Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#40541 Hozzászólás Szerző: Oziris »

twopac írta:szerintem pedig megkéne verni a poolt hogy ismét visszaáljon a csapat morálja!idén bárhogy is nézzük a rangdókból nem jöttünk ki jól egy x a liverpool ellen asse érdemeltük meg,sima vereség mutól,és sima vereség arsenaltól!azért kéne már végre egy siker egy nagy csapat ellen!
Pontossan,nagycsapat legyőzése nélkül nem lehet bajnokságot nyerni,sőt BL-t sem!
És idén ezzel nagyon elvagyunk maradva,nemhogy nem nyerünk de még az X se jön össze!
ugyh verjük csak ki a kupábol a Poolt...
Chelsea FOREVER!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40542 Hozzászólás Szerző: twopac »

szerintem pedig megkéne verni a poolt hogy ismét visszaáljon a csapat morálja!idén bárhogy is nézzük a rangdókból nem jöttünk ki jól egy x a liverpool ellen asse érdemeltük meg,sima vereség mutól,és sima vereség arsenaltól!azért kéne már végre egy siker egy nagy csapat ellen!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40543 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem a szerdai meccsen nem tragédia ha kikapunk(a Liga kupát hadd ne sírassam :D, annyival is kevesebb meccs), főleg akkor örülnék, ha pár fiatal is lehetőséget kapna.
Az ünnepi hajtással kapcsolatban meg tök igazad van, legalább 10 pont kell, de Blackburn idegenben nagyon nehéz lesz(bár most messze vannak a csúcsformától, utolsó 6 meccsen csak 1 győzelem, 1x , 4 vereség), otthon mindent hozni kell, Fulham meg simán verhető. Ergo az a 2 elbukott pont szerintem a Blackburn elleni meccsen lenne elfogadható(a rossz formájuk miatt mondjuk azt is hozni kéne), a többit nyerni kell.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40544 Hozzászólás Szerző: kdako »

A múltkor végül is bejött, ezért most is teszek egy kvázi "ultimátumot", pontosabban az elvárásaimat Grant és a csapat felé. Egy rangadót elbuktunk, ami beárnyékoljka az elmúlt két és fél hónap szép sikereit is, de lehet, hogy ez csak a csalódottság és a rossz szájíz miatt van így. Rossz helyzetben azért nem vagyunk, 6 pont ledolgozható, de ahhoz az kell, hogy a karácsonyi időszak 4 meccséből mind a 4 megnyerjük (Blackburn idegenben, Villa, Newcastle otthon, Fulham idegenben)
Szóval 12 pontot várok a csapattól, de legalább 10-et, mert csak így lehet esélyünk felzárkózni utána. Emellett meg azt, hogy szerdán verjük meg a Poolt, bárhogyan.
GO BLUES!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#40545 Hozzászólás Szerző: Oziris »

grimrieper írta:
Oziris írta:
kdako írta:Azért én adok az eurosport statisztikáira is, és abból az derül ki, hogy Seva volt az egyik legaktívabb. 16 jó és 3 rossz passz, 4 lövés - rajta kívül az egész csapatnak volt 3. Ez legalább a próbálkozást jelzi. A tegnapi meccs nem Seván múlt, ha nem kap megfelelő labdát, nem lehet gólt rúgnia még Drogbának sem...

A sok helyen az egyik legjobbnak (vagy legkevésbé rossznak) értékelt Ashley 34 jó passz mellett 22szer adta el, a valóban iszonyú szar SWP-nél ez az adat 14-1.
Nem hiszem h egy aranylabdás csatár csak akkor tud gólt lőni ha labdával tömik!
Szóval azért saját maga is alakíthatna néha vmit sztem!Volt kemény 1lövése plusz a szabadrúgás!
Anno ő azért lőtt nagy gólokat szóval lövöldözhetne,de amugy ez az egész csapatra igaz!
Lampi mikor lött utoljára vmi bazinagy bombagólt???Középpálya idén távoli lövésekben 0.
szeretnem megcafolni az arany labdas csatar es labda tomes teoridat. ugyanis a Milan csapataban o akkor azert volt nagy mert volt egy Pirlo,Kaka,Seedorf,Gattuso,Cafu akik mast nem csinaltak csak tomtek otet labdaval es senki mast azt is tudtak elore hogy a Sheva a 69 percben a 16-os melyik talyan fog felbukkani 20 percel azelott mielott oda ert volna ez a kulonbseg. itt meg ha labdat akar akkor meg kell erte harcoljon nem az o stilusa so nincs gol.
Jó oké igazad van ebben végülis,de lött ott is 20-ról jó nagy gólokat vagy visszamehetünk akár a Kijevi idökben ott nemvoltak az álltalad emlitettek akik tömjék(meg az ukrán válogatottban sincsenek és mégis rugdossa a gólokat) :) Meg azért akadt nálunk is olyan meccse amikor 2-3gólt nyugottan löhetett volna!
Nekem csak az a bajom vele h 1-2 kapuralövés egy meccsen nem elfogadható egy csatártól!
De ahogy leírtam sajnos idén senki se lődőz messziröl!Olaszossan gurigázgatunk azt majd lesz vmi...
Chelsea FOREVER!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#40546 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Oziris írta:
kdako írta:Azért én adok az eurosport statisztikáira is, és abból az derül ki, hogy Seva volt az egyik legaktívabb. 16 jó és 3 rossz passz, 4 lövés - rajta kívül az egész csapatnak volt 3. Ez legalább a próbálkozást jelzi. A tegnapi meccs nem Seván múlt, ha nem kap megfelelő labdát, nem lehet gólt rúgnia még Drogbának sem...

