Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42921 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nem tom kit sajnáljak jobban magunkat vagy a L'pool -t de ez egy negativ nap számomra nagyon is... már csak az kell mgé hogy vmi legyen a pompey ellen nah akkor meg!

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#42922 Hozzászólás Szerző: LooseR »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#42923 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem tudom szavakkal kifejezni hogy mit érzek most!!
mindörökké chelsea!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42924 Hozzászólás Szerző: undertow »

hihetetlen a manure makja... :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42925 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:O.G. Solskjaer - újabb térdműtét - újabb egy hónapos kihagyás. Ennek ellenére már 10 gólos idén. 34 éves. Elképesztő.
az............ vannak még "harcosok"

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42926 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

O.G. Solskjaer - újabb térdműtét - újabb egy hónapos kihagyás. Ennek ellenére már 10 gólos idén. 34 éves. Elképesztő.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#42927 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Chelseafan írta:
bilhacica írta:
ZenZo írta:Most olvasom, hogy Kráncsi meg sérült? Tán az orra tört el.
egyszerüen nem kapcsolok ki az a Kráncsi :oops: :oops: :roll:
(ki az?) :oops:
Crouch! :) Amúgy fejberúgták az egyik meccsen.
Én Niko Kranchar-ra gondoltam :oops:

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#42928 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:
ZenZo írta:Most olvasom, hogy Kráncsi meg sérült? Tán az orra tört el.
egyszerüen nem kapcsolok ki az a Kráncsi :oops: :oops: :roll:
(ki az?) :oops:
Crouch! :) Amúgy fejberúgták az egyik meccsen.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42929 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Most olvasom, hogy Kráncsi meg sérült? Tán az orra tört el.
egyszerüen nem kapcsolok ki az a Kráncsi :oops: :oops: :roll:
(ki az?) :oops:

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#42930 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

ZenZo írta:Most olvasom, hogy Kráncsi meg sérült? Tán az orra tört el.
így járt :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42931 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most olvasom, hogy Kráncsi meg sérült? Tán az orra tört el.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42932 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=135280&

Ez bazzeg hír. A Chelsea, amikor hasonló cipőben járt, egy rohadt szót nem ejtett róla senki. Ja, persze az Ágyúsdrukker sz@rf@szú cikkíró a végén még odatolt egyet a kékeknek. :evil:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42933 Hozzászólás Szerző: undertow »

