Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41881 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
ZenZo írta:Nem kérem, ezt én is ilyentén látom. Valahogy a szezon közeledtével én is egyre optimistább vagyok, bár ezzel jó lesz vigyázni, erre tavaly már figyelmezetettem magam, mert akkor is hasonló elánnal vetettem bele magam a szezonkezdetbe, csak a második fordulóban annál nagyobb volt a meglepetés. Európa egyik legerősebb keretével rendelkezünk, de ott van a ManU, a Barcelona, a Real, a Bayern, a Milan... fölösleges sorolni, hisz te is tudod a névsort. Csodacsapatunk van, és ha minden jól megy, megállíthatatlan. Igazából az angol bajnokságban szerintem csak a MU lehet igazi ellenfél, a Pool és az Arsenal ott lesznek, ahol tavaly. Az európai kupaszereplést várom már nagyon, hisz ott kellene nagyot alakítani végre. Már egy elbukott döntővel elégedett lennék, hát még egy megnyerttel!!! :) Szóval én is optimista vagyok, sok kérdőjellel magam körül...
Szerintem idén a Pool is közelebb lesz mint tavaly, sőt ha nem basszák el a szezon elejét (amiről azért mi is gondoskodhatunk a 3. fordulóban :D) akkor szerintem esélyesek lehetnek. De ehhez az kell, hogy Torres beváljon, illetve hogy Benayounnál értelmesebbeket is igazoljanak. :D

A mi csapatunkkal kapcsolatban én is nagyon optimista vagyok, optimistább mint tavaly, mert most úgy érzem kerekebb lett a keret. :D Igazából már nincs hiányposztunk és ha Sheva idén jó lesz, akkor a BL a miénk. ;)

Amúgy a kulcsa a tavalyi "gyengébb" és az idei (remélhetőleg) jobb szereplésnek, az az, hogy mindenki ki tudta magát pihenni. Sheva, Ballack és Lamps gyengébb szezonja is szerintem a VB számlájára írható. Idén ők biztos h jobbak lesznek, erre mérget vennék.
Jó kis játékos az a Benayoun :wink: ,megvették már?
Amugy a Poolba egy Torres nem csinál nyarat,föleg h 4csatárt(Bellamy,Fowler,Cissé,Luis Garcia) "feláldoztak" 1ért!szóval a nagy Benitez féle rotációhoz megcsappant a keretük rendessen!Ha nem igazolnak még ,akkor fogadni mernék h Torres ide v oda a 4be se lesznek!Csak a középpályájuk közepe erős, a Gerrard,Mascherano,Xabi Alonso,Lucas,Sissoko 5össel!Bár ha kb olyan taktikát nyomnak mint mi tavaly akkor nemis kell nekik szélső!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41882 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:vnekün van eurosport 2-nk de edig valami szörnyű mik mentek rajta lacross meg minden féle szar sport!de jó lesz hetente 6 angol meccs,és remélem szabó gábor is fog közvetíteni!tőle még nem halottam oltári baromságokat!
Milyen szolgáltatónál vagytok?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41883 Hozzászólás Szerző: twopac »

vnekün van eurosport 2-nk de edig valami szörnyű mik mentek rajta lacross meg minden féle szar sport!de jó lesz hetente 6 angol meccs,és remélem szabó gábor is fog közvetíteni!tőle még nem halottam oltári baromságokat!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41884 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Nem kérem, ezt én is ilyentén látom. Valahogy a szezon közeledtével én is egyre optimistább vagyok, bár ezzel jó lesz vigyázni, erre tavaly már figyelmezetettem magam, mert akkor is hasonló elánnal vetettem bele magam a szezonkezdetbe, csak a második fordulóban annál nagyobb volt a meglepetés. Európa egyik legerősebb keretével rendelkezünk, de ott van a ManU, a Barcelona, a Real, a Bayern, a Milan... fölösleges sorolni, hisz te is tudod a névsort. Csodacsapatunk van, és ha minden jól megy, megállíthatatlan. Igazából az angol bajnokságban szerintem csak a MU lehet igazi ellenfél, a Pool és az Arsenal ott lesznek, ahol tavaly. Az európai kupaszereplést várom már nagyon, hisz ott kellene nagyot alakítani végre. Már egy elbukott döntővel elégedett lennék, hát még egy megnyerttel!!! :) Szóval én is optimista vagyok, sok kérdőjellel magam körül...
Szerintem idén a Pool is közelebb lesz mint tavaly, sőt ha nem basszák el a szezon elejét (amiről azért mi is gondoskodhatunk a 3. fordulóban :D) akkor szerintem esélyesek lehetnek. De ehhez az kell, hogy Torres beváljon, illetve hogy Benayounnál értelmesebbeket is igazoljanak. :D

