Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39501 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, nekem csak 4 mezem van meg egy A4-es poszter a KEK győztes csapatról. Ennyi.
Persze, nem azzal van a baj, aki vesz pár ereklyét, grimi veled főleg nincs baj,mert tényleg ereklye vadász vagy, ami mellett fenntartasz egy családot!
De azok a nagy kérdőjelek számomra, akik minden pénzüket a Chelsea-re költik...

A futball egy gyönyörű játék, amiből tényleg üzlet lett...
Két dolgott tehetsz:
-félreteszed az elveid (már, ha vannak) és profi, elsőosztályú futballt nézel, üzletpolitikától függetlenül.
-Harmad-, negyedosztályú csapatnak szurkolsz legfeljebb, mégjobb, ha egy amatör csapatnak. Ahol dolgozó emberek hobbiként, a foci szeretete miatt játszanak. Csak ugye ez minőségbeli romlás...
Patt helyzet.

Etelközi: ha komolyan igaz, amit írtál, akkor ez tényleg gáz! :? :D
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39502 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Zsoca87 írta:
Etelkozi írta: Zsoca, druszám, ami pénzt már otthagytam a Chelsea-nél, lassan kezdem szégyelni magam...

E pillanatban két Chelsea logós karóra van a kezemen, és 3 nyaklánc a nyakamban, valamint egy Chelsea logós póló van a testemen...
Az eddig utazásra, meccsjegyre, járulékos költségekre kifizetett pénzt meg sem merem számolni...
Valahol én is sejtem, hogy ez nem normális :oops: , de szégyelleni ezért nem tudom magam...
Vannak mezeim is, sőt, bögrém is...

Világosítsatok fel, hogy akkor most én vásárlom a klubszeretetet, vagy érzem is???? :roll: :?: :shock:

Mit gondoltok?
Hát szerintem te érzed is. Nyilván nem azokra az emberekre írtam amit írtam, akik itt vannak ezen a fórumon és imádják a klubot. Én azokról beszélek, akik látnak egy-két meccset és már rohannak vásárolni, mintha kötelező lenne. Szerintem ez a gáz. De te se attól lettél Chelsea drukker, hogy van xy mezed, stb. Hanem azért, mert szereted a klubot, ugye? És pont erről beszéltem, ma az a trend, hogy sokan attól érzik magukat szurkolónak ha televásárolják magukat mindennel. Érted amit írok? :D
Persze, természetesen értem, csak olyan könnyen általánosítunk...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39503 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

hat akkor en nagyon rossz embernek szamithatok mert nekem van kb 5 alairt mezem,fenytkepek Drogbaes a Lampi alairt cipoje,meccs fuzetek,kb 35-40 mezem meg ugy is hogy a noverem elvitt tolem vagy 20-at . ertse meg ezt mindenki kb 25 evvel ezelott ez megszunt sport lenni. ez nem mas mint uzlet. kevesbe fogom szeretni a csapatott?NEM ha azt akarjuk hogy globalis legyen a csapat elismerese akkor ezt kell csinalni. semmi mast nem csinalunk mint bemutatjuk a productott mas embereknek

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39504 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Etelkozi írta: Zsoca, druszám, ami pénzt már otthagytam a Chelsea-nél, lassan kezdem szégyelni magam...

E pillanatban két Chelsea logós karóra van a kezemen, és 3 nyaklánc a nyakamban, valamint egy Chelsea logós póló van a testemen...
Az eddig utazásra, meccsjegyre, járulékos költségekre kifizetett pénzt meg sem merem számolni...
Valahol én is sejtem, hogy ez nem normális :oops: , de szégyelleni ezért nem tudom magam...
Vannak mezeim is, sőt, bögrém is...

