Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#1881 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pilgrim írta: 2021. augusztus 2., hétfő 13:08
Pilgrim írta: 2021. augusztus 1., vasárnap 9:20 Az angol sajto egyontetuen egyetert abban, hogy holnap kezdodik Harry Kane atigazolasi dramajanak masodik felvonasa. Holnap delelott talalkozik a klubelnokkel es, ha tovabbra sem emgedik el, akkor atigazolasi kerelmet nyujthat be.
Update:
https://mobile.twitter.com/footballdail ... 7772319745
Sky Sports riptore, Paul Gilmour a Sky Sports Newsnak elmondta, hogy Harry Kane nem jelent meg az edzesen, ezzel egyertumeve teve tavozasi szandekat. Kane trofeakat szeretne nyerni, ezert akar tavozni a Sp*rstol. A Tottenhamen es Daniel Levyn is oriasi nyomas van, hiszen Kane a legnepszerubb angol jatekos,ezert nagyon rossz fenyt vetne a klubra, ha akarata ellennere sem engednek el.

Barhogyan is alakuljon Kane sorsa, valoszinuleg 160-200 millio font kozotti osszegert valthat csapatot.
Szerintem, amennyiben a Haaland-transzfer még nincs a színfalak mögött lezsírozva, meg kellene próbálni túllicitálni a City-t. Grealish-ért 100 millió font körüli összeget készülnek mozgósítani, még a City-től is csoda lenne egy hónapon belül lebonyolítani két ilyen üzletet, a jelenlegi körülmények között aligha fognak a két legdrágább angolért összesen kb. 250-300 millát kiadni. Kane szempontjából is több érv szólhat mellettünk, bérelt hely a kezdőben (Pep ugye előszeretettel tolja a hamis kilences focit, Kane persze játékstílusából adódóan ott is el tud játszani, de nem egy, nem kettő jó csatár bukott már nagyot a katalán mester alatt), vezérszerep a fiatalok közt, abszolút beleillik a játékrendszerbe, maradhat Londonban stb. Nem tudom, mennyi az igazság abban, hogy Levy pusztán azért, mert városon belüli riválisok, kevésbé üzletelne a Chelsea-vel (hajlok rá, hogy van benne valami), de ha a City Grealish-re megy rá teljes gőzzel,Kane átigazolási kérelmet nyújt be, megegyezik velünk a feltételekről, Marináék pedig leteszik az asztalra a 160-200 misit, szvsz Levy-ék kész helyzet elé lesznek állítva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond9797 2021. augusztus 2., hétfő 13:38-kor.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1882 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Pilgrim írta: 2021. augusztus 1., vasárnap 9:20 Az angol sajto egyontetuen egyetert abban, hogy holnap kezdodik Harry Kane atigazolasi dramajanak masodik felvonasa. Holnap delelott talalkozik a klubelnokkel es, ha tovabbra sem emgedik el, akkor atigazolasi kerelmet nyujthat be.
Update:
https://mobile.twitter.com/footballdail ... 7772319745
Sky Sports riptore, Paul Gilmour a Sky Sports Newsnak elmondta, hogy Harry Kane nem jelent meg az edzesen, ezzel egyertumeve teve tavozasi szandekat. Kane trofeakat szeretne nyerni, ezert akar tavozni a Sp*rstol. A Tottenhamen es Daniel Levyn is oriasi nyomas van, hiszen Kane a legnepszerubb angol jatekos,ezert nagyon rossz fenyt vetne a klubra, ha akarata ellennere sem engednek el.

Barhogyan is alakuljon Kane sorsa, valoszinuleg 160-200 millio font kozotti osszegert valthat csapatot.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1883 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pilgrim írta: 2021. augusztus 1., vasárnap 9:20 Az angol sajto egyontetuen egyetert abban, hogy holnap kezdodik Harry Kane atigazolasi dramajanak masodik felvonasa. Holnap delelott talalkozik a klubelnokkel es, ha tovabbra sem emgedik el, akkor atigazolasi kerelmet nyujthat be.
https://www.telegraph.co.uk/football/20 ... 27754056-1

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1884 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Az angol sajto egyontetuen egyetert abban, hogy holnap kezdodik Harry Kane atigazolasi dramajanak masodik felvonasa. Holnap delelott talalkozik a klubelnokkel es, ha tovabbra sem emgedik el, akkor atigazolasi kerelmet nyujthat be.

