Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40561 Hozzászólás Szerző: twopac »

imádom petyát de ez a hibája pont a legjobbkor jött!őszintén szólva nem is tudom mióta voltam ilyen csalódótt!ilyen szar napot még tervezni se lehetet volna,nyert a mu valami szánalmas módon,(mancsesztert utálom a legjobban minden csapat közül főként ronaldo miatt na de hagyjuk)és az arsenal megérdemelten!nem akarok én azzal jönni hogy megmondtam,de drogba nélkül a támadó játékunk egy óriása nagy 00000000!joy régóta nem az igazi,sehva- nem várhatunk tőle többet hiába akárhány milió volt,aki folyamatosan a padon ül nem lehet az egyik meccsről a másikra belejönni,philips meg néha jó néha nagyon rossz!egyedül kalouban érzem hogy minden meccsen benne van egy gól és ez a baj!ha valamit sürgősen nem változtatunk a következő 3 fordulóban asszem lemondhatunk a bajnokságról,tudom még csak a fele telt el de 9 vagy akár 10pont-ot nem hiszem hogy képes lenne behozni a jelenlegi chelsea!abban bizhatunk hogy valahogy behuzzuk a karácsonyi meccseket,aztán jön drogba és nem lesz kecmec!azért ez már számomra télleg hihetetlen hogy állandóan sérült a 2 meghatározó középvédőnk!nem lehet ilyen rangadókat benhaim szintű középvédővel játszani!


nem tudom ti hogy látjátok,de én abraék helyében én azt tenném hogy eladom shevát amig lehet,és az árából plusz 30milió euróbol idehoznám eto-t.tudom hogy gyűlölitek,de mint játékos nekem a kedvencem drogba után!és szerintem egy drogba eto csatárpárossal garantált lenne a meccsenkénti 2 gólós átlag!sajna ennek az esélye kb 1%

kezdek aggódni lamps miatt!mostanában nagyon szürke a játéka,tőlepedig nem elég meccsenként egy két jó megmozdulás,elég lenne ha abból gól lenne,de sajnos nincs!

pedig már kezdünk belejönni minden fronton,erre simán kikapunk szinte helyzet nélkül,lett volna melletem egy 9milis lehet meghuzom :) nagyon remélem hogy azért az uj évet minimum 3 pontos hátránnyal kezdjük!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40562 Hozzászólás Szerző: Megyó »

lares írta:Gyerekek gyerekek, nehogymár egymásnak essünk! a mai fovi nem úgy jött össze, ahogy azt szerettük volna. pont és ennyi, ahogy irta valaki már korábban, sajnos senki sem tudott egyetlen egy megleő illetve új húzást csinálni, ami a többieket is fellendítette volna. Ez van, ismét 6 pont, de még a felénél sem vagyunk, ugyhogy : GO BLUES !!!


igen Go Blues.


de max én számitok gyereknek :) andyslacker és grimrieper forumozo már magasan a felnőtt katgoriába tartozik :)

és ne aggodj nem estünk egymásnak csak nem ismered az előzményeket. Andy forumtárs egyszer eldöntötte hogy fasz vagyok és azota ehhez tartja magát. ennyi. :)

lares
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007. december 13., csütörtök 21:18
Tartózkodási hely: Szombathely

#40563 Hozzászólás Szerző: lares »

Gyerekek gyerekek, nehogymár egymásnak essünk! a mai fovi nem úgy jött össze, ahogy azt szerettük volna. pont és ennyi, ahogy irta valaki már korábban, sajnos senki sem tudott egyetlen egy megleő illetve új húzást csinálni, ami a többieket is fellendítette volna. Ez van, ismét 6 pont, de még a felénél sem vagyunk, ugyhogy : GO BLUES !!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40564 Hozzászólás Szerző: Megyó »

andyslacker írta:
veled kapcsolatban annyi irritál csak, hogy attól, mert utálsz egy (nem is egy, egy rakás....) játékost, még a tényeket észrevehetnéd.... Nem a mai meccsrő beszélek, hanem úgy általában. Jöttél korábban itt a néger zabigyerek dumáddal, mintha ennek bármi köze lenne ahhoz, hogy ki hogyan játszik. Attól mert én Mikelt nem kicsit szar játékosnak tartom még hajlandó vagyok/lennék beismerni, ha tévednék vele kapcsolatban. De nem állnék neki ilyen baromságokat villogtatni, mint a mai kis adminisztratív mesterműved/művetek, mert ez csak azt jelzni, hogy téged csak ennyire érdekelt a meccs, hogy magadat próbáld igazolni. Talán inkább szurkolni kéne a csapatért, nem?
noss, akkor tegyünk helyre mindent.


