Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#37301 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hát remélem igazad lesz, nehogy már egy arsenalt adjanak (:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#37302 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dani1905 írta:13.00
Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle–Liverpool, ÉLŐ
15.00
Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal–Portsmouth, ÉLŐ
17.00
Labdarúgás, angol bajnokság, gólösszefoglaló
17.15
Labdarúgás, angol bajnokság, Blackburn Rovers–Manchester City, ÉLŐ

NSO

én nem látom a meccsünket :? :? :?
Ezen meg a mi meccsünk van:

http://consumer.eurosport.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#37303 Hozzászólás Szerző: Daniel »

13.00
Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle–Liverpool, ÉLŐ
15.00
Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal–Portsmouth, ÉLŐ
17.00
Labdarúgás, angol bajnokság, gólösszefoglaló
17.15
Labdarúgás, angol bajnokság, Blackburn Rovers–Manchester City, ÉLŐ

NSO

én nem látom a meccsünket itt se :? :? :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2008. december 28., vasárnap 13:22-kor.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3460
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#37304 Hozzászólás Szerző: Dízel »

A mai meccsről:
A második helyezett Chelsea a Craven Cottage-re látogat, és nem néz könnyű mérkőzés elébe, ugyanis a Fulham az idény egyik legjobbja hazai pályán. Gera Zoltán együttese 25 megszerzett pontjából 20-at(!) hazai körülmények között szerezett. Összehasonlításul: ez ugyanannyi, mint a hazai pályán eggyel több meccset játszó Chelsea-é…

Felipe Scolari együttesének helyzetét nem könnyíti, hogy John Terry eltiltása, Ricardo Carvalho és Mikael Essien sérülése miatt a védelem közepe lyukas, így a tengelybe Alex mellé ismét a már egy éve a klub alkalmazásában lévő, ám mérkőzést szinte alig játszó szerb Branyiszlav Ivanovics kerülhet
by:nso

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#37305 Hozzászólás Szerző: emsanya »

simon79 írta:Sziasztok!

ha jól tudom ma az eurosport2 nem közvetíti a fulham-chelsea meccset, tudnátok abban segíteni h a neten hol lehetne megnézni?
köszi
A port.hu-t kivéve mindenhol úgy van írva, hogy közvetíti(az eurosport honlapján is), tv-be volt előzetese is hogy lesz, valamint a nemzeti sport újság műsororába is a fulham-chelsea meccs van beírva 3-tól. Ha ezek után képesek változtatni és más meccset adni...

Avatar
simon79
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008. december 22., hétfő 22:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#37306 Hozzászólás Szerző: simon79 »

Sziasztok!

ha jól tudom ma az eurosport2 nem közvetíti a fulham-chelsea meccset, tudnátok abban segíteni h a neten hol lehetne megnézni?
köszi

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Premier League

#37307 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Hát igen...José :)
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Premier League

#37308 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

Albinho írta:Wenger már megint másra fogja, hogy szar az arzenál: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=214364" onclick="window.open(this.href);return false;
A jó öreg Josétól mit kapna ha még itt lenne. Oltaná rendesen, én nagyon bírtam a stílusát. (ha más csapat edzője lett volna sztem akkor is)

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#37309 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Albinho írta:Wenger már megint másra fogja, hogy szar az arzenál: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=214364" onclick="window.open(this.href);return false;
Már megszokhattuk mindig ezt csinálja! Szerinte nyerhettek volna a puklit is megverhették volna HA...szánalmas csigazabáló
I'm Chelsea till I die

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Premier League

#37310 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Wenger már megint másra fogja, hogy szar az arzenál: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=214364" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Premier League

