Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#39441 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Az nem baj, hogy ha valaki leveszi a szemüveget (elismerésre méltó hogy így kimondod) csak ne fesse be pirosra, illetve ha megteszi ne szídja a fanatikusok előtt az életük csapatát.
Félre ne érts nem akarok sekinek semmit megmondani, nem ítélkezek senki felett, csak szeritnem sokunknak szúrja a szemét, hogy Chelseasként a Manchestert isteníted, lehet hogy azért mert igazad van(mert van nagyon sok mindenben)csak ez rosszul is esik nekünk meg hát ez mégis csak Chelsea forum vagy mi...
(Amúgy azért is mertem ezt leírni, mert a legjobb barátom is MU szurkoló.)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier League

#39442 Hozzászólás Szerző: Hangman »

ZenZo írta:Tore: elárulom, én (mi) is nézünk ManU meccseket is. Csak más kérdés, hogy mi nem azért, mert őket szeretjük. Mert tessék, én is kimondom: annak ellenére, amit állítasz, számomra az nem Chelsea fan, aki:
- tíz sorban méltatja az egyik legnagyobb riválist, majd öt sorban szidja a mieinket
- kijelenti, hogy a mi marketingünkkel nem ért egyet, de ami nálunk szar, az a ManUnál teljességgel rendben van
- aki kijelenti, nem képes szurkolni a csapatnak
- aki direkt rosszat akar a csapatnak önös érdekből (főleg úgy, hogy ez az önös érdek az, hogy tudjon szurkolni nekik... )

Mi sem értünk egyet Abra sok lépésével, utáljuk Kenyont, nem vagyunk oda Grantért, sajnálatosnak tartjuk, hogy egyes játékosoknak egyre többet számít a pénz, de ettől nem ömlengünk az egyik legfőbb riválisról, ahol ugyanez megy!!! Itt kérlek lehet, hogy nem kék szemüvegen keresztül nézed a meccseket, de kár volt akkor feltenni a pirosat...

teljesen egyetértek veled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ha vki Chelsea szurkolónak tartja magát az nem a legnagyobb riválist dícséri.

hajrá Chelsea!!!!!!!!!!!!!!
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39443 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tore: elárulom, én (mi) is nézünk ManU meccseket is. Csak más kérdés, hogy mi nem azért, mert őket szeretjük. Mert tessék, én is kimondom: annak ellenére, amit állítasz, számomra az nem Chelsea fan, aki:
- tíz sorban méltatja az egyik legnagyobb riválist, majd öt sorban szidja a mieinket
- kijelenti, hogy a mi marketingünkkel nem ért egyet, de ami nálunk szar, az a ManUnál teljességgel rendben van
- aki kijelenti, nem képes szurkolni a csapatnak
- aki direkt rosszat akar a csapatnak önös érdekből (főleg úgy, hogy ez az önös érdek az, hogy tudjon szurkolni nekik... )

Mi sem értünk egyet Abra sok lépésével, utáljuk Kenyont, nem vagyunk oda Grantért, sajnálatosnak tartjuk, hogy egyes játékosoknak egyre többet számít a pénz, de ettől nem ömlengünk az egyik legfőbb riválisról, ahol ugyanez megy!!! Itt kérlek lehet, hogy nem kék szemüvegen keresztül nézed a meccseket, de kár volt akkor feltenni a pirosat...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39444 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Remélem a Citynek legalább annyit pakolunk be mint ősszel. De ne legyünk telhetelenek elég lesz 3 is.
WE ARE THE CHAMPIONS

