Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40121 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta:Benitezt legkésőbb nyáron elküldik szerintem.Amúgy meg nem csak az edzőn múlik,hogy hogy szerepel egy csapat...
Persze hogy nem csak az edzőn. De mi - legalábbis itt többen - azon kesergünk, hogy a sérülések, eltiltások, válogatott-meccsek, kupák miatt össze-vissza áll fel a csapat, és nincs állandó kezdőnk, Benítez ezt direkte rotálta.... :) a Pool az antifocijával elég erőt testesít meg, hogy egy-egy meccsen ki tudjon oltani egy Manu-t, Barca-t, Chelsea-t, de állandó teljesítményre nem képesek. Nyár előtt semmiképp nem küldik el a spanyolt, és utána is kétséges. Most persze megint kérdés, hogy a tulajok elpasszolják-e a klubot az érdeklődő Dubaiaknak, vagy sem. Mert egyébként a Pool egy stabil, jó kis csapat, bár őket nem szeretem leginkább a PL-ben. Megnézném, egy új edző mit művelne a jelen kerettel.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40122 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Benitezt legkésőbb nyáron elküldik szerintem.Amúgy meg nem csak az edzőn múlik,hogy hogy szerepel egy csapat...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40123 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:...
Ha kiesnek a BL*ből is, akkor szerintem kirúgják Benitezt végre...
Végre??? Jó ez így nekünk, nem? Minek ide a címvédő ManUtd és feltámadó Arsenal mellé még egy Pool is? :) A PL-ben így is egyre több komoly ellenfelünk van... na persze a Pompey vagy a Villa nem trónkövetelő, de azért ahogyan mondtad is, megkeserítik az életünket.

A BL-ből meg remélem mi ejtjük ki őket... :twisted:
Benitez kirúgása, és egy új edző még nem jelenti azt, hogy elindulnak felfelé. Amennyi rossz húzása volt a spanyolnak, annyira is tudja motiválni őket...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40124 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:...
Ha kiesnek a BL*ből is, akkor szerintem kirúgják Benitezt végre...
Végre??? Jó ez így nekünk, nem? Minek ide a címvédő ManUtd és feltámadó Arsenal mellé még egy Pool is? :) A PL-ben így is egyre több komoly ellenfelünk van... na persze a Pompey vagy a Villa nem trónkövetelő, de azért ahogyan mondtad is, megkeserítik az életünket.

A BL-ből meg remélem mi ejtjük ki őket... :twisted:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40125 Hozzászólás Szerző: kdako »

twopac írta:A pool 2-2-t játszott a Villával!valószinű hogy a pool már nem fog beleszólni a bajnoki címért folyó harcba
Pedig a 60. perc tájékán még azon gondolkoztam, hogy nem igaz, hogy a villa csak a mi életünket keseríti meg (5 pont ment el), a többi nagy behúzza, de aztán összekapták magukat. Tényleg nem a Poolnak állt a zászló a végén, méterpéternek megint lecsúszott a lábáról egy ilyen lövés, amit egyébként a kapusnak fogni kellett volna...

Ha kiesnek a BL*ből is, akkor szerintem kirúgják Benitezt végre...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40126 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:A pool 2-2-t játszott a Villával!valószinű hogy a pool már nem fog beleszólni a bajnoki címért folyó harcba
De milyen mákkal :) kb mint a mi 4-4-ünk. Egy topikkal arrébb írtam pont most, hogy remélem a Pool is megkapja idén a mákos címet, mert nem az első meccsüket húzzák be az utolsó percekben
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40127 Hozzászólás Szerző: Robi »

twopac írta:A pool 2-2-t játszott a Villával!valószinű hogy a pool már nem fog beleszólni a bajnoki címért folyó harcba
ezt a bajnokság elején is tudtam :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40128 Hozzászólás Szerző: twopac »

A pool 2-2-t játszott a Villával!valószinű hogy a pool már nem fog beleszólni a bajnoki címért folyó harcba
mindörökké chelsea!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40129 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Én Sidwellt eladnám mindenképp!Inkább játszon Woods helyette,mert annyit simán meg tud tenni,mint amit Sidwell..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier Liga

