Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41321 Hozzászólás Szerző: undertow »

utananezek a jovo heten.
milyen browsert hasznalsz? verzioszammal egyutt kernem.
milyen neted van?

a 3ast en is lattam, azt biztos tudom majd orvosolni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41322 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Lehetséges, a flashchat jól leszívja a netet
na jo, akkor a kov meccs alatt merni fogom, hogy mekkora forgalmat general a flashchat :)
konkrétan nem tudom, mennyit, de nálam lefogta a netet.
tegnap meccs alatt nem mindig voltál fent, úgyhogy most ide is:
1. nem tudom, miért, de többször kilépett
2. volt, hogy kiírta, lassú a script futása, ezért indítsam újra. Ugyan felkínálta az igen-nem lehetőséget, de ha nem indítottam újra, kilépett magától :)
3. időnként kiírta, hogy tele van a szoba... (ezen végképp fennakadtam). Nem azzal van baj, hogy vissza kell lépegetni, hanem azzal, hogy így nem tudom elolvasni amiket előttem írtak. Mert legalább logolni lehetne, de azt meg nem. Szóval maga az ötlet tényleg jó, de az én gépem nem(sem) akarja, hogy minden rendben menjen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41323 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Lehetséges, a flashchat jól leszívja a netet
na jo, akkor a kov meccs alatt merni fogom, hogy mekkora forgalmat general a flashchat :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41324 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A pangásról meg annyit, hogy
1. elindult a suli -> akinek nem inge, ne öltözköjön fel, de sok a fiatal fórumozó
2. a válogatott meccsek miatt nem volt PL
3. az átigazolási szezon véget ért
4. a csapat pedig egymás után veszített és játszott döntetlent
5. de ami a legfőbb: KÖCSÖG E2! kb. ketten látják normálisan a meccset, mert a nettv nem egy nagy élmény, akad, és nem is látja mindenki, mert nekem sem jött be pl. tegnap
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41325 Hozzászólás Szerző: undertow »

findex írta:én fennt voltam a meccs elejéán de rájöttem h a flash miatt akadozik a meccs.ezért kiléptem :? Egyébként ez lehetséges?vagy csak én találtam ki? :P
eleg valoszinutlen. savszelesseget alig foglal, ha meg a geped nem birja, akkor surgosen ujitsal, mert kb 5 evvel elotted jar a technologia ;)
(p4-nek 512 rammal siman vinnie kell)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41326 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

findex írta:
tibi71 írta:
undertow írta: kb 20 ember volt a chaten a meccs alatt, az egyikuk epp te..
én a tegnap estéröl beszéltem ! egyébként nagyon jó volt a meccsközbeni csetelés csak estére fogytunk el ! boccs ha nem voltam világos !
én fennt voltam a meccs elejéán de rájöttem h a flash miatt akadozik a meccs.ezért kiléptem :? Egyébként ez lehetséges?vagy csak én találtam ki? :P
Lehetséges, a flashchat jól leszívja a netet
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41327 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Kár ezért a 2 pontért!! Egyébként sokat gondolkodtam, hogy döntetlent tippeljek, mert a Blackburn ellen mindig nehéz nyerni... Sajna bejött a sejtésem, a tippem meg nem. :(

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#41328 Hozzászólás Szerző: findex »

tibi71 írta:
undertow írta:
tibi71 írta: igen ez a pangás nekem is feltünt ! tegnap kb 3 beszélgettünk az új chat-en ! ma nem is lesz értékelés vagy véleményezés annak ellenére,hogy nem látta mindenki a meccset ??
kb 20 ember volt a chaten a meccs alatt, az egyikuk epp te..
én a tegnap estéröl beszéltem ! egyébként nagyon jó volt a meccsközbeni csetelés csak estére fogytunk el ! boccs ha nem voltam világos !
én fennt voltam a meccs elejéán de rájöttem h a flash miatt akadozik a meccs.ezért kiléptem :? Egyébként ez lehetséges?vagy csak én találtam ki? :P
Carefree, wherever we may be