kezdjük azzal Te Mikelt szarnak tartod én meg Swpt. Mikel a semmiből küzdötte ide fel magát és fent is maradt (marad, egyelőre), Swpt viszont a vakszerencse hozta idáig.
Ha Mikel ugy játszana ma is mint az első 5 meccsén még a cserepadra sem férne oda.
Swpnek ugye a nevelőapja nagy kihatással van a megítélésére. a man Citybe jo volt... nem mondom azt hogy csak a neve miatt sztárolták, a 30 millio euro jogos volt azért az Swp ért, DE az egy Pl sztár volt, ez a mostani Swp meg egy 0 ahhozképest.
amikor idejött még csak csak ment neki de ő szabály szerüen visszafele fejlődik.

Seva megitélése:
nézzük a tényeket. aranylabdás. 50 millio euro volt, amit részben Abra vágya megvalositása részben viszont egy csoda játékosért adott ki. noss ez a csoda megint csak közel semmit nem ér a Chelseaben.
Mikelt elitélik sokan, de miért? mert tőle várnánk a csodát?
Seva kapja a majd belejön és társai szöveget, de Mikeltől akkor mit várunk? egy agyatlan 19 éves srácbol lett a mai meccs talán legjobbja. nah jo az Asley volt de a 2. vagy 3. hely simán kijut Mikelnek.
ha valaki idejön tisztalappal jön. azaz nem! 1 bejegyzés van rajta, az ára. az árnak tükröznie kell (kellene, legalább 70%ban) a játékostol elvárhatoakat.
Mikeltől nem sokat vártunk el... de annak a többszörösét teljesitett már ezidáig.


és most jöjjön egy kis személyes.
amikor regisztráltam erre a forumra ott volt a forum szabályzat, amibe le van irva, hogy mindenki válasszon magának egyedi nevet. az nap amikor reggeltem nem is nagyon figyeltem oda csak gondolkoztam, vmi egyedi kellene, épp akkor halt meg a drága kis kutyám, akit annyira imádtam hogy Bilhacicának hivtam (eredeti neve Bilha). noss a nevem miatt már kaptam hideget meleget.
minden 3. ember lánynak hisz. majd miután mondom hogy fiu vagyok, buzinak. sokakbol csak elenszenvet vált ki hogy mi az hogy "cica" van a nevembe, "gyökér vagy, huzzál".

most jöjjön az hogy Te miért vagy ellenszenves velem. vszinü Te is a nevem miatt, hisz nem láttál soha, nem tudod ki vagyok, nem tudod hány éves vagyok, nem tudsz rolam semmit csak annyit hogy a Chelseanek drukkolok és vszinü nem az utcán nevelkedtem mert nem cksa tőmondatokat tok irni, hanem néha futja egy-két összetettre is.. (a helyesirásomrol ne beszéljünk mert az tényleg minősithetetlen :D )

tehát reagálva a kérdésedre: szurkolok a caspatért ne aggodj, már reggel ugy kelltem fel hogy tökre lázba voltam a meccs miatt és ez csak fokozodott egészen a kezdő sipszoig. nehéz elhinni de volt idő hogy a csapatra csak dicséretet mondtam és tökéletesnek éreztem. de utközbe megváltoztak a dolgok. új játékosok jöttek, uj taktika lett, és minden ember mentalitása mind a klubbhoz mind a sikerek megszerzéséhez más lett.

sokat szoktam mondani a barátaimnak amikor nehéz nekik a mindennapok, hogy nekem az életben a harc része a legjobb. ezért is lett a kedvenc játékosom Lampard, aki már 100* elmondta hogy sokkal tehetségesebbek voltak tőle a többiek gyerekkorában, de Ő még is dolgozott és azok a gyerek már sehol sincsenek, Ő meg ugye tudjuk...