A sok helyen az egyik legjobbnak (vagy legkevésbé rossznak) értékelt Ashley 34 jó passz mellett 22szer adta el, a valóban iszonyú szar SWP-nél ez az adat 14-1.
Nem hiszem h egy aranylabdás csatár csak akkor tud gólt lőni ha labdával tömik!
Szóval azért saját maga is alakíthatna néha vmit sztem!Volt kemény 1lövése plusz a szabadrúgás!
Anno ő azért lőtt nagy gólokat szóval lövöldözhetne,de amugy ez az egész csapatra igaz!
Lampi mikor lött utoljára vmi bazinagy bombagólt???Középpálya idén távoli lövésekben 0.
szeretnem megcafolni az arany labdas csatar es labda tomes teoridat. ugyanis a Milan csapataban o akkor azert volt nagy mert volt egy Pirlo,Kaka,Seedorf,Gattuso,Cafu akik mast nem csinaltak csak tomtek otet labdaval es senki mast azt is tudtak elore hogy a Sheva a 69 percben a 16-os melyik talyan fog felbukkani 20 percel azelott mielott oda ert volna ez a kulonbseg. itt meg ha labdat akar akkor meg kell erte harcoljon nem az o stilusa so nincs gol.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40547 Hozzászólás Szerző: Megyó »

andyslacker írta:
bilhacica írta:

igen Go Blues.


de max én számitok gyereknek :) andyslacker és grimrieper forumozo már magasan a felnőtt katgoriába tartozik :)

és ne aggodj nem estünk egymásnak csak nem ismered az előzményeket. Andy forumtárs egyszer eldöntötte hogy fasz vagyok és azota ehhez tartja magát. ennyi. :)
nem kéne sarkítani ennyire a dolgokat, nagyon sokat küzdöttél érte, hogy ne lehessen teljesen komolyan venni. Felőlem indíthatunk tiszta lapot, mert nem akarok részese lenni semmilyen ellenségeskedésnek és végső soron ugyanazon csapat drukkerei vagyunk.


ok, rendben, én idáig sem irtam semmi rosszat direktbe neked :)
nah akkor béke és foglalkozzunk a csapattal :)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40548 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

bilhacica írta:

igen Go Blues.


de max én számitok gyereknek :) andyslacker és grimrieper forumozo már magasan a felnőtt katgoriába tartozik :)

és ne aggodj nem estünk egymásnak csak nem ismered az előzményeket. Andy forumtárs egyszer eldöntötte hogy fasz vagyok és azota ehhez tartja magát. ennyi. :)
nem kéne sarkítani ennyire a dolgokat, nagyon sokat küzdöttél érte, hogy ne lehessen teljesen komolyan venni. Felőlem indíthatunk tiszta lapot, mert nem akarok részese lenni semmilyen ellenségeskedésnek és végső soron ugyanazon csapat drukkerei vagyunk.
Birth, CHELSEA, Death

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#40549 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Mert Jose ezzel dumálta tele a fejét...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40550 Hozzászólás Szerző: kdako »

Etelkozi írta:Szerintem amit mindenképpen ki kell emelni:

- Ha Mikelnek meg van engedve, hogy menjen fel a 16-osig, és csináljon meg egy cselt, vagy lőjön kapura, akkor nem jön zavarba.
Kidolgozott helyzetünk csak akkor volt, amikor Mikel /amúgy Lampard helyett/ feltűnt a 16-osnál, és focizott egy kicsit.