A mi csapatunkkal kapcsolatban én is nagyon optimista vagyok, optimistább mint tavaly, mert most úgy érzem kerekebb lett a keret. :D Igazából már nincs hiányposztunk és ha Sheva idén jó lesz, akkor a BL a miénk. ;)

Amúgy a kulcsa a tavalyi "gyengébb" és az idei (remélhetőleg) jobb szereplésnek, az az, hogy mindenki ki tudta magát pihenni. Sheva, Ballack és Lamps gyengébb szezonja is szerintem a VB számlájára írható. Idén ők biztos h jobbak lesznek, erre mérget vennék.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41885 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

szpecnaz írta:
Etelkozi írta:Valahogy rám is átragadt bilha optimizmusa, vagy jó kedélye.

Szerintem nagyon sikeres és örömteli szezon elé nézünk, talán nem túlzok ha azt mondom, hogy papíron Európa legerősebb játékoskeretével.

Cech, Terry, Carvalho, Cole, Essien, Makelele, Lampard, Ballack, Robben Joey, Drogba, Sevcsenko mind világklasszis játékosok. Nem sokkal marad el Malouda sem tőlük, a fiatalok, Mikel, Kalou, Diarra, Sidwell pedig marhamód tehetségesek.

A kezdő nem sokat változott tavalyhoz képest, most egy jó felkészüléssel, formába hozással, összecsiszolódással verhetetlen csapatot lehetne összehozni.

Vagy ez csak kincstári optimizmus?
európa EGYIK legerősebb játékoskerete...
Mert azért ott van a Barcelona és az Inter is, akik papíron nagyon erősek..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chelseafan 2007. július 11., szerda 16:47-kor.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41886 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Etelkozi írta:Valahogy rám is átragadt bilha optimizmusa, vagy jó kedélye.

Szerintem nagyon sikeres és örömteli szezon elé nézünk, talán nem túlzok ha azt mondom, hogy papíron Európa legerősebb játékoskeretével.

Cech, Terry, Carvalho, Cole, Essien, Makelele, Lampard, Ballack, Robben Joey, Drogba, Sevcsenko mind világklasszis játékosok. Nem sokkal marad el Malouda sem tőlük, a fiatalok, Mikel, Kalou, Diarra, Sidwell pedig marhamód tehetségesek.

A kezdő nem sokat változott tavalyhoz képest, most egy jó felkészüléssel, formába hozással, összecsiszolódással verhetetlen csapatot lehetne összehozni.

Vagy ez csak kincstári optimizmus?
európa EGYIK legerősebb játékoskerete...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41887 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na és Premiership-re visszatérve: WestHam-Tevez-ManU :)

Ahhoz, hogy az argentin távozhasson jelenlegi klubjától, hozzá kellene járulnia annak, amit (egyelőre?) kizártak a WestHamnél. Érdekesen alakul a dolog, bár én kétkedve fogadom, hogy a szezon kezdetétől nem vörösben fog játszani Tevez. Egyre nagyobbra fújják a lufit a srácok, de szerintem ez csak az ár felsrófolására megy ki. Mert a WestHamnél igenis van az az ár, amire már nem mondanak nemet, és simán elengedik a csatárt... szerintem.
----
West Ham have rejected a bid by Carlos Tevez to cancel his playing contract.

The club and the Premier League have also rejected a request by the Argentina striker's representatives to have his registration cancelled.

Tevez's camp want to try to re-start his transfer to Manchester United by doing the same deal that took Javier Mascherano to Liverpool.

In order to do so, the Hammers would have to agree to cancel his registration but it is understood both the club and the Premier League have refused to do so.

