Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40421 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Csak Kalou jóval több lehetőséget kapott mint SWP, és nem nyújtott annyival többet, hogy jobb legyen a megítélése.
Dehogynem. Sokkal jobban játszik, és tenném hozzá, az utóbbi időben SWP is sok lehetőséget kapott. Szerintem Kalou egyértelműen megggyőzőbb.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40422 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csak Kalou jóval több lehetőséget kapott mint SWP, és nem nyújtott annyival többet, hogy jobb legyen a megítélése.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40423 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szeritnem nem nézzük el neki, főleg, mert legtöbbször így is jobb mint SWP vagy Sheva...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40424 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csak Kaloura is meddig mondjuk még hogy fiatal? ez nem mentség, nem kifogás. Nézzük meg a többi csapatot, lassan 17-18 éves kölykök lesznek a meghatározók, akkor egy 22 éves srácot meddig babusgassunk??? ezzel nem azt mondom, hogy küldjük el, nem, maradjon itt és tanuljon, de ne legyen ő az akinek elnézzük a hibáit, azt, hogy kihagyja a ziccereket, csak mert csinál három biciklicselt...
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40425 Hozzászólás Szerző: twopac »

igy vissza nézve az összefoglalót,első gol szerintem alexé nem fogta youngot pedig lett volna rá ideje,2.ik irtó nagy potya cechtől ilyet ááá,3.ik ismét helyezkedési hiba!cole pedig egyértelműen a jobb mellével ért a labdához,megálitottam a videot és rá zomoltam!!knight kiálitása pedig jogos volt mert utolsó ember és balack zicerben volt!!sajna carvalho is azvolt!!cole pedig igy játszha hautólag megnézik az esetet!de jobban aggódok a ben haimalex belső védő párostól
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40426 Hozzászólás Szerző: twopac »

az abaj hogy igy nem lehet premier ligát nyerni,hogy sérült állandóan 4-5meghatározó játékos!mihez kezdene az arsenal egy fabregas adebayor touré nélkül?és amanu ferdinand,vidic,ronaldo,rooney nélkül?egynagy semmi szerintem!ha jólszámolom sérült belletti,terry,malouda,drogba,ballack,most tért vissza,carvalho szezonja is hol sérült hol nem most 3 meccset pihenhet,
mindörökké chelsea!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40427 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kalou témában az én véleményem az,hogy legkevésbé őt bántanám a támadó szekcioból ! joe csak percekre idézi önmagát,swp pedig kezd visszaszürkülni régi formájába,malouda ugye sérült,seva gyenge,bár ma megvillantott régi önmagából valamit,de egy az egyben nem érzem erősnek csak olyanba tud viritani amihez nem kell gyorsan futni ! ma is ebben volt ász ! pizzarotól nem vártam többet, drogbát nem emlitem mert ő 1 másik futballt játszik az elözőekhez képest ! :D kalou nálam drogba után(igaz 5 utcahosszal lemaradva) 2. legjobb támadó eddig idén !

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40428 Hozzászólás Szerző: Lamps »

:lol: :lol: ezek szerint akkor csak én látom túl negatívan a dolgokat...ígérem alaposabban odafigyelek a játékára, és megpróbálom szakszerűen értékelni a teljesítményt! :oops: :lol:
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40429 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sajnos a meccset ismét nem láttam, csak darabokdan. Hát az eredmény az rendkívüli. A pirosak száma eltiltásokkal nagyobb csapás, mint az x szerintem, főként, hogy Carvalho pótlására jelenleg egy TBH-nk van, és egy eltiltás, sérülés, vagy bármi, és ugyanott vagyunk, mint tavaly: közép védő Essien és PF... :?

Egyébként Kalou: én összesen vagy 30 percet láttam a meccsből, de azon remek volt. Egyedül cselezte végig a fél Villa-t, nagy labdákat osztott, és ez bizony megy neki máskor is, mit ne mondjak legutóbb nem semmi gólpassz. Szerintem remek játékos, az egyetlen hibája tény és való, hogy a helyzetkihasználása 8-12%. Jól cselez, gyors, és remekül lát a pályán. És fiatal. Ennél jobb nem kell szerintem most. Senkiért nem adnám oda most, még Messiért sem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40430 Hozzászólás Szerző: Lamps »

A tehetségét és az egyedi stílusát nem vezsem el tőle, mert az tényleg mesterien csinálja, csak nagyon sokszor eredménytelen ez a játék, legalábbis ebben a felállásban.
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40431 Hozzászólás Szerző: twopac »

kalouban látom a jövőt!ha téleg megtanulja belőni a ziccereket,és fejleszti a lövéstechnikáját,akkor nagy játékos lesz!drogbával jól megfogják érteni egymást majd a bl-ben remélem,egy két jó csel kaloutól bepasuolja drogbának ő meg belövi!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#40432 Hozzászólás Szerző: Lamps »

Zsoca87 írta:
Lamps írta: pizarron kívül kalou volt harmat gyenge, ezeket a srácokat likvidálni kell, mert lényegében soha nem tesznek szinte semmit a meccsekhez...
Te eszednél vagy? Kalou az egyik legjobb fiatal játékosunk, és ha Joeyra azt mondod hogy jó volt rá se lehet rossz szavad. Teszem hozzá hogy szerintem Joey és Kalou is gyenge volt ma.

