Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39641 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Drogba sincs élete formájában, de ilyen meccs előtt változtatni megint csak az edző tudását "dícsérné" Grant-nek.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39642 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Én nem kezdetném Anelka-t, semmikép nem bontanám föl a Kalou-Drogba-Joey 3ast.Most nagyon jóól megy nekik.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39643 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

ZenZo írta:A hétvégén biztosan nem játszik ellenünk Rosicky, Abou (hóhér) Diaby, Djourou és hát Eduardo. Ott lesz viszont Adebayor, van Persie, Walcott, Flamini, Hleb, Fabregas... nálunk ugye Cech nincs, valószínű Cudicini véd majd, viszont úgy hírlik, Anelkaval akarunk kezdeni... :?:
Ezt akartam pont most írni, de én úgy tudom, hogy Cech játszik. :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39644 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A hétvégén biztosan nem játszik ellenünk Rosicky, Abou (hóhér) Diaby, Djourou és hát Eduardo. Ott lesz viszont Adebayor, van Persie, Walcott, Flamini, Hleb, Fabregas... nálunk ugye Cech nincs, valószínű Cudicini véd majd, viszont úgy hírlik, Anelkaval akarunk kezdeni... :?:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39645 Hozzászólás Szerző: Megyó »

DjNeo92 írta:Ezt azért írtam mert szerintem csak így lenne egy kevés esélyünk a pl-re
nem a Te hszedre reagáltam :) akkor idéztem volna.
ugy mindenki reményteli gondolat menetére.
még ha tegyük fel ugy is lesz amit Etelközi leirt, akkor sem lehet garantálni hogy a rangadok mind döntetlenre végződnek, kivéve a mieinket mert mi mindet megnyerjük :)
a bajnokság innentől nem a mi kezünkben van, ha elkezdenek a többiek pontokat hullajtani akkor nyerhetünk, de van egy olyan érzésem akkor meg az lenne mint tavaly. ha esetleg ők xelnek mi kikapunk pont abba a forduloba...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39646 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ezt azért írtam mert szerintem csak így lenne egy kevés esélyünk a pl-re

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39647 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sztem marhaság az egész...
a mu és arsenal rangadokbol meg ugyis lesz egy x és azzal már vége is az egésznek. no nem mintha nem azt akarnám hogy mi legyünk a bajnokok, de ugyis még itt van a bl is... sztem 1 döntetlennél több lesz a bajnokság hátralévő részében.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39648 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ezen a hétvégén sok fog múlni mert ha megverjük a szarzenált + ha kikap a mu akkor már nem is olyan rossz!
De nem lesz könnyű se nekünk se a poolnak!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39649 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát nem tudom. Legfeljebb 1 x a következő meccseken? :( Nagyon kicsi a sanszunk. Talán ha C.Roninak eltörik a lába, és a manure elfelejt nyerni. És az arse tartja a formáját.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39650 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Na ez a szerda elég bukta volt, innentől gyakorlatilag már csak csodával lehet bajnokságot nyerni... Igen nagy csodával... Csodák pedig állítólag nincsenek...
Kénytelen voltam átírni, hogy nyerünk a Goodison Parkban. Egyszer idén már sikerült.

Chelsea - 65 pont

Arsenal o 3
Middlesbrough o 3
Man City i 1
Wigan o 3
Everton i 3
Man Utd o 3
Newcastle i 3
Bolton o 3

Összesen - 65 + 22 = 87 pont
-----------------------------
Man Utd - 70

Liverpool o 1
Aston Villa o 3
Middlesbrough i 3
Arsenal o 1
Blackburn i 1
Chelsea i 0
West Ham o 3
Wigan i 3

Összesen: 70 + 15 = 85 pont
----------------------------
Arsenal - 67

Chelsea i 0
Bolton i 3
Liverpool o 3
Man Utd i 1
Reading o 3
Derby i 3
Everton o 3
Sunderland i 3

Összesen: 67 + 19 = 86 pont

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39651 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Carvalho nem volt rossz
carvalho egyik legszarabb mecccse volt chelsea mezben... kb az a szint, mint a boro elleni 3-0as zakonal.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39652 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:jól láthatóan jobban zavarta egymást a három védő, mint amennyit segített Alex. Nem lett volna rossz csere, mert fejjátéka jóval jobb, mint Carvalhonak, de akkor az ő helyére kellett volna behozni. Ennyi. Viszont a további cserék is érdekesek voltak: JC-t lehozni? Na az fölös húzás volt. Még Kalou helyére Ballack szintén.
ahh, vegre a feny az ejszakaban 8)
tessek, harom totalisan elkurt csere. de a kovetkezmenye ugye nyilvan nem az edzo hibaja :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39653 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Azt egyébként lehet tudni, hogy miért halasztották el az április 6-ra kiírt Man City elleni meccset? pont a két BL meccs között van. mivel a fener elleni visszavágó kedden van, ezért csak szombatra kellett volna hozni, de elhalasztották...pedig a citynek nincs uefa-kupa meccse sem...
OS:
chelseafc.com írta:This game has been moved to Sunday 6th April 2008, kick-off 4.00 pm. This match will be postponed should we be involved in an FA Cup Semi-Final. However should we not be involved in an FA Cup Semi Final but in the Champions League Quarter Finals on Tuesday 8th April this match will revert to Saturday 5th April
vagy a jelek szerint megse. dontsd el :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39654 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:Esély még mindig megvan a bajnokságra...és én nem tartom felelősnek Grant-et...annyit vetnék a szemére hogy bellettit kezdettem volna...a védelem szar volt, középpályások pocsékok...védőt cserélt amikor vezettünk (azt csinálta amit muri 1-0 után)...az hogy a játékosok nem tudta egy labdát megtartani nem grant hibája...3-1-ről a csapat magát verte meg...
nem az edzo hibaja, hogy totalisan szervezetlen a vedelem? nem az edzo hibai az ertelmetlen cserek, amivel sikeresen meg jobban osszezavarja a csapatot? leveszi a legjobban teljesito jatekosokat es teret hagy az ellenfelnek? nem felelos? na ne vicceljunk mar.
azt csinalja amit jose? kozelrol sem. o ugyanis tudta, hogy nem a vedok szama a lenyeg, hanem a vedomunka osszehangoltsaga... egy meccsen haromszor buktuk el a vezetest! joseval kis tulzassal szezononkent haromszor... grunt tenyleg arra jatszik, hogy uberelje claudio monacoi zsenialitasat?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39655 Hozzászólás Szerző: kdako »