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39445 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Úgy látom ti komolyan nem néztek ManU meccseket, csak az eredményeket figyelitek...
C.Ronaldo sok gólt lő, eszméletlenül. De nem ez az első számú oka, ami miatt ennyivel erősebb most a Manchester. Nézzétek meg! Szervezettek, mindenkinek meg van a helye, okosan, intelligensen játszanak, öröm nézni a játékukat, minden futball szeretőnek. (ez persze nem jelenti azt, hogy mi ne tudnánk úgy játszani) A középpályájuk hihetetlen erős, Carrick, Scholes, Anderson mesterien adogatnak. Mellesleg nemcsak Ronaldo, de Rooney és Tevez is több gólt lőtt, mint akármelyik Chelsea játékos.
Elegem van már ebből a nyavalygásból! Nézzetek meg egy Manchester meccset és megfogjátok látni miért ők most a jobbak! Sok meccset láttam idén. Ilyet is olyat is. A összesített játék alapján egyértelmű, hogy ki érdemli meg jobban a győzelmet és azok nem mi vagyunk.
Az meg lehet, hogy az lesz a bajnok, aki a legtöbb pontot szerzi, de nem biztos, hogy az is érdemli meg...Ellentétbe veletek én nem tudnék örülni egy olyan bajnoki címnek, ahol csak pontszámban előzzük meg a másik csapatot!
Évek óta nem láttam annyi szar Chelsea meccset egy évben, mint idén. Rengeteg mázlis győzelem, nekem így nem kell a PL cím. Ti cinikusok vagytok és sikeréhesek. Én nem. Ennyi.
Nameg lassan 2 éve kék szeműveg nélkül nézem a meccseket...
oké.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39446 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tessék, kimondom:
A Chelsea klubvezetésével mélységesen nem értek egyet, legyen szó igazolásokról vagy marketing ügyekről... Sok játékost nagyon szeretek, de most nem vagyok képes szurkolni ennek a csapatnak. (!Viszont azt ne merje feltételezni rólam senki, hogy nem vagyok Chelsea fan! Rajongok az ifikért, még akkor is, ha összevásárolt csapat kezd lenni az is. Még így is sok olyan srác van, akik 9-10 éves koruk óta Chelsea játékosok) Voltam Cobham-ben és nyugodtan állíthatom, hogy jobban élveztem az U18-as meccset, mint az Everton elleni felnőtt bajnokit. Sokkal!)
Lampard és Terry zseniálisak, de csalódtam bennük. Jelenleg Bridgey, Carlo, Cech, Makelele, Ballack és Joe Cole az, akit nagyon szeretek, miattuk nézem a meccseket. A titkos vágyamat (valószínűleg nem fog bekövetkezni) már leírtam. Azt akarom, hogy a L**ds sorsára jussunk és saját erőnkből jussunk vissza a PL-be, vagy akár a Championshipbe! Azt akarom, hogy Abramovics, Kenyon és Grant is húzzon a p*csába! Clarke vagy Rodgers remek edző lenne!
Inkább szurkolok egy harmadosztályú csapatnak, mint egy marketing tábornak, ahol az imádott ikonnak nem elég a 120 ezres fizetés! Nonszensz!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39447 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Úgy látom ti komolyan nem néztek ManU meccseket, csak az eredményeket figyelitek...
C.Ronaldo sok gólt lő, eszméletlenül. De nem ez az első számú oka, ami miatt ennyivel erősebb most a Manchester. Nézzétek meg! Szervezettek, mindenkinek meg van a helye, okosan, intelligensen játszanak, öröm nézni a játékukat, minden futball szeretőnek. (ez persze nem jelenti azt, hogy mi ne tudnánk úgy játszani) A középpályájuk hihetetlen erős, Carrick, Scholes, Anderson mesterien adogatnak. Mellesleg nemcsak Ronaldo, de Rooney és Tevez is több gólt lőtt, mint akármelyik Chelsea játékos.
Elegem van már ebből a nyavalygásból! Nézzetek meg egy Manchester meccset és megfogjátok látni miért ők most a jobbak! Sok meccset láttam idén. Ilyet is olyat is. A összesített játék alapján egyértelmű, hogy ki érdemli meg jobban a győzelmet és azok nem mi vagyunk.
Az meg lehet, hogy az lesz a bajnok, aki a legtöbb pontot szerzi, de nem biztos, hogy az is érdemli meg...Ellentétbe veletek én nem tudnék örülni egy olyan bajnoki címnek, ahol csak pontszámban előzzük meg a másik csapatot!
Évek óta nem láttam annyi szar Chelsea meccset egy évben, mint idén. Rengeteg mázlis győzelem, nekem így nem kell a PL cím. Ti cinikusok vagytok és sikeréhesek. Én nem. Ennyi.
Nameg lassan 2 éve kék szeműveg nélkül nézem a meccseket...
Only one Di Matteo!

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier League

#39448 Hozzászólás Szerző: Hangman »

Zsoca87 írta:Én is idefirkantom a véleményemet,hátha érdekel valakit. :D

Egyszer ezt már írtam, de nem sok mindenkiben hagyott nyomott: ha valaki 38 meccs után több pont szerez, mint a másik akkor az megérdemli a bajnoki címet. Tök mindegy hogyan éred el, mert ez kőkemény 38 meccs eredménye, amin küzdeni, hajtani kell, és igen, az lesz a bajnok, aki akkor is megnyeri a meccseit, ha szarul játszik. Idén nálunk ugye ez nem egyszer hibádzott.