#40130 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
emsanya írta:Így hogy SWP is kiesett hoszabb időre, teljesen kihalt a középpálya...bekövetkezett az a mitől féltem, Sidwell kezdő lesz, ami nem sok jót jelent...
Azért ennyire nem rémisztő a helyzet, Sidwell max. 1 meccsre lehet kezdő szerintem, mert már a mostani meccs előtt is volt szó Lamps visszatéréséről. Ballack eddig visszatérése óta jó volt, leszámítva a B.City elleni meccset, de én azt nem láttam. Szóval fel tudunk állni Malouda-Lamps-Ballack-Joey kezdővel, ami azért szerintem elég jó, és még ott van Make is. Sweepért azért kár, mert kivételesen tényleg meccsek óta(!) jó formában volt, amire nagy szükség van most a szűkös időkben. (lenne máskor is, de most nem ez a lényeg). Hátha Pizarronak is jót tesz a győztes találat, meg most már ott van Anelka is, remélhetőleg Seva is felépülget lassan, mert sérülése előtt neki is jól ment. Egyébként nem láttam ugye a meccset, és írtátok, hogy Pizza most sem csinált semmit, csak fejelt egy gólt, aztán kapta itt az ötösöket: nem értem. Ha Drogba vagy Seva nem csinált egész meccsen semmit, csak a semmiből lőtt/fejelt/szerzett egy 3 pontot érő találatot, kapták sorban a heteseket, nyolcasokat. Azért önbizalomnövelőnek én látatlanban is adok neki egy hetest :) Ja, és még1: remélem mindenki belátja, hogy Bellettinek kell (nem lehet, kell) rúgni a szögleteket. Végre tudunk veszélyeztetni és gólt szerezni szögletből.

utólagos megjegyzés: azért most így jelen helyzetben remélem sem Sidwellt, sem senkit nem adunk el télen. Említettnek meg kívánom, hogy ha lehetőséget kap, éljen vele!



Igazad van, ha Lamps visszatér, akkor nem lehet nagy gond...csak védekezőből már csak Makelele maradt, remélem vele nem lesz semmi gond...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40131 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Így hogy SWP is kiesett hoszabb időre, teljesen kihalt a középpálya...bekövetkezett az a mitől féltem, Sidwell kezdő lesz, ami nem sok jót jelent...
Azért ennyire nem rémisztő a helyzet, Sidwell max. 1 meccsre lehet kezdő szerintem, mert már a mostani meccs előtt is volt szó Lamps visszatéréséről. Ballack eddig visszatérése óta jó volt, leszámítva a B.City elleni meccset, de én azt nem láttam. Szóval fel tudunk állni Malouda-Lamps-Ballack-Joey kezdővel, ami azért szerintem elég jó, és még ott van Make is. Sweepért azért kár, mert kivételesen tényleg meccsek óta(!) jó formában volt, amire nagy szükség van most a szűkös időkben. (lenne máskor is, de most nem ez a lényeg). Hátha Pizarronak is jót tesz a győztes találat, meg most már ott van Anelka is, remélhetőleg Seva is felépülget lassan, mert sérülése előtt neki is jól ment. Egyébként nem láttam ugye a meccset, és írtátok, hogy Pizza most sem csinált semmit, csak fejelt egy gólt, aztán kapta itt az ötösöket: nem értem. Ha Drogba vagy Seva nem csinált egész meccsen semmit, csak a semmiből lőtt/fejelt/szerzett egy 3 pontot érő találatot, kapták sorban a heteseket, nyolcasokat. Azért önbizalomnövelőnek én látatlanban is adok neki egy hetest :) Ja, és még1: remélem mindenki belátja, hogy Bellettinek kell (nem lehet, kell) rúgni a szögleteket. Végre tudunk veszélyeztetni és gólt szerezni szögletből.

utólagos megjegyzés: azért most így jelen helyzetben remélem sem Sidwellt, sem senkit nem adunk el télen. Említettnek meg kívánom, hogy ha lehetőséget kap, éljen vele!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier Liga

#40132 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Így hogy SWP is kiesett hoszabb időre, teljesen kihalt a középpálya...bekövetkezett az a mitől féltem, Sidwell kezdő lesz, ami nem sok jót jelent...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40133 Hozzászólás Szerző: Anti »

Az mondjuk igaz, hogy a hiányzók nélkül is jönnek az eredmények, csak az ember nyugtalan egy kicsit, mikor húzzuk be, mert a jelenlegi csapat sem az a harmatgyenge összeállítású. És viszonylag már ismerik egymást (Alex, Belletti, Pizarro és Anelkán kívül mind itt van már 2. éve). Ebből Belletti, és Alex mondhatjuk hogy alapember(bár tegnap gengébb napja volt mind2nek), Anelka is szépen felveszi a ritmust, taktikát, egyedül Pizarro (mondjuk tegnap megmentett minket), aki kvalitásban nem veszi fel a ritmust a konkurenciájával.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier Liga

