Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40061 Hozzászólás Szerző: twopac »

Kezdek aggódni a mai meccs miatt,ahogy elnézem a Portsmouth kezdőjét,mit ne mondjak elég erősek: A mi kezdőnk pedig:cech,belletti,alex,ben haim,a.cole,SWP,makelele
Ballack,J.cole,malouda,anelka!
cserék:cudicini,IVANOVIC,LAMPARD,pizarro
1 D. James
5 G. Johnson
23 S. Campbell
16 N. Pamarot
7 H. Hreidarsson
4 Lauren
28 S. Davis
6 L. Diarra
19 N. Kranjcar
9 M. Baros
18 J. Defoe
mindörökké chelsea!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#40062 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

bilhacica írta:
8Lampard8 írta:Holnap sajnos nem látom a meccset,mert szalagavatón leszek.Ha valaki lenne olyan kedves és küldene egy sms-t a meccs végén nagyon megköszönném!Itt a számom:06204886355
Előre is köszi! :wink:
én küldök szivesen :)
Köszönöm! :D

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#40063 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

A következő fordulót nézve elég jó esélyünk van a hátrány faragására. :) Man city-Arsenal, Sp*rs-Tehenek. A pompey ellen sztem meg nyerünk. A megszokott eredménnyel (0-2). Legalábbis egy ideje a pompey ellen ez így van.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40064 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Jah igen a múltkor is volt egy ilyen hirdetés...akkor a Pool-Havan&Waterlooville meccs volt...megpróbáltam belenézni,de nem sikerült :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#40065 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Most látom az nso-n ezt a hirdetést: http://www.ingyentv.hu/#foci

Tud erről valaki valamit? :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40066 Hozzászólás Szerző: Megyó »

8Lampard8 írta:Holnap sajnos nem látom a meccset,mert szalagavatón leszek.Ha valaki lenne olyan kedves és küldene egy sms-t a meccs végén nagyon megköszönném!Itt a számom:06204886355
Előre is köszi! :wink:
én küldök szivesen :)

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#40067 Hozzászólás Szerző: Csabo »

8Lampard8 írta:Holnap sajnos nem látom a meccset,mert szalagavatón leszek.Ha valaki lenne olyan kedves és küldene egy sms-t a meccs végén nagyon megköszönném!Itt a számom:06204886355
Előre is köszi! :wink:
Wazzeg állicsd már be a wapot és ott lehet nézni mobilon is!
Én is volt, hogy el kellett menjek, de azért wapon követtem az eredményt legalább!
wap.livescore.com
COME ON CHELSEA!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#40068 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Holnap sajnos nem látom a meccset,mert szalagavatón leszek.Ha valaki lenne olyan kedves és küldene egy sms-t a meccs végén nagyon megköszönném!Itt a számom:06204886355
Előre is köszi! :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40069 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Szerintem a Pompey most nagyon megerösődött, nem tudom elképzelni, hogy Defoe ne váljon be nekik. Ha nyáron igazolnak pár minőségi védőt, akik beválnak, akkor nagyon ott lesznek a BL-s hely közelében(papíron, aztán kitudja mit hoz a jövő). Azt még nem tudni mondjuk h Benjani-val mi lesz, lehet h a City ma(!) igazolja le, mert tegnap csak azért nem jött össze, mert nem végeztek a papírmunkával.. :D
Ha már Benjaninál tartunk, szimpatikus játékosnak tartom, őt (is) el tudnám nézni kékben. Nem biztos, hogy nálunk első számú csatár lenne, de ha Drogba távozik (a drága NSO szerint épp a Realba... :) ) akkor jelenleg csak rajta múlna, mit alkot: Pizarro már most kimarad tán a tavaszi BL keretből, Anelka most jött, Seva a sérülés előtt jó volt, de ki tudja, mi lesz vele, Kalou az egyetlen stabil ember számomra. Mellé simán beférne.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#40070 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:Alves ugyan undisc. összegért jött, de gondolom nem két fillér volt ő sem
Middlesbrough have broken their club transfer record to sign Brazil striker Alfonso Alves from Heerenveen.