A második: a manure igenis egy emberes csapat. Croni nélkül nem lennének itt. De nézhetjükl máshogy is: egy tavalyi Drogbával is Essiennel mi sem ott lennénk ahol. Igenis, ilyen szinten azért zseni, egy zseni, hogy eldöntsön egy meccset, ha a csapatnak nem megy. Namármost mencseszterben ez úgy megy, hogy Ronaldo még azelőtt lő egy gólt, hogy kiderülne, a csapatnak megy-e. :lol: (kis túlzással) Ha nem gólt lő, assist. ÜGyes játékos, van esze a focihoz, de egy fasz. Ettől függetlenül, amit idén nyer a manure, azt neki köszönhetik, a többiek nem nyújtanak világklasszis teljesítményt, ebből a csapatból senki nem az idei teljesítménye miatt lesz legendás, csak CRoni.

Ha esetleg mi leszünk az elsők én rohadt büszke leszek a csapatra. Egy tehetségtelen edzővel ez óriási küzdőszellemre és akaraterőre utal, amire szerintem igenis büszke lehet minden Chelsea szurkoló. Ha meg nem? Akkoris. Mert nem sok csapat lenne harcban a bajnoki címért egy ilyen szezon után. Mi igen. És ez egy nagyon pozitiv dolog.

ez igaz amit ebben az évben átélt a csapat nem sokan hitték volna hogy harcban leszünk a bajnoki címért és ezt igenis el kell ismerni. Akár Grant érdeme akár a csapaté. Küzdésből és összetartásból jeles még annak ellenére is hogy Drogbáról milyen cikkek jelennek meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajrá Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Premier League

#39449 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Lehet ,hogy most Cronaldonak hú de hogy megy ,nézzük meg egy, két szezon mulva ha még itt lesz(PL)és nem viszi el vmelyik spanyol klub.2-3éve ki gondolta hogy Ronaldino ilyen sz.ar formát mutat és nem fér be a Barca kezdőjébe.És szurkoloként sose fogok magasztalni semilyen más csapatot legfeljebb elismerem egyes játékosok teljesítményét(kivéve ezt a ripacsot utoljára Effenberg volt nálam ezen a szinten :twisted: )

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39450 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én is idefirkantom a véleményemet,hátha érdekel valakit. :D

Egyszer ezt már írtam, de nem sok mindenkiben hagyott nyomott: ha valaki 38 meccs után több pont szerez, mint a másik akkor az megérdemli a bajnoki címet. Tök mindegy hogyan éred el, mert ez kőkemény 38 meccs eredménye, amin küzdeni, hajtani kell, és igen, az lesz a bajnok, aki akkor is megnyeri a meccseit, ha szarul játszik. Idén nálunk ugye ez nem egyszer hibádzott.

A második: a manure igenis egy emberes csapat. Croni nélkül nem lennének itt. De nézhetjükl máshogy is: egy tavalyi Drogbával is Essiennel mi sem ott lennénk ahol. Igenis, ilyen szinten azért zseni, egy zseni, hogy eldöntsön egy meccset, ha a csapatnak nem megy. Namármost mencseszterben ez úgy megy, hogy Ronaldo még azelőtt lő egy gólt, hogy kiderülne, a csapatnak megy-e. :lol: (kis túlzással) Ha nem gólt lő, assist. ÜGyes játékos, van esze a focihoz, de egy fasz. Ettől függetlenül, amit idén nyer a manure, azt neki köszönhetik, a többiek nem nyújtanak világklasszis teljesítményt, ebből a csapatból senki nem az idei teljesítménye miatt lesz legendás, csak CRoni.

Ha esetleg mi leszünk az elsők én rohadt büszke leszek a csapatra. Egy tehetségtelen edzővel ez óriási küzdőszellemre és akaraterőre utal, amire szerintem igenis büszke lehet minden Chelsea szurkoló. Ha meg nem? Akkoris. Mert nem sok csapat lenne harcban a bajnoki címért egy ilyen szezon után. Mi igen. És ez egy nagyon pozitiv dolog.

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39451 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

emsanya írta:Az tény, hogy a jelenleg a MU játsza a legszebb focit, bár azért a Derby elleni meccsük az kb. ugyan ilyen volt, mint a mostani chelsea-boro meccs...ilyen minden csapatnál van...ez a bajnokság valszínű a döntetlenek miatt, fog elmenni, ha elmegy, mert a MU kikapott kisebb csapatoktól, akár még hazai pályán is, de kevesebb döntetlent játszott és így kevesebb pontokat hullajtott...