Kdako, Bilha a chaten dicsérte őket, szóval valszeg' itt is ezt fogja tenni.
:shock: Hát amikor idejött én is ezt mondtam róla, hogy mekkora igazolás, de mostanság kezd bennem bebizonyosodni, hogy mégsem volt az. Tavaly is volt pár nagyon fontos villanása, de legyünk őszinték annak ellenére, hogy fiatal...Joeyval kapcsolatban mondjuk iagazad volt, most így jobban átgondolva nem volt korszakalkotó meccse, de Kalouban semmi olyat nem látok, ami miatt jobb lenne teszem azt egy...Guddynál. Én bízom benne hogy felélled, mert mindennki Henryhoz hasonlította, meg mérföldkőnek titulálta a CFC történelmében, de mostanában nem mutat sokat....teszem hozzá annak ellenére, hogy fiatal. Mondjuk, szerény véleményem szerint általában nem jó posztokon játszik...mármint, általában szélen, és itt elég Robbenes játékot kölcsönöz a lassúságot tekintve, ami ugye nem mindig jó...
De ne legyen igazam, és lehet nincs is, de majd elválik. :lol:
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40433 Hozzászólás Szerző: kdako »

medicine_man írta: Videó bíró... A foci olyan mint a katolikus vallás. Ráfér egy hatalmas szemléletváltás, mert a játék(az élet) túl sokat haladt a korral..
Igen, valóban időszerű lenne, nem tudom, talán az kell hozzá, hogy valami nagy világverseny döntőjében legyen egy óriási tévedés, hogy végre rájöjjenek erre. Platini is nemhogy ezzel foglalkoznak a BL "megreformálása" helyett...
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40434 Hozzászólás Szerző: twopac »

szó mi szó én örüllök a pool sikerének,de csak most azegyszer,mert ha xeltek volna nem nyerek28ezret egy fogadással!
a másik meg,szerintem ebben jobb idén a mancseszter nálunk,mi a sunderlandet megvertük 2-0ra szenvedő játékkal,mig amu kiütéses 4-0val!
mindörökké chelsea!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#40435 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A mu nyert idegenben a Sunderland ellen 4-0, ami nem meglepő, gondolom most meg is érdemelték. De a pool 2-1-re nyert a Derby ellen idegenben, és Gerrard a 90. percben lőtte a győztes gólt... :evil: Hihetetlen, hogy ma nekik ekkora mákjuk volt, nekünk meg...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40436 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

medicine_man írta:Videó bíró... A foci olyan mint a katolikus vallás. Ráfér egy hatalmas szemléletváltás, mert a játék(az élet) túl sokat haladt a korral..
:lol: :lol:

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#40437 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

kdako írta:A kiállítás 3 meccs tuti. Pedig még reggel olvastam, hogy Riccy, Lamps és Essien egy sárgára van az eltiltástól, de akkor a QPR-t hagyta volna ki...Essienre ez igaz is.

Bridge jó lesz, ez igaz, de a Ben Haim-Alex páros a Newcastle, a Fulham és a QPR ellen...háát.

Ezt meg most látom: Chelsea Football Club can confirm it will be appealing Ashley Cole's red card against Aston Villa on the grounds of wrongful dismissal.

Bár ezek sosem szoktak sikerülni nekünk...
Videó bíró... A foci olyan mint a katolikus vallás. Ráfér egy hatalmas szemléletváltás, mert a játék(az élet) túl sokat haladt a korral..

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40438 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

medicine_man írta:
Zsoca87 írta:Szeritnem Bridge simán pótolja majd Cashleyt, de Carvalho-t pótolni nehéz lesz, az tuti...
Még karácsony van, gondold át még egyszer hogyan hívod az szeretett csapatod játékosait.. Fiatalság, BOLONDSÁG.
Vicces és igaz. ;) Bár tényleg nincs vele bajom egyébként, csak az a baj, hogy ritkán játszik igazán jól.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40439 Hozzászólás Szerző: kdako »

A kiállítás 3 meccs tuti. Pedig még reggel olvastam, hogy Riccy, Lamps és Essien egy sárgára van az eltiltástól, de akkor a QPR-t hagyta volna ki...Essienre ez igaz is.

Bridge jó lesz, ez igaz, de a Ben Haim-Alex páros a Newcastle, a Fulham és a QPR ellen...háát.

Ezt meg most látom: Chelsea Football Club can confirm it will be appealing Ashley Cole's red card against Aston Villa on the grounds of wrongful dismissal.

Bár ezek sosem szoktak sikerülni nekünk...
GO BLUES!

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#40440 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Zsoca87 írta:Szeritnem Bridge simán pótolja majd Cashleyt, de Carvalho-t pótolni nehéz lesz, az tuti...
Még karácsony van, gondold át még egyszer hogyan hívod az szeretett csapatod játékosait.. Fiatalság, BOLONDSÁG.

Válasz küldése