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41329 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
tibi71 írta:
ToreAndre írta:Sajnos nem láttam a meccset, de az olvasottak alapján ritka szar meccs volt...Hogy kihalt a fórum!!:)
igen ez a pangás nekem is feltünt ! tegnap kb 3 beszélgettünk az új chat-en ! ma nem is lesz értékelés vagy véleményezés annak ellenére,hogy nem látta mindenki a meccset ??
kb 20 ember volt a chaten a meccs alatt, az egyikuk epp te..
én a tegnap estéröl beszéltem ! egyébként nagyon jó volt a meccsközbeni csetelés csak estére fogytunk el ! boccs ha nem voltam világos !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41330 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Sajnos nem láttam a meccset, de az olvasottak alapján ritka szar meccs volt...Hogy kihalt a fórum!!:)
igen ez a pangás nekem is feltünt ! tegnap kb 3 beszélgettünk az új chat-en ! ma nem is lesz értékelés vagy véleményezés annak ellenére,hogy nem látta mindenki a meccset ??
kb 20 ember volt a chaten a meccs alatt, az egyikuk epp te..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41331 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Sajnos nem láttam a meccset, de az olvasottak alapján ritka szar meccs volt...Hogy kihalt a fórum!!:)

jol játszott a csapat és sztem ezért nincs sok hsz. :) nem kell elégedetlenkedni :P
a meccsen Ashely rosszul játszott és Seva. (meg Sidwell...is...)
a többi játékosunk jo volt. nagyon is... az hogy nem löttünk golt annak köszönhető, hogy a gol szerzés szepontjábol nagyon balszerencsések vunk. Seva a kapusba fejelte vagy 2 mről. meg Kalou tök szabályos golját nem adták meg. Ennek ellenére most amardéktalanul büszke vagyok a fiukra és örülök a szép játéknak.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41332 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Sajnos nem láttam a meccset, de az olvasottak alapján ritka szar meccs volt...Hogy kihalt a fórum!!:)
igen ez a pangás nekem is feltünt ! tegnap kb 3 beszélgettünk az új chat-en ! ma nem is lesz értékelés vagy véleményezés annak ellenére,hogy nem látta mindenki a meccset ??

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41333 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sajnos nem láttam a meccset, de az olvasottak alapján ritka szar meccs volt...Hogy kihalt a fórum!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41334 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A mi meccsünkről írna nekem vmi összefoglaló-félét Chelsea-s szemmel? :D Hogy játszott a csapat stb. Előre is köszi!

Ja és Ashton gólt lőtt! :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41335 Hozzászólás Szerző: undertow »

nagy ugy.
a derby az egyetlen csapat a ligaban amelyik nem tud golt rugni a tottingamnek...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41336 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sokan leszóltátok az Arsenal-t, de én megmondtam, hogy ez lesz!:) Mióta láttam őket játszani az Ajax tornáján, bajnokesélyesek nálam.
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41337 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=153730
az igen, nem semmi. 1-0 rol meg forditani idegenbe 3-1re.
mondjuk ez a wenger csapatának a hátát nézi a mezőny duma nem kellene... de mindenesetre a gyözelem szép volt.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41338 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A manure nyert egy 84. percben lőtt Vidic góllal. Valószínűleg izzadós meccs lehetett (sky: "Everton debutant Stefan Wessels was rarely tested in goal", magyarul a kapusnak nem sok dolga akadt).

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41339 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Dani1905 írta:
bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=153288

visszatért a két suhanc... remélem nem indulnak be..
Szeretem az ilyen merész kijelentéseid mint például suhanc :D Örülj hogy akkor hamarosan játszik a válogatottban és ott beindulhat igazán...
én utálom a 'neandervölgyit' és az angol válogaoittat is letojom ! úgy hogy remélem nem lesz sima rúni visszatérése :lol:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41340 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dani1905 írta:
bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=153288

visszatért a két suhanc... remélem nem indulnak be..
Szeretem az ilyen merész kijelentéseid mint például suhanc :D Örülj hogy akkor hamarosan játszik a válogatottban és ott beindulhat igazán...

Rooney a kedvenc csatárom és a 2. kedvenc nem Chelseas játékosom. (Zidane az első :) )
a Mu ra gondoltam hogy az ne induljon be. Gondolom te sem szeretnéd ha 4-5 fordulo mulva arrol lenne szo hogy a Lpoolt meg tudja e fogni a Mu... (tehát a bajnoki cim sorsárol szolo mondat amibe a "Chelsea" szo nem szerepel...)
bár.. ha jobban belegondolok a sorsunkat mi irányitjuk szal nem ezen kellene rágodnom ha mondjuk a köv meccset végre megnyernénk... és mondjuk nem kapnánk golt... extra kérések...

Válasz küldése