kdako írta:Azt egyébként lehet tudni, hogy miért halasztották el az április 6-ra kiírt Man City elleni meccset? pont a két BL meccs között van. mivel a fener elleni visszavágó kedden van, ezért csak szombatra kellett volna hozni, de elhalasztották...pedig a citynek nincs uefa-kupa meccse sem...
Szombatra, 5-re tették át.
GO BLUES!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39656 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ricsi93 írta:
DjNeo92 írta:Ha Grant most nem mond le akkor holnap már nem leszek fórumon mert felkötöm magam!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szerintem akkor készítsd a húrkot, mert ez a barom nem megy el... év végéig biztos nem.
Na csak az a baj hogy nem tudok hurkot kötni! :)
Jó hogy itt van a kertben a diófa!
De mielőtt felkötöm magam Grant is lógni fog a kerti diófán!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára DjNeo92 2008. március 20., csütörtök 20:17-kor.

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39657 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Ha az Arsenalt nem verjük meg vasárnap, akkor vége. Készülhetünk a BL selejtezőre. De ha igen, akkor még mindig megvan a sansz a végső sikerre. Az első három még játszik egymással és mi mindkétszer otthon. Ha ez nem ad erőt akkor semmisem. MEG KELL ŐKET VERNI IDEHAZA! Más eredmény elfogadhatatlan!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39658 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Még mindig ideges vagyok! :evil: De számolgattam egy kicsit.Tegyük fel, hogy mi megverjük az Arsa-t vasárnap a Pool meg MU-t.Akkor mi már a második helyre kerülünk, csak 2 pont lesz a hátrányunk és még jön hozzánk a MU.Szóval nekünk nyerni kell minden meccsünket mostantól és a MU-nak kétszer ki kell kapnia. :)

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Premier League

#39659 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Sziasztok én most ZenZoval egyetértek, nem szállt el a bajnoki cím, csak most már egy kis szerencse is kell és benitezék segitsége hétvégén, de mostmár nics menekvés hozni kell MINDEGYIK MECCSET... és végre tudatosítani kéne a többi PL csapattal hogy álljanak oda a bizonyos cronaldo mellé már mert ez vicc, nem hiszem hogy a gyengébb képeségű csapatok nem veszik észre hogy ha megakarják fogni a mu-t akkor egy embert kell levenni a pályáról...

Viszont a meccsről...siralmas... a védekezést szerintem megint lehetne az alapoktól kezdeni, vicc és röhej volt... 3 gólt kapni rögzittet helyzetből, és még szerencsének és Carlonak köszönhetjük hogy a végén nem nyert az ellenfél...
És igen Grant nem csinálta rosszul mert Alexet és Ballackot kellett behozni de nem igy nem Kalou-t meg J.Cole-t kellett volna lehozni hanem a A.Cole és Drogbát... Essien jobbbeknek Ferreirát ballra, középen Alex- Terry előtte szűrt volna Makelelele Berbatovra meg lehetett volna Carvalho-t állitani emberfogóra, igen rohadtul zavarták egymást a 3 védő középen és nem is találták a helyüket, elől meg Joeék meg a két szélső védőn lett volna keresni valójuk Lampardék meg megtudták volna tartani a labdát ebben is biztos vagyok , na mindegy, nincs liszenszem nekem sem, igy amatör edzőnket sem bántom még... osztályozos topikba is kell hagyni... szóval hajrá fiúk most kel megmutatni...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39660 Hozzászólás Szerző: kdako »

Drogbát és Ricardót nem lett volna oka lehozni. Carvalho nem volt rossz, többször is szépen mentett. Alex meg a Sunderland ellen is nagyon bizonytalan volt. Drogba fejelt egy gólt, nem lehetett tudni, van-e benne még egy. Kalou helyett SWP-t lehetett volna, és akkor szétfutni őket, de 3-1-es vezetésnél érthető hogy ezt nem húzta meg. a végén be is akarta hozni SWP-t, 4-3-nál, de pont akkor egyenlítettek. Ekkor jött inkább Seva, hátha alapon. Ballack beállása is teljesen indokolt volt, esetleg Lampardot lehetett volna lehozni, mert karcsú volt tegnap.

A kapufa 3-1-nél volt, vagy később???
GO BLUES!

Válasz küldése