Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#15041 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Anti írta:Bakker, nem vagyok babonas, de akkor forditottuk meg a meccset, amikor behoztam a felidobe a kislanyom... :mrgreen:
Biztos szórakoztatóbb volt mint az első félidő.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15042 Hozzászólás Szerző: Chester »

Magabiztos győzelem, esélye sem volt a Szenteknek a győzelemre, hiába az a korai gól (azt is Essien adta ajándékba).

Kilógni lefelé csak Essien lógott ki, ez egyértelmű, Hazard jól kezdett aztán kicsit visszaesett, viszont a védelem + Mata, Ramires, Torres és Ba nagyon jól játszottak, teljesen megérdemelten nyertünk.

Remélem ez a meccs megmutatja Josénak hogy kit érdemes játszatni. Oscar sérülése remélem nem súlyos, noha van pótlása bőven.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15043 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bakker, nem vagyok babonas, de akkor forditottuk meg a meccset, amikor behoztam a felidobe a kislanyom... :mrgreen:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#15044 Hozzászólás Szerző: almos »

Essien -> Ba
Ez egy jó csere.

Remélem 4-2-2-2 lesz a 2. félidőben.
LAMPARD#8

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15045 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:A cserét én sem értem, de ez van. Én Essien helyére hoztam volna Lamps-ot, Oscar helyére meg az egyik szélsőt. De lehet jól sül el Lamps behozatala, majd kiderül. :)
Szerintem nettó ez lesz a végeredmény, nem hinném, hogy Essien kifutna a második félidőre. Sípszó előtt pár perccel meg védhető, hogy inkább a középpályát stabilizálta Mou.
They do now.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Premier League

#15046 Hozzászólás Szerző: California Max »

Hihetetlen, de mindenről egy centivel maradunk le...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#15047 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Kövezzetek meg de szerintem k*rvajól játszunk, valószínűleg ehez kellett az a korai gól, de nagyon szép akciókat vezetünk, többek között Matanak hála. Ha folytatjuk ezt a játékot simán fordítunk, a védelmünk nagyon jó ma is, és a támadóink is végre akarnak játszani, ülnek a cselek meg a kényszerítők, Torres meg egy állat. Ha ki is kapunk ezért a félidőért már megérte, ez egy jól összerakott Chelsea képét mutatja játékban.
Én szerintem meg nagyon nem, vagyis csak bízom benne, hogy ez még nem az a várva várt szép és jó játék. Komoly helyzetünk talán 2 volt 45 perc alatt (Oscar és Torres fejese). Taktikának a pályán nyoma sincs, komolyan nem értem, hogy mi a taktikánk... Szinte folyamatosan eladjuk a labdákat, 3 jó passz nincs egymás után, ötlettelenek vagyunk elöl, na meg rohadtul nem viselkedünk csapatként, mindenki egyedül akarja megoldani, holott szétszopathatnánk simán ezt a Soton védelmet. A középpályásaink is össze-vissza futkároznak a pályán, ugyanúgy ahogy a legtöbben ők sem tudják a feladatukat. Na meg ezt a 4-3-3-at se vágom, hogy mi akar lenni. Szerintem Mou, ha nyerni akar ma, akkor kockáztatnia kell, akár lehozhatna egy védőt is, plusz ezt a 4-3-3-at nagyon gyorsan felejtse el, másképp max egy x lehet a realitás...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawaii 2013. december 1., vasárnap 19:10-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15048 Hozzászólás Szerző: Chester »

A cserét én sem értem, de ez van. Én Essien helyére hoztam volna Lamps-ot, Oscar helyére meg az egyik szélsőt. De lehet jól sül el Lamps behozatala, majd kiderül. :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#15049 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:Kövezzetek meg de szerintem k*rvajól játszunk, valószínűleg ehez kellett az a korai gól, de nagyon szép akciókat vezetünk, többek között Matanak hála. Ha folytatjuk ezt a játékot simán fordítunk, a védelmünk nagyon jó ma is, és a támadóink is végre akarnak játszani, ülnek a cselek meg a kényszerítők, Torres meg egy állat. Ha ki is kapunk ezért a félidőért már megérte, ez egy jól összerakott Chelsea képét mutatja játékban.
És akkor az árnyoldal: mi a francért Lamps váltotta Oscart? Ott van Willian és Schurrle a padon, erre bejön ő. Erre úgy, hogy hátrányban vagyunk, vagy átálltunk egy defenzívebb 4-3-3-ra, vagy Rami van a szélen... :roll:
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15050 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Kövezzetek meg de szerintem k*rvajól játszunk, valószínűleg ehez kellett az a korai gól, de nagyon szép akciókat vezetünk, többek között Matanak hála. Ha folytatjuk ezt a játékot simán fordítunk, a védelmünk nagyon jó ma is, és a támadóink is végre akarnak játszani, ülnek a cselek meg a kényszerítők, Torres meg egy állat. Ha ki is kapunk ezért a félidőért már megérte, ez egy jól összerakott Chelsea képét mutatja játékban.

