Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#1521 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Traxver írta: 2021. november 6., szombat 17:10 Zidane maradt esetleg egyedül aki mozdítható lenne
Gátúszó :mrgreen:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1522 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2021. november 6., szombat 15:59
broduer írta: 2021. november 6., szombat 15:36 Solskjaer.... Gyerünk papa, kapd össze magad.
Mostmár késő bánat, kit vinnének oda a helyére :mrgreen:
Zidane maradt esetleg egyedül aki mozdítható lenne

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1523 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Bandi írta: 2021. november 6., szombat 16:23
Drogbert írta: 2021. november 6., szombat 16:16 Johet ide barki a tehenekhez senki sem szedi ossze oket fejben... ronaldo es bruno klasszisok a tobbi meg mehet a championshipbe.
Conte Moses, Alonso, Pedro, Willian, David Luiz féle csapatból bajnokot csinált, ahhoz képest a mu kerete egyáltalán nem rossz, sőt…
Egyetértek, de csak akkor ha Conte lenne az edző, így Oleval maradtak aki egy norvég bajnokságba való es nem a plbe.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1524 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2021. november 6., szombat 16:23
Drogbert írta: 2021. november 6., szombat 16:16 Johet ide barki a tehenekhez senki sem szedi ossze oket fejben... ronaldo es bruno klasszisok a tobbi meg mehet a championshipbe.
Conte Moses, Alonso, Pedro, Willian, David Luiz féle csapatból bajnokot csinált, ahhoz képest a mu kerete egyáltalán nem rossz, sőt…
Valószínűleg itt a jellembeli adottságok jelentik a különbséget. Maguire, Pogba és még ki tudja hány problémás ember van ott. Nem tudom mennyire egységes a United keret, az angolok biztosan jóban vannak, de jó néhány aktuális sztár nem elég alázatos. (Hogy lehet Shaw-nak zsír melle? Mit eszik, mennyit mozog, hogy ennek ellenére is túlsúlyos? Nem foglalkozik Rashford túl sokat a médiával, szociális tevékenységekkel? Első sorban ő egy sportoló, nem nagykövet stbstb)
Sancho, van de Beek, Henderson, Martial, Dalot, Telles abszolút pocsékolás, sokuk még csak kiegészítő embernek sem számít. Milyen lehet a morál így?
Az is biztos, hogy Solskjær eddigi eredményeit hatalmas szerencsével érte el, semmivel sem jobb edző, mint Lampard, sőt.
Remélem ezt elnézik neki még, de nem sokáig marad ő a United edzője, az egészen biztos.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1525 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Drogbert írta: 2021. november 6., szombat 16:16 Johet ide barki a tehenekhez senki sem szedi ossze oket fejben... ronaldo es bruno klasszisok a tobbi meg mehet a championshipbe.
Conte Moses, Alonso, Pedro, Willian, David Luiz féle csapatból bajnokot csinált, ahhoz képest a mu kerete egyáltalán nem rossz, sőt…

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1526 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Bandi írta: 2021. november 6., szombat 16:00
broduer írta: 2021. november 6., szombat 15:36 Solskjaer.... Gyerünk papa, kapd össze magad.
Bíztam benne hogy egy x-et valahogy összekaparnak de sajnos hulla gyenge ez a mu… Mondjuk az kicsit nyugtat hogy Conte-t már nem tudják kinevezni :D
Pedig ő lett volna az egyetlen esélyik a top4 megszerzéséhez.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#1527 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Johet ide barki a tehenekhez senki sem szedi ossze oket fejben... ronaldo es bruno klasszisok a tobbi meg mehet a championshipbe.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1528 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. november 6., szombat 16:04
Bandi írta: 2021. november 6., szombat 16:00 Bíztam benne hogy egy x-et valahogy összekaparnak de sajnos hulla gyenge ez a mu… Mondjuk az kicsit nyugtat hogy Conte-t már nem tudják kinevezni :D
Valszeg nem tudtak megegyezni a Sp*rs meg gyorsan lecsapott. Conte sem olyan hülye hogy aláírjon a Spurshoz amikor tudja, hogy Ole alatt igencsak inog a pad.

Nagyon szervezetlen a Manu védelme...
A védelem is gyenge de támadásban is nullák. Ronaldo klasszis, meg is lesz a 20-30 gólja a szezonban de ha nincs jó meccse akkor kb -1 emberrel játszanak. És azt nem várhatják el tőle hogy 36 évesen minden meccsen megmentse őket (mondjuk Ole ezt várja de mindegy :D )

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#1529 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta: 2021. november 6., szombat 16:00
broduer írta: 2021. november 6., szombat 15:36 Solskjaer.... Gyerünk papa, kapd össze magad.
Bíztam benne hogy egy x-et valahogy összekaparnak de sajnos hulla gyenge ez a mu… Mondjuk az kicsit nyugtat hogy Conte-t már nem tudják kinevezni :D
Valszeg nem tudtak megegyezni a Sp*rs meg gyorsan lecsapott. Conte sem olyan hülye hogy aláírjon a Spurshoz amikor tudja, hogy Ole alatt igencsak inog a pad.

