Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39941 Hozzászólás Szerző: undertow »

az meg egy nagyon szereny allitas, hogy ballack jol fejel. merem allitani, hogy a vilag egyik legjobban fejelo jatekosa. talan a legjobb ezen a teren a chelseaben sparky ota.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39942 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

undertow írta:en nem latom, hogy miert ne tudna ballack es lamps egyutt jatszani. mindketten hatalmas jatekintelligenciaval megaldott klasszis kozeppalyasok, szerintem ha keresztezik egymast az az edzo hibaja. rendesen fel kell epiteni a taktikat es maris nem egymas nyakan lesznek. nekem soha nem tunt soknak 11 ember, ha mindegyik tudta a dolgat :)

a gerrard-lampard vitat sem ertem, ok is elfernek egymas mellett. mar persze ha nem egy szedelgo sved vagy egy esernyos bohoc az edzojuk. (mondjuk en kitolnam stevie met a jobbszelre, de ez mellekes :))
Capellonál nincs támadó középpályás, középen.

Carrick-Hargreaves, és azt borítékolom.

Gerrard esetleg jobbszélen, ha már ő a csk. Lampsnek itt nem lesz helye.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39943 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Ezt a bajnokságot mi nem nyerjük meg...

Ez van. Majd a következőt.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39944 Hozzászólás Szerző: undertow »

en nem latom, hogy miert ne tudna ballack es lamps egyutt jatszani. mindketten hatalmas jatekintelligenciaval megaldott klasszis kozeppalyasok, szerintem ha keresztezik egymast az az edzo hibaja. rendesen fel kell epiteni a taktikat es maris nem egymas nyakan lesznek. nekem soha nem tunt soknak 11 ember, ha mindegyik tudta a dolgat :)

a gerrard-lampard vitat sem ertem, ok is elfernek egymas mellett. mar persze ha nem egy szedelgo sved vagy egy esernyos bohoc az edzojuk. (mondjuk en kitolnam stevie met a jobbszelre, de ez mellekes :))

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

Re: Premier League

#39945 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Emberek, ezt nem hiszem el - VAN EUROSPORT 2-M!!! :shock:
Alig tudom elhinni.. Akinek Digi TV-je van, nézze meg, asszem nekünk családi csomagunk van.. ezt nem hiszem el.. élőben nézhetem a Pool lealázását! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39946 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
szpecnaz írta:Ahoz képest gyönyörű labdákat osztogatott...tökéletesen helyettesíti lampardot...azért mert 40 méterről nem lő gólt még lehet jó egy középpályás..:)
nem egeszen ertek egyet. az teny, hogy a felepulese ota ballack jo formaban jatszik. viszont azzal vitatkoznek, hogy helyettesiti lampardot.
a nagy kulonbseg a tavalyi jatekahoz kepest ugyanis az, hogy mig jose mindig a legfeljebb tolt kozeppalyaskent eroltette ballackot, addig grantnel kicsit hatrebb van, az egesz palyat bejatsza - ami lathatoan jobban fekszik neki. ezzel ellentetben lamps mindig akkor jatszott a legjobban, amikor o volt a legelorebb tolt kozeppalyas.
allitasom szerint tehat lamps visszateresevel nem ballack helye lesz veszelyben, hanem sweepe.