Az ifik annyira nem érdekelnek, jó lenne ha megnyernék a FA kupát, de nem tudok úgy szurkolni egy csapatnak, ha még TV-ben sem látom a meccsüket...max. 2 sort írnak róluk...meg mindig az első csapat a legfontosobb...
Én is úgy érzem, hogy a sok döntetlen az ami döntő lehet. Mert az, hogy kikapunk idegenben az Arse-től vagy a MU-tól, benne van (még egye fene az Aston Villa is). De a sok x az már fáj. Csak ha azt a két 4-4-et hozzuk már plussz 4 pont. Ennyi. Már csak egyre lennénk a MU-tól. De mindegy, ne sírjunk hanem drukkoljunk tovább. A United-et le kell otthon verni aztán majd meglátjuk.
Ami CR-t illeti, na őt emberileg én is ki nem állhatom, egy rakás szar. De azt el kell ismerni, utcalány jó futbalista. Ez sajnos tény. Ám mostanában eszembe jutott a 2006-os VB utáni összeveszése Rooneyval. Tudjátok, amikor addig rinyált míg ki nem állították. Pedig akkor habzott a szája egész Manchesternek, de visszament elmotyogott pár sorryt azt kész. Inkább lettek volna gerincesek és baszták volna ki!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39452 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:a manure-t nem csak croni, hanem rio, vidic, evra, tevez, anderson is elég rendesen viszik, de a többiek sem lógnak ki.
sajnos, mondom, sajnos, nagyon rendben vannak.
Nem baj, hogy rendben vannak, jobb izgalmas mezőnyben bajnoknak lenni, mint végiggyalogolni a mezőnyön, mint pl. tette azt egy időben a Bayern, vagy teszi a Lyon. És persze, hogy a manu-t nem csak CR viszi, csak akiket leírtál, hát ők semmivel nem többek, mint Chelsea-s társaik (Terry, Alex, Carvalho), sőt! A ManU most pont egy portugállal több, mint mi. A meccsenkénti 1 gól, az bizony elég sok a mérleg egyik oldalán. +20 a gólkülönbség a javukra, és ez bizony nem evra vagy rio érdeme. A két védelem szinte ugyanoly stabil, mi 8-cal kaptunk többet, ez meg Grant mesterségének címere, kétszer szaladtunk bele nagy pofonba, ez a két 4-4. És mivel 2x4=8 már meg is van a különbség. Csak valahogy idén megint azt érzi az ember, amit már itt írtunk többször, hogy a ManU-t mintha nem is akarná elverni senki. Érdekes módon a Villa nekünk tud négyet rámolni csak kettőnk közül, mert a maguk négyét megkapták a MUtól is. De nem akarok itt összeesküvés elméleteket gyártani, mert arról szó sincs. Csak érdekes. Egy szó mint száz, nem a védelemmel van baj, hanem a góllövéssel. Ők 12-vel rámoltak többet, amiben elévülhetetlen érdemei vannak a kis k*rvapecérnek. A két keret hasonló erősségű, a különbség tudod hol van? Nekik van egy CR, nekünk van egy SWP...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39453 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az tény, hogy a jelenleg a MU játsza a legszebb focit, bár azért a Derby elleni meccsük az kb. ugyan ilyen volt, mint a mostani chelsea-boro meccs...ilyen minden csapatnál van...ez a bajnokság valszínű a döntetlenek miatt, fog elmenni, ha elmegy, mert a MU kikapott kisebb csapatoktól, akár még hazai pályán is, de kevesebb döntetlent játszott és így kevesebb pontokat hullajtott...

Az ifik annyira nem érdekelnek, jó lenne ha megnyernék a FA kupát, de nem tudok úgy szurkolni egy csapatnak, ha még TV-ben sem látom a meccsüket...max. 2 sort írnak róluk...meg mindig az első csapat a legfontosobb...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39454 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

