Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41761 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=147405
láttátok? sztem nem voltak rosszak, sőt..
nem hittem volna hogy az Ukrán ennyire gyorsan fog beilleszkedni. mondjuk nem nagy a recept... küzdeni kell és meg van az...
a két ukrán között 120 db vagy 130 osztálybeli különbségvan de bezzeg a Lpoolosnak már a prebe is megy :D
Torrest viszonylag keveset láttam játszani idáig 15-20 meccsen összesen, de ahhoz képest hogy gyengének tartják sokan tegnap azért elég jo kis fizikummal jött ki a pályára.. (sérülten)
Babel viszont csalodás lehet egyelőre a szurkoloknak, na nem is a technikai tudása miatt azt tudjuk milyen, de milyen nevetségesen játszott...
önzö kis dög volt :) ha hozzákerült a labda addig szerencsétlenkedett amig el nem vesztette :D istenért nem adta volna tovább sose :D nah majd meglátjuk de nem nyujtottak rossz teljesitményt a poolosok és ez még csak az első meccs volt. (a Werder ellen...)
egy felkészülési mérkőzésből semmit sem lehet leszűrni...voronin lőtt két gólt..abból az egyik potya...ennyi erővel malouda-t is eleht mondani az évszázad igazolásának...ja...és tavaly seva hogy kezdte az idényt?...aztán mi lett belőle...persze szép ez a 3-2...de úgy is lehet nézni, hogy a pool védelme 3 gólt kapott...
a Werder kapott 3 golt nem a pool... és a gyözelmük végig a kezükben volt. félre ne értsd nem akarom sztárolni a Poolt de Ők a Werder ellen játszottak mi nem...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41762 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=147405
láttátok? sztem nem voltak rosszak, sőt..
nem hittem volna hogy az Ukrán ennyire gyorsan fog beilleszkedni. mondjuk nem nagy a recept... küzdeni kell és meg van az...
a két ukrán között 120 db vagy 130 osztálybeli különbségvan de bezzeg a Lpoolosnak már a prebe is megy :D
Torrest viszonylag keveset láttam játszani idáig 15-20 meccsen összesen, de ahhoz képest hogy gyengének tartják sokan tegnap azért elég jo kis fizikummal jött ki a pályára.. (sérülten)
Babel viszont csalodás lehet egyelőre a szurkoloknak, na nem is a technikai tudása miatt azt tudjuk milyen, de milyen nevetségesen játszott...
önzö kis dög volt :) ha hozzákerült a labda addig szerencsétlenkedett amig el nem vesztette :D istenért nem adta volna tovább sose :D nah majd meglátjuk de nem nyujtottak rossz teljesitményt a poolosok és ez még csak az első meccs volt. (a Werder ellen...)
egy felkészülési mérkőzésből semmit sem lehet leszűrni...voronin lőtt két gólt..abból az egyik potya...ennyi erővel malouda-t is eleht mondani az évszázad igazolásának...ja...és tavaly seva hogy kezdte az idényt?...aztán mi lett belőle...persze szép ez a 3-2...de úgy is lehet nézni, hogy a pool védelme 3 gólt kapott...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41763 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=147405
láttátok? sztem nem voltak rosszak, sőt..
nem hittem volna hogy az Ukrán ennyire gyorsan fog beilleszkedni. mondjuk nem nagy a recept... küzdeni kell és meg van az...
a két ukrán között 120 db vagy 130 osztálybeli különbségvan de bezzeg a Lpoolosnak már a prebe is megy :D
Torrest viszonylag keveset láttam játszani idáig 15-20 meccsen összesen, de ahhoz képest hogy gyengének tartják sokan tegnap azért elég jo kis fizikummal jött ki a pályára.. (sérülten)
Babel viszont csalodás lehet egyelőre a szurkoloknak, na nem is a technikai tudása miatt azt tudjuk milyen, de milyen nevetségesen játszott...
önzö kis dög volt :) ha hozzákerült a labda addig szerencsétlenkedett amig el nem vesztette :D istenért nem adta volna tovább sose :D nah majd meglátjuk de nem nyujtottak rossz teljesitményt a poolosok és ez még csak az első meccs volt. (a Werder ellen...)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41764 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Távol kelet:
Urawa Red Diamonds - ManU : 2 - 2
És mielőtt itt megint messzemenő következtetések lennének itten, :) igen, felkészülési meccs volt, itt viszont pályára lépett C. Roni+Rooney+Saar+Scholes is, bár azt nem tudom, hány percet játszottak.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41765 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta: sajnálod?..mert én nem....egy gerinctelen féreg...akire csak a musok verték a nyálukat hogy mennyire ügyes..:)
Sajnálja a franc... úgy nézek én ki?! Nem sokkal másabb ez, mint AC hozzánk kerülése, vagy Gall Vili ágyús váltása. Csak itt szembetűnőbb a dolog.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41766 Hozzászólás Szerző: Megyó »

