Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41301 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én láttam is ezt a gólt... Tessék, mindenkinek :D

Nagyon szép dolog!! Példaértékű.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#41302 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bár nem Premier League, hanem Championship, de egy dolog, amiért az angol foci a legjobb a világon:
http://www.skysports.com/football/match ... 21,00.html
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41303 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ja, most olvastam a hivatalos oldalon is... :? Bár csak akkor hiszem el hogy nem játszanak, ha nem lesznek a manure elleni keretben.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41304 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Mourinho értesülései szerint sem /értsd. nyilatkozta/.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41305 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A sky értesülései szerint se Drogba, se Lamps nem fog játszani vasárnap... Fasza.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41306 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Etelkozi írta: De a gólhelyzetek meg voltak most is, sőt a gól is, azért Seva két ziccere az kihagyhatatlan volt, de az elsőnél úgy vette át a labdát, mint a nagyanyám, a másodiknál meg ha direkt akarja a kapusba fejelni a bogyót, akkor is gólba ment volna...

Ez egy vicc...

Ráadásul az utolsó 65 percben jól játszott a csapat, voltak szép passzok, egyérintők, elfutások, beadások, lövédek, csak a kapu előtt, amikor már csak át kéne tenni a bogyót a gólvonalon, akkor nem megy...

én is ezt a meccset láttam...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41307 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=154054
wow micsoda tulaj? leszakad a diszpáholy :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41308 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Gondolkodtam egy kicsit ezen a Malouda-Joey formabontásról. Egyelőre maradjunk annyiban, hogy amíg kettejük közül egy formában van, addig ne legyen egy rossz szavunk sem. Malouda rendkívül erős rajtot vett, várható volt némi korrekció, bár kicsit átesett a ló túloldalára. Joey ellenben elég gyenge rajtot vett (mert az első meccsei közel sem mondhatók jónak), a mostani meccsre viszont (leírásotok alapján) szédületes formába lendült. Viszont senki sérülése sem jön jól, de nagyon várom, hogy Lampard, Drogba, Ballack és Carvalho végre felépül. Közülük jelen esetben talán Carvalho hiánya a leghalványabb, de én azért nagyon szeretném Terry mellett látni. Az utóbbi 50 meccsünkből talán ha tizet játszottak együtt, pedig ők ketten együtt... Drogba hiányát asszem nem kell túlzott betűvetéssel körülhinteni itt, bár tegyük itt hozzá, hogy a tavalyi (talán megismételhetetlen) formájától ő is messze van (bár ha eddig tényleg sérüléssel bajlódott, talán érthető). Hogy Lampard vagy Ballack kinek mennyire hiányzik, döntse el ki-ki maga, de középre kell valaki, és ha kell valaki, akkor közülük egy. (Szintén leírásotok alapján, de) Sidwellt és Sevát meg elzavarnám edzeni, reggel héttől estig le sem jöhetnének a pályáról, csak hát egy baj van: nem hinném, hogy bármelyiküknek fizikai vagy tudásbeli hiányosságai lennének, meg kellene tanulni a csapattal játszani, ehhez meg mindenkinek ott kéne rohangászni a gyepen...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41309 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:AMi érdekes volt a hétvégéi játékunkban az Lampard hiánya volt. Mintha nélküle valahogy gördülékenyebb lenne a támadásunk, szerintem. Persze ez nem azt jelenti hogy vissza se jöjjön. Csak míg régebben Lampard nélkül a csapat fejetlen csirke volt, addig most ezt valahogy nem éreztem..
a gordulekeny nalad azt jelenti, hogy 0 volt a kozeppalyank golveszelye? :)
hogy senki nem iranyitott?
akkor igen, gordulekeny volt.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41310 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Zolaisgod írta:
szpecnaz írta:AMi érdekes volt a hétvégéi játékunkban az Lampard hiánya volt. Mintha nélküle valahogy gördülékenyebb lenne a támadásunk, szerintem. Persze ez nem azt jelenti hogy vissza se jöjjön. Csak míg régebben Lampard nélkül a csapat fejetlen csirke volt, addig most ezt valahogy nem éreztem..
Van benne igazság, de Lamparddal hoztuk a meccseket bénább játékkal is... tavaly 20 gólt szórt + Didier kb 30-at. Nélkülük szenvedünk elől.
De a gólhelyzetek meg voltak most is, sőt a gól is, azért Seva két ziccere az kihagyhatatlan volt, de az elsőnél úgy vette át a labdát, mint a nagyanyám, a másodiknál meg ha direkt akarja a kapusba fejