Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40521 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:mindegy majd kiderül mi lesz,mindenesetre kiváncsian várom hogy ki jön ki jobban ebből a hajtásból
Én is, bár nagyon merem remélni, hogy végre mi jövünk ki jól belőle, azaz kicsit sűrűbben fog állni újra az első négyes, mint teszem azt a grand slam hétvége előtt. Tehát ha három pont, vagy azon belül lennénk az elsőhöz képest, már örülnék. Annál is inkább, mert kemény lesz a január a kieső afrikaiak miatt. Ott mellettünk még az Arsenal lesz az, aki megsínyli az Afriaki Nemzetek Kupáját, a ManU abból jól jöhet ki.

Még 1 hír a PL-hez: edzőt vált a Fulham. Nem csoda.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40522 Hozzászólás Szerző: twopac »

mindegy majd kiderül mi lesz,mindenesetre kiváncsian várom hogy ki jön ki jobban ebből a hajtásból
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40523 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A ManU is csak 1 olyan nagy csapat, akinél a kiscsapatok ellen mindig benne van a meglepetés, pl. whu tavaly, nem vagyok biztos benne, hogy olyan sima lesz. Azon viszont csodálkozom, hogy a Fulham elleni meccsünket ilyen simának veszed. Utóbbi években elég sok x-et játszottunk ahhoz a döntetlenkirállyal, hogy ez se lehessen sima meccs.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40524 Hozzászólás Szerző: twopac »

az a baj munak könnyű lesz ez a 4 mecs szerintem evertonban lehet bizni,de a wsthamet szerintem kitömik tevezzel az élen
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40525 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ha az Arse B tudott nyerni Blackburnben, akkor nekünk is illene az A csapattal vasárnap!
GO BLUES!

Eteke
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2006. július 17., hétfő 9:54

#40526 Hozzászólás Szerző: Eteke »

ha bejönnének a számitásaim akkor igy fog állni a tabella:1 manu 50pont
2 chelsea 46pont
3.arsneal46 pont[/quote]

remelem nem igy lesssz,nemakarom,hogy a mu megnyerje ezt a bajnoksagot,inkabb az arsenal,mindkettojuk botlasaban bizok

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40527 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

twopac írta: dec 29 wstham-manu ezt is behuzza a mu
Elég logikus amiket írtál, meg van realitása, de szerintem a westham ellen jó lehet a whu az x-re gondoljunk csak a tavalyi évre. ;) :D Na szóval jó lenne ha igazad lenne.
Mondjuk a meglepetést soha nem lehet beleszámolni, a nagy hajtásban mind3 csapatnak becsúszhat egy-két vereség(inkább egy persze), szóval szerintem fölösleges számolgatni, majd meglátjuk, és bízzunk a fiúkban, hogy hozzuk a meccseinket, és akkor már nem rajtunk múlik.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40528 Hozzászólás Szerző: twopac »

egy kicsit előre tekintenék,kezdjük velünk mi vár ránk:
dec.23 blackbun-chelsea blackburn nincs túl jó forfmában,kötelező győzelem
dec 26 chelsea-astonvilla villa erős carewal meg agbonlahorral,de hazai pályán kötelező
dec 29 chelsea newcastle ,bárkire veszélyesek lehetnek egy meccsen,de ismét hazai pálya ahol kötelező 3 pont
január 1,fulham-chelsea egy kis levezetének jó lesz.4kemény meccsünk lesz de hozható a 12pont!
nézzük az arsenalt:
dec 22,arsenal-tottenham-szerintem itt jó egy x-re a Sp*rs,mert ramosal kezdenek belejönni
dec 26 portsmouth-arsenal talán itt is kihozza egy x-re a portsmouth
dec 29 everton arsenal-szerintem itt nyerni tud az everton egy kis szerencsével
janu 1 arsenal-westham it nyerni fog az arsenal valószinűleg!
ez a 4 meccs nagyon kemény egy fiatalokal teli arsenalnak szerintem nem fogják birni,minimum hullajtanak 5pontot!
és végül nézzük a mancsesztert:
dec 23 mancs-everton bizok az evertonban hogy kihozzák x-re most nagyonerősek
dec 26 sunderland-manu egyértelmű 3 pont
dec 29 wstham-manu ezt is behuzza a mu
janu 1 manu-birmingham egyértelmű 3 pont
nos szerintem egyértelműen a munak van a legkönnyeb dolga szerintem hozzák a 4 meccset 10ponttal,de inkább 12-vel
nekünk se könyű de az arsenalénál mindenképp,és nekünk kötelező a 12 pont,
az arsenalnak pedig kegyetlen a sorsolás ha kihozzák 9ponttal már örülhenek!
ha bejönnének a számitásaim akkor igy fog állni a tabella:1 manu 50pont
2 chelsea 46pont
3.arsneal46 pont
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40529 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:azért elkell minden csapatban egy technikás játékos aki képes váratlanra és most ez hiányzik a csapatból!
Nem mondtam, hogy nem kell; csak ha nincs mögötte szív, lélek, akkor luf@sz az egész.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40530 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért elkell minden csapatban egy technikás játékos aki képes váratlanra és most ez hiányzik a csapatból!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40531 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ebben is van valami, de pont hogy a PL-ben nincs az a nagy szükség erre. Mármint a technikás, villogó játékosokra. Ezért is szerettem meg az angol focit. Hajtás. Az kell. Ez az, ami nincs meg ebben a csapatban. Én is azt érzem, amit valaki már egy topikkal arrébb Terryvel kapcsolatban leírt, hogy mostmár elkönyveltük, elfogadtuk, hogy mi is nagy csapat vagyunk, és sokszor egy kicsit belesz@runk az egészbe. Ahogy Tore is írta, Terryn is jól meglátszik ez a változás: 3 éve ő volt hátul a szikla, a nyugodt erő. Most meg... néha mint egy hisztis pics*. Nem egyszerű a világ egyik legjobb csapatának és a világ egyik legjobb válogatottjának a kapitányának lenni. Nem kerülik el a sérülések sem mostanában. Ez elég frusztráló lehet, aláírom. De térjünk vissza az eredeti szálhoz: szóval nekünk nem kellene más, mint lendület. Mert ha mi nem akarunk focizni, akkor azon a pályán nem lesz meccs. És idén már játszottunk vagy 3-4 ilyen mérkőzést.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40532 Hozzászólás Szerző: twopac »