Nagyon szervezetlen a Manu védelme...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1530 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta: 2021. november 6., szombat 15:36 Solskjaer.... Gyerünk papa, kapd össze magad.
Bíztam benne hogy egy x-et valahogy összekaparnak de sajnos hulla gyenge ez a mu… Mondjuk az kicsit nyugtat hogy Conte-t már nem tudják kinevezni :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1531 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2021. november 6., szombat 15:36 Solskjaer.... Gyerünk papa, kapd össze magad.
Mostmár késő bánat, kit vinnének oda a helyére :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1532 Hozzászólás Szerző: broduer »

Solskjaer.... Gyerünk papa, kapd össze magad.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1533 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nos a tegnapi napon, ahogyan az várható volt, Conte papa megkezdte a három védős rendszer bevezetését a spurinál.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1534 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ziyechnel jobban 1v1-zik, gyorsabb is. Igen Odoi stílusa hasonló, de tőle még nagyon keveset láttunk. Jó mondjuk amit most hoz Sancho azt Odoi is hozza. Ha Pulisic bírná rendesen és nem dőlne ki folyamatosan akkor nyilván nem kéne másik szélső.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1535 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. november 3., szerda 9:31 Sanchot kimenthetnénk a Utd-ból. Ogs nem bízik benne, nekünk meg pont egy ilyen szélső kéne.
Miért kéne nekünk egy olyan szélső mint Sancho? Én konkrétan nem látok benne semmi kiemelkedőt, amitől jobb lenne mint pl. Zijech vagy Pulisic.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1536 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2021. november 3., szerda 9:31 Sanchot kimenthetnénk a Utd-ból. Ogs nem bízik benne, nekünk meg pont egy ilyen szélső kéne.
Én sosem tartottam őt nagyon sokra, mivel megvetem a Bundesligát, és annak színvonalát, és úgy tűnik valami tényleg nem stimmel nála (vagy a PL-t nem bírja még, vagy Ronaldo őt is hazavágja az egójával), de valószínűleg a 100 millás ára nem nagyon fog lejjebb menni a kövi 2-3 évben, annyiért meg nem kell. Itt van CHO, kezd belelendülni, középtávon is van benne annyi, mint Sanchoban.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1537 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sanchot kimenthetnénk a Utd-ból. Ogs nem bízik benne, nekünk meg pont egy ilyen szélső kéne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#1538 Hozzászólás Szerző: emsanya »

flatley09 írta: 2021. november 2., kedd 18:28
emsanya írta: 2021. november 2., kedd 15:26 Nem fog se bajnoki címért menni, se BL-ben menetelni. Max 2 év és megunja. Sokkal nagyobb a lemaradása amit ennyi idő alatt be tudna hozni. Mindig címeket szálitott, most meg 4-6 között fog ingázni, ezt az egója nem biztos hogy bírja.

Sztem amugy 3-4-3-at fog tolni.
Hát, szerintem azért nem 4-6 hanem 2-4 között lesz valahol, illetve EL, vagy egyéb kupa azért összejöhet attól függetlenül, hogy mekkora a lemaradás. Egyébként nem hiszem, hogy sokkal nagyobb lenne a lemaradás a Sp*rs-nél, mint nálunk volt amikor jött. Tudom, mi két szezonnal korábban bajnokok voltunk...de azért vannak ott is jó játékosok. Mint tudjuk, Conte szereti előhúzni az "underdog player"-eket.
Kizártanak tartom hogy minket, a poolt és a cityt behozza akármennyire jó edző. Marad a max 4. hely nagyon jo indulattal de ha a unitednél is edzőt váltanak előbb-utobb őket se hiszem hogy beelőzi.

EL jo szereplés, kupa jo szereplés benne lehet. Ha ez elég neki akkor ok. A spursnél biztos örülnének.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#1539 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ha van ember aki ezt a spurit össze tudja kapni az Conte. Így hogy nincsenek nemzetközi fronton bőven elég mély és jó a keretük. Ráadásul egyből megkapja azt ami a legjobban kell a rendszerébe. ( Kane )
Én inkább annak örülök, hogy nem a united-hez ment. Bele se merek gondolni abból a keretből mit hozna ki.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1540 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta: 2021. november 2., kedd 15:26 Nem fog se bajnoki címért menni, se BL-ben menetelni. Max 2 év és megunja. Sokkal nagyobb a lemaradása amit ennyi idő alatt be tudna hozni. Mindig címeket szálitott, most meg 4-6 között fog ingázni, ezt az egója nem biztos hogy bírja.

Sztem amugy 3-4-3-at fog tolni.
Hát, szerintem azért nem 4-6 hanem 2-4 között lesz valahol, illetve EL, vagy egyéb kupa azért összejöhet attól függetlenül, hogy mekkora a lemaradás. Egyébként nem hiszem, hogy sokkal nagyobb lenne a lemaradás a Sp*rs-nél, mint nálunk volt amikor jött. Tudom, mi két szezonnal korábban bajnokok voltunk...de azért vannak ott is jó játékosok. Mint tudjuk, Conte szereti előhúzni az "underdog player"-eket.

Válasz küldése