Talán hagyni kéne a jövőben is.
Igen, de nekem az is feltűnt, hogy sokszor megszokásból inkább passzolni akar, pedig jó helyzetben elvállalhatná ő is a cselt, vagy a lövést.
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40551 Hozzászólás Szerző: twopac »

ezt a meccset gyorsan elkell felejtenünk,jön most egy liverpool derbi ahol ha kikapunk hazai pályán,akkor azt mondom itt már komoly baj van!persze ha nem b csapattal állunk ki!6-pont az semmi 2 rangadó és meg is van,de ehhez nem szabad több pontot hullajtani idén,már pedig lesznek még kemény meccseink!bizzunk shevában hogy ha zsinórban 4szer 5ször kezdő akkor formába lendül!és imádkozzunk terryért mert ha a ben haim alex védőpárossal játszuk le a hátralévő meccseket,elmegy a bajnokság
mindörökké chelsea!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#40552 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Azért én adok az eurosport statisztikáira is, és abból az derül ki, hogy Seva volt az egyik legaktívabb. 16 jó és 3 rossz passz, 4 lövés - rajta kívül az egész csapatnak volt 3. Ez legalább a próbálkozást jelzi. A tegnapi meccs nem Seván múlt, ha nem kap megfelelő labdát, nem lehet gólt rúgnia még Drogbának sem...

A sok helyen az egyik legjobbnak (vagy legkevésbé rossznak) értékelt Ashley 34 jó passz mellett 22szer adta el, a valóban iszonyú szar SWP-nél ez az adat 14-1.
Nem hiszem h egy aranylabdás csatár csak akkor tud gólt lőni ha labdával tömik!
Szóval azért saját maga is alakíthatna néha vmit sztem!Volt kemény 1lövése plusz a szabadrúgás!
Anno ő azért lőtt nagy gólokat szóval lövöldözhetne,de amugy ez az egész csapatra igaz!
Lampi mikor lött utoljára vmi bazinagy bombagólt???Középpálya idén távoli lövésekben 0.
Chelsea FOREVER!!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#40553 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szerintem amit mindenképpen ki kell emelni:

- Ha Mikelnek meg van engedve, hogy menjen fel a 16-osig, és csináljon meg egy cselt, vagy lőjön kapura, akkor nem jön zavarba.
Kidolgozott helyzetünk csak akkor volt, amikor Mikel /amúgy Lampard helyett/ feltűnt a 16-osnál, és focizott egy kicsit.

Talán hagyni kéne a jövőben is.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40554 Hozzászólás Szerző: kdako »

Azért én adok az eurosport statisztikáira is, és abból az derül ki, hogy Seva volt az egyik legaktívabb. 16 jó és 3 rossz passz, 4 lövés - rajta kívül az egész csapatnak volt 3. Ez legalább a próbálkozást jelzi. A tegnapi meccs nem Seván múlt, ha nem kap megfelelő labdát, nem lehet gólt rúgnia még Drogbának sem...

A sok helyen az egyik legjobbnak (vagy legkevésbé rossznak) értékelt Ashley 34 jó passz mellett 22szer adta el, a valóban iszonyú szar SWP-nél ez az adat 14-1.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40555 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Pont arról volt szó a chaten, hogy igazából nem a csatárok hibája, hogy nem tudnak gólt lőni, ha egyszer nincsenek kiszolgálva a középpályáról. Shevának volt egy szabadrúgása + 2 távoli lövés, de a 16oson belül egy használható labdát nem kapott. Ez nem lehet csak az ő hibája!! SWP, Lampard és Joey írtó gyenge volt, pedig ők kéne kiszolgálják Shevát. Ez nem történt meg.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40556 Hozzászólás Szerző: undertow »

sheva hasznalhatatlan volt. de ez nem az o hibaja, egyszeruen alkalmatlan mar arra, hogy egyedul kuzdjon 4 vedo kozott. hogy is mondjam... o nem drogba, na :)
a szomoru helyzet az, hogy tegnap harewood tobbet ert volna elol, mint neva' eva' sheva.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40557 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