Világosítsatok fel, hogy akkor most én vásárlom a klubszeretetet, vagy érzem is???? :roll: :?: :shock:

Mit gondoltok?
Hát szerintem te érzed is. Nyilván nem azokra az emberekre írtam amit írtam, akik itt vannak ezen a fórumon és imádják a klubot. Én azokról beszélek, akik látnak egy-két meccset és már rohannak vásárolni, mintha kötelező lenne. Szerintem ez a gáz. De te se attól lettél Chelsea drukker, hogy van xy mezed, stb. Hanem azért, mert szereted a klubot, ugye? És pont erről beszéltem, ma az a trend, hogy sokan attól érzik magukat szurkolónak ha televásárolják magukat mindennel. Érted amit írok? :D

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39505 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Zsoca87 írta:
kdako írta:Amerikában meg Európában is rohannak a boltba, az nem szánalmas??
De, az is. És attól is rosszul vagyok. Nem megvenni kell a klubszeretet, hanem érezni. Félre ne érts, nem azzal van a baj, ha valaki vesz egy mezt, bögrét, stb. Hanem azzal, ha valakinek ez a szurkolás, hogy vásárol, mint a gép. Ez undorító szerintem.
Amúgy írtam is, hogy szánalom a köbön. :D Nyugaton csak sima szánalom. :lol: :lol:
Zsoca, druszám, ami pénzt már otthagytam a Chelsea-nél, lassan kezdem szégyelni magam...

E pillanatban két Chelsea logós karóra van a kezemen, és 3 nyaklánc a nyakamban, valamint egy Chelsea logós póló van a testemen...
Az eddig utazásra, meccsjegyre, járulékos költségekre kifizetett pénzt meg sem merem számolni...
Valahol én is sejtem, hogy ez nem normális :oops: , de szégyelleni ezért nem tudom magam...
Vannak mezeim is, sőt, bögrém is...

Világosítsatok fel, hogy akkor most én vásárlom a klubszeretetet, vagy érzem is???? :roll: :?: :shock:

Mit gondoltok?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39506 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:Egyetértek Zsoca haver!:) A mai profi futball elölről gyönyörű, de a hátoldala mocskos, büzős és undorító!
Most jutott eszembe egyik kedvenc zenekaromtól egy idézet:

"A kirakatok csábos fénye fétiseszközt biztosít,
Csillogóra festett mocsok mindent elborít..."

Na igen. Ez az ami illik sok mindenre manapság, a focira is...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39507 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Amerikában meg Európában is rohannak a boltba, az nem szánalmas??
De, az is. És attól is rosszul vagyok. Nem megvenni kell a klubszeretet, hanem érezni. Félre ne érts, nem azzal van a baj, ha valaki vesz egy mezt, bögrét, stb. Hanem azzal, ha valakinek ez a szurkolás, hogy vásárol, mint a gép. Ez undorító szerintem.
Amúgy írtam is, hogy szánalom a köbön. :D Nyugaton csak sima szánalom. :lol: :lol:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39508 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta:Hát nyilván pénzügyi okokból megy ez a nyári túra, szerintem undorító, a sok ostoba kis keleti fogyasztó meg majd rohan a boltba ajándéktárgyat venni... Szánalom a köbön, ott butábbak az emberek, mint nyugaton. Semmiféle szakmai háttere ezeknek a meccseknek nincs. Csak üzleti.
Az meg, hogy mikor lesz a meccs, annyira nem tud izgatni, megnézem ha tudom és kész. :D
Amerikában meg Európában is rohannak a boltba, az nem szánalmas??
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39509 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyetértek Zsoca haver!:) A mai profi futball elölről gyönyörű, de a hátoldala mocskos, büzős és undorító!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39510 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát nyilván pénzügyi okokból megy ez a nyári túra, szerintem undorító, a sok ostoba kis keleti fogyasztó meg majd rohan a boltba ajándéktárgyat venni... Szánalom a köbön, ott butábbak az emberek, mint nyugaton. Semmiféle szakmai háttere ezeknek a meccseknek nincs. Csak üzleti.
Az meg, hogy mikor lesz a meccs, annyira nem tud izgatni, megnézem ha tudom és kész. :D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39511 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyébként ki mit szól a nyári ázsiai túrához? http://www.chelseafc.hu/index.php?subac ... m=&ucat=1&

Három meccs eddig biztos, egy kínai csapattal, a malajziai All-starral, és egy később bejelentendő ellenféllel.