a manure-t nem csak croni, hanem rio, vidic, evra, tevez, anderson is elég rendesen viszik, de a többiek sem lógnak ki.
sajnos, mondom, sajnos, nagyon rendben vannak. most. éppen.
talán májusban ez senkit nem fog érdekelni, ha minden kék szinbe öltözik.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39455 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelközi: már miért ne számítana.
Ellenben azt nem értem, miért írtad le kiemelten a másik oldalnak (amihez én magamat számítom), hogy a ManUtd milyen jó formának örvend, mennyire szépen és meggyőzően játszik, hiszen ezt nem vitatta senki. Mindössze azt, hogy ezzel automatikusan nekik jár a bajnoki cím... Céroninak minden összejön? Igen. Tavaly nekünk is volt egy ilyen Drogbánk, mégsem lettünk bajnokok... hiába játszott tavaly Drogba nálunk, Tore következetesen ragaszkodott a ManU megkoronázásához akkor is, hiszen nálunk "csak Drogba és Essien" vitte a hátán a csapatot, és az úgy szar. Ha Roni viszi a csapatot, akkor az királyság. Ez legalább annyira belemagyarázás, mintha ismét elővennénk azt, amivel szintén lehet érvelni, csak vajmi kevés eredménnyel, hogy nálunk a fél keret gyakorlatilag kihagyta az idény felét-kétharmadát, volt egy edzőváltásunk, ennek ellenére itt vagyunk --> tehát mi nagyobb küzdők vagyunk, ide nekünk a PL serleget. 1 hónapja, másfél hónapja mindenki odaadta volna a PL trófeát az Arsenalnak, mert fiatalok és lendületesek és verhetetlenek, és szépen játszanak, és... etc. Most ez elfogyott, most a ManU a király, én viszont ettől a Chelseanek szurkolok, és igenis méltatni fogom a csapat erényeit, szurkolok nekik, az antipatikus játékosokkal teli ManU-t meg nem fogom kedvelni továbbra sem, és méltatni sem fogom. Ha megnyerik a PL-t, akkor biccentek egyet elismerően, de ennyi. Nyilván nem állok neki a/egy Chelsea fórumon vörös s*gget nyalni. És nem, nem vagyok oda Grantért, egyes játékosainkért, akiket itt "belül" tőlem telhető finomsággal kenek be barna színanyaggal, de nálam ez nem egyenlő a másik csapat magasztalásával.

(CR-ről meg csak annyit, hogy nagy kár, hogy egy ilyen játékos a világ legjobb formában lévő játékosa)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39456 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szeretnék fogadatlan prókátor lenni, és békebíró, ha egyáltalán számít a véleményem.

Chelsea szurkolók vagyunk, és azért izgulunk hétről hétre, hogy a csapat minden meccset és minden kupát megnyerjen.
Ha ez még szép játékkal is párosul, akkor elégedetten csettintünk, hogy ez igen (Citeh, WHU, Olympiakosz, Arsenal meccsek például...).
Ha "csak" nyerünk, akkor is örülünk, mégha nem is szépen, vagy éppen mákkal... (pl. most Boro...)
Ha vesztünk, akkor mindegy, hogy szépen, vagy csúnyán, az senkit nem érdekel.

Ettől (is) szurkoló egy szurkoló.
Tore: első az eredmény, ezt ne tagadd te se. Marha jó érzés lehet úgy végigszurkolni egy meccset, hogy "de szépen játszunk, kár hogy megint kikaptunk...". Azért ezt szerintem te sem gondolhatod komolyan.
És jelen helyzetben szerintem itt a többségünk hallgatólagosan kiegyezik abban, hogy csúnyán nyerjük meg ezt a bajnokságot, meg a BL-t, esetleg vagy-vagy...

Most pedig a másik oldal: Toréval egyet kell értenem abban, hogy a manure szépen, meggyőzően, ellentmondást nem tűrően veri szét, főleg otthon, az ellenfeleit, de nem ritkán idegenben is. Tény: nem mindig, nekik is van rossz napjuk, amikor el lehet őket kapni, de alapvetően félelmetesen tolják (lásd. a Villa ellen, pl.).
A másik: akármennyire utáljuk, aki kis portugál színészpalántának miden sikerül idén, a Villa elleni az egyértelműen Evrának szánt sarkazása Rooney gólpassz lett. Ez van. Én is utálom emberileg azt a gyereket, mert szánalmas a mentalitása, a focihoz való morális hozzállása, az alázat hiánya, az ellenfél lenézése...
De nem tudnak vele mit kezdeni, szarja a gólokat, általában el is dönti a nehéz meccseket.

A legjobb angol csapat most a manure. Ha mi valamilyen csoda folytán bajnokok leszünk, akkor mi leszünk a legjobb angol csapat. Kicsi mostmár rá az esély, de még van.

