Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43161 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
bilhacica írta:Sevát azért veszed védelmedbe mert sztár volt vagy mert nállunk játszik?
és szted mi miért bántjuk, azért mert nem lőtt 10 golt vagy mert ahogy Mourinho mondaná "ezt az angliai kitérőt nyaralásként fogja fel"?
nem tuti hogy pont igy mondta de a lényege ez volt...
a fenti két kérdésre kiváncsi vagyok mit válaszolsz
Ezt már leírtam tízezerszer, neked is többek közt, most még egyszer nem kezdek hozzá. Ha nem vagy képes megérteni, most sem fogod.

Amúgy Tore: Duffot és Guddy-t biztosíthatlak, hogy akaratom ellenére adták el. :) Bár őszintén, Guddy-t annyira nem sajnáltam, mint Duffot (az egyik kedvencem volt, ha egyszer már így hívják a sört a Simpsonban :D ).
tom, irtad. Sevát ki kell szolgálni... vegyük meg kakát hogy tudjon golt rugni 2004 aranylabdása ok? :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43162 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:Sevát azért veszed védelmedbe mert sztár volt vagy mert nállunk játszik?
és szted mi miért bántjuk, azért mert nem lőtt 10 golt vagy mert ahogy Mourinho mondaná "ezt az angliai kitérőt nyaralásként fogja fel"?
nem tuti hogy pont igy mondta de a lényege ez volt...
a fenti két kérdésre kiváncsi vagyok mit válaszolsz
Ezt már leírtam tízezerszer, neked is többek közt, most még egyszer nem kezdek hozzá. Ha nem vagy képes megérteni, most sem fogod.

Amúgy Tore: Duffot és Guddy-t biztosíthatlak, hogy akaratom ellenére adták el. :) Bár őszintén, Guddy-t annyira nem sajnáltam, mint Duffot (az egyik kedvencem volt, ha egyszer már így hívják a sört a Simpsonban :D ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43163 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Gyeszti írta:
ToreAndre írta:Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Már bocs, de ha már a "nem sok vizet zavar" kategóriánál tartunk, nekem Kalou is ide tartozik. És tényleg BOCS! :wink:
Nálam is!:) De Ő legalább fiatal, van ideje fejlődni. Sevának már nincs!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43164 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Figyelj! Duff-ot a 2 jól sikerült év utáni harmadikban sérülésekkel övezve, rossz formára hivatkozva elküldték. Pedig ő tett bőven a csapatért.
Gudjohnsen az első 5 évében 15 gólos átlagot produkált, 6.ban csak 3-at lőtt, elküldték.
Seva rögtön az első szezonjában szenved...
Szeretem őt meg tisztelem, de szerintem csak a neve meg a múltja tartja életben.

Duffert és Guddy-t sem kellett volna leírni, hisz ők már bizonyítottak. Seva még nem.
De kívánom, hogy löjjön még 10 gólt.
Only one Di Matteo!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#43165 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

ToreAndre írta:Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Már bocs, de ha már a "nem sok vizet zavar" kategóriánál tartunk, nekem Kalou is ide tartozik. És tényleg BOCS! :wink:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43166 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Hát nem tudom. Azért Shevát én egyáltalán nem írom le. Nem indult jól az idény neki, de még messze nincs vége. Van még hátra mennyi is? 15 forduló? Az alatt még nyugodtan lőhet 10 gólt. Mellesleg abban egyetértünk, hogyha igazolunk, akkor egy középső védőre van a legnagyobb szükség. Sahart én még nem láttam játszani, nem ismerem, egy-két gólját láttam, amit a reserve meccseken lőtt, de ez alapján nem mondok véleményt. Felőlem jöhet ő is.
Sevát azért veszed védelmedbe mert sztár volt vagy mert nállunk játszik?
és szted mi miért bántjuk, azért mert nem lőtt 10 golt vagy mert ahogy Mourinho mondaná "ezt az angliai kitérőt nyaralásként fogja fel"?
nem tuti hogy pont igy mondta de a lényege ez volt...
a fenti két kérdésre kiváncsi vagyok mit válaszolsz