nahh nagyon elkalandoztam. a lényeg hogy aki megérdemli azt éltetem, aki meg nem, azt nem... ilyen egyszerü...

a lehetőséget megadom mindenkinek hogy belopja magát a szivembe, Belletti is megkapta pedig nagyon rossz ötletnek találtam a leigazolását, de Őt nagyon megszerettem.

nekem csak az számit ki mennyit tesz a gyözelemért, egy meccsel nem lehet megváltoztatni a valakiről kialaitott képet, ez igaz jo és rossz értelemben is.

a meccs szar volt és megszervezett támadás a mi részünkről volt max 2.....
amugy az arsenal egyáltalán nem volt erős, simán nyerhető meccs lehetett volna Essiennel meg Drogbával.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40565 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

twopac írta:én is majd beszarok már!egyet kivánok,ne a biró döntse el a meccset!győzőnn a jobb aki megérdemli
megtörtént
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40566 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

bilhacica írta:
andyslacker írta:
Zsoca87 írta:Na akkor összesítve SWP és Sheva megmozdulásai:

SWP
Jó: 3
Rossz: 6
(75 perc alatt)

Sheva
Jó : 4
Rossz: 3
(96 perc)

Elég harmatos mind2. Ezek a megmozdulások a jelentősebb passzok, lövések, tehát nincs benne minden 10 centis passz meg ilyenek.
Sajnos az impotens játékunk miatt kaptunk ki, amit mondjuk nem érdemeltünk meg.
Aki előszeretettel fikázza mindkét játékost, azoknak a mai meccs gondolom aranybetűkkel kerül a naptáratokba 'na ugye, mennyire megmondtam a frankót' bejegyzéssel.....
Csak a tisztánlátás végett: ma az egész csapat mondott csődöt A-Zig, nem volt egy kiemelkedő teljesítmény sem (a legjobb osztályzat 1-10 es skálán 3as lehetne max, azt meg bárkinek oda lehetne adni, akár sorshúzással is), ilyen gyermeteg hibákat maximum grundfociban lehet büntetlenül elkövetni. De a hibákat is megbocsátanám, ha legalább minimális szándékot láttam volna, hogy visszajöjjenek a meccsbe. De ilyen nem volt. Az utolsó 10 perc tessék-lássék hajtása nem kárpótol azért az arculcsapásért, amit előtte produkáltak. utcalány gyorsan el kell felejteni ezt a meccset és változtatni a hozzáálláson, mert különben rajtu(n)k fog mindenki röhögni. Erre a meccsre egyszerűen nincs mentség. El sem fogom olvasni Grant és senki más nyilatkozatát a meccsről, mert egy ilyen szánalmas teljesítmény után nem vagyok kiváncsi semmilyen szar kifogásra. Mourinho ilyenkor mindig jött a kedvenc dumájával, amit nem is tudom, hányszor puffogtatott el ('Elégedett vagyok a csapat akarásával, hozzáállásával, de az arsenal/manu/bromley united....akármi nagyon erős csapat, nagyon jók voltak és ezért kaptunk ki' )és a többi szar duma. Egy ilyen meccs után annyit kellene mondani, hogy elnézést mindenkitől aki kék mezben pénzt és időt áldozott arra, hogy kiszúrjuk a szemét egy kritikán aluli alibifocival.

hmmm, nem hogy ugy nagyjábol, de ugy 100% ig egyetértek veled és igy gondolom :)
csodatörtént ! :D
egyébként nem értem miért minket bántotok? csak meglestük azt a két játékost aki az utobbi meccseken gyengén játszott.... nem a mi hibánk hogy most a többiek is szarok voltak...
veled kapcsolatban annyi irritál csak, hogy attól, mert utálsz egy (nem is egy, egy rakás....) játékost, még a tényeket észrevehetnéd.... Nem a mai meccsrő beszélek, hanem úgy általában. Jöttél korábban itt a néger zabigyerek dumáddal, mintha ennek bármi köze lenne ahhoz, hogy ki hogyan játszik. Attól mert én Mikelt nem kicsit szar játékosnak tartom még hajlandó vagyok/lennék beismerni, ha tévednék vele kapcsolatban. De nem állnék neki ilyen baromságokat villogtatni, mint a mai kis adminisztratív mesterműved/művetek, mert ez csak azt jelzni, hogy téged csak ennyire érdekelt a meccs, hogy magadat próbáld igazolni. Talán inkább szurkolni kéne a csapatért, nem?
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40567 Hozzászólás Szerző: Megyó »

andyslacker írta:
Zsoca87 írta:Na akkor összesítve SWP és Sheva megmozdulásai:

SWP
Jó: 3
Rossz: 6
(75 perc alatt)

Sheva
Jó : 4
Rossz: 3
(96 perc)

Elég harmatos mind2. Ezek a megmozdulások a jelentősebb passzok, lövések, tehát nincs benne minden 10 centis passz meg ilyenek.
Sajnos az impotens játékunk miatt kaptunk ki, amit mondjuk nem érdemeltünk meg.
Aki előszeretettel fikázza mindkét játékost, azoknak a mai meccs gondolom aranybetűkkel kerül a naptáratokba 'na ugye, mennyire megmondtam a frankót' bejegyzéssel.....
Csak a tisztánlátás végett: ma az egész csapat mondott csődöt A-Zig, nem volt egy kiemelkedő teljesítmény sem (a legjobb osztályzat 1-10 es skálán 3as lehetne max, azt meg bárkinek oda lehetne adni, akár sorshúzással is), ilyen gyermeteg hibákat maximum grundfociban lehet büntetlenül elkövetni. De a hibákat is megbocsátanám, ha legalább minimális szándékot láttam volna, hogy visszajöjjenek a meccsbe. De ilyen nem volt. Az utolsó 10 perc tessék-lássék hajtása nem kárpótol azért az arculcsapásért, amit előtte produkáltak. utcalány gyorsan el kell felejteni ezt a meccset és változtatni a hozzáálláson, mert különben rajtu(n)k fog mindenki röhögni. Erre a meccsre egyszerűen nincs mentség. El sem fogom olvasni Grant és senki más nyilatkozatát a meccsről, mert egy ilyen szánalmas teljesítmény után nem vagyok kiváncsi semmilyen szar kifogásra. Mourinho ilyenkor mindig jött a kedvenc dumájával, amit nem is tudom, hányszor puffogtatott el ('Elégedett vagyok a csapat akarásával, hozzáállásával, de az arsenal/manu/bromley united....akármi nagyon erős csapat, nagyon jók voltak és ezért kaptunk ki' )és a többi szar duma. Egy ilyen meccs után annyit kellene mondani, hogy elnézést mindenkitől aki kék mezben pénzt és időt áldozott arra, hogy kiszúrjuk a szemét egy kritikán aluli alibifocival.

hmmm, nem hogy ugy nagyjábol, de ugy 100% ig egyetértek veled és igy gondolom :)
csodatörtént ! :D
egyébként nem értem miért minket bántotok? csak meglestük azt a két játékost aki az utobbi meccseken gyengén játszott.... nem a mi hibánk hogy most a többiek is szarok voltak...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40568 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Oziris írta:
tibi71 írta:
Zsoca87 írta:Chelsea are expected to line up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
33 Alex
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
4 Claude Makelele
8 Frank Lampard
24 Shaun Wright-Phillips
7 Andriy Shevchenko
10 Joe Cole

Subs: 23 Carlo Cudicini, 35 Juliano Belletti, 22 Tal Ben-Haim, 21 Salomon Kalou, 14 Claudio Pizarro.