West Ham pointed to last Friday's statement by chairman Eggert Magnusson, which stated: "Carlos Tevez is a registered West Ham player, contracted to the club until June 2010. There is no agreement with West Ham for Carlos Tevez to leave the club."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41888 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem kérem, ezt én is ilyentén látom. Valahogy a szezon közeledtével én is egyre optimistább vagyok, bár ezzel jó lesz vigyázni, erre tavaly már figyelmezetettem magam, mert akkor is hasonló elánnal vetettem bele magam a szezonkezdetbe, csak a második fordulóban annál nagyobb volt a meglepetés. Európa egyik legerősebb keretével rendelkezünk, de ott van a ManU, a Barcelona, a Real, a Bayern, a Milan... fölösleges sorolni, hisz te is tudod a névsort. Csodacsapatunk van, és ha minden jól megy, megállíthatatlan. Igazából az angol bajnokságban szerintem csak a MU lehet igazi ellenfél, a Pool és az Arsenal ott lesznek, ahol tavaly. Az európai kupaszereplést várom már nagyon, hisz ott kellene nagyot alakítani végre. Már egy elbukott döntővel elégedett lennék, hát még egy megnyerttel!!! :) Szóval én is optimista vagyok, sok kérdőjellel magam körül...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41889 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Valahogy rám is átragadt bilha optimizmusa, vagy jó kedélye.

Szerintem nagyon sikeres és örömteli szezon elé nézünk, talán nem túlzok ha azt mondom, hogy papíron Európa legerősebb játékoskeretével.

Cech, Terry, Carvalho, Cole, Essien, Makelele, Lampard, Ballack, Robben Joey, Drogba, Sevcsenko mind világklasszis játékosok. Nem sokkal marad el Malouda sem tőlük, a fiatalok, Mikel, Kalou, Diarra, Sidwell pedig marhamód tehetségesek.

A kezdő nem sokat változott tavalyhoz képest, most egy jó felkészüléssel, formába hozással, összecsiszolódással verhetetlen csapatot lehetne összehozni.

Vagy ez csak kincstári optimizmus?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41890 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:meg fogom szeretni ha egy nálla 10 centivel kisebb és 10 kiloval könnyebb játékos majd nem fejeli le a mezönybe... addig nem...
Na ezt a kifogást/támadást még nem is hallottam róla/ellene... nem mondom, hogy százával rúgdosta és fejelte a gólokat a Chelseaben, de azért volt pár, és hát 1-2 fejesgóljánál érdemes megnézni, hova ment föl... még a magyar kommentátor is meg volt lepődve, mert kb. 120 centi volt a súlypontemelkedése helyből :) . Hogy neked nem szimpatikus játékos, azt még meg is értem, de azért ilyeneket ne... hogy szerinted a mentalitásával gondok vannak, az a te véleményed, erre nem biztos, hogy rá tudnék cáfonli. De hogy nem tud lőni, fejelni vagy gólt rúgni, azt azért felelőtlen kijelentésnek tartom. Mert ha azt írod, hogy nem találta a helyét Lampard oldalán, és sokszor idegenül mozgott a pályán, o.k. Ha azt írod, hogy nem volt benne az ifjonti hév és küzdelem a játékában, o.k. De én még mindig tartom magam ahhoz, hogy alapjaiban hasznos játékot nyújtott tavaly, lőtt gólt távolról, lőtt gólt büntetőből, lőtt szép gólt rövidpasszos játék után félfordulatból, fejelt is gólt, tehát lényegében megmutatta, mi is van a hátizsákjában. Az, hogy néha kicsit erőszakosabb volt a kezdeteknél, az mindenkinél így van, aki a PL-be szerződik (tavaly Essien...). Nem sikerült a legjobban az első szezonja, de egy tény: két dudás nehezen fér meg 1 csárdában, legalábbis a kezdetekben (és ezt a kezdetet nyugodtan lehet 1 idénynek tekinteni). De mivel Lamps csak és kizárólag a legrosszabb esetben fog kikerülni a kezdőből, akkor meg kell tanulniuk együtt játszani. Ezt most megint nem fogja elősegíteni, hogy a német jó eséllyel ki fogja hagyni a teljes felkészülési szakaszt és nyilván az első pár meccset is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41891 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
bilhacica írta:
szpecnaz írta:El sem hiszem....bilha boldog...:)
nem is tod mennyire :) vhogy feltámadt bennem a kék vér :D
már ugy várom az első meccsünket :) mondjuk ez a boldogság félig anna köszönhető hogy Robben ugy néz ki marad és lehet hogy jön Alves :)
meg mittom én, most jo kedvem van :) vhogy ugy érzem hogy jövöre Seva is qrva jo lesz
fszmba is mi van velem :D
már csak annyi kell hogy megjöjjön a ballack mezed..;)
:lol: nem azért nem vertem be a fejem :)
meg fogom szeretni ha egy nálla 10 centivel kisebb és 10 kiloval könnyebb játékos majd nem fejeli le a mezönybe... addig nem...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41892 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:El sem hiszem....bilha boldog...:)
nem is tod mennyire :) vhogy feltámadt bennem a kék vér :D
már ugy várom az első meccsünket :) mondjuk ez a boldogság félig anna köszönhető hogy Robben ugy néz ki marad és lehet hogy jön Alves :)
meg mittom én, most jo kedvem van :) vhogy ugy érzem hogy jövöre Seva is qrva jo lesz
fszmba is mi van velem :D
már csak annyi kell hogy megjöjjön a ballack mezed..;)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41893 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:El sem hiszem....bilha boldog...:)
nem is tod mennyire :) vhogy feltámadt bennem a kék vér :D
már ugy várom az első meccsünket :) mondjuk ez a boldogság félig anna köszönhető hogy Robben ugy néz ki marad és lehet hogy jön Alves :)
meg mittom én, most jo kedvem van :) vhogy ugy érzem hogy jövöre Seva is qrva jo lesz
fszmba is mi van velem :D

