Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39421 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Nem fáztunk rá! :) Remélem holnap sikerül a Boronak nyerni vagy döntetlenre hozni a meccset.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39422 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Megint 1 öngóllal vezetünk :lol: Csak nehogy ráfázzunk.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39423 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Bizony, most elléphetünk az Arsenaltól. Mindenképpen győzni kell és bízni a Boróban...

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39424 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Arsenal remizett a Liverpool-lal. Szokás szerint 1-1 let a vége
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39425 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Menj be a menübe és keress rá, de ha megtaláltad ne a EUS2 CE tedd be hanem a simát és ha kész az opciókba válts nyelvet. Én is így csináltam és jó lett
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39426 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:ha felhivod oket szerintem keszsegesen felvilagositanak ;)
a barátnőm hatvani és személyesen volt bent, de azt mondta, hogy a nő aki a felvilágosítást adta a sport 2őt ismerte csak mint csatornát....
nu ennek fényében nem akartam megkockáztatni egy magasszintü telefonbeszélgetést valami hasonló 1 agysejtü kisnővel.
ezért bátorkodtam itt megkérdezi hogy tapasztalat utján (van a Tvdben ES2 nevü adó vagy sem:) ) tudnátok e segíteni






kösz Puti ;)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39427 Hozzászólás Szerző: undertow »

ha felhivod oket szerintem keszsegesen felvilagositanak ;)

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#39428 Hozzászólás Szerző: Puti »

Tartalmazza az alapcsomag az Eurosport2-öt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39429 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kérdésem lenne.
be akarom vezettetni a DigiTvt.
az alapcsomag (2700/ho) tartalmazza az es2 őt?
ugye a mini csomag (1200/ho) még nem!?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39430 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem tore, te foglalkozol allandoan a vorosokkel.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39431 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért, mert a ManU-hoz nincs közöm. Szeretem nézni a játékukat, de ennyi.
Amúgy visszajön megint: Ti mindig a másik csapattal törödtök, ahelyett, hogy a saját csapatotoknál néznétek körül. Engem nem érdekel se Glazer se SAF (bár hatalmas edzőnek tartom) Chelsea drukker vagyok, a szálka foglalkoztat nem a gerenda!
De mindegy... Ti úgyis az Aston Villára fogjátok, hogy nem mi nyerjük a PL-t!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39432 Hozzászólás Szerző: undertow »

tudod tore azert furcsa, hogy a chelsea szemeben a szalkat is, a manure szemeben a gerendat se... de mindegy. megszoktuk ;) azert ne lepodj meg, ha unjuk olvasni a vorosok allando fenyezeset es ennek paran hangot is adnak.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39433 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Van különbség csapat és klub között...lehet, rosszul fogalmaztam.
Only one Di Matteo!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39434 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ToreAndre írta:13 évesen, 10 éve lettem Chelsea drukker. Kiskölyökként. Elvek, gondolatok, vélemények nélkül, amelyek a futballtól függetlenül alakultak ki bennem. Sajnos a kettő összeférhetetlen.
Azok akik nem gondolják, hogy Chelsea szurkoló vagyok:
-Miért járok még ide akkor? Vagy miért járok a cfcnet.co.uk-ra?? Miért nézek meg minden meccset, amit tudok? Miért hordom még mindig a centenáriumi és a 2000-es mezeimet? Miért szurkolok egy olyan csapatnak, ahol rengeteg olyan 16-20 éves srác játszik, aki 8-10 éve minden hétvégén Chelsea mezt húz fel a meccsére?? Egyszerű kérdéseken is érdemes elgondolkodni néha...

Egyszerűen csak nem állok be a "az én csapatom az isten, mást szeretni meg seggnyalás" sorba... Nekem a Manchester United egy szervezetten, gyönyörűen játszó csapat, akinek élvezet nézni a játékát. De mivel nem vagyok a szurkolójuk, nem érdekel, hogy mi megy a klubvezetésükben! Hát ennyire nem értitek?? Én Chelsea szurkoló vagyok és csak az érdekel igazán, ami a Stamford Bridge házatáján játszódik. De ettől még nem szűnik meg benne a foci szeretete. ez van
"most nem vagyok képes szurkolni ennek a csapatnak" ezt is írtad
"Én Chelsea szurkoló vagyok" és ezt is
Ez szerintem ellentét! :roll:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39435 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

13 évesen, 10 éve lettem Chelsea drukker. Kiskölyökként. Elvek, gondolatok, vélemények nélkül, amelyek a futballtól függetlenül alakultak ki bennem. Sajnos a kettő összeférhetetlen.
Azok akik nem gondolják, hogy Chelsea szurkoló vagyok:
-Miért járok még ide akkor? Vagy miért járok a cfcnet.co.uk-ra?? Miért nézek meg minden meccset, amit tudok? Miért hordom még mindig a centenáriumi és a 2000-es mezeimet? Miért szurkolok egy olyan csapatnak, ahol rengeteg olyan 16-20 éves srác játszik, aki 8-10 éve minden hétvégén Chelsea mezt húz fel a meccsére?? Egyszerű kérdéseken is érdemes elgondolkodni néha...

