Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39741 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ma játszotta a Liverpool az elmaradt meccsét a West Ham ellen.Ők is 4-et rúgtak, Torres 3-at és Gerrard 1-et.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39742 Hozzászólás Szerző: undertow »

azt hiszem elmondtuk mar, amit el lehetett, nem akarom ismetelni magam. majd meglatjuk mennyire jogos a pesszimizmusom.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39743 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:akkor te meg etelnel is naivabb vagy ;)

English Premier Aston Villa 1-4 Man Utd 20-10-2007
English FA Cup Aston Villa 0-2 Man Utd 05-01-2008

es a pikey fiuk sem makolhatnak mindig a manure ellen, bar tenyleg jo szeriajuk van ellenuk.
Naív lennék? Lehet, majd meglátjuk. FA kupa nem nagy szám, bajnokságban ikszeltek az Arsenallal is, aztán meg elkenték a szájukat egy sima négyesel... (egyébként azon a meccsen jóval nagyobb ellenállást vártam a Villatól).
A WestHam meg nem tudom, hogy, de az utóbbi három PL meccsen tényleg nagyon jó szériát fogott ki, és ez azért bizakodásra ad okot. A kis csapatok ellen gyenge a MU is, lásd WestHam, Bolton. Felőlem akár megfoghatja őket a Wigan is, a Blackburn vagy a Boro, tökmindegy, a hangsúly azon van, hogy mi simázzuk le őket :) (vagy nyögvenyelősen, csak győzzünk)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39744 Hozzászólás Szerző: undertow »

akkor te meg etelnel is naivabb vagy ;)

English Premier Aston Villa 1-4 Man Utd 20-10-2007
English FA Cup Aston Villa 0-2 Man Utd 05-01-2008

es a pikey fiuk sem makolhatnak mindig a manure ellen, bar tenyleg jo szeriajuk van ellenuk.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39745 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:es mennyi penzt mernel tenni arra, hogy most is ez lesz? :)
szerintem pl a pool mindket meccsen szopni fog idegenben.
Pénzt nem teszek semmire, annál nekem drágább a munkám, mint hogy ilyenekre elszórjam :) Ha tennék, akkor ma is a Milanra tettem volna, és már 0-2... de a Pool ellen nem csak nekünk nehéz játszani, mert idén mi is csak a CC-ben vertük meg őket, amellett lehúztunk két ikszet, abból egyet mákkal. Egyébként ha visszaolvasol, én a ManU-nak beírtam, hogy győz a Pool és az Arse ellen is, én a Villatól, a WestHamtől és magunktól várom a megváltást.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39746 Hozzászólás Szerző: undertow »

es mennyi penzt mernel tenni arra, hogy most is ez lesz? :)
szerintem pl a pool mindket meccsen szopni fog idegenben.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39747 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Én sem vagyok oda Grantért, és hát ugye nem az a rangadó-nyerő típus, de ez nem zárja ki, hogy nyerjünk, mitöbb, legalább mi ne bízzunk benne. A többi x-ben én sem hiszek, de eddig sem tettem, mégis bejött ősszel :wink:
nem zarja ki, hogy nyerjunk a rangadokon, viszont en nem is hiszek benne. bar ne lenne igazam.

osszel csak dontetlen jatszott volna egymassal a pool, a mu es az arse? nem figyeltem? :)
Na várjunk, asszem nagyjából, de mostmár megnézem:
Arsenal:
okt 28. Liverpool - Arsenal : 1-1
nov 03. Arsenal - ManU : 2-2
Pool:
okt 28. Liverpool - Arsenal : 1-1
dec 16. Liverpool - ManU : 0-1
ManU:
nov 03. Arsenal - ManU : 2-2
dec 16. Liverpool - ManU : 0-1
Igazad volt, nem, nem csak döntetlent... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39748 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Én sem vagyok oda Grantért, és hát ugye nem az a rangadó-nyerő típus, de ez nem zárja ki, hogy nyerjünk, mitöbb, legalább mi ne bízzunk benne. A többi x-ben én sem hiszek, de eddig sem tettem, mégis bejött ősszel :wink:
nem zarja ki, hogy nyerjunk a rangadokon, viszont en nem is hiszek benne. bar ne lenne igazam.

osszel csak dontetlen jatszott volna egymassal a pool, a mu es az arse? nem figyeltem? :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39749 Hozzászólás Szerző: undertow »

Etelkozi írta:Addig, amíg van matematikai esély, és jól játszunk (jelenleg mindkét feltétel igaz, bár az utóbbi csak 1 meccs... :) ), addig had számolgassak.