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#1885 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pilgrim írta: 2021. július 31., szombat 12:49 https://www.skysports.com/football/news ... ston-villa

Masodik legdragabb jatekos lesz Neymar utan. Mi a velemenyetek?
Szerintem ő hozzánk vagy az Arsenalba igazán jó fitt lenne. Amellet, hogy rohadt jó játékos, óriási média értéke van és PL támogatottsága, az angolok imádják. (na nekünk ez a PL támogatottság plusz a bírói fújások igen jól jönnének, amennyiszer szívtunk, az elmúlt 2-3 évben)

Egyébként, ha tényleg a City-be megy és ez esetleg azt jelenti, hogy Kane már nem megy hozzájuk, akkor viszont nagyon örülök, mert a Citynek kb. semmi szüksége rá, annyi hasonlóan jó játékosa van a posztján így is, akikkel a kopasz nem tud mit kezdeni. A city pont abba a nagyon kevés csapatba tartozik, ahova jelentős változást Grealish nem fog tudni hozni szerintem.
A city Kane-el lenne igazán durva és ő velük lennének szerintem igen félelmetesek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1886 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Angliában belül hasonló kaliberű játékost csak ilyen összegeket tudsz igazolni, ez sajnos mindig így volt
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1887 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2021. július 31., szombat 13:15
Pilgrim írta: 2021. július 31., szombat 12:49 https://www.skysports.com/football/news ... ston-villa

Masodik legdragabb jatekos lesz Neymar utan. Mi a velemenyetek?
Nagyképű, túlértékelt, antipatikus gyerek, jó ha a felét éri ennek az összegnek. Szerencsére szóba sem került nálunk. Abban sem vagyok biztos, hogy stabil kezdő lesz.
Game changer a srác. Én minden mozzanatát imádom. Angliában a legközkedveltebb játékos a szurkolók között is nem véletlenül. Nyilván sosem lesz az a nagy extra klasszis, de egy egyedi jelenség a pályán, zsebében vannak a bírók is mindig. Sajnos nagyon hiányzik tőlünk egy ilyen nagyfaszú támadó.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1888 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem ekkora pénzért gólokat szoktak venni, Grealish pedig alig lő. Oké hogy kialakit helyzeteket, de ennyi pénzt nem ér. (185 meccsen csak 29 gólja van). És már 25 éves, nem 20-22.

Természetesen Guardiola megint kamuzott és csak vettek (és vesznek még?) nagy pénzért embert.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2021. július 31., szombat 14:39-kor.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1889 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Transfermarket 65 millio euro tartja, a City pedig 118 millio eurot fizet erte, ez szerintem mindent elmond. Hazardert 115 milliot fizetett a Real, de amikor eligazolt tolunk a vilag egyik legjobbja volt a posztjan. Grealish attol a szinttol, szerintem nagyon messze van.

Kivancsian varom, hogy ezek utan mi lesz Harry Kane sorsa. Kicsit hihetetlennek tunik nekem, hogy jovoheten meg nala probalkozik a City...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4003
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#1890 Hozzászólás Szerző: focimark »

Mbappe,Joao Felix, Coutinho, Griezmann ok mind dragabban valtottak klubot, de ettol fuggetlenul nagyon durva ez az osszeg. Foleg azt nezve, hogy en sosem lattam benne semmi kulonlegeset, nem rossz, de szerintem nem kiemelkedo jatekos.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1891 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mbappé drágább volt, nem?

