Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier Liga

#40301 Hozzászólás Szerző: Hangman »

Hála égnek mostmár én is megtudom nézni a soron következő bajnoki meccset normálisan mert nekem is betették az eurosport 2-őt!!!!!! nem kell szenvedni a nettel :D és remélem magabiztosan győzünk a Tottenham ellen. nagyon jó lenne. de az viszont elszomorít hogy nagyon sok kulcsjátékos sérült az Afrika-kupáról meg ne is beszéljünk :? :? :? :? :? :?


Go Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40302 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Azért baromság, mert szerintem az ilyen ranglistáknak túl nagy jelentőséget tulajdonítanak. Kérdés: kit érdekel, hogy xy bajnokság hányadik a világon??? Engem nagyon nem, mert nem attól szeretek egy csapatot/ligát, hogy hányadik a világranglistán. Az ilyen listák értelmetlenek, és ami értelmetlen, az hülyeség szerintem.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40303 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem baromság ez, csak bizonyos szempontból értékelt s ez alapján össze állított lista. Azért érdemes szétnézni az IFFHS oldalán (http://www.iffhs.de), hiszen a legnagyobb futballtörténeti statisztikával foglalkozó szervezetről van szó, s vannak érdekes dolgok, bár az oldal felépítése elég hülyére sikeredett...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40304 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ez kb. akkora baromság mint az összes ilyen ranglista...

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

Re: Premier Liga

#40305 Hozzászólás Szerző: Merder »

ZenZo írta:Az IFFHS ranglistája szerint (is) az angol bajnokság a legerősebb a világon:
cikk

érdemes kicsit lejjebb is lapozni, s megnézni, kik állnak a magyar bajnokság előtt: Macedónia, Szingapúr, Szudán, Szíria, Angola... olyan helyek, amikről eddig azt sem tudtam, ismerik-e a labdát... :|
Azért elég érdekes lista. A holland 17. és olyanok előzik meg mint Paraguay, Kolumbia, Chile. :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40306 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az IFFHS ranglistája szerint (is) az angol bajnokság a legerősebb a világon:
cikk

érdemes kicsit lejjebb is lapozni, s megnézni, kik állnak a magyar bajnokság előtt: Macedónia, Szingapúr, Szudán, Szíria, Angola... olyan helyek, amikről eddig azt sem tudtam, ismerik-e a labdát... :|
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40307 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ricsi93 írta:Na, úgy tűnik 12.-én játszunk a Sp*rs ellen. :shock:
Jaja, az FA kupa újrajátszás miatt tették vissza hétfőről szombatra. Kár, mert az egész programomat így alakítottam ki... :twisted:
GO BLUES!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier Liga

#40308 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Na, úgy tűnik 12.-én játszunk a Sp*rs ellen. :shock:
Reach out touch blue (faith)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40309 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Zsoca87 írta:Nem tudom, szoktátok-e olvasgatni az f365-ön az olvasói leveleket. Ha nem akkor íme http://www.football365.com/mailbox/stor ... 46,00.html Vannak érdekes vélemények. Érdemes elolvasni.
És végre olvasom egy nem Chelsea drukkertől, hogy 'Mourinho didn't have a squad of superstars at Chelsea, he had a solid defence and a couple of players who could win games for him.'

Ennyit arról az agyarországon közkedvelt álláspontról, hogy 'az összevásárolt csapat megvette a bajnokságo(ka)t'
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40310 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Na ki-ki döntse el, mi volt...
az erdem termeszetesen clarkeye 8)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40311 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Érdekes...

Steve Clarke - not Avram Grant or Henk ten Cate - tore into Chelsea's players at half-time against Fulham, questioning their commitment and demanding they raise their game to inspire their fightback which saw them take all three points at Craven Cottage. (Times)
szamomra semmi meglepo nincs benne.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40312 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Érdekes...