Várható volt, bár SWP helyett lehetne Kalou basszus... :D Na mind1, hajrá SWP, játssz jól! :)
én ferreirát sem érzem tutinak ! kalou-t én is sajnáéom ! remélem azért be áll
Sztem jogos mert Belletti többet van elöl mint hátul és ez most egy rohadt gyors Arsenal ellen nem bizti h nyerő lenne!Meg SWP is többet hátra szokott jönni mint Kalou!Kezdésnek elég óvatosra vesszük felállás alapján!Aztán lehet én látom rosszul :)

Lehet, hogy Belletti sokat megy előre, de Ferreira hátul maradva is gyengébb... szerintem.... Belletti eddig nagyon jól teljesített, utólag (meg mondjuk előtte is) azt mondom, hogy őt kellett volna PF helyett játszatni.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40569 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

bilhacica írta:ezt a kis összesitést jo volt megcsinálni :)
az értelmi szerzője félig én vagyok :D, Zsocával azt figyeltük hány igazán jo és hány igazán rossz mozdulatot vét az emlitett két játékos :)
mondjuk Seva nem értem hogy egyáltalán hogy ért ennyit a labdába ami valamire értékelhető is volt :D

Gratula a nagyívű és közhasznú munkához, küldjétek is el gyorsan Abrának és Grantnak, amíg nem késő.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40570 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Zsoca87 írta:Na akkor összesítve SWP és Sheva megmozdulásai:

SWP
Jó: 3
Rossz: 6
(75 perc alatt)

Sheva
Jó : 4
Rossz: 3
(96 perc)

Elég harmatos mind2. Ezek a megmozdulások a jelentősebb passzok, lövések, tehát nincs benne minden 10 centis passz meg ilyenek.
Sajnos az impotens játékunk miatt kaptunk ki, amit mondjuk nem érdemeltünk meg.
Aki előszeretettel fikázza mindkét játékost, azoknak a mai meccs gondolom aranybetűkkel kerül a naptáratokba 'na ugye, mennyire megmondtam a frankót' bejegyzéssel.....
Csak a tisztánlátás végett: ma az egész csapat mondott csődöt A-Zig, nem volt egy kiemelkedő teljesítmény sem (a legjobb osztályzat 1-10 es skálán 3as lehetne max, azt meg bárkinek oda lehetne adni, akár sorshúzással is), ilyen gyermeteg hibákat maximum grundfociban lehet büntetlenül elkövetni. De a hibákat is megbocsátanám, ha legalább minimális szándékot láttam volna, hogy visszajöjjenek a meccsbe. De ilyen nem volt. Az utolsó 10 perc tessék-lássék hajtása nem kárpótol azért az arculcsapásért, amit előtte produkáltak. utcalány gyorsan el kell felejteni ezt a meccset és változtatni a hozzáálláson, mert különben rajtu(n)k fog mindenki röhögni. Erre a meccsre egyszerűen nincs mentség. El sem fogom olvasni Grant és senki más nyilatkozatát a meccsről, mert egy ilyen szánalmas teljesítmény után nem vagyok kiváncsi semmilyen szar kifogásra. Mourinho ilyenkor mindig jött a kedvenc dumájával, amit nem is tudom, hányszor puffogtatott el ('Elégedett vagyok a csapat akarásával, hozzáállásával, de az arsenal/manu/bromley united....akármi nagyon erős csapat, nagyon jók voltak és ezért kaptunk ki' )és a többi szar duma. Egy ilyen meccs után annyit kellene mondani, hogy elnézést mindenkitől aki kék mezben pénzt és időt áldozott arra, hogy kiszúrjuk a szemét egy kritikán aluli alibifocival.
Birth, CHELSEA, Death

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#40571 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

zsoca es bilhamacsek csak ugy mellekesen ti mit neztetek a meccs helyett? mert vegre Sheva megprobalta eldonteni a merkozest volt neki 3 nagy kapura lovese bocs az egyik egy fejes volt az almunia eleteben nem vedett ilyen jol mint ma . te ulsz egesz evben a padon egyszer csak beloknek hogy csinalj csodat. nem vedem mert £ 30 millaert igenis cvsodat kellene neki csinalni de ti ugy huzzatok le ot mintha csak a pocset verte volna egsz merkozes alatt. ha valaki egyenlo volt \ nullaval az a Lampi volt. ya meg a J.Cole muvelt az sem volt semmi onzo tulcselezo meg minden fele es hasonnlo dolgok. ne azt az embert huzd le aki legalabb megprobalta hanem azt aki pont beleszart az egeszbe. de ha kell szerzek nektek egy ido pontot egy latszereszhez. mert ezt nalatok meg Steve Wonder es Ray Charles is jobban latta volna .