Egyébként jó igazolás, csak hát utcalány drágán.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#1892 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pilgrim írta: 2021. július 31., szombat 12:49 https://www.skysports.com/football/news ... ston-villa

Masodik legdragabb jatekos lesz Neymar utan. Mi a velemenyetek?
Nagyképű, túlértékelt, antipatikus gyerek, jó ha a felét éri ennek az összegnek. Szerencsére szóba sem került nálunk. Abban sem vagyok biztos, hogy stabil kezdő lesz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#1893 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pilgrim írta: 2021. július 31., szombat 12:49 https://www.skysports.com/football/news ... ston-villa

Masodik legdragabb jatekos lesz Neymar utan. Mi a velemenyetek?
Csak 1.5-2x annyit fizetnek érte, mint amennyit ér, de ez az angol felár. Ha Kane-t még behúzzák akkor lesz szar palacsintában :D

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1894 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Pilgrim írta: 2021. július 31., szombat 12:49 https://www.skysports.com/football/news ... ston-villa

Masodik legdragabb jatekos lesz Neymar utan. Mi a velemenyetek?
Nem rossz srác (abba nem megyek bele ki mennyit ér, mert elég torz ez már a mai világba és ha beválik akkor tök mindegy mennyi volt). Viszont Stearlingel egy idősek és Sterling jó pár évvel ezelőtt is sokkal jobb játékos volt. Ugyanarra a posztra egy gyengébb játékost venni és esetleg Stearlinget így beáldozni, hát nem tudom.... Oké most kijött neki ebben a szezonban a lépés, de - főleg a citynek - rá pont nincs szükség. Szerintem hülyeség
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#1895 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

https://www.skysports.com/football/news ... ston-villa

Masodik legdragabb jatekos lesz Neymar utan. Mi a velemenyetek?

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1896 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

AwayRoller írta: 2021. július 30., péntek 15:12
focimark írta: 2021. július 30., péntek 14:46 Manchester City have made a £100million offer for Aston Villa's Jack Grealish.
{Telegraph}
Azert ez nem semmi osszeg, ha igaz.
Állíólag elpasszolják Silvát és 8-asként használná őt a kopasz KdB és Gündogan sérülékenysége miatt.
Silvat szivesen latnam nalunk is. Nagyon alulertekelt jatekos a Citynel.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1897 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

focimark írta: 2021. július 30., péntek 14:46 Manchester City have made a £100million offer for Aston Villa's Jack Grealish.
{Telegraph}
Azert ez nem semmi osszeg, ha igaz.
Állíólag elpasszolják Silvát és 8-asként használná őt a kopasz KdB és Gündogan sérülékenysége miatt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4003
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#1898 Hozzászólás Szerző: focimark »

Manchester City have made a £100million offer for Aston Villa's Jack Grealish.
{Telegraph}
Azert ez nem semmi osszeg, ha igaz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1899 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2021. július 29., csütörtök 19:44 Nem tudom mennyire követitek a Pogba-MU sztorit, de elég komoly. :mrgreen: A MU megvette Pogbát 100 millióért, heti 400 ezret keres, és ugye most nem hajlandó aláírni a szerződését, mert állítólag utálja OGS-t meg Manchester várost is. A PSG ajánlatát is visszautasította, csak azért, hogy jövő nyáron ingyen a Real Madridhoz szerződjön, ami elvileg az álmai csapata. Igazi "bombaüzlet" volt. :lol: -200 misi. :lol:
Nyugi van az a pénz amitől majd hirtelen meggondolja magát és aláírja a papírokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1900 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem tudom mennyire követitek a Pogba-MU sztorit, de elég komoly. :mrgreen: A MU megvette Pogbát 100 millióért, heti 400 ezret keres, és ugye most nem hajlandó aláírni a szerződését, mert állítólag utálja OGS-t meg Manchester várost is. A PSG ajánlatát is visszautasította, csak azért, hogy jövő nyáron ingyen a Real Madridhoz szerződjön, ami elvileg az álmai csapata. Igazi "bombaüzlet" volt. :lol: -200 misi. :lol:

Válasz küldése