Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43241 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Cikk az NSO-ról:

Alex Ferguson taníthatja a magyar szakvezetőket

Igazi edzőlegenda érkezhet a közeljövőben Magyarországra. A tatai VII. Szakmai napokon, január 21–23. között ugyanis ígérete szerint a Manchester Unitedet több mint 20 éve irányító Sir Alex Ferguson is részt vesz, aki egy átfogó előadással színesítené a programot.

Azért ez szenzáció: Alex Ferguson Magyarországra érkezik, és előadást tart a magyar edzőknek. Legalábbis ez a tervük a tatai edzőkonferencia szervezőinek, és a helyzetet könnyíti, hogy a Manchester United menedzsere szóban már elfogadta a meghívást.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43242 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Aston Villa 2009-ig szóló profi szerződést írt alá Stieber Zoltánnal, a magyar U19-es válogatott játékosával, aki eddig a birminghami klub akadémiáján készült és a tartalékcsapatban szerepelt.

A szigetországi egyesület hivatalos honlapján Tony McAndrew, az akadémia vezetőedzője azt mondta, hogy Stieber az elmúlt 12 hónapban jól teljesített, és kezdőemberré vált a tartalékok együttesében, így megérdemli a hivatásos szerződést.

"Zoltán nagyon értékes játékosunk lehet, és ha kihasználjuk az erősségeit, később mérkőzéseket dönthet el" - tette hozzá a szakember.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#43243 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ahhh tuti hogy nem. max II. osztalyu abbol is csak a szerencsesebbik.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#43244 Hozzászólás Szerző: Norbert »

mourinho írta:
ZenZo írta:
Dandeer írta:Arsenal 4:0-ra nyert. Hm... Mi mikor nyertünk utoljára ennyi góllal? Előfordult már egyáltalán a szezonban? Ja és melyik csapatnak is jobb (sokkal) a játékoskerete? Mindkét csapat meghatározó tagjai ott voltak a VB-n..
Na kicsit ront a csapat és máris átmentél Gúnár drukkernek? :twisted: Azért ismerd el, hogy a PL-ben nem szokás 4-0-ás eredményeket elérni. Más bajnokságban sem mindig, de az angolban főleg. Mellesleg 4-0 ide vagy oda, hol is áll a szarzenál? :) Már Wenger is elismerte, hogy a bajnoki címbe nem sok beleszólásuk lesz idén. Erről ennyit.

(mellesleg nem tudom, láttad e a meccset, de ahol eldőlt a dolog, ott bizony a bíró volt a főszereplő: nagy kihívás lehet egy Arsenalnak elverni a Charltont otthon úgy, hogy a 30. percben kapnak egy tizenegyest meg kiállítanak valakit a Charltonból... :roll: )
foleg, hogy utana meg 1 11-est megadtak ami nem is volt az ......
Charlton-t ma egy III. osztálybeli angol csapat is elintéz. Szétesett az egész társaság...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#43245 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ZenZo írta:
Dandeer írta:Arsenal 4:0-ra nyert. Hm... Mi mikor nyertünk utoljára ennyi góllal? Előfordult már egyáltalán a szezonban? Ja és melyik csapatnak is jobb (sokkal) a játékoskerete? Mindkét csapat meghatározó tagjai ott voltak a VB-n..
Na kicsit ront a csapat és máris átmentél Gúnár drukkernek? :twisted: Azért ismerd el, hogy a PL-ben nem szokás 4-0-ás eredményeket elérni. Más bajnokságban sem mindig, de az angolban főleg. Mellesleg 4-0 ide vagy oda, hol is áll a szarzenál? :) Már Wenger is elismerte, hogy a bajnoki címbe nem sok beleszólásuk lesz idén. Erről ennyit.

(mellesleg nem tudom, láttad e a meccset, de ahol eldőlt a dolog, ott bizony a bíró volt a főszereplő: nagy kihívás lehet egy Arsenalnak elverni a Charltont otthon úgy, hogy a 30. percben kapnak egy tizenegyest meg kiállítanak valakit a Charltonból... :roll: )
foleg, hogy utana meg 1 11-est megadtak ami nem is volt az ......

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43246 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Bevallom erről fogalmam sem volt. Csak el vagyok keseredve. :cry:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43247 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dandeer írta:Arsenal 4:0-ra nyert. Hm... Mi mikor nyertünk utoljára ennyi góllal? Előfordult már egyáltalán a szezonban? Ja és melyik csapatnak is jobb (sokkal) a játékoskerete? Mindkét csapat meghatározó tagjai ott voltak a VB-n..
Na kicsit ront a csapat és máris átmentél Gúnár drukkernek? :twisted: Azért ismerd el, hogy a PL-ben nem szokás 4-0-ás eredményeket elérni. Más bajnokságban sem mindig, de az angolban főleg. Mellesleg 4-0 ide vagy oda, hol is áll a szarzenál? :) Már Wenger is elismerte, hogy a bajnoki címbe nem sok beleszólásuk lesz idén. Erről ennyit.