Egyszerűen csak nem állok be a "az én csapatom az isten, mást szeretni meg seggnyalás" sorba... Nekem a Manchester United egy szervezetten, gyönyörűen játszó csapat, akinek élvezet nézni a játékát. De mivel nem vagyok a szurkolójuk, nem érdekel, hogy mi megy a klubvezetésükben! Hát ennyire nem értitek?? Én Chelsea szurkoló vagyok és csak az érdekel igazán, ami a Stamford Bridge házatáján játszódik. De ettől még nem szűnik meg benne a foci szeretete. ez van
Only one Di Matteo!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39436 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

szpecnaz írta:
DjNeo92 írta:
ToreAndre írta: Sok játékost nagyon szeretek, de most nem vagyok képes szurkolni ennek a csapatnak. (!Viszont azt ne merje feltételezni rólam senki, hogy nem vagyok Chelsea fan!
Tore!
Lehet hogy én vagyok a hülye(sztem biztos és szóljatok ha tényleg így van) de aki nem képes szurkolni a csapatnak az hogy nevezi magát szurkolónak,fannak???
Én még csak 1.5 éve vagyok Chelsea szurkoló(életem végéig az is maradok) de még egy fener elleni meccset is várok és teljesen lázban vagyok tőle hogy láthatom a kedvenceimet!

De mint korábban írtam ha ez hülyeség akkor írjatok légyszíves!
nem kell itt senkinek sem bizonygatni semmit...nem kell ilyeneket írni hogy meddig leszek drukker...hogy én mennyire imádom a csapatot...mindannyian azért avgyunk itt mert hasonló mód érzünk a KLUB iránt...nem attól lesz valaki drukker hogy minden hozzászólásában elmondja hogy márpedig ő mennyire nagy drukker.....ez olyan mint a vallás...ha valakitől azt látod hogy állandóan kereszetet vett mikor elmegy a templom mellett nem biztos hogy ő a legnagyobb hívő....hanem valszeg az aki elmosolyodik mikor elmegy a templom mellett és elmormol magában egy áment...nem kell a külsőség..
Igazad van!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39437 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

DjNeo92 írta:
ToreAndre írta: Sok játékost nagyon szeretek, de most nem vagyok képes szurkolni ennek a csapatnak. (!Viszont azt ne merje feltételezni rólam senki, hogy nem vagyok Chelsea fan!
Tore!
Lehet hogy én vagyok a hülye(sztem biztos és szóljatok ha tényleg így van) de aki nem képes szurkolni a csapatnak az hogy nevezi magát szurkolónak,fannak???
Én még csak 1.5 éve vagyok Chelsea szurkoló(életem végéig az is maradok) de még egy fener elleni meccset is várok és teljesen lázban vagyok tőle hogy láthatom a kedvenceimet!

De mint korábban írtam ha ez hülyeség akkor írjatok légyszíves!
nem kell itt senkinek sem bizonygatni semmit...nem kell ilyeneket írni hogy meddig leszek drukker...hogy én mennyire imádom a csapatot...mindannyian azért avgyunk itt mert hasonló mód érzünk a KLUB iránt...nem attól lesz valaki drukker hogy minden hozzászólásában elmondja hogy márpedig ő mennyire nagy drukker.....ez olyan mint a vallás...ha valakitől azt látod hogy állandóan kereszetet vett mikor elmegy a templom mellett nem biztos hogy ő a legnagyobb hívő....hanem valszeg az aki elmosolyodik mikor elmegy a templom mellett és elmormol magában egy áment...nem kell a külsőség..

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39438 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ZenZo írta:
DjNeo92 írta: Én még csak 1.5 éve vagyok Chelsea szurkoló(életem végéig az is maradok) de még egy fener elleni meccset is várok és teljesen lázban vagyok tőle hogy láthatom a kedvenceimet!
Ezen a szinten annyiban védemén meg Torét, vagy mondanék ellent Neked, hogy ha másfél éve vagy szurker, akkor ne jelentsd ki, hogy az is maradsz, mert mint minden, ez is változhat... (Tore is így kezdte, sőt, hite szerint még most is így van s marad)
A mondat második felére pedig csak annyit, hogy mi az, hogy "még" egy Fener elleni meccset is?
Az első felére reagálnék először.
1.5 évvel ezelőtt még focit se néztem(kivétel a válogatott meccsek mert vb-t eb-t azért néztem) csak játszottam.Ez az első csapat aminek szurkoltam,szurkolok és szurkolni fogok.
*szerk. És még annyi hogy lehet hogy nálad változhat de nálam nem!(tudom ez egy kicsit meggondolatlan kijelentés de ez van!)
A kérdésre a válaszom:
A még az azt jelenti itt hogy ez nem valószínű hogy egy gólzáporos látványos meccs lesz(a fener valszínű bunkerfocit játszik majd pár kontrával bár ne lenne igazam) ezért használtam a "még" szót.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39439 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

DjNeo92 írta: Én még csak 1.5 éve vagyok Chelsea szurkoló(életem végéig az is maradok) de még egy fener elleni meccset is várok és teljesen lázban vagyok tőle hogy láthatom a kedvenceimet!
Ezen a szinten annyiban védemén meg Torét, vagy mondanék ellent Neked, hogy ha másfél éve vagy szurker, akkor ne jelentsd ki, hogy az is maradsz, mert mint minden, ez is változhat... (Tore is így kezdte, sőt, hite szerint még most is így van s marad)
A mondat második felére pedig csak annyit, hogy mi az, hogy "még" egy Fener elleni meccset is?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39440 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ToreAndre írta: Sok játékost nagyon szeretek, de most nem vagyok képes szurkolni ennek a csapatnak. (!Viszont azt ne merje feltételezni rólam senki, hogy nem vagyok Chelsea fan!
Tore!
Lehet hogy én vagyok a hülye(sztem biztos és szóljatok ha tényleg így van) de aki nem képes szurkolni a csapatnak az hogy nevezi magát szurkolónak,fannak???
Én még csak 1.5 éve vagyok Chelsea szurkoló(életem végéig az is maradok) de még egy fener elleni meccset is várok és teljesen lázban vagyok tőle hogy láthatom a kedvenceimet!

De mint korábban írtam ha ez hülyeség akkor írjatok légyszíves!

Válasz küldése