Steve Clarke - not Avram Grant or Henk ten Cate - tore into Chelsea's players at half-time against Fulham, questioning their commitment and demanding they raise their game to inspire their fightback which saw them take all three points at Craven Cottage. (Times)
Idézet a .comról:

"Having seen his side go a goal down with a sub-standard first 45 minute display at Craven Cottage, it was a busy half-time for Avram Grant.

With Michael Ballack admitting in a post-match interview that the dressing room had been a noisy place as the Chelsea staff attempted to rectify the first-half wrongs, the manager was asked as he reflected on the eventual 2-1 win whether he was the type to break the odd tea cup or two when motivating his players.

'If I need to, yes. If it helps to win, I can break chairs,' Grant smiled in response.

'Maybe you need that sometimes but most of the time, you need to speak to the head of the players,' he explained. "


Na ki-ki döntse el, mi volt...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40313 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem tudom, szoktátok-e olvasgatni az f365-ön az olvasói leveleket. Ha nem akkor íme http://www.football365.com/mailbox/stor ... 46,00.html Vannak érdekes vélemények. Érdemes elolvasni.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#40314 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Clarkey viszont...:D:D Zseniális akkor!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40315 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Érdekes...

Steve Clarke - not Avram Grant or Henk ten Cate - tore into Chelsea's players at half-time against Fulham, questioning their commitment and demanding they raise their game to inspire their fightback which saw them take all three points at Craven Cottage. (Times)
Ezt én is olvastam. Elég gáz ha igaz. Ha igaz, Grant picit lecsúszott a szememben... (mondjuk eddig sem örvendett nagy tiszteletnek nálam... :D)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40316 Hozzászólás Szerző: kdako »

Érdekes...

Steve Clarke - not Avram Grant or Henk ten Cate - tore into Chelsea's players at half-time against Fulham, questioning their commitment and demanding they raise their game to inspire their fightback which saw them take all three points at Craven Cottage. (Times)
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40317 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:elötte a barcelonába drogbát valami hasonló miatt allitotta ki az a baromarcú frings !
hasonlo volt, azt leszamitva, hogy drogba laba kb 1 meterrel alacsonyabban volt, es a masik laba nem volt a levegoben :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#40318 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

tibi71 írta:
undertow írta:
ToreAndre írta:Áááááá, felejtsétek már el, hogy a bíró nyerte meg nekik a meccset. Mindenki tudja, hogyha nem adja meg azt a gólt, akkor tizenegyes (jogos) és kiállítás...
ember, mirol beszelsz? vallmagassagban volt baros laba. veszelyes jatek, szabadrugas kifele. az ilyen repulo rugasokat max kungfuban dijazzak...
igen ! elötte a barcelonába drogbát valami hasonló miatt allitotta ki az a baromarcú frings !
Frisk volt az! :) Frings a Werder középpályása. :wink:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40319 Hozzászólás Szerző: twopac »

szerintem hadjuk a multat és koncentráljunk a jövőre!ugye mindenki tudja hogy a sportban nem létezik a HA és a VOLNA!tök mindegy hogy estünk ki a liverpool ellen,a közvélemény azt ugy könyveli el hogy kiestünk nem érdekli őket hogy hogyan!ha idén megnyerjük a bl-t 3év mulva senkit nem fog érdekelni hogy hogyan nyertük meg!
mindörökké chelsea!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40320 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
ToreAndre írta:Áááááá, felejtsétek már el, hogy a bíró nyerte meg nekik a meccset. Mindenki tudja, hogyha nem adja meg azt a gólt, akkor tizenegyes (jogos) és kiállítás...
ember, mirol beszelsz? vallmagassagban volt baros laba. veszelyes jatek, szabadrugas kifele. az ilyen repulo rugasokat max kungfuban dijazzak...
igen ! elötte a barcelonába drogbát valami hasonló miatt allitotta ki az a baromarcú frings !

Válasz küldése