veletlen gol volt. deco fel akarta dobni magat, de eses kozben veletlenul lefejelte a labdat ami a kapuban kotott ki ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42934 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Azért tavaly pl a BL-ben igencsak esélyes volt a Barca, úgyhogy csak majdnem mindig. :)
Az idei Barca-Pool meccs meg... hát csak annyi a véleményem, hogy - pedig ilyet nem gyakran írok ám le - rossz volt nézni, hogy a katalán csapat ennyire szarul és elképzeléstelenül tud játszani. Ezzel nem akarom elvenni a Pooltól az érdemet, mert a Nou Campban győzelmet aratni, az igen nagy szó, de az ellen a Barca ellen nem volt nehéz... annyira. Támadásban nullák voltak. Ezt a legjobban az mutatja, hogy az egyetlen gólt Deco szerezte, fejjel... szegény srác 110 magas, még így is magassarkúban, emelt stoplikkal játszik, úgy kell feldobni, hogy fejelni tudjon, csakhogy a beadáskor a környékén nem volt senki. Ez a Pool hibája volt. De ezen kívül nem sok vizet zavartak a kapu előtt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#42935 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
Oziris írta:
bilhacica írta: nagyjábol azt akartam irni hogy a csapat egység folyamatosan romlik. jo gol örömkor mindeki egyrakáson van, de nem ez az összetartás. mind1...
a tavalyi Chelsea szörnyü volt, elszorakozta a meccsek felét. mindig akkor kezdtünk el játszani amikor a 60. percbe bejött a 2. csatár..
a porto pedig egy semmi ellenfél. Queresma (rem jol irtam) nélkül 0 lett volna. Ő kb olyan mint C.Ronaldo (nem is értem miért abba a semmi bajnokságba van...) és ha Ő nincs akkor a portonak esélye sincs. De remélem Te is / Ti is érzitek hogy egy Bayern, L'pool vagy Inter ellen ez a rögtönzött Drogba gol nem lesz elég... Vagy jol játszanak a fiuk mind a 11en vagy kiesünk mert klasszis csapatokat nem tudunk megverni 3-4 játékossal...
Bayern klasszis csapat?Ezt inkább meg se halottam :)
A német Budesligának annyira megromlott már a színvonala h kb egy szinvonalon van a portugál bajnoksággal!
oks, de nem értem miért kell egy egy mondtatba bele kötni... jo akkor vedd ugy hogy a bayern helyett mu -t irtam vagy realt vagy barcat vagy mind1et.
a lényeg hogy Ti is érzitek ez kevés. a 2005 ös Chelsea ehhez képest hadsereg volt és az sem nyerte meg a blt. Mondjuk azok a meccsek engem kárpotolnak érte mert sose felejtem el őket annyira jok voltak... (sztem)
nem a belekötés a cél!Amugy személyszerint sztem is sokkal jobb volt a 2005ös csapat és szebben is játszott!
A Bl-meg érdekes dolog!Sose a legjobb csapat nyeri!Minden évben meglepetés a döntö!És sokszor kerül olyan a végjátékhoz aki a bajnokságban nem muzsikál olyan jól!Nagy a szerencse faktor a kupa küzdelmekben!Az elmult Eb és Vb is tök jó példa erre!
Szóval bármi lehet,ha nemis játszunk jól,de szivvel brusztolunk simán odaérhetünk!Mondom ezt pesszimista emberként :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42936 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
bilhacica írta:
szpecnaz írta:Idén melyik bl meccsen kellett meghajtania magát a csapatnak?...kb 2-n...abból az egyiken lefociztuk a barcát...(1-0)...a másikon meg ugyanúgy jól játszott a csapat(2-2)....anno...mikor volt a bl menetelés a fos portótól kikaptunk 2-1-re...azt hiszem az akkor volt....
:) de tovább jutottunk nem? :)
amugy a barca elleni meccshez az is hozzá tartozik hogy Ők most nyerték meg szal már nem ugy álltak hozzá... de még igy sem erre foghato a gyözelem ill. döntetlen. hanem Drogba.
amugy csak hogy érezd a különbséget, a l'pool 2-1 re legyözte a barcat idegenbe mert ők gyözni akartak, mind! A hozzáállása ugyan olyan volt a barcanak sőt lehet elszántabb is hisz ez már kieséses szakasz, nah mind1.
A lényeg hogy szeretném ha nyernénk, bár sajnálnám azokat akik megérdemelték volna és már nincsennek velünk: Gallas Duff Gudjohnsen.
ajj ha eszembe jutnak mindig qrva szar kedvü leszek :cry: :cry:
emlékeztek amikor Henry rugta azt a szabad rugás golt nekünk és utána Duff minden meccsen ahogy szabadot fujtak ellenünk rögtön oda állt nehogy berugják üres kapura. Azonnal odapattant és hiába szolongatta a biro amig nem állt fel a sorfal meg Cech a helyére addig el se moccant. Az ilyen hozzáállásu játékosokat sose felejtem el. Amikor oda állt Duff nem az volt a fejébe hogy lehet ezért fizu emelést kap majd évvégén...
látom nagyon depibe vagy....:)...szóval szerinted mi idén mindig szarok vagyunk...csak hála Istennek az ellenfél mégszarabb....ugyan már....
figy én másképp fogom fel meg Te is. ennyi.
ha Te elégedett vagy mindennel akkor örülj neki. én nem vagyok elégedett, csak az eredményekkel, de a játékosokkal és a csapat egységgel nem.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#42937 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:Idén melyik bl meccsen kellett meghajtania magát a csapatnak?...kb 2-n...abból az egyiken lefociztuk a barcát...(1-0)...a másikon meg ugyanúgy jól játszott a csapat(2-2)....anno...mikor volt a bl menetelés a fos portótól kikaptunk 2-1-re...azt hiszem az akkor volt....
:) de tovább jutottunk nem? :)
amugy a barca elleni meccshez az is hozzá tartozik hogy Ők most nyerték meg szal már nem ugy álltak hozzá... de még igy sem erre foghato a gyözelem ill. döntetlen. hanem Drogba.
amugy csak hogy érezd a különbséget, a l'pool 2-1 re legyözte a barcat idegenbe mert ők gyözni akartak, mind! A hozzáállása ugyan olyan volt a barcanak sőt lehet elszántabb is hisz ez már kieséses szakasz, nah mind1.
A lényeg hogy szeretném ha nyernénk, bár sajnálnám azokat akik megérdemelték volna és már nincsennek velünk: Gallas Duff Gudjohnsen.
ajj ha eszembe jutnak mindig qrva szar kedvü leszek :cry: :cry:
emlékeztek amikor Henry rugta azt a szabad rugás golt nekünk és utána Duff minden meccsen ahogy szabadot fujtak ellenünk rögtön oda állt nehogy berugják üres kapura. Azonnal odapattant és hiába szolongatta a biro amig nem állt fel a sorfal meg Cech a helyére addig el se moccant. Az ilyen hozzáállásu játékosokat sose felejtem el. Amikor oda állt Duff nem az volt a fejébe hogy lehet ezért fizu emelést kap majd évvégén...
látom nagyon depibe vagy....:)...szóval szerinted mi idén mindig szarok vagyunk...csak hála Istennek az ellenfél mégszarabb....ugyan már....