jól mondod bilha,nincs olyan játékosunk jelen pillanatban akinek elég egy megmozdulás és eldönti a meccset,nincsenekváratlan cselek,megoldások és ha ez nincs akkor nehéz dolga van egy csapatnak a premier ligában!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#40533 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Etelkozi írta: Bezzeg 2004-2005. Abban a csapatban akkor minden és mindenki a helyén volt...




remek kiindulási pont a vizsgálodás végett.

ha tudást nézzük CSAK a szélek gyengültek meg, de az nagyon. a védelem és Cech akkor is ilyen jo volt mint most. ugyan most nem Terry hanem Alex aki nagyon magabiztos, de összeségében ugyan ilyen jo volt. a csatár sor egyértelmüen erősebb, de nem azért mert azota több csatárunk van, hanem mert Drogba szintü csatárunk nem volt, azaz volt csak az nem ilyen Drogba volt:P

a középpálya közepe meg.... Lamps sokkal gyengébb, de Mikel és Essien jol kiegészitik egymást 3 an.

én még mindig, a cselek, az 1-1 elleni párharcok, a váratlan huzások, a technikás focisták hiányában látom a gyenge játékot.

már leirtam egyszer, ami tökéletesen mutatja 2005 és 2007 közti különbséget.
akkor Joey volt a 3. számu, most Ő az első számu szélsőnk.... ez minden elárul....
ugyan fejldőtt azota de nem akkorát...
ez az swp malouda páros Robben és Duffhoz képest :) vicc :)
én ebben látom a csapat gyenge teljesitményét, és gondolom azt is tudjátok, hogyha a csapatban van egy játékos aki sokat vállal akkor a többiek is felbátorodnak. nah amennyiben mindenki azt látja hogy 1 védőt sem tunk lecselezni, csak megy a bénázás akkor egy hátvéd hogy merjen meglépni cselt a saját térfelén pl? hogy merjen hátvéd létére neki vágni az ellenfél 2-3 emberének?

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40534 Hozzászólás Szerző: twopac »

én azt a véleményemet tartom hogy ha összeállna a legerősebb 11 a chelsea-ben akkor szerintem nem lenne ellenfelünk!de a fociban benne van a sérülésveszély mint tudjuk,és látjuk is sajnos!
mindörökké chelsea!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#40535 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Én továbbra is fenntartom a tegnapi véleményem, hogy a 4 nagy közül most a mi csapatunk a legkevésbé összerakott, legkevésbé együtt muzsikáló társaság.

A védelem jól muzsikál, Alexel sokat erősödtünk, Ferreira és Cole is egyre inkább a régi énjét idézi, de a támadósor ötlettelen, semmi lendület, semmi dinamika.

Az arse-ból érdemes volt figyelni, agoy pl. Cliche vagy Eboue, Flamini /egyik sem nagy labdazsonglőr) simán megcsinál egy celt, ha kell.