grimrieper írta:zsoca es bilhamacsek csak ugy mellekesen ti mit neztetek a meccs helyett? mert vegre Sheva megprobalta eldonteni a merkozest volt neki 3 nagy kapura lovese bocs az egyik egy fejes volt az almunia eleteben nem vedett ilyen jol mint ma . te ulsz egesz evben a padon egyszer csak beloknek hogy csinalj csodat. nem vedem mert £ 30 millaert igenis cvsodat kellene neki csinalni de ti ugy huzzatok le ot mintha csak a pocset verte volna egsz merkozes alatt. ha valaki egyenlo volt \ nullaval az a Lampi volt. ya meg a J.Cole muvelt az sem volt semmi onzo tulcselezo meg minden fele es hasonnlo dolgok. ne azt az embert huzd le aki legalabb megprobalta hanem azt aki pont beleszart az egeszbe. de ha kell szerzek nektek egy ido pontot egy latszereszhez. mert ezt nalatok meg Steve Wonder es Ray Charles is jobban latta volna .
Csak Shevát, meg SWP-t néztük, már leírtam miért. A 3 kapura lövése benne van a jó megoldások között, próbáltam objektívan csinálni, bocs ha nem tetszik az igazság. És szerintem Sheva nem lett annyira lehúzva, én csak egy számot írtam oda, nem véleményeztem, ezek szerint a számok azt mondják gyenge volt. Hozzátenném, hogy arányában jobb volt mint SWP, meg Joey(meg Lamps, meg még sorolhatnám), teljesen igazad van, és tényleg jók voltak a lövései, de mint mondtam, én nem írtam oda a számok mellé a véleményem, ergo nem tudom miért szólsz be, hogy lefikáztam Shevát? Mondom, objektívan próbáltam csinálni, és egy strigula behúzása mellett lehet nézni a meccset. ;)

Mind1, szerintem abban mindenki egyetért, hogy a tegnapi meccs elég nagy csalódás volt, bár nem érdemeltünk vereséget tenném hozzá, mert az Arsenal helyzeteinek kb. 100%-a :D a végén kontrákból született... Nem a világvége ez a 6 pont decemberben, csak januárra ne legyen több!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40558 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

andyslacker írta:De nem állnék neki ilyen baromságokat villogtatni, mint a mai kis adminisztratív mesterműved/művetek, mert ez csak azt jelzni, hogy téged csak ennyire érdekelt a meccs, hogy magadat próbáld igazolni. Talán inkább szurkolni kéne a csapatért, nem?
FIgyelj, megbeszéltük meccs előtt(vagyis a meccs 3. percében, az igazat megvallva), hogy számolni fogjuk. Amint láthatod, nem kötötte le az időnket annyira, és tudod én a monitor előtt nem szoktam hangosan énekelgetni, meg ilyenek, szóval nem tudom hogy érted hogy szurkolnom kellett volna, azt a stadionban szokták, meg mondjuk pubokban, de nem egyedül emberek a gép előtt... Nyilván szorítok a csapatnak, nézem a meccset, ezen kivül sok mindent nem tudok csinálni, vagy szerinted kéne?

Hidd el, ezt nem azért találtuk ki hogy fikázzuk őket, olvass vissza mit írtam a kezdőhöz, én próbálok bízni SWP-ben (és Shevában is) de ha szarul játszanak, akkor szarul játszanak. Teljesen igazad van, hogy az egész csapat szar volt, de mivel a meccs elején kezdtem el strigulázni, akkor ezt még nem tudhattam, nem tudom mennyire logikus. Néha tessék gondolkodni, okoska.

Az, hogy szerinted Mikel szar, mindent elmond arról, hogy mennyire értesz a focihoz. ;) Lehet valaki unszimpatikus, de attól még el kéne ismerni hogy jó.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40559 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyébként ha láttátok Avram nyilatkozatát a hivatalos oldalon, a legszebb JM-es időket idézi. Arra hivatkozni, hogy egy súlycsoportban voltunk a listavezetővel, egy Derby County-edzőnek lenne csak jó és büszkeség...

"The first-half we defended very well. We held the ball and they didn't create even once chance, not even the goal" - ebből látszik, hogy mi volt az eredeti taktika. egy nagy büdös 0-0-ra mentünk, kb. ahogy a Pool, vagy a manure ellen is. Az előbbi esetben egy gól, a mancs ellen meg a kiállítás húzta keresztül a számításokat.
Nem tudom, elégedett lennék-e, ha ilyen játékkal kiszenvedünk egy 0-0-t, nyilván jobban, mint most. Csak azt nem értem, ennek a Chelsea-nek miért erre kell mennie a rangadókon még idegenben is. Elmúltak azok az idők, amikor az ilyen taktika, és egy elcsípett pont a legnagyobb eredmény, amikor az elmúlt években nem egyszer nyertünk (4-1 a pool ellen, 2-0 a highburyben)...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40560 Hozzászólás Szerző: kdako »

Minimum helyett maximum 3 pontos hátrányra gondoltál nem, twopac? :)
GO BLUES!

Válasz küldése