#40134 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Antifiu írta:
tibi71 írta:undoritó csapat ez a city :!: élükön azzal a parszt meklis-el ! már játékos korában is utáltam,ugyan ilyen szürke és eszetlen volt mint a csapata ! mi is gyengék voltunk szó se róla,de amíg 6-7 kezdóember hiányzik addig nehéz aktarktív fociról beszélni,olyanról mostanába ne is álmodjunk :roll: viszont a meccs legrosszabb embere a rendező volt :oops: vagy meklis vagy grant fejét mutatta,de a meccsről nem sokat adott,még a gólról is lemaradtunk !
Azt mondjuk ne felejtsük el, hogy sem Terry, sem Mikel, Essien, de a többiek sem a látványos foci megtestesítői. Ezek a játékosok, nem sokkal gyengébbek mind a hiányzók. Nem magyarázat a mai teljesítményünkre. Tény, ha csinálunk egy Drogba-Pizarro cserét, akkor lényegesen feljavul a támadó szekciónk, itt max ez a csere tesz aktraktívabbá.
na ! akkor a végén még jót is tesz,hogy lamps,terry,drogba,kalou,mikel essien és seva nem játszik :wink: állandóan más hogy áll fel a kezdö csapat akkor kb ilyen nyögvenyelös meccseket fogunk látni ! ez nem 1 kocsi,ha nem indul reggel a merci akkor átülök a hondába ! mindig más a csapat és hiányoznak a legjobbak ! vedd ki a mancsból csak c.ronaldot és tevezt ! ilyen reading meccseket rendre x-re hoozznák ! szerintem az utobbi 6 hétben nagyot alkot a csapat !

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40135 Hozzászólás Szerző: Anti »

tibi71 írta:undoritó csapat ez a city :!: élükön azzal a parszt meklis-el ! már játékos korában is utáltam,ugyan ilyen szürke és eszetlen volt mint a csapata ! mi is gyengék voltunk szó se róla,de amíg 6-7 kezdóember hiányzik addig nehéz aktarktív fociról beszélni,olyanról mostanába ne is álmodjunk :roll: viszont a meccs legrosszabb embere a rendező volt :oops: vagy meklis vagy grant fejét mutatta,de a meccsről nem sokat adott,még a gólról is lemaradtunk !
Azt mondjuk ne felejtsük el, hogy sem Terry, sem Mikel, Essien, de a többiek sem a látványos foci megtestesítői. Ezek a játékosok, nem sokkal gyengébbek mind a hiányzók. Nem magyarázat a mai teljesítményünkre. Tény, ha csinálunk egy Drogba-Pizarro cserét, akkor lényegesen feljavul a támadó szekciónk, itt max ez a csere tesz aktraktívabbá.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40136 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Pontrúgások idén Bellettinek mennek csak,mégis ritkán rúgja a szögleteket ,távolabbi szabikat.Nem érrtem miért..

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40137 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Végképp bebizonyosodott, hogy a skysports osztályzói fabatkát sem érnek. Alex-nak 9-es, Riccy-nek 8-as, az egész középályának és támadószekciónak 7es...
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40138 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:de idén még Lampsnak sem ment.(pontrúgás)
A pontrúgás Lampsnak már tavaly se ment.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier Liga

#40139 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undoritó csapat ez a city :!: élükön azzal a parszt meklis-el ! már játékos korában is utáltam,ugyan ilyen szürke és eszetlen volt mint a csapata ! mi is gyengék voltunk szó se róla,de amíg 6-7 kezdóember hiányzik addig nehéz aktarktív fociról beszélni,olyanról mostanába ne is álmodjunk :roll: viszont a meccs legrosszabb embere a rendező volt :oops: vagy meklis vagy grant fejét mutatta,de a meccsről nem sokat adott,még a gólról is lemaradtunk !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40140 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:
Továbbra is tartom, hogy a csapat idei erőssége az: mindig van, aki kiment minket a sz*rból.
Ugyanez volt tavaly is, csak épp általában Drogbának, Lampard-nak vagy Essien-nek hívták...

Szánalmas egy meccs volt. A vizes talajra nem lehet fogni, hisz kérem szépen! Ez Anglia!!
Only one Di Matteo!

Válasz küldése