Szépen játszunk, de igazi helyzetünk csak egy volt, így nehéz lesz fordítani.. Essien katasztrófa amit művel, rossz passzok, színészkedés, ajándék gól..

A cserét sem nagyon értettem. Minek állunk át 4-3-3-ra? Jöhetett volna Vili vagy Schürrle.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15051 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kövezzetek meg de szerintem k*rvajól játszunk, valószínűleg ehez kellett az a korai gól, de nagyon szép akciókat vezetünk, többek között Matanak hála. Ha folytatjuk ezt a játékot simán fordítunk, a védelmünk nagyon jó ma is, és a támadóink is végre akarnak játszani, ülnek a cselek meg a kényszerítők, Torres meg egy állat. Ha ki is kapunk ezért a félidőért már megérte, ez egy jól összerakott Chelsea képét mutatja játékban.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#15052 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Nah, van időm kivinni a szemetet, megsétáltatni a kutyát etc.
One ball to rule them all!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15053 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

putthelime írta:
Николаевич írta:Nagyon jól jöhetünk ki ebből a fordulóból. Újabb két pontra húzhatunk el a Sp*rs-től és az United-től, a Liverpool-t meg 2 vagy 3 ponttal előzhetjük. Remélem legalább egy döntetlennel kihúzza a Hull.
How about 3? - said Skrtel.

MOTM-gyanús:
20. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Hull City! Victor Moses akar indulni, de eladja, és a megszerzett labdával egy kényszerítő után Jake Livermore lő kapura 22 méterről. A lövés megpattan a védő Martin Skrtel vádliján, így a már elvetődő Simon Mignolet nem éri el. 1-0

87. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Újabb gólt szerez a Hull City. Yannick Sagbo keverget a 16-os sarkán, majd az érkező Tom Huddlestone elé tálal, aki egy ütem késéssel kapura pöccinti. A labda mellé menne, de a felszabadítani akaró Martin Skrtel még belefejel, a labda szerencsétlenségére pedig pont a kapu közpébe esik. 3-1


Amúgy az a poén hogy le sem játszottuk még a meccset de már megelőztük a Liverpool-t. Azonos pontszámmal álltunk, de nekik jobb volt a gólkülönbségük.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#15054 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Николаевич írta:Nagyon jól jöhetünk ki ebből a fordulóból. Újabb két pontra húzhatunk el a Sp*rs-től és az United-től, a Liverpool-t meg 2 vagy 3 ponttal előzhetjük. Remélem legalább egy döntetlennel kihúzza a Hull.
How about 3? - said Skrtel.
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#15055 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon jól jöhetünk ki ebből a fordulóból. Újabb két pontra húzhatunk el a Sp*rs-től és az United-től, a Liverpool-t meg 2 vagy 3 ponttal előzhetjük. Remélem legalább egy döntetlennel kihúzza a Hull.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#15056 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta:
Atthilleus írta:Közben 1-1, de sztem a legtöbben még ennek is örülnénk. :)
Én nem mert a Liverpoolra fogadtam. :D
Én is a Poolra tettem, de én örülnék ha most szpnának egyet :D legalább ha megverjük a sotont akkor meglesz a 2. hely

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#15057 Hozzászólás Szerző: Chester »

Atthilleus írta:Közben 1-1, de sztem a legtöbben még ennek is örülnénk. :)
Én nem mert a Liverpoolra fogadtam. :D

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#15058 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Vezet a Hull City a Liverpool ellen! :D

Csak így tovább Hull! :lol:

Közben 1-1, de sztem a legtöbben még ennek is örülnénk. :)

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15059 Hozzászólás Szerző: dacultras »

fontos lenne nyerni, picit megléphetnénk az üldözőktől

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#15060 Hozzászólás Szerző: dacultras »

nem tartott sokáig, tiziből 2:2

Válasz küldése