan hatranyba kerultunk, es vedobol eleve csak 3 volt fent, logikus volt ot leszedni. ballack meg nem jatszott jol, eleve kar volt ennyi ideig jobb backkent pocsekolni az ismet formaban levo essient.
under most komolyan: te is érzed, hogy ez sántít nem? Essiennel kezdeni a jobbvéd poszton teljességgel fölös volt első perctől fogva, ha volt egy egészséges, ép jobbvédőnk Belletti személyében. Fordítva még megértettem volna, ha Bellettivel kezdünk, és utána egy jobbvédő helyére érkező támadó miatt hátrahúzodik Essien. Mondom az egészet úgy, hogy a ghánai jól tette a dolgát védőként is. Make lecserélése egyedül azzal magyarázható, hogy a középpályán kevés játék folyt. Ballack meg nem volt jó? Ezzel azért vitatkoznék, mert ennyi erővel le lehetett volna hozni a fél csapatot, ugyanis Lampardtól Kaloun keresztül Drogbáig mindenki szar volt. (legalábbis annyira, mint a német) Szóval mindegy, ezért is írtam, hogy végeredményben a cserék jók voltak, mert kellettek ahhoz, hogy győzni tudjunk a rangadón. Ha ez kell, hát ez kell.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39574 Hozzászólás Szerző: undertow »

ParanoidAndroid írta:...the Stamford Bridge crowd, who sang 'you don't know what you're doing
ez nagyon ciki. szerintem tudjatok, hogy nem birom gruntot, de ennek ellenere azt mondom, hogy ilyet enekelni gaz. raadasul kontraproduktiv, 1-0as hatranyban biztatni kell a csapatot, nem a sajat edzonket cikizni. azert tudni kell, hogy mit hol es mikor lehet... idiotak...

a masik meg a 'jose mourinho, jose mourinho' enekles... sracok, wake up. jose elment es nem jon vissza. tortenet vege. ideje lenne ezeknek a drukkereknek is tovabblepni.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39575 Hozzászólás Szerző: undertow »

a legbosszantobb az, hogy ellenunk mindig rohadt jol jatszik, mas meccsekre tartogatja a bakikat...
mondjuk james es schwarzer ugyanez a kategoria...

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#39576 Hozzászólás Szerző: bules »

Henglár Erik írta:Reina mekkorákat potyázott a MU ellen :?
És az a legbosszantóbb, hogy az egész szezonban kiválóan védett, most pont a MU ellen kellet neki balfaszoskodnia :evil:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39577 Hozzászólás Szerző: twopac »

Eteke írta:a MU 30an jatszik a Villava, es azutan 2 nappal a romai latogatas, meiken lenne jobb ha kikapna? :twisted:

epp igy allunk mi is, 31en a borova es apr 2an a Fenerrel :oops: , nagy teljesitmeny lenne ha nyerunk es azutan x a BL-ben :!:
szerintem pedig mind 2 meccset illene megnyernünk,ha bajnokságot és bl-t akarunk nyerni
mindörökké chelsea!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39578 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

8Lampard8 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=173854
Ha most kidőlne CR és Nani a MU elkezdene botladozni szerintem.
Ezek a hírek kamuk!
Általában a klubok nem akarják elengedni őket "fölösleges" barátságos meccsekre!

Eteke
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2006. július 17., hétfő 9:54

Re: Premier League

#39579 Hozzászólás Szerző: Eteke »

a MU 30an jatszik a Villava, es azutan 2 nappal a romai latogatas, meiken lenne jobb ha kikapna? :twisted:

epp igy allunk mi is, 31en a borova es apr 2an a Fenerrel :oops: , nagy teljesitmeny lenne ha nyerunk es azutan x a BL-ben :!:

Eteke
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2006. július 17., hétfő 9:54

Re: Premier League

#39580 Hozzászólás Szerző: Eteke »

Ha most kidőlne CR és Nani a MU elkezdene botladozni szerintem.
csak kar,hogy baratsagos meccs kovetkezik

Válasz küldése