BBC Sport understands that the fee agreed with the Dutch side was in excess of £10m.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40071 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem a Pompey most nagyon megerösődött, nem tudom elképzelni, hogy Defoe ne váljon be nekik. Ha nyáron igazolnak pár minőségi védőt, akik beválnak, akkor nagyon ott lesznek a BL-s hely közelében(papíron, aztán kitudja mit hoz a jövő). Azt még nem tudni mondjuk h Benjani-val mi lesz, lehet h a City ma(!) igazolja le, mert tegnap csak azért nem jött össze, mert nem végeztek a papírmunkával.. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#40072 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na akkor egy kis általános a téli igazolási időszakról:
össze-vissza 3 csapathoz nem érkezett játékos, Blackburn, ManU, WestHam, ellenben egy csapat van, ahonnan nem távozott senki még csak kölcsönbe sem. Na, kitaláljátok, ki az? Igen, ezek mi vagyunk, bizony. Na jó, Anthony Grant elment kölcsönbe a Southendbe. De a nagycsapatot nem érintette mozgás.

A Deadline két nagynak mondható transzfere Afonso Alves -> Boro, Defoe -> Pompey. A Pompeyra amúgy is kíváncsi leszek, ők elég jól igazoltak szerintem, mármint papíron. Kíváncsi leszek a kiesőjelölt Derby-Fulham-Wigan trióra is, messze ők voltak a legaktívabbak a piacon (7, 7, és 6 igazolással). Alves ugyan undisc. összegért jött, de gondolom nem két fillér volt ő sem, hivatalosan persze mi költöttük a legtöbbet. Elég magas összeget adott ki önmagához képest a Birmingham és a Sunderland 6,5 és 8M font a hivatalosan is közölt ár.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#40073 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hu ez a vivodás :D
a "nagyok" azt irják fuj fuj Roni, akkor én most mit irjak? :D
nem kell félni ha leirjátok az igazságot :) 28 gol, az magáért beszél, és ő gyakorlatilag ezeket a helyzeteket magának teremti meg....

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier League

#40074 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bules írta:Idén 26 meccsen 27 gólt szerzett, és nem is csatár hanem szélső középpályás, ebből négyet büntetőből és négyet szabadrúgásból, a többi akciógól volt. Persze ebbe is bele tudnak kötni egyesek, nem védem én, mert rohadtul utálom, mint a szart, ezek csak tények.
Ja ugy nem csatár az mint Totti meg tavaly Káká a blben!Egyre előrébb rakják már őket...
Chelsea FOREVER!!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#40075 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

twopac írta:Tartok tőle hogy a Pool elleni rangadón sok minden el fog dőlni!Ha nem hozzuk a 3 pontot szerintem vége a bajnokságnak számunkra!ha pedig hozzuk akkor minden lehetséges!!
Ámen.
Reach out touch blue (faith)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#40076 Hozzászólás Szerző: twopac »

Tartok tőle hogy a Pool elleni rangadón sok minden el fog dőlni!Ha nem hozzuk a 3 pontot szerintem vége a bajnokságnak számunkra!ha pedig hozzuk akkor minden lehetséges!!
mindörökké chelsea!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#40077 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

8Lampard8 írta:Hát idén a rangadkat nézve nem vagyunk valami jók,sőt...A 3 nagycsapat ellen 1 döntetlen és 2 :?
Majd otthon szétverünk mindenkit. Kis jövőnéző: Májtaviékat nem lesz nehéz, szerintem, elég gyengék (enyhén szólva). Aztán Szarzenált lesz kicsit nehéz, de semmi sem lehetetlen. Lásd Sp*rs elleni zakó. Aztán tehenek; azt is megnyerhetjük, ha akkor a bajnokiért küzdünk-e még egyeltalán.
Reach out touch blue (faith)

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#40078 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Amúgy tavaly Cashley tényleg leradírozta a pályáról Ronit. :lol:

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#40079 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Hát idén a rangadkat nézve nem vagyunk valami jók,sőt...A 3 nagycsapat ellen 1 döntetlen és 2 :?

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#40080 Hozzászólás Szerző: bules »

Idén 26 meccsen 27 gólt szerzett, és nem is csatár hanem szélső középpályás, ebből négyet büntetőből és négyet szabadrúgásból, a többi akciógól volt. Persze ebbe is bele tudnak kötni egyesek, nem védem én, mert rohadtul utálom, mint a szart, ezek csak tények.

Válasz küldése