zenzo: mea culpa, ugy tunik atcsusztam az irasod folott :)
Respect... fentebb írtakkal meg egyetértek. Meglepő, de ez még eszembe sem jutott, így még nem foglalkoztam a kérdéssel. Tényleg hátrébb játszik, de azért rendszerint odaér a kapuhoz, ami azért nem rossz, lévén jól fejel. Sweep helye pedig állandó veszélyben forog, mivel mostmár vannak jó teljesítményei, de azért még mindig csak ritkábban. Így Lampard visszatérése jó eséllyel őt fogja kiejteni, bár kérdés, hogy nevezett és Ballack hogyan tud majd idén együttműködni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39947 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Ballackhoz meg: ha már számokkal operálsz, legalább számolj utána:
Lampard - 9 gól 21 meccsen
Ballack - 3 gól 7 meccsen ---> tudod, mi az érdekes? 9/21=3/7 :)
lehetne kerni az assistokrol is statot? :)
Azt te szoktad előbányászni valahonnan, én nem találtam még olyanokat. De itt most a leírtakra volt kihegyezve a dolog: még egy csatár is ritkán rúg 7 meccsen 7-8-9 gólt, nemhogy egy belső középpályás. Nyilván Lamps minden mutatóban jobban áll, de most itt arról van szó, hogy mennyire hiányzik a csapatnak Lamps játéka, aki tegyük hozzá, mostanság ritkán tudja előhúzni a legjobbját, ezzel szemben a német igen jó formának örvend. Hasznos tagja, vezére most a csapatnak, de hát nem véletlenül nevezgetik a mostanság felálló csapatunkat B csapatnak. Alex és Carvalho kitűnő védők, de Terry csak hiányzik, Ballack jó formában(!) van, de Lamps persze csak hiányzik, Seva sem volt rossz formában, és mások elmondása alapján Anelka is jól tolja, de Drogba hiányát gondolom nem kell további szavakba önteni. És akkor Essien, Mikel, Kalou neve szóba sem került. Arról már nem szólunk, hogy Bridge helyett miért AC játszik jelentékenyen többet, meg hát Cechnek is volt sérülés is, hullámvölgy is, szóval panaszkodni, rinyálni tudok én is :) Csak nem az én formám, tudod.
Egyébként végszónak csak annyit, hogy a számok egy dolog. Statisztikával bármit be lehet bizonyítani... az ellenkezőjét is! :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39948 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Énis nagyon örülnék neki,ha esetleg visszajönne,de szerintem erre nincs esély már... :roll:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39949 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
Kicker írta:Egy valamit nem értek, Diarra-tól miért szabadultunk meg? Símán elférne a Chelsea-ben is szvsz, Makelele helyén is, akár, vagy szélső hátvéd helyén is. Harcos a kis francia, nekem szimpatikus a játéka.
roviden: mert egy hisztis francia kislany. whinger is gyorsan megszabadolt tole, ez nem veletlen. mert tehetsege van, ezt lattuk szombaton is, egyertelmuen o volt a kozeppalya ura.
Ebben lehet valami, erre nem is gondoltam, pedig ugye a nagy francia mag ott van, biztos lecsendesíthették volna egy kicsit. Jó játékos, majd 2 éve múlva megvesszük 10-15 misiért...
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39950 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Ballackhoz meg: ha már számokkal operálsz, legalább számolj utána:
Lampard - 9 gól 21 meccsen
Ballack - 3 gól 7 meccsen ---> tudod, mi az érdekes? 9/21=3/7 :)
lehetne kerni az assistokrol is statot? :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39951 Hozzászólás Szerző: undertow »

Kicker írta:Egy valamit nem értek, Diarra-tól miért szabadultunk meg? Símán elférne a Chelsea-ben is szvsz, Makelele helyén is, akár, vagy szélső hátvéd helyén is. Harcos a kis francia, nekem szimpatikus a játéka.
roviden: mert egy hisztis francia kislany. whinger is gyorsan megszabadolt tole, ez nem veletlen. mert tehetsege van, ezt lattuk szombaton is, egyertelmuen o volt a kozeppalya ura.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39952 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:Ahoz képest gyönyörű labdákat osztogatott...tökéletesen helyettesíti lampardot...azért mert 40 méterről nem lő gólt még lehet jó egy középpályás..:)
nem egeszen ertek egyet. az teny, hogy a felepulese ota ballack jo formaban jatszik. viszont azzal vitatkoznek, hogy helyettesiti lampardot.
a nagy kulonbseg a tavalyi jatekahoz kepest ugyanis az, hogy mig jose mindig a legfeljebb tolt kozeppalyaskent eroltette ballackot, addig grantnel kicsit hatrebb van, az egesz palyat bejatsza - ami lathatoan jobban fekszik neki. ezzel ellentetben lamps mindig akkor jatszott a legjobban, amikor o volt a legelorebb tolt kozeppalyas.
allitasom szerint tehat lamps visszateresevel nem ballack helye lesz veszelyben, hanem sweepe.

zenzo: mea culpa, ugy tunik atcsusztam az irasod folott :)