Köszi.
nyugodtan, en viszont hadd mondhassam el, hogy felesleges, ill hol hibadzik ;)

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#39750 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

grimrieper írta: johet mindenki megdogleni a Bridge-re.
tetszik ez a pátosz!:D
szoval igen csatlakozom jöhetnek megdögleni:)
agggyatok munkát!!!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39751 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

grimrieper írta: johet mindenki megdogleni a Bridge-re.
lol :lol: :lol:, majd Drogba, és Essien lelő mindenkit, mint tavaly az Aston Villa elleni meccsen! :lol: :lol:
Reach out touch blue (faith)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39752 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ricsi93 írta:Visszavonták Lamps pirosát.http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 28,00.html
na ezzel kezdodott el a meneteles . holnap egy hartmas a gorogoknek ,utana pedig johet mindenki megdogleni a Bridge-re.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39753 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Visszavonták Lamps pirosát.http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 28,00.html
Reach out touch blue (faith)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39754 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Elképesztő, micsoda pesszinizmus uralkodik itt. Szörnyű ezt látni. Véleményem szerint meg úgy kell hozzáállni a dologhoz, hogy szurkolni kell, nem bedobni a vizestörülközöt. Egy igazi drukker a legeslegvégsőkig bíztatja csapatát!
Reach out touch blue (faith)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39755 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:
ToreAndre írta:A március sok mindenről dönt majd...
Sőt, egyszerűsítve: amelyik ellenfelünk pontot visz el a Bridge-ről, bajnok...
És ebből látszik is, Tore, hogy nagyjából egyetértünk, csak másképpen tálaljuk a dolgot...
És ez fontos...
Na egen. Ebben mind egyetértettünk, te, Tore, Kálmán, undertow, én... minden csak akkor megy, ha a két rangadót hozzuk. Mert mostmár úgyis ott dől el minden, annyira ismerve magunkat, hogy ha hibázik a rivális, hibázunk mi is. A nézetkülönbség abból adódik, hogy ki szerint mit kezdünk a fent nevezett két derbivel. Ha keményen, határozottan, támadólag lépünk fel mindkét csapat ellen, meglehet, másként nem. Persze építhetünk megint a szerencsénkre, mint tavaly az FA kupában, hogy nagy kivárásra játszunk, azt Drogba majdcsak betalál, de azt én sem szeretném látni. (na persze a végén nem lennék túlzottan elkeseredve :) ). Most látok annyit a fiúkban, hogy képesek lennének megcsinálni a kettős győzelmet. A WestHam elleni meccs előtt az én véleményem is más volt. De ha kedvvel és lelkesedéssel tudunk játszani, nem olyan lélektelenül, gyatrán, mint előtte az Olympiakos vagy a többi döntetlen esetében, akkor fog menni. 3 pont kell, ezt remélem ők is tudják. Etelközi mondatát annyival módosítanám, hogy aki pontot visz el a Bridge-ről, az előttünk végez. Ugyanúgy benne van az első, mint a harmadik hely. (annyit már csak nem hibázunk, hogy negyedikek legyünk :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39756 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ToreAndre írta:A március sok mindenről dönt majd...
Bizony.

Ha, mondom "ha" 12 pontot hozunk (Derby, Sunderland, Tottenham, Arsenal), akkor szerintem onnantól igenis bajnokesélyesek vagyunk. Akkor a játékosoknak is vérszemet kell kapniuk, harapniuk kell...

De alapfeltétel az Arsenal és a Manure legyőzése. Ha ezek nem lesznek meg, nincs miről beszélni, a sorsolásokat látva az már akkor behozhatatlan lesz.
Sőt, egyszerűsítve: amelyik ellenfelünk pontot visz el a Bridge-ről, bajnok...

És ebből látszik is, Tore, hogy nagyjából egyetértünk, csak másképpen tálaljuk a dolgot...
És ez fontos...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39757 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem vagyok hajlandó vitázni veled Kálmán, mert nem látsz, csak nézel, már ne haragudj!
A két rangadóra max. 4 pontot tippelek, de a reális a kettő...
Mivel mint formában, mint edzőkérdésben mi vagyunk a legszeszélyesebbek a három csapat közül, nem látok esélyt rá, hogy megnyerjük a bajnokságot...
Elmondtam tavaly ilyenkor is: Azért, mert látom, hogy a ManU mennyivel magabiztosabb nálunk, mennyivel jobban játszanak jelenleg (fasza alliteráció, mi?:)) nem leszek Manchester drukker, de könnyű kitalálni, hogy ők az esélyesei a bajnokságnak és ők is érdemelnék meg leginkább...
Az esélyek:
ManU: 50%
Arsenal: 35%
Mi: 15%

Hacsak Grant nem talál ki valamit sürgősen vagy nem lesz valaki kirobbanó formában, hogy vigye a hátán a csapatot, akkor idén nem nyerünk semmit.
Tavaly szerencsénk volt, mert Drogba és Essien kihúztak minket a szarból...