Ezt a sportot gólra játszák, nem pontozásra, és ha a végén a manure alulmarad, az igen nevetséges vígasz lesz számukra, hogy ők szebben fociznak.

(Megjegyzem, mostanában a mi játékunk is szépült...).

Hajrá Chelsea!

Peace!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#39457 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a mu 1 c.ronaldóval jobb mint mi ! eddig ! :!: 1 bajnokságot az érdemli meg aki a legtöbb pontot gyüjti ! remélem az a chelsea lesz ! :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39458 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megint belemegyünk egy elméleti vitába, de ezt akkor sem fogom fel: miért érdemel a MU jobban bajnoki címet, mint mi? Abszolút teljesítményt mérünk, az számít ki a jobb, ki vezet, nem az, hogy ki mennyi fiatalt játszat, mennyi pénzből gazdálkodik. A futballt - végső soron - 11 ember játssza másik 11 ellen, és a dollár (euró, font, etc) milliók a pályán alig számítanak többet, mint fing a szélben. Sokkal inkább a tizedmásodperceken múló döntések, az aktuális forma, egy-egy csel, etc, etc. A múlt nem döntő érv, mint ahogy az sem, hogy "mekkora csapat" valaki. Múlik a gerincességen (gondolok itt arra, hogy a MU nyert 4-0-ra a Villa ellen. A 4 gólhoz kinek volt köze? Aszongya volt valami Céroni, 1 gól 3 gólpasszal, aki valahogy elfelejtett elmenni a válogatott mérkőzésre, mert nagyon sérült volt, hát ahhoz képest igen mozgékony volt).
A ManU jó formában van, ez kétségtelen. És igen, vezetik a bajnokságot, mégha nem is oly rég. És igen, ha a végén is ők állnak ott, akkor megérdemelten lesznek elsők. Legalább annyira, mint ha mi leszünk az első helyen a végén...
Azt meg nem tudom, hogy várod el egy feltörekvő klubtól, hogy olyan legyen, mint a MU. Jó hogy már számon nem kéred rajtunk, hogy miért nincs annyi bajnoki címünk, mint nekik. Kicsit még "újgazdagok" vagyunk az angol elitben, de egyik napról a másikra nem fog kialakulni egy futballkultúra adott csapatban.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39459 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Könyörgöm, hagyjátok már ezt abba!!! Azért dícsérem agyon a ManU-t mert, megérdemlik! Én a jó focit szeretem és jelenleg ők játszák azt, nem mi. Mi a második helyre jók vagyunk, ha megverjük otthon az Arsenal-t! De bajnokságot nem érdemlünk, mert minden egyes ponton jobb a Manchester, lássátok már be!
Talán úgy kéne igazolni, talán úgy kéne irányítani a Chelsea-t is, mint őket! Talán a mi tulajunknak sem szabadna beleszólni!!
Ami az előnyük:
-20 éve ugyanaz az edző, akit akkor sem köveznek meg, ha kikap vagy nem nyer bajnokságot
-Fiatalokat igazolnakés sose többet 3-4nél, a sokat letett, idősebb játékosaikat nem adják el egy rosszabb szezon után, amit azok később meghálálnak! (G.Neville, Scholes, Giggs)
-Vannak vízhordók, akik nem panaszkodnak.
-Mernek ifi játékosokat is használni, nem csak a kupákban, hanem a bajnokságban is...

Van pár dolog, amiben utól kéne őket érni...Komolyan tisztelem a csapatot!
De, mint klub, a Chelsea-t szeretem, ezt már elmondtam. Igaz lecserélném az egész vezetést, de mindegy!:)
Tore...te nem a chelsea-t szereted, mert akkor egy kicsit is érdekelne a felnött csapat:)...amúgy meg miylen fiatalokról beszélsz a MU-ban?:)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39460 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Geri! Ez azért durva! Nem szeretem a "mindegy, hogy hogy, de nyerjünk" felfogást...
Mindegy, teljesen biztos, hogy a ManU nyeri, teljesen megérdemelten! Tegyétek a szívetekre a kezeteket és valljátok be! Szurkoljunk inkább az ifiknek, hogy megnyerjék az FA kupát!
Képzeld Tore én annak drukkolok hogy nyerjük meg a bajnokságot, majd ha elúszik végleg akkor kap a MU-s cimborám egy sallert és egy gratulálok mondatot ennyi...
Azt is leszarom hogy hogy, ez nem műúszás vagy torna ahol a zsűri pontoz minket...

Válasz küldése