(mellesleg nem tudom, láttad e a meccset, de ahol eldőlt a dolog, ott bizony a bíró volt a főszereplő: nagy kihívás lehet egy Arsenalnak elverni a Charltont otthon úgy, hogy a 30. percben kapnak egy tizenegyest meg kiállítanak valakit a Charltonból... :roll: )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43248 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

szpecnaz írta:az aston villát.....
PL-re értem. :wink:
Hja, Watford. De most már inkább változtatok a kérdésemen: mikor láttuk utoljára jól, játszani a csapatot?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#43249 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Dandeer írta:Arsenal 4:0-ra nyert. Hm... Mi mikor nyertünk utoljára ennyi góllal? Előfordult már egyáltalán a szezonban? Ja és melyik csapatnak is jobb (sokkal) a játékoskerete? Mindkét csapat meghatározó tagjai ott voltak a VB-n..
november közepén a watfordot hazai pályán...előtte az aston villát.....

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43250 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Arsenal 4:0-ra nyert. Hm... Mi mikor nyertünk utoljára ennyi góllal? Előfordult már egyáltalán a szezonban? Ja és melyik csapatnak is jobb (sokkal) a játékoskerete? Mindkét csapat meghatározó tagjai ott voltak a VB-n..

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#43251 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:
zirkonium írta:Megértem, én is állandóan pazar játékot szeretnék, de ez irreális elvárás. JM-val tudtuk, hogy ezt kapjuk. Így is lett.
Az első szezonjában, leszámítva pár idényeleji 1-0-s meccset pazarul is játszottunk. Évről évre rosszabbodtunk. Szerintem.
Tore, most azt is vedd figyelembe, hogy a világbajnokság miatt nem volt igazi pihenési időszak a kulcsjátékosoknak, így a pihenési időszak jócskán rácsúszott a felkészülési-összeszoktatási időszakra. Erre és ennek hátrányos következményeire José az idény kezdete előtt már minden drukkert figyelmeztetett. Ettől nincs még igazi arca a játékunknak.

Tenap úgy láttam, hogy erőink nagy részét a középpálya uralása kötötte le, így valódi akcióhelyzetet nagyon kevés volt. Villa pedig betömörült, így csak az átlövés segíthetett volna.

A bajnokság még mesze nincs veszve, bízom a fiúkban! Go Blues!
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43252 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Nem azt mondom, hogy nyerjünk 4-3-ra minden meccsen. Én is a védekező foci híve vagyok. De két éve sokkal kevesebb gólt kaptunk és sokkal többet lőttünk... Ez azért jelenthet valamit, nem?
Az a szezon fenomenális volt, nem teljesíthet állandóan azon a szinten egy csapat. Ilyen nincs. De bárcsak lenne.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43253 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem azt mondom, hogy nyerjünk 4-3-ra minden meccsen. Én is a védekező foci híve vagyok. De két éve sokkal kevesebb gólt kaptunk és sokkal többet lőttünk... Ez azért jelenthet valamit, nem?
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43254 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A játékunk nem hoz nagyon izgalomba, de ezt JM be is ígérte amikor idejött. Egyet én sme értek vele, mert ilyen kerettel sokkal tetszetősebb ÉS eredményesebb focit lehetne játszani.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43255 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

zirkonium írta:Megértem, én is állandóan pazar játékot szeretnék, de ez irreális elvárás. JM-val tudtuk, hogy ezt kapjuk. Így is lett.
Az első szezonjában, leszámítva pár idényeleji 1-0-s meccset pazarul is játszottunk. Évről évre rosszabbodtunk. Szerintem.
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43256 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Megértem, én is állandóan pazar játékot szeretnék, de ez irreális elvárás. JM-val tudtuk, hogy ezt kapjuk. Így is lett.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43257 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

zirk! Értsd meg, hogy nekem nem a táblázaton elfoglalt helyünkkel vagy szerzett ponttal van a bajom, hanem a mutatott játékkal.
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43258 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Tore, a 3 pont 1:0-ért és 6:5-ért is ugyanúgy jár. A több rúgott gól a legritkább esetekben szokott csak dönteni és szerintem nem is volt ré példa a Premiership történetében.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43259 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sokat elmond a szereplésünkről, hogy a Manchester 12-vel több gólt lőtt és kettővel kevesebbet kapott. A Liverpool 1 góllal már kevesebbet kapott, mint mi és csak öttel lőttek kevesebbet. Már az Arsenal is többet lőtt nálunk 4-gyel és csak kettővel kaptak több gólt.
Vazze, még a Reading is csak 7-tel lőtt kevesebbet, mint mi.

A Drogba-Sevcsenko páros 16 gólt lőtt, míg a Doyle-Lita majdnem annyit, 14-et a PL-ben...:)))
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43260 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Szerintem még nem. Tegnap még játszott a qpr-ben...
Jimmy Smith a szezon végéig marad, szerintem Ő is.
de akkor ezt miert nem irtak fel az OS-ra, ugy ahogy smitht? :?

szerintem meg nincs eldontve, jose lebegteti az ugyet, amig ki nem derul, hogy veszunk-e vedot, es ha igen akkor kit. persze en is csak talalgatok :)

Válasz küldése