NÁlunk a középpályán idén egy nyamvadt jó Mikel cselt láttam, meg néha Joey befelé cselezve indul el, de egyébként ahogy Zoli már megfogalmazta, a középpályásaink állnak a kezdökör környékén és alibiznek.

Nem vagyunk elég jók, én így érzem.

Bezzeg 2004-2005. Abban a csapatban akkor minden és mindenki a helyén volt...

Tudom, tudom, most sok a sérülés. De ha figyelembe vesszük a folyamatos, sérülés miatt rotálást, akkor most csak a 4. legerősebb csapatunk van.

De fenntartom azt is, hogy ebből a csapatból simán lehet PL és BL győztes gárda, csak valaminek meg kell változni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40536 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na hazaértem, a meccset nem láttam, de amikor kdako elküldte sms-ben az eredményt (egyébként kösz :) ), úgy döntöttem, nem is akarom látni. Gyakorlatilag borítékoltam a vereséget már a meccs előtt, mert éreztem, hogy el fogjuk bukni, pontosan azért, amit itt már írtatok is: idén a nagy riválisok ellen egyszerűen nem megy. Hat pont a hátrány, ami nem sok, és persze minden csapat verhető, de kemény 4 meccs lesz ez. Én mindenképpen 4 győzelmet várok, és nem leszek olyan nagylelkű, mint kdako, hogy min.10 pont. Nem, ha versenyben akarunk lenni a PL címért, 4 győzelem. A Poolt meg jó le kéne alázni ma. Csak úgy presztízsből. Kevés esélyt látok rá, de elnézném, ahogy kitömjük őket öttel.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40537 Hozzászólás Szerző: twopac »

ugy egyik csapat sem tud folyamatosan jó teljesitményt nyújtani minden fronton ha 2-3 alampember állandóan hiányzik!és ez a legnagyobb baj nálunk hogy nem tud a 11 kezdő együtt játszani gondolok itt egy cech,belleti,carvalho,terry,cole,lampard,mikel,essien,kalou,cole,drogba kezdő 11-re!ha igy tudnánk játszani folyamatosanaszemlese kénejátszani a meccseket mert cdak formalitás lenne!
mindörökké chelsea!!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#40538 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Oziris írta:
twopac írta:szerintem pedig megkéne verni a poolt hogy ismét visszaáljon a csapat morálja!idén bárhogy is nézzük a rangdókból nem jöttünk ki jól egy x a liverpool ellen asse érdemeltük meg,sima vereség mutól,és sima vereség arsenaltól!azért kéne már végre egy siker egy nagy csapat ellen!
Pontossan,nagycsapat legyőzése nélkül nem lehet bajnokságot nyerni,sőt BL-t sem!
És idén ezzel nagyon elvagyunk maradva,nemhogy nem nyerünk de még az X se jön össze!
ugyh verjük csak ki a kupábol a Poolt...
hát igen, eddig nagycsapat ellen nem villantottunk még :(
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#40539 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem a bajnokságban a Pool-nál mindenképp erősebbek vagyunk, a játékoskeretünk jobb mint az Arsenalé, és ha nem lenne ennyi sérült akkor egy szinten lennénk a ManUnited-del is. De a sors nem kegyes hozzánk, semmi szerencsénk sincs... Egy kis mákkal elsők is lehetnénk.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#40540 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

twopac írta:szerintem pedig megkéne verni a poolt hogy ismét visszaáljon a csapat morálja!idén bárhogy is nézzük a rangdókból nem jöttünk ki jól egy x a liverpool ellen asse érdemeltük meg,sima vereség mutól,és sima vereség arsenaltól!azért kéne már végre egy siker egy nagy csapat ellen!
Na, egy abszolút nem autentikus vélemény, az enyém:

1. A pool meg nem érdemelt döntetlen igaz. A muuuu sima vereség igaz, köszönjük meg a játékvezetőnek is, meg a Chelsea-nél lévő káosz helyzetnek is. Az Arsenal nem volt sima vereség, 75 percig az Arsenal nem tudott gólhelyzetbe kerülni, igaz mi is inkább távolról bombáztunk.
2. Sajnos, tetszik, nem tetszik, a 4 nagy közül a mi csapatunk idén a leggyengébb. Ez van.
Én mindig optimista vagyok, most az optimizmusom azt mondatja velem, hogy még bajnokok, meg BL győztesek is lehetünk, de nem ezzel a játékkal, amit most tud a csapat.
Engem nem érdekel, hogy Drogba, meg Terry, meg mikor ki, sérült, meg el van tiltva. Ez a keretünk, ez a csapatunk, ezzel kell főzni, és én azt látom, hogy ez a csapatunk nyerhet is, de ha csak 4.-ek leszünk, akkor sem kell csalódottnak lennünk.

Ez van.

Válasz küldése