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41894 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

El sem hiszem....bilha boldog...:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41895 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:akkor én inkább őt tolnám fel a támadásokkal, mint mögüle a védőt.
persze persze. én is igy értettem csak azt probáltam leirni hogy őőőő az olyan egyedi része lesz a csapatnak. őőő meg van! olyan mint Cafu és Gattuso volt. tehát egyedi és szuper :) egy átlagon felül támado szélső back és egy átlagon felül védekező jobb oldali kp :)
baloldalra már csak Robben kell mögé meg Ashley és középre Lamps meg Mikel és kész is a csapat :) arany középút: vannak remekül védekező és remekül támado játékosok. és a csapat átlag életkora is pont jo lenne :) bár igy lenne a csapat felállás jövöre :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41896 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:sztem Essiennel együtt olyan erős lenne a jobb oldalunk hogy csak na!
két igazi egyéniség lenne, két igazi sztár aki ha kell fokozatot vált és nyomja a lefujásig. Essien egy szuperül védekező kp és Alves egy szuperül támado védő :) áhh de jo lenne :) végre ténylegesen is erősödnénk mert egy hiány poszt be lenne töltve nem is akármilyen játékossal.
Lehet, hogy igazad van, de ha már Essient a jobb oldalon szerepeltetjük (és miért ne tennénk), akkor én inkább őt tolnám fel a támadásokkal, mint mögüle a védőt. Essien megmutatta, hogy olyan gólokat tud vágni jobbról (emlékezzünk csak a Valencia ellenire), hogy öröm nézni. Arra meg különben is figyelni kell, hogy ne essünk át a ló másik oldalára, azaz a statikus játékunkat megváltanó ne küldjünk támadásba 10 embert. Eddig jó volt, mert ha A.Cole felrohangált a támadásokkal, akkor is maradt két középső védő hátul, meg egy jobbos is, mert sem PF, sem Khalid nem volt az az előretörő típus. És negyediknek még ott volt a szűrőkp is. De ha a jobb és bal oldalon A.Cole és mondjuk Alves szerepel, szűrőnek meg Maka helyett Mikelt játszattjuk, akkor érdekes lesz a hátul maradó Terry-Ricky páros... bár hozzáteszem, JM taktikája ezt úgyis eleve elveti, fő a biztos védelem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41897 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Folytatódjék a Tevez saga:
A Fifa hivatalos közleménye: nem érkezett semmilyen hivatalos megkeresés senki részéről.
---
FIFA say they may be prepared to step in to settle the Carlos Tevez transfer dispute - but they have yet to receive any official request to do so.

The Argentina striker's representatives are preparing to call on FIFA and the FA after his proposed move to Manchester United stalled due to the Premier League's insistence that West Ham must receive the bulk of the reported £30million fee.

Tevez's representative, businessman Kia Joorabchian, says he owns the player's economic rights.

A FIFA spokesman said: "We have not received any official request from any of the parties involved so far.

"If we do receive a request we would then decide whether we have to look at it or if it is up to the FA to rule on it.