amugy sem értem miért kellene nekik... ott van Riise meg Aurelio

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41767 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

szpecnaz írta:
ZenZo írta:Ez meg innentől lehet, hogy a fanatizmus, rivalizálás topikba való, de jó helyen van itt is:

Gabriel Heinze gondolt egy nagyot és merészet, és eldöntötte, hogy megy a vörös ördögöktől, méghozzá a vörösökhöz. A héten (vagy a múlt héten?) SAF már bejelentette, hogy az argentin távozni szeretne, és nyilvánosságra került az is, hogy az első számú célpont a Pool. Ő lenne az első játékos 43 év után, aki meg merné húzni ezt a lépést :)

Egyes források szerint komoly indulatokat váltott ki mindkét szurkolótábor körében a (leendő) váltás. (amit azért én is el tudok képzelni, még ha csak a napi bulvárban jelentek is meg ezek a sorok.) A transzfert sem a ManU, sem SAF nem is pártolja, ezért próbálkoznak a Real, a Juve, sőt, tán még a Newcastle csapatánál is. Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
sajnálod?..mert én nem....egy gerinctelen féreg...akire csak a musok verték a nyálukat hogy mennyire ügyes..:)
Az csak a mu-t minősíti, hogy tavaly az év játékosa lett náluk... :) :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41768 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Ez meg innentől lehet, hogy a fanatizmus, rivalizálás topikba való, de jó helyen van itt is:

Gabriel Heinze gondolt egy nagyot és merészet, és eldöntötte, hogy megy a vörös ördögöktől, méghozzá a vörösökhöz. A héten (vagy a múlt héten?) SAF már bejelentette, hogy az argentin távozni szeretne, és nyilvánosságra került az is, hogy az első számú célpont a Pool. Ő lenne az első játékos 43 év után, aki meg merné húzni ezt a lépést :)

Egyes források szerint komoly indulatokat váltott ki mindkét szurkolótábor körében a (leendő) váltás. (amit azért én is el tudok képzelni, még ha csak a napi bulvárban jelentek is meg ezek a sorok.) A transzfert sem a ManU, sem SAF nem is pártolja, ezért próbálkoznak a Real, a Juve, sőt, tán még a Newcastle csapatánál is. Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
sajnálod?..mert én nem....egy gerinctelen féreg...akire csak a musok verték a nyálukat hogy mennyire ügyes..:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41769 Hozzászólás Szerző: undertow »

ertettelek en, pusztan arra vilagottam ra nem igaz, hogy a poolosok lakasat pakoljak ki szivesen, minden lakast szivesen pakolnak ki arrafele ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41770 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
semmi koze ahhoz, hogy pool jatekosok, a scouserek egyik regi szep szokasa a lopas es a betores...
Hát úgy látszik nem sikerült elég iróniát csempészni a mondatba :) Azt is írhattam volna, hogy a ManU fanatikusok botokkal kergetik végig a fő utcán a meccs után... a hangsúly különben is magán a 43 éven van, meg azon, hogy ez a bátor fiú meg akar próbálkozni ezzel.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41771 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
semmi koze ahhoz, hogy pool jatekosok, a scouserek egyik regi szep szokasa a lopas es a betores...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41772 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Újabb gyöngyszem: úgy látszik a mai nap a nagy mondtatoké és tetteké:
A Citeh is gondolt egy nagyot, legalábbis chief executive Alistair Mackintosh állítása szerint: szeretnének jövőre UEFA kupás helyen végezni. Sőt, nem is hogy szeretnének, lehetségesnek tartják. Ehhez azért lesz egy-két szava a többi PL klubnak is szerintem... na meg majd meglátjuk, hogy SGE mit tud kihozni a srácokból, mert a keretet eddig nagyon nem sikerült megerősítnei, amin nem nagyon van mit csodálkozni. Hiába az új tulaj pénze, a City nem az a kifejezetten vonzó klub mostanság. (a mondat egyéb iránt a Manchester rádióban hangzott el). S mikor a műsorvezető visszakérdezett, hogy tényleg komolyan gondolta-e, hogy UEFA kupás hely, íme a válasz:
"It is very realistic. Sven-Goran Eriksson and Dr Thaksin have come here to compete in the Premier League and that means the top half of the table. We have a great opportunity. We have a great stadium, a great academy set-up, great manager and great new owner. The future looks very bright." :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41773 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez meg innentől lehet, hogy a fanatizmus, rivalizálás topikba való, de jó helyen van itt is:

Gabriel Heinze gondolt egy nagyot és merészet, és eldöntötte, hogy megy a vörös ördögöktől, méghozzá a vörösökhöz. A héten (vagy a múlt héten?) SAF már bejelentette, hogy az argentin távozni szeretne, és nyilvánosságra került az is, hogy az első számú célpont a Pool. Ő lenne az első játékos 43 év után, aki meg merné húzni ezt a lépést :)

Egyes források szerint komoly indulatokat váltott ki mindkét szurkolótábor körében a (leendő) váltás. (amit azért én is el tudok képzelni, még ha csak a napi bulvárban jelentek is meg ezek a sorok.) A transzfert sem a ManU, sem SAF nem is pártolja, ezért próbálkoznak a Real, a Juve, sőt, tán még a Newcastle csapatánál is. Főleg ha alapul vesszük, hogy a Poolosok lakását amúgy is szívesen pakolják ki, elég belegondolni, mit művelnének Heinze lakásával... nem is. Jobb nem belegondolni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41774 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta:AMin meglepődtem....mido a birminghambe tart....
Ja, megy 1 évre kölcsönbe. Ha meg bentmaradnak, akkor opció a megvételre. Még ott sincs, de már kampányol a haverjának, Ghaly-nak is, jó lenne egy csapatban játszani, stb. :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41775 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:A skysports 'Your view' rovatában érdekes dolgok láttak napvilágot.
-Riquelme szinte biztos az Everton játékosa lesz, sőt, állítólag Király Gabi és Richardson is.
-A Newcastle nagybevásárlást tartana, Guddy, Deco, Lahm, Cannavaro, Edmilson illetve Robinho is kiszemelt. Állítólag.:) Érdekes.
-Sven a City-be vinné Wilhelmsson-t, Luke Young-ot, Curtis Davist, Freddy Ljunberg-et és valami mexikói csodagyereket, Castillo-t!
Én azt a rovatot csak néha olvasom el, de akkora marhaságok vannak benne, hogy az már fáj, szóval inkább nem kihagyom. :D

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41776 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

AMin meglepődtem....mido a birminghambe tart....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#41777 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:A skysports 'Your view' rovatában érdekes dolgok láttak napvilágot.
-Riquelme szinte biztos az Everton játékosa lesz, sőt, állítólag Király Gabi és Richardson is.
-A Newcastle nagybevásárlást tartana, Guddy, Deco, Lahm, Cannavaro, Edmilson illetve Robinho is kiszemelt. Állítólag.:) Érdekes.
-Sven a City-be vinné Wilhelmsson-t, Luke Young-ot, Curtis Davist, Freddy Ljunberg-et és valami mexikói csodagyereket, Castillo-t!
nah az jo. foleg hogy richardson a sunderlande :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41778 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A skysports 'Your view' rovatában érdekes dolgok láttak napvilágot.
-Riquelme szinte biztos az Everton játékosa lesz, sőt, állítólag Király Gabi és Richardson is.
-A Newcastle nagybevásárlást tartana, Guddy, Deco, Lahm, Cannavaro, Edmilson illetve Robinho is kiszemelt. Állítólag.:) Érdekes.
-Sven a City-be vinné Wilhelmsson-t, Luke Young-ot, Curtis Davist, Freddy Ljunberg-et és valami mexikói csodagyereket, Castillo-t!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41779 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Felkészülési mérkőzésen Seoulban
Reading - Lyon : 1 - 0 (Simon Cox) :shock:
Azért nehogy összedőljön benned egy világ! :P :D :D Lehet ha megnéznénk a kezdőket, már más lenne a nézőpont!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41780 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Felkészülési mérkőzésen Seoulban
Reading - Lyon : 1 - 0 (Simon Cox) :shock:
felkészülési meccs...sokat nem kell belőle levonni...

Válasz küldése