Rossz, mert nem lehet megfelelő szakmai munkát végezni ilyen csapatok ellen, és csak a pénzre megy rá? Vagy jó, mert az ottani szurkolók is láthatják a csapatot, és az általuk elköltött fontmilliókból fejlődhetünk? és azt se felejtsük el, hogy nem éjjel lesznek a meccsek, hanem magyar idő szerint dél körül...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39512 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Nem rossz kis forduló jön a hétvégén a PL-ben: látszatra mindhárom nagynak könnyű mérkőzés következik, s mégis, ott rejtőzik a meglepetés a meccseken. Mi a Boroval találkozunk, akik évek óta stabil középcsapat, és a nagycsapatok - többek közt a Chelsea - mumusa, bár otthon ha nem gyaluljuk le őket, meg is érdemeljük.
Chelsea are hoping to extend our unbeaten run against Middlesbrough at Stamford Bridge to 19 games in 33 years including an amazing 14 clean sheets. Miért lenne a Chelsea mumusa? mert az elmúlt években saját pályájukon kétszer nyertek...de a 33 éves sorozat sokkal keményebb!

A többi meccs: én már nem írom le ide, hogy hátha a vetélytársak épp aktuális ellenfele elcsen pontokat, mert akkor sosem jön össze, de annyit hozzátennék: a Villa a három dobogós közül kettővel x-elt idegenben, remélem most meglesz a harmadik is!!
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39513 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem rossz kis forduló jön a hétvégén a PL-ben: látszatra mindhárom nagynak könnyű mérkőzés következik, s mégis, ott rejtőzik a meglepetés a meccseken. Mi a Boroval találkozunk, akik évek óta stabil középcsapat, és a nagycsapatok - többek közt a Chelsea - mumusa, bár otthon ha nem gyaluljuk le őket, meg is érdemeljük. A ManU a Villat fogadja, s bár a Villa 2008-ban igen rossz passzban van, azért hátha nyomnak egy 4-4-et a Uniteddel is :) Az öt mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozattal az ágyúsok egy 1998-as "rekordot" állítottak be, 10 éve nem fordult ugyanis elő velük ilyen. Isten aztán egy kicsit megsimogatta a buksijukat, mert most a Boltonhoz mennek, ahhoz a Boltonhoz, akik több, mint három mérkőzés óta gólt sem tudtak szerezni. De a Bolton otthon erős, ha akar, s ha végre találnak egy gólt, elég lehet - lásd ManU.
Aztán lesz egy rangadónk Liverpoolban, a Pool fogadja az Evertont, akik viszont idén eddig mindössze 4 gólt kaptak! Ellenben a másik oldalon ott van Torres, aki 20 PL góljából 18-at az Anfielden szerzett... esetleges győzelemmel az Everton újra átvehetné a 4. helyet a Pooltól.
Lesz kieséses rangadónk is, a tökutolsó Derby az utolsó előtti Fulhamet fogadja, s ha otthon nem tudják legyűrni a szomszédokat, akkor minden idők legrosszabb PL sorozatát produkálják 26 egymás után nyeretlenül megvívott mérkőzéssel.
Valamint külön csemege lehet még a Sp*rs-Newcastle, a hazaiak erős végjátékához kétség sem fér, már csak az ellenünk vívott 4-4-re ha gondolunk, a Newcastle pedig végre megízlelhette a győzelem ízét Keegannel is.
Ezen kívül még lesz:
B. City - Man. City
Reading - Blackburn
Pompey - Wigan
Sunderland - WHU : ez sem lesz egy rossz meccs, a WHU ugyan nincs nagy formában, utóbbi öt meccse: Chelsea, Pool, Sp*rs, BB, Everton, bár míg az első háromtól kaptak egy-egy sima négyest, utána a talpra állás jeleit mutatják, hisz elverték a Blackburnt otthon, majd idegenben az Everton ellen is sikerült 1-1-re hozni a találkozót. A Sunderland viszont (miután az ősszel hetet kapott) megúszta egyel az Evertont, majd a Chelsea-t is otthon, s legutóbb a Villa otthonában tudtak győzni ugyanilyen arányban.