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42938 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:Idén melyik bl meccsen kellett meghajtania magát a csapatnak?...kb 2-n...abból az egyiken lefociztuk a barcát...(1-0)...a másikon meg ugyanúgy jól játszott a csapat(2-2)....anno...mikor volt a bl menetelés a fos portótól kikaptunk 2-1-re...azt hiszem az akkor volt....
:) de tovább jutottunk nem? :)
amugy a barca elleni meccshez az is hozzá tartozik hogy Ők most nyerték meg szal már nem ugy álltak hozzá... de még igy sem erre foghato a gyözelem ill. döntetlen. hanem Drogba.
amugy csak hogy érezd a különbséget, a l'pool 2-1 re legyözte a barcat idegenbe mert ők gyözni akartak, mind! A hozzáállása ugyan olyan volt a barcanak sőt lehet elszántabb is hisz ez már kieséses szakasz, nah mind1.
A lényeg hogy szeretném ha nyernénk, bár sajnálnám azokat akik megérdemelték volna és már nincsennek velünk: Gallas Duff Gudjohnsen.
ajj ha eszembe jutnak mindig qrva szar kedvü leszek :cry: :cry:
emlékeztek amikor Henry rugta azt a szabad rugás golt nekünk és utána Duff minden meccsen ahogy szabadot fujtak ellenünk rögtön oda állt nehogy berugják üres kapura. Azonnal odapattant és hiába szolongatta a biro amig nem állt fel a sorfal meg Cech a helyére addig el se moccant. Az ilyen hozzáállásu játékosokat sose felejtem el. Amikor oda állt Duff nem az volt a fejébe hogy lehet ezért fizu emelést kap majd évvégén...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#42939 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Idén melyik bl meccsen kellett meghajtania magát a csapatnak?...kb 2-n...abból az egyiken lefociztuk a barcát...(1-0)...a másikon meg ugyanúgy jól játszott a csapat(2-2)....anno...mikor volt a bl menetelés a fos portótól kikaptunk 2-1-re...azt hiszem az akkor volt....

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42940 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
bilhacica írta:
ZenZo írta:Ezt már kitárgyaltuk, számtalanszor, és hát nem egyezik a véleményünk... de három dolgot azért:
1. tavalyi chelsea borzalmas???
2. azért ne felejtsük el, hogy Drogba és Lampard rúgta ugyan a legtöbb gólt, de ketten alig több, mint a felét az összesnek. Sajnos a többi gólfelelősünket sérülések hátráltatták. Tavaly: Lamps 16, Drogba 12, Crespo 10, JC 7, Robben 6, Gallas 5, Terry 4, Duff 3, Geremi 2, EG 2, Essien 2, Ricky 1 (csak PL) Robbent, JC-t, Terryt sérülés hátráltatta/hátráltatja, Crespo menni akart, Duff és Guddy góljait pótolja az általad vesztesként aposztrofált két új szerzemény. A ManU jóval jobb idén, mint tavaly, erről nem mi tehetünk. A BL-ben meg tavaly nem jött ki a lépés a Barca ellen, ez bizony előfordul.
3. A Porto könnyű ellenfél?
nagyjábol azt akartam irni hogy a csapat egység folyamatosan romlik. jo gol örömkor mindeki egyrakáson van, de nem ez az összetartás. mind1...
a tavalyi Chelsea szörnyü volt, elszorakozta a meccsek felét. mindig akkor kezdtünk el játszani amikor a 60. percbe bejött a 2. csatár..
a porto pedig egy semmi ellenfél. Queresma (rem jol irtam) nélkül 0 lett volna. Ő kb olyan mint C.Ronaldo (nem is értem miért abba a semmi bajnokságba van...) és ha Ő nincs akkor a portonak esélye sincs. De remélem Te is / Ti is érzitek hogy egy Bayern, L'pool vagy Inter ellen ez a rögtönzött Drogba gol nem lesz elég... Vagy jol játszanak a fiuk mind a 11en vagy kiesünk mert klasszis csapatokat nem tudunk megverni 3-4 játékossal...
Bayern klasszis csapat?Ezt inkább meg se halottam :)
A német Budesligának annyira megromlott már a színvonala h kb egy szinvonalon van a portugál bajnoksággal!
oks, de nem értem miért kell egy egy mondtatba bele kötni... jo akkor vedd ugy hogy a bayern helyett mu -t irtam vagy realt vagy barcat vagy mind1et.
a lényeg hogy Ti is érzitek ez kevés. a 2005 ös Chelsea ehhez képest hadsereg volt és az sem nyerte meg a blt. Mondjuk azok a meccsek engem kárpotolnak érte mert sose felejtem el őket annyira jok voltak... (sztem)

Válasz küldése