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39953 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Zsoca87 írta:Csabo, tényleg nem azért, de nehezedre esne belátni hogy nincs igazad? :P
De most komolyra fordítva a szót, neked szerintem az fáj, hogy érzed, Lamps nehezen fog visszakerülni, és ezért próbálod magad meggyőzni hogy a német szar. :D Pedig nem. Igenis, aki nem ismeri el, hogy idén Ballack 10x jobb mint volt az szimplán nem látja a meccseket, vagy csukott szemmel nézi őket...
hát nem tom, de ha vki akkor én értek a focihoz. Ballack pedig jobb mint tavaly ez tény és igaz, de ha Lampsot nézzük sérülése elött akkor nincs még ott Ballack.
COME ON CHELSEA!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39954 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Csabo, tényleg nem azért, de nehezedre esne belátni hogy nincs igazad? :P
De most komolyra fordítva a szót, neked szerintem az fáj, hogy érzed, Lamps nehezen fog visszakerülni, és ezért próbálod magad meggyőzni hogy a német szar. :D Pedig nem. Igenis, aki nem ismeri el, hogy idén Ballack 10x jobb mint volt az szimplán nem látja a meccseket, vagy csukott szemmel nézi őket...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39955 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:
undertow írta:egyebkent senkinek nem tunt fel, hogy defoe lesen volt a golnal?
nem panaszkodom, nem ezen ment el a meccs, volt meg nem adott buntetoje is a pompeynak(belletti(?) kezezese), de azert vicc, hogy majd minden meccsunkon vannak ilyen durva biroi hibak...
-->
ZenZo írta:... A Pompey meg elég jól játszott, más kérdés, hogy a góljuk les volt, más kérdés, hogy lőttek egy kapufát, bár ezzel szemben ott áll Ballack gólvonalról mentett fejese. Volt még egy vitatott kezezés szitu, ami egyébként tényleg kéz volt Belletti részéről, csak arról nem beszél senki - és van egy olyan érzésem, hogy a bíró is ezért nem fújta be, hogy előtte Baros szintén kézzel vette le a labdát. Ja, és még egy apró tény: kedves Pompey barátunk, Pamarot Ballack lekönyökléséért kaphatott volna valami piros lapot a 60. percben, és akkor azért ők egyel kevesebben vannak fél órára... Essiennek vagy Mikelnek ezért két pirosat is adtak volna...
:)
Egyébként ahogy olvasgatom a futballhíreket, ez a hétvége nem a bírók hétvégéje volt... olaszban az inter meccsen két jogtalan büntető, spanyolban is (bár ott nem ritka), németországban is elnézést kért a bíró, mert százméteres lesgólt adott meg, stb... Defoe-é már csak hab a tortán, na meg persze én azért odaírom a számlájára Ballack lekönyöklését (piros!) is
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39956 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Azért Lampard sokkal szebben inditt meg sokkal jobb passzai vannak, sőt többet osztogat mint Ballack, mert Ballack túl sokat cipeli a a labdát, sőt sokszor elveszíti, ami persze Lampsra nem jellemző.
COME ON CHELSEA!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39957 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Na felpörögtek az események nagyon,de még mindig a Ballack és Lampard közötti "különbség" a téma. :) Egy középpályásnál nem csak az számít,hogy hány gólt lőtt,hanem milyen labdákat adott (esetleg gólpassz), mennyire vette ki a részét a támadások szervezésében, ill. a védekezésben.Croni meg inkább játszik visszavont támadót, mint szélsőt legalábbs én ezt így vettem észre. :roll: A 2-3 évvel ezelőtti Lampard sokkal jobb volt,mint Ballack,de még a tavalayi is...Most viszont Ballack jobb formában van,mint Lampard,majd ha most visszatér kiderül,hogy melyikük lesz jobb.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39958 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:
Csabo írta:Oké felőlem rendeben van.
De ezt muszáj megosszam veletek: 7 meccs és 3 gól az nem bombaforma; talán 7 meccs 7-8-9 gól az igen.

3 gól édeskevés a bombaformához egy olyan középpályástól aki minden szabadot elvállal és ő van a középpontban.

7 meccs 7-8-9 gól??? C. Ronaldo van most ilyen formában, és már mindenki aranylabdásként emlegeti...ráadásul ő nem hagyott ki 7 hónapot, úgy mint Ballack...

Ballack is sztem nagyon jól teljesít, sérülés után, most az hogy 3 gól? A 3-ból kettő győztes gól, az egyik a Fulham ellen, másik meg szintén győztes gól a Reading ellen, nem az 5.-ik vagy 6.ik gólt rúgta meccs közben...azért ezt is vedd figyelembe...
Még Roni sincs ilyen formában. (27 meccs 27 gól) Még Drogba jobb napjaiban is 50%-os, azaz minden második meccsén betalál, szóval durván 0,5-ös gól/meccs átlag, (persze tavaly nála is lehetett volna olyan időszakot találni, mint most Roninál, hogy durván 1-es átlaga van) és mint előbb egy egyszerű számítással bemutattam Lamps és Ballack 0,43-on :) bármit mondasz, a német jó formában van.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39959 Hozzászólás Szerző: twopac »

Fölösleges összehasonlítani ki lött több gólt ballack vagy lampard,hiszen ballack most tért vissza a 7hónapos kihagyásából,és amióta játszik bizonyitotta hogy nem csak a pénzért jött ide és hogy valamit csináljon a karrierre vége felé,hanem BIZONYÍTOTT,szeritem is amig igy nyomja neki kell kezdenie,az vizsont számomra egyértelmű ha lampard és ballack eggyüt fog játszani,abból nem fog jól kijönni a csapat!
mindörökké chelsea!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39960 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csabo írta:Oké felőlem rendeben van.
De ezt muszáj megosszam veletek: 7 meccs és 3 gól az nem bombaforma; talán 7 meccs 7-8-9 gól az igen.

3 gól édeskevés a bombaformához egy olyan középpályástól aki minden szabadot elvállal és ő van a középpontban.

7 meccs 7-8-9 gól??? C. Ronaldo van most ilyen formában, és már mindenki aranylabdásként emlegeti...ráadásul ő nem hagyott ki 7 hónapot, úgy mint Ballack...

Ballack is sztem nagyon jól teljesít, sérülés után, most az hogy 3 gól? A 3-ból kettő győztes gól, az egyik a Fulham ellen, másik meg szintén győztes gól a Reading ellen, nem az 5.-ik vagy 6.ik gólt rúgta meccs közben...azért ezt is vedd figyelembe...

Válasz küldése