"The FA could also ask us for guidance and send us all the relevant information."
itt az idő, most vagy soha 8) sztem döntsön a nép 8) Tevez vs swp csere. és igeeen a transfer már meg is történt 8)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41898 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Folytatódjék a Tevez saga:
A Fifa hivatalos közleménye: nem érkezett semmilyen hivatalos megkeresés senki részéről.
---
FIFA say they may be prepared to step in to settle the Carlos Tevez transfer dispute - but they have yet to receive any official request to do so.

The Argentina striker's representatives are preparing to call on FIFA and the FA after his proposed move to Manchester United stalled due to the Premier League's insistence that West Ham must receive the bulk of the reported £30million fee.

Tevez's representative, businessman Kia Joorabchian, says he owns the player's economic rights.

A FIFA spokesman said: "We have not received any official request from any of the parties involved so far.

"If we do receive a request we would then decide whether we have to look at it or if it is up to the FA to rule on it.

"The FA could also ask us for guidance and send us all the relevant information."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41899 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:A Daily Mirror érdekes cikkel (hírrel?) lepte meg ma a Chelsea híveit: állítólag a klub 14M fontos ajánlatot tett a Sevilla-nak Daniel Alves játékjogának megszerzéséért, és a hét végéig adott időt a spanyol klubnak, hogy eldöntse, mit akar. Ha a válasz nemleges, akkor megyünk Chimbondaért a Tottenham-hez. Ez persze lehet egy melegen tartott információ, ugyanis az átigazolási időszak kezdete óta számon tartják a két játékost a Chelseavel, de persze semmi sem lehetetlen. (gondolva a nemrégiben őrült tagadás ellenére mégis megvalósult Malouda-transzferre). Tessék: Alves vs. Chimbonda. Az egyik fiatal, többetek szerint jó kis játékos, főként támadásban, viszont még életében nem szereplelt a PL-ben, míg itt egy tapasztaltabb, ha úgy tetszik idősebb figura ('79-es születésű), aki viszont nem rossz teljesítményt nyújtott a Spursben. Én továbbra is utóbbi mellett tenném le a voksomat. Aztán majd meglátjuk. Egyébiránt több médium - JM nyilatkozatára hivatkozva - azt írja, hogy a/egy jobb oldali védő lehet a klub utolsó igazolása a szezonban, bár hozzáteszik: hiszem, ha látom :)
sztem Essiennel együtt olyan erős lenne a jobb oldalunk hogy csak na!
két igazi egyéniség lenne, két igazi sztár aki ha kell fokozatot vált és nyomja a lefujásig. Essien egy szuperül védekező kp és Alves egy szuperül támado védő :) áhh de jo lenne :) végre ténylegesen is erősödnénk mert egy hiány poszt be lenne töltve nem is akármilyen játékossal.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41900 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:A Daily Mirror érdekes cikkel (hírrel?) lepte meg ma a Chelsea híveit: állítólag a klub 14M fontos ajánlatot tett a Sevilla-nak Daniel Alves játékjogának megszerzéséért, és a hét végéig adott időt a spanyol klubnak, hogy eldöntse, mit akar. Ha a válasz nemleges, akkor megyünk Chimbondaért a Tottenham-hez. Ez persze lehet egy melegen tartott információ, ugyanis az átigazolási időszak kezdete óta számon tartják a két játékost a Chelseavel, de persze semmi sem lehetetlen. (gondolva a nemrégiben őrült tagadás ellenére mégis megvalósult Malouda-transzferre). Tessék: Alves vs. Chimbonda. Az egyik fiatal, többetek szerint jó kis játékos, főként támadásban, viszont még életében nem szereplelt a PL-ben, míg itt egy tapasztaltabb, ha úgy tetszik idősebb figura ('79-es születésű), aki viszont nem rossz teljesítményt nyújtott a Spursben. Én továbbra is utóbbi mellett tenném le a voksomat. Aztán majd meglátjuk. Egyébiránt több médium - JM nyilatkozatára hivatkozva - azt írja, hogy a/egy jobb oldali védő lehet a klub utolsó igazolása a szezonban, bár hozzáteszik: hiszem, ha látom :)
http://www.football365.com/story/0,1703 ... 05,00.html

érdekes....nem tartom rossz játékosnak...sőt....de valahogy olyan fura...:)

Válasz küldése