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43167 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Hát nem tudom. Azért Shevát én egyáltalán nem írom le. Nem indult jól az idény neki, de még messze nincs vége. Van még hátra mennyi is? 15 forduló? Az alatt még nyugodtan lőhet 10 gólt. Mellesleg abban egyetértünk, hogyha igazolunk, akkor egy középső védőre van a legnagyobb szükség. Sahart én még nem láttam játszani, nem ismerem, egy-két gólját láttam, amit a reserve meccseken lőtt, de ez alapján nem mondok véleményt. Felőlem jöhet ő is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43168 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43169 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Martins nem rossz csatár, de buta mint a tök. Berbatov pedig már nem nagy szám.
Mivel az elsőszámú csatáraink Drogba és Sheva, egy olyan csatárt keresünk szerintem, aki elég jó a Chelsea-be, de elméletben egy szezonban 10, max 15 meccset játszik. Martins ezt nem hiszem, hogy vállalná, de amolyan harmadik számú csatárnak Berbatov jó lenne. Nem mondom, hogy minden meccsét láttam, (asszem 3 vagy 4-et), de a 21 meccsen 10 gól, sky-os osztályzata 6.8, az azért nem olyan rossz. Nem is öreg, de tapasztalt, 26 éves, én el tudnám képzelni. Bár, nekem sem ő jutott volna először eszembe, ez tény.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43170 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Martins nem rossz csatár, de buta mint a tök. Berbatov pedig már nem nagy szám.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43171 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha valaki mostanában látott már igazán jó, izgalmas, fordulatos meccset, hát, a Tottenham-Newcastle az volt. Talán a második félidő eleje volt egy kissé lapos, de az is inkább a meccsre jellemző lüktetés hiánya miatt. A hazaiak vezettek 1-0-ra, 1 perc múlva egyenlített a vendég Newcastle, majd a hazaiak újra vezetést szereztek, amire Martins egy csodagóllal válaszolt, sőt, egy percre rá egy gólpasszt is kiosztott, amivel megfordította az eredményt a vendég gárda. Nagyon kemény volt. Nem mellesleg ezt a bolgár gyereket el tudnám képzelni a Chelsea-ben is. (Berbatov) Na meg persze Martinst is :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#43172 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Aurelio brazil Gonzalez meg Chilei [/quote]

Ja,csak a nevük alapján spanyolnak tűnnek... :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#43173 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Newcastle vezet már!! Éljen! :D (Ha van ilyen h 2. kedvenc csapat akkor ők nekem azok :D) Aurelio brazil Gonzalez meg Chilei különben.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#43174 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

mourinho írta:jah. 3, azert az annyira nem sok. hiaba mondja mindneki, hogy huhh tele vannak spanyollal. mikozben rohadtul nem.

ime a poolosok:


LUIS GARCIA
XABI ALONSO
JOSE REINA

+ az edző:

RAFAEL BENITEZ

igy is max 4....
plussz még Fabio Aurélio és Mark Gozález azaz 6 :idea: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Matuszka 2007. január 14., vasárnap 19:33-kor.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43175 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem tudtam hova írni, úgyhogy ide jön; csináltam egy kis statisztikát az idei teljesítményünkről:
2006/2007 Premierleague, 23 mérkőzés
Otthoni győzelem
1-0 - 3
2-1 - 2
3-0 - 1
4-0 - 2

Otthoni döntetlen
1-1 - 2
2-2 - 2

Otthoni vereség
-

Idegenbeli győzelem
0-1 - 2
0-2 - 3
2-3 - 2

Idegenbeli döntetlen
0-0 - 1
1-1 - 1

Idegenbeli vereség
2-1 - 2
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43176 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most néztem végig az Everton-Reading meccset, 1-1, kevés izgalommal, kicsit langyos mérkőzésen. A Tottenham-Newcastle meccs ellenben most kezdődött, 14. perc: 1-0, 15. perc: 1-1! Kemény, jó iramú mérkőzés.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43177 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mourinho írta:
ZenZo írta:még 1:
Spanyol lapinformáció szerint nyártól esetleg az FC Liverpoolban folytathatja pályafutását Raúl, a Real Madrid labdarúgója.
jaja ezt en is lattam. de ns...
Én már máshol is olvstam, sőt, azt is, hogy Benítez edzőt vinnék cserébe. A Pool nagyfőnöke, Rick Parry természetesen hivatalosan cáfolta a hírt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43178 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ja, itt az ír nagyapás-halálos-válogatottas résznél beugrott, hogy nemrég már írtál róla. :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#43179 Hozzászólás Szerző: mourinho »

lol. eddig vegig azt hittem, hogy undertown. lehet akkor is rosszul irtam, marmint akkor sem ugy kell ragozni. de mind1

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43180 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Amúgy igaza van undertow-nak (vagy ahogy mourinho írja: undertown-nak!:) tehát Winstonnak igaza van....
Skótokat, íreket, walesieket akarok látni!!!:) Na meg angolokat persze!!:)
Only one Di Matteo!

Válasz küldése