És én pont ezen a hétvégén nem leszek tv-gép-net közelben... (bár nem hiszem, hogy komolyan bánni fogom a dolgot)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39514 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Igazad van ne hagyd magad! :wink:
WE ARE THE CHAMPIONS

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39515 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kampat írta:szpecnaz: arra szerettem volna kilyukadni, hogy az olasz bajnokság nem olyan szinte van, mint azt te feltételezed, a PL-el kapcsolatban pedig azt szerettem volna kifejezni hogy; nem minden arany, ami fénylik....
kampat: jó:)

kampat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008. március 25., kedd 20:16
Kedvenc játékos: Alessandro Del Piero

Re: Premier League

#39516 Hozzászólás Szerző: kampat »

szpecnaz: arra szerettem volna kilyukadni, hogy az olasz bajnokság nem olyan szinten van, mint azt te feltételezed, a PL-el kapcsolatban pedig azt szerettem volna kifejezni hogy; nem minden arany, ami fénylik....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kampat 2008. március 26., szerda 23:37-kor.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39517 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Merder írta:
DjNeo92 írta:
8Lampard8 írta:Angliában már nem számít a pénz, ezért minden játékost megfizetnek, akikre szükségük van, mint ahogy a Milan tette Kakaval.De néhány játékos vissza él vele néha, például -ha igaz a hír- Lampard heti 140 ezer fontot akar, ami már télleg túlzás.De kérdem én, ha egy egy Shevchenkonak kifizetünk heti 130 ezret a semmiért, akkor Lampard megérdemli a 140et... :roll:
Azért kap valaki 120-140 ezret hogy azt csinálja amit szeret?
Valaki élete során nem keres annyit mint egy focista 2-3 év alatt (pl. Terry 120ezer font/hét)
Ez azért nekem egy kicsit furcsa...
2-3 év alatt? Terry kb. 45 milliót keres hetente. Magyar átlagfizetés kb. 140 000 havonta. Így egy átlag magyar majdnem 27 év alatt keres annyit mint egy hét alatt Terry.
Köszi hogy kijavítottál! :)
Akkor meg méginkább nem érdemelnék meg ezt a rengeteg pénzt!
(Most hogy így én is utánaszámoltam tényleg hülyeséget írtam az előbb :roll: )

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39518 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Merder írta:
DjNeo92 írta:
8Lampard8 írta:Angliában már nem számít a pénz, ezért minden játékost megfizetnek, akikre szükségük van, mint ahogy a Milan tette Kakaval.De néhány játékos vissza él vele néha, például -ha igaz a hír- Lampard heti 140 ezer fontot akar, ami már télleg túlzás.De kérdem én, ha egy egy Shevchenkonak kifizetünk heti 130 ezret a semmiért, akkor Lampard megérdemli a 140et... :roll:
Azért kap valaki 120-140 ezret hogy azt csinálja amit szeret?
Valaki élete során nem keres annyit mint egy focista 2-3 év alatt (pl. Terry 120ezer font/hét)
Ez azért nekem egy kicsit furcsa...
2-3 év alatt? Terry kb. 45 milliót keres hetente. Magyar átlagfizetés kb. 140 000 havonta. Így egy átlag magyar majdnem 27 év alatt keres annyit mint egy hét alatt Terry.
Köszi hogy kijavítottál! :)
Akkor meg méginkább nem érdemelnék meg ezt a rengeteg pénzt!
(Most hogy így én is utánaszámoltam tényleg hülyeséget írtam az előbb :roll: )

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39519 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kampat írta:
szpecnaz írta:a vitát értelmetlennek találom....sohasem fogunk egy álláspontra jutni...te sohase fogod megérteni az angol ligát...és mi sem nagyon az olasz ligát:D
Ez is igaz... :roll:
meg hogy őszinte legyek nem is tudom hogy mire szeretnél kilyukadni.... :D

kampat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008. március 25., kedd 20:16
Kedvenc játékos: Alessandro Del Piero

Re: Premier League

#39520 Hozzászólás Szerző: kampat »

szpecnaz írta:a vitát értelmetlennek találom....sohasem fogunk egy álláspontra jutni...te sohase fogod megérteni az angol ligát...és mi sem nagyon az olasz ligát:D
Ez is igaz... :roll:

Válasz küldése