Számos olyan meccsünk volt, ahol a mutatott játékot nézve nem érdemeltünk volna pontot, mégis sikerült valahogy begyötörni-kivédekezni, amivel legalább egy ikszet, de többnyire a győzelmet elérhettük. Nem egyszer ti is mondtátok, hogy a döntetlen igazságosabb lett volna... Hát igen. Gyakoroljunk már végre egy kis önkritikát!
Ha sorba játszanánk az olyan meccseket, mint a West Ham elleni, akkor egy szavam nem lenne... A március sok mindenről dönt majd...
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39758 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Latom a tore tarsunk ismet hozza onmagat. jon a szezon vege es elobujik a manur drukker belole. ha esetleg meg nem vetted volna eszre akkor csak az elmaradt es a ketto rangadot kell hozni ahogy kell es mienk a PL. meg fergie is azt nyilatkozta hogy nem a szarzenal az ellenfel hanem mi. mint ahogy irtad nem erdekel teged a nagy csapat sorsa akkor miert aggodsz hogy ki nyeri a PL-t?amilyen szerencses a grant es amilyen jo a csapatunk meg amilyen duhos az Abra most a PL,BL, igenis a mienk . de teged ez nem erdekel mert te leszel az elso aki gratulacio heleyett fikazni fogod a csapatott hogy nem erdemeltek meg,csak szerencse stb.dontsd el vegre mi vagy kek drukker vagy voros,vagy a keverek nem is lila,bordo vagy amit ki lehet kutyulni abbol a ketto szinbol.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39759 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:leginkabb az necces, hogy a mieinken kivul az osszes top4 kozotti meccset x-re vetted. ez nem tul valoszinu.
es en annak se latom realitasat, hogy verjuk az arset es a manuret. az ilyen nagyobb meccseken eddig valahogy mindig csodot mondott grunt...
sot, megkockaztatom szerintem ellenunk fog eloszor meccset nyerni a barcodes keegannel. igaz addigra mar matematikailag sem leszunk harcban a bajnoki aranyert. sajnos.
Én sem vagyok oda Grantért, és hát ugye nem az a rangadó-nyerő típus, de ez nem zárja ki, hogy nyerjünk, mitöbb, legalább mi ne bízzunk benne. A többi x-ben én sem hiszek, de eddig sem tettem, mégis bejött ősszel :wink:
ToreAndre írta:Minden 6. meccsen játszunk elfogadhatóan.
Mit veszünk jónak? Ha úgy vesszük, Grant alatt eddig nyilván 3 igazán jó mérkőzésünk volt. Talán négy.
ToreAndre írta:Nem is értem, hogy miért akarjátok megnyerni ezt az elcseszett bajnokságot.
Na figyelj Tore, azért tényleg ne már. Az egy dolog, hogy nincs túlzottan nagy esély erre. Az egy másik, hogy szerinted egyáltalán nincs. De hogy miért akarjuk megnyerni??? Mert azért szurkolok a csapatnak, hogy győzzön, nem pedig azért, hogy szép meze legyen, vagy ki tudja. Nem fogok azért leülni a ManU vagy az Arsenal elleni derbi elé, hogy azért szurkoljak, nehogy nyerjünk már, mert még a végén bajnokok leszünk, az meg nem jó, mert ők sokkal inkább megérdemelnék, na nem, ilyet szurkoló nem csinál, legalábbis mifelénk.
A bajnokság pedig már miért lenne elcseszett? Szerintem kifejezetten izgalmas, jelen pillanatban azért három csapatnak reális esélye van a bajnoki trófea megnyerésére, keserédes, hogy nekünk a legkevesebb. A Poolnak azért kell küzdenie, hogy indulhasson a BL-ben :) A szomszéd jó eséllyel kiesik, olyan nagy múltú csapatok, mint a Newcastle vagy a Tottenham vergődnek, utóbbi mégis legyőzött minket a CC döntőn, olyan csapatok, akik 1-2 éve kieső helyen voltak, stabil középcsapatok lettek úgy, hogy néha napján vezették a PL-t (Pompey, Citeh). Mi sem játszunk mindig szépen, vagy jól, de nem játszott úgy a Zola féle gárda sem, sőt, lehet meglep, de a ManU vagy az Arsenal is gyakran szarul játszik.
ToreAndre írta:a Manchester bezúzza simán a bajnokságot, az Arsenal megőrzi a második helyet, mi meg maradunk ahol vagyunk...3-4 ponttal az Arsenal mögött. Tekintve az eddig mutatott játékot, ez így reális és igazságos...
Szerintem is a ManU-nak van a legnagyobb esélye most a PL címre. De szerintem idén is min. a második hely reális, de én nem tartom sem irreálisnak, sem igazságtalannak az esetleges bajnoki címünket. Már miért lenne az? Csak akkor van rá esélyünk, ha az esélyesebb ManU-t és Arsenalt legyőzzük. Ha pedig Granttel képesek vagyunk két rangadót nyerni ezek után, akkor igenis megérdemeljük, hogy Terry lökhesse magasba a serleget.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39760 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Addig, amíg van matematikai esély, és jól játszunk (jelenleg mindkét feltétel igaz, bár az utóbbi csak 1 meccs... :) ), addig had számolgassak.

Köszi.

Válasz küldése