#37311 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

A véleményeteket szeretném kikérni.
Miért van az, hogy a bírók ugyanolyan szintű szabálytalanságra egyszer csak sárgát, máskor pedig pirosat adnak. Itt most konkrétan Terryre gondolok. Én lassítva és megállítva is megnéztem. Terry jobb belsővel (egyértelműen a labdára ment) akarta elrúgni a labdát csak elkésett. Ebben a szituban nem hátulról és nem páros lábbal történt a szabálytalanság. Az én olvasatamban más bírónál ez csak sárga.
Úgy gondolom, hogy csak szinpátia lehet a dologban. Miért nem következetesek a bírók.Így a játékosok sem tudják, hogy mi a határ.
Persze nem vagyok naiv. Tudom, hogy a bíróknál is több szempont döntő ilyenkor. De én csak azt hiányolom, hogy lehetnének kicsit konzekvensek. Biztosan több olyan szabálytalanságot is fel tudunk sorolni ahol nem állították ki a játékost.
Várom véleményeteket.
A bíró ugyebár nem nézheti vissza az esetet meccs közben. Véleményem szerint ez nem szimpátia kérdése volt, Terry nagyot repült eltalálta ellenfelét aki nagyot homorított és még fetrengett egy darabig (aztán persze egyből jött vissza a pályára). elösszőr nekem is pirosnak tűnt olyan messziről csúszott Terry és akkorát borult a gyerek h féltem nehogy súlyos sérülés legyen. Aztán persze a visszajáccásból én is láttam h közel se volt ez olyan csúnya becsúszás mint elsőre látszott. A bíró ráadásul nem is állt túl jó szögben, ha oldalról látja az esetet lehet csak sárgát ad.

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#37312 Hozzászólás Szerző: Puti »

A véleményeteket szeretném kikérni.
Miért van az, hogy a bírók ugyanolyan szintű szabálytalanságra egyszer csak sárgát, máskor pedig pirosat adnak. Itt most konkrétan Terryre gondolok. Én lassítva és megállítva is megnéztem. Terry jobb belsővel (egyértelműen a labdára ment) akarta elrúgni a labdát csak elkésett. Ebben a szituban nem hátulról és nem páros lábbal történt a szabálytalanság. Az én olvasatamban más bírónál ez csak sárga.
Úgy gondolom, hogy csak szinpátia lehet a dologban. Miért nem következetesek a bírók.Így a játékosok sem tudják, hogy mi a határ.
Persze nem vagyok naiv. Tudom, hogy a bíróknál is több szempont döntő ilyenkor. De én csak azt hiányolom, hogy lehetnének kicsit konzekvensek. Biztosan több olyan szabálytalanságot is fel tudunk sorolni ahol nem állították ki a játékost.
Várom véleményeteket.

bedzo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. december 19., péntek 18:22
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Premier League

#37313 Hozzászólás Szerző: bedzo »

De sajna így is behúzták a meccset. Jó lett volna ha elhullajtanak 2 pontot.

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Premier League

#37314 Hozzászólás Szerző: Albinho »

No lám, a manure csak emberelőnyben tudott nyerni...
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

bedzo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. december 19., péntek 18:22
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Premier League

#37315 Hozzászólás Szerző: bedzo »

Deco játszani fog addig, ameddig LFS az edző, mert direkt miatta hoztuk ide. De multkor kicsit késöbb tudtam csak bekapcsolódni vmelyik meccsünkbe, és 20 percen keresztül észre se vettem h Deco is a pályán van. Nem volt nála a labda. Lamps azért sokkal jobban oda teszi magát sztem.

bedzo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. december 19., péntek 18:22
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Premier League

#37316 Hozzászólás Szerző: bedzo »

Mondjuk amikor a bíró kiállította Terryt, akkor nem látta az esetet. Épp takarásban volt. Azért is kérdezte meg a mikrofonon. Sztem is sok ez a 3 tkp középen. Semmi széljáték. Kb Cole már bal szélső nem is hátvéd. Bosingwa meg nekem nagy csalódás. Többet vártam tőle.

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Premier League

#37317 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

edeskeves írta:pedig az a Lampard messze nem volt még olyannyira sem jó,mint a mostani Deco!
:oops: azért "ehhez" a Decohoz ne hasonlítsuk "azt" a Lampardot. előfordul h egy játékosnak nem megy, de Lamps minden egyes labdáért megküzdött akkor is ha nem ment a játék, Decoról ez közel se mondtható el

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#37318 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ricardo Carvalho ma már teljes edzést teljesített, lehet, hogy pénteken már játszik.
GO BLUES!

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Premier League

#37319 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Szánalom...pff
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#37320 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »


Válasz küldése