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40572 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ezt a kis összesitést jo volt megcsinálni :)
az értelmi szerzője félig én vagyok :D, Zsocával azt figyeltük hány igazán jo és hány igazán rossz mozdulatot vét az emlitett két játékos :)
mondjuk Seva nem értem hogy egyáltalán hogy ért ennyit a labdába ami valamire értékelhető is volt :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40573 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Na akkor összesítve SWP és Sheva megmozdulásai:

SWP
Jó: 3
Rossz: 6
(75 perc alatt)

Sheva
Jó : 4
Rossz: 3
(96 perc)

Elég harmatos mind2. Ezek a megmozdulások a jelentősebb passzok, lövések, tehát nincs benne minden 10 centis passz meg ilyenek.
Sajnos az impotens játékunk miatt kaptunk ki, amit mondjuk nem érdemeltünk meg.

lares
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007. december 13., csütörtök 21:18
Tartózkodási hely: Szombathely

#40574 Hozzászólás Szerző: lares »

Sajnos nem állunk jól igy a félidőben. Remélem Terry sérülése nem komoly ! Ben-Haim meg iszonyatosan lemaradt Gallasről, na meg Cech se szokot ilyen bakit véteni. Erre mondják találtak egy gólt, DE a második félidőben remélem Seva villan, vagy egye fene valaki más......

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40575 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

igen csak a portugál sokáig volt sérült és nem biztos,hogy itt kéne viszatérnie !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#40576 Hozzászólás Szerző: Oziris »

tibi71 írta:
Zsoca87 írta:Chelsea are expected to line up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
33 Alex
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
4 Claude Makelele
8 Frank Lampard
24 Shaun Wright-Phillips
7 Andriy Shevchenko
10 Joe Cole

Subs: 23 Carlo Cudicini, 35 Juliano Belletti, 22 Tal Ben-Haim, 21 Salomon Kalou, 14 Claudio Pizarro.


Várható volt, bár SWP helyett lehetne Kalou basszus... :D Na mind1, hajrá SWP, játssz jól! :)
én ferreirát sem érzem tutinak ! kalou-t én is sajnáéom ! remélem azért be áll
Sztem jogos mert Belletti többet van elöl mint hátul és ez most egy rohadt gyors Arsenal ellen nem bizti h nyerő lenne!Meg SWP is többet hátra szokott jönni mint Kalou!Kezdésnek elég óvatosra vesszük felállás alapján!Aztán lehet én látom rosszul :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#40577 Hozzászólás Szerző: Oziris »

tibi71 írta:mancséknál vége a brit hegemoniának :lol: ez a mu már nem az angolokról szól ! ez az anderson gyerek szépen kirakta carriket a kezdöból :roll:
Azért Carricket nem volt nehéz :twisted:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40578 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Zsoca87 írta:Chelsea are expected to line up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
33 Alex
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
4 Claude Makelele
8 Frank Lampard
24 Shaun Wright-Phillips
7 Andriy Shevchenko
10 Joe Cole

Subs: 23 Carlo Cudicini, 35 Juliano Belletti, 22 Tal Ben-Haim, 21 Salomon Kalou, 14 Claudio Pizarro.


Várható volt, bár SWP helyett lehetne Kalou basszus... :D Na mind1, hajrá SWP, játssz jól! :)
én ferreirát sem érzem tutinak ! kalou-t én is sajnáéom ! remélem azért be áll

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40579 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

mancséknál vége a brit hegemoniának :lol: ez a mu már nem az angolokról szól ! ez az anderson gyerek szépen kirakta carriket a kezdöból :roll:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40580 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chelsea are expected to line up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
33 Alex
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
4 Claude Makelele
8 Frank Lampard
24 Shaun Wright-Phillips
7 Andriy Shevchenko
10 Joe Cole

Subs: 23 Carlo Cudicini, 35 Juliano Belletti, 22 Tal Ben-Haim, 21 Salomon Kalou, 14 Claudio Pizarro.


Várható volt, bár SWP helyett lehetne Kalou basszus... :D Na mind1, hajrá SWP, játssz jól! :)

Válasz küldése