Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42861 Hozzászólás Szerző: kdako »

Diouf lőtt nekik kettőt az "európai válogatottban", ebből talán ki lehet indulni. Meg hát Fergie mesternek is váalsztania kell valamennyire, hogy a Bolton ellen vagy az Fa-kupa újrajátszáson pihentet pár embert...
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#42862 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

kdako írta:Na, asszem a Boltonban sem bízhatunk:

Nolan: The key to beating Manchester United at Old Trafford? A lot of luck.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6442071.stm
A Bolton-ban eddig sem bíztam. Otthon is kaptak egy 4-est a Utd-től...bár a labda kerek... :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42863 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Na, asszem a Boltonban sem bízhatunk:

Nolan: The key to beating Manchester United at Old Trafford? A lot of luck.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6442071.stm
Ja. Amúgy pont tegnap néztem, hogy azért kemény, hogy a Pl ötödik csapata (Bolton) kemény nullás gólkülönbséggel áll... a húsz csapatból összesen 7-nek van plusszos gk-ja. (nem gépkocsi, gólkülönbség :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42864 Hozzászólás Szerző: kdako »

Na, asszem a Boltonban sem bízhatunk:

Nolan: The key to beating Manchester United at Old Trafford? A lot of luck.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6442071.stm
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42865 Hozzászólás Szerző: Megyó »

qrvára érdekli hogy kiröhögitek... szárnyal Ő is meg a csapata is. És ha ilyen jo játékos és jol is megy neki (mert akarja hogy jol menjen) meg is érdemli a tiszteletet és én elnézem neki a nagyképüséget. De most öszintén a jelenkor egyik legnagyobb tehetsége miért legyen visszahuzodo?...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#42866 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

ZenZo írta:Most megy a ManU-Europe XI összefoglaló az aranypillanatokban a Chelsea meccs előtt. Igaz most nem mutatták, de láttátok, mikor C. Roni nekiállt firnyákolni és elesett a saját lábában? Én kettéröhögtem a világot... :lol:
Jaja, azon én is röhögtem egyet. Viszont majdnem elhánytam magam tőle, ahogyan azt a szép szabadrúgás gólját ünnepelte, komolyan mondom az elefánt segge nem akkora, mint Ronaldo pofája. Egyre ellenszenvesebb nekem, pont ez a hülye nagyképű és színészkedős játéka miatt, pedig nagyon ügyes gyerek.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42867 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most megy a ManU-Europe XI összefoglaló az aranypillanatokban a Chelsea meccs előtt. Igaz most nem mutatták, de láttátok, mikor C. Roni nekiállt firnyákolni és elesett a saját lábában? Én kettéröhögtem a világot... :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#42868 Hozzászólás Szerző: Straboo »

ZenZo írta:
Straboo írta:ZenZo teljesen egyetértek Veled az NS szempontjából...az egy trágyalap...Blikk 2 komolyan mondom...
Egy a tulaj....
Nem mondod? hát ezt nem tudtam...a nap híre nekem :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42869 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Straboo írta:ZenZo teljesen egyetértek Veled az NS szempontjából...az egy trágyalap...Blikk 2 komolyan mondom...
Egy a tulaj....
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#42870 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Kicsit úgy néz ki le vagyok maradva a Robben-es témával :D
Én most kb 2 órája tettem ki az NS linkjét az Átigazolások fórum témába, aztán látom,hogy itt már rég túl is tárgyaltátok.. :D
ZenZo teljesen egyetértek Veled az NS szempontjából...az egy trágyalap...Blikk 2 komolyan mondom...engem személy szerint csak felidegesíteni tud :? Mondjuk most megkérdeztem magamtól,hogy mért olvasom akkor...hát őszintén, nem tudom :D na mind1...
Már csak pár óra a Manchester City elleni győzelemig :D

Hajrá CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42871 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
mourinho írta:en azert sajnalom, hogy elmegy robben. remelem azert lamps marad. de azert sok sikert arjennek ....
??? Ironizáltam! Úgy látszik nem sikerült...
dehogynem, nekem sikerult dekodolni 8)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#42872 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
mourinho írta:en azert sajnalom, hogy elmegy robben. remelem azert lamps marad. de azert sok sikert arjennek ....
??? Ironizáltam! Úgy látszik nem sikerült... dehogy megy senki sehova! Csak az NS szerint, de az meg ugye semmi. Erre próbáltam rávilágítani - úgy látszik nem eléggé - ironikus írással; reggel fájt a hasa az NS szerkesztőjének, na mi legyen, hm-hm, mondjuk Robben megy a Barcába... holnap meg majd a szeme fog fájni, következésképpen Terry eligazol a győri ETO-ba... ezeknek a híreknek annyi alapja van, mint annak, hogy nyártól Rooney lesz az Új-Zélandi válogatott szövetségi kapitánya.
Sok a kacsa az tény,de sose lehet tudni!
Voltak már meglepő átigazolások!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42873 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mourinho írta:en azert sajnalom, hogy elmegy robben. remelem azert lamps marad. de azert sok sikert arjennek ....
??? Ironizáltam! Úgy látszik nem sikerült... dehogy megy senki sehova! Csak az NS szerint, de az meg ugye semmi. Erre próbáltam rávilágítani - úgy látszik nem eléggé - ironikus írással; reggel fájt a hasa az NS szerkesztőjének, na mi legyen, hm-hm, mondjuk Robben megy a Barcába... holnap meg majd a szeme fog fájni, következésképpen Terry eligazol a győri ETO-ba... ezeknek a híreknek annyi alapja van, mint annak, hogy nyártól Rooney lesz az Új-Zélandi válogatott szövetségi kapitánya.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42874 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:
undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:...hááát igen...ez garancia a sikerre... :D
(remélem Gallas észhez tér, és valóban öngólt szerez...) 8)
az hatalmas poen lenne. foleg akkor, ha raadasul balbacket kene jatszania a meccsen. :lol:
...amióta elment erre várok... :wink: :lol:
A meccs után pedig csak annyit mondana a sajtótájékoztatón: sajnálom, megmondtam, hogy nem szeretek balhátvédet játszani... :wink: :lol:
igy is eleg szepen pofara esett. mit nyert iden? semmit. megerte tavozni?
had idezzem ot magat:
William Gallas - AUG 2005 - "Things will no longer be so easy for Arsenal. The future is Chelsea, we are the ones moving forward. Arsenal have had their time"

tough luck billy! :lol:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42875 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ZenZo írta:Letartóztatták Joey Bartont, a Mancheser City labdarúgáját, mert aa gyanú szerint bántalmazott egy taxisofőrt. A kihallgatáson Bartont arról kérdezték, hogyan és milyen körülmények között keveredett szóváltásba egy liverpooli személyszállítóval. :)

Na és egy gyöngyszem: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=136180 :lol:
Röviden összefoglalom: Robben elmegy a Barcába. Azért, mert José nem ad neki elég játéklehetőséget. Állandóan padoztatja. Robben szeretne a Barcelonában játszani. Sőt, Lampard is megy vele. -> ez igen! ennyi szart összeásni... úgy látszik az NS hadat akar üzenni a Sunnak. Más ötletem nincs.

Én nem értem. Úgy látszik, nagyon titokzatos csapat ez a Chelsea, mert ha valaki nem nekik szurkol, akkor nem tudja, mi folyik a csapat körül (ennek ellenére persze beszél róla.) Ezt bizonyítják azok a tények illetve kijelentések, akár kommentátorok szájából is, mint pl. idén (is) a sérülések elkerülték/elkerülik a Chelseat. Az évad közepén 22 játékosból 12-en nem tudtak pályára lépni, de ezt sikerült valahogy a tisztelt nagyérdemű szeme elől rejtve tartani... szegény Robben is állandóan egészséges, csak az a hülye José állandóan padoztatja. Komolyan! Én tisztában vagyok vele, hogy a Nemzeti Sport egy nagyon rossz lap. De könyörgöm, ha valaki sporttal foglalkozik... nem tudom. Talán küldeni kellene nekik egy linkgyűjteményt, mert szegények nem ismernek olyat, mint bbc és társai. Reggel felkelnek, bemennek dolgozni, felnéznek a levegőbe, majd becsukott szemmel írnak valamit. Nevetséges.
en azert sajnalom, hogy elmegy robben. remelem azert lamps marad. de azert sok sikert arjennek ....

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#42876 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:...hááát igen...ez garancia a sikerre... :D
(remélem Gallas észhez tér, és valóban öngólt szerez...) 8)
az hatalmas poen lenne. foleg akkor, ha raadasul balbacket kene jatszania a meccsen. :lol:
...amióta elment erre várok... :wink: :lol:
A meccs után pedig csak annyit mondana a sajtótájékoztatón: sajnálom, megmondtam, hogy nem szeretek balhátvédet játszani... :wink: :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42877 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Letartóztatták Joey Bartont, a Mancheser City labdarúgáját, mert aa gyanú szerint bántalmazott egy taxisofőrt. A kihallgatáson Bartont arról kérdezték, hogyan és milyen körülmények között keveredett szóváltásba egy liverpooli személyszállítóval. :)

Na és egy gyöngyszem: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=136180 :lol:
Röviden összefoglalom: Robben elmegy a Barcába. Azért, mert José nem ad neki elég játéklehetőséget. Állandóan padoztatja. Robben szeretne a Barcelonában játszani. Sőt, Lampard is megy vele. -> ez igen! ennyi szart összeásni... úgy látszik az NS hadat akar üzenni a Sunnak. Más ötletem nincs.

Én nem értem. Úgy látszik, nagyon titokzatos csapat ez a Chelsea, mert ha valaki nem nekik szurkol, akkor nem tudja, mi folyik a csapat körül (ennek ellenére persze beszél róla.) Ezt bizonyítják azok a tények illetve kijelentések, akár kommentátorok szájából is, mint pl. idén (is) a sérülések elkerülték/elkerülik a Chelseat. Az évad közepén 22 játékosból 12-en nem tudtak pályára lépni, de ezt sikerült valahogy a tisztelt nagyérdemű szeme elől rejtve tartani... szegény Robben is állandóan egészséges, csak az a hülye José állandóan padoztatja. Komolyan! Én tisztában vagyok vele, hogy a Nemzeti Sport egy nagyon rossz lap. De könyörgöm, ha valaki sporttal foglalkozik... nem tudom. Talán küldeni kellene nekik egy linkgyűjteményt, mert szegények nem ismernek olyat, mint bbc és társai. Reggel felkelnek, bemennek dolgozni, felnéznek a levegőbe, majd becsukott szemmel írnak valamit. Nevetséges.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42878 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Érdekes hírek:
1.) Henry úgy néz ki, idén már nem léphet pályára, a legutóbbi BL találkozón szenvedett sérüléséhez az orvosok legalább három hónapos kihagyást jósolnak. Tehát úgy néz ki, az ellenünk sem léphet pályára az idény végén.

2.) Adebayor fellebezett a ligakupadöntőn elszenvedett kiállítás és három meccses eltiltás ellen, ami számára elég rosszul sült el: +1. :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42879 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:...hááát igen...ez garancia a sikerre... :D
(remélem Gallas észhez tér, és valóban öngólt szerez...) 8)
az hatalmas poen lenne. foleg akkor, ha raadasul balbacket kene jatszania a meccsen. :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#42880 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...hááát igen...ez garancia a sikerre... :D
(remélem Gallas észhez tér, és valóban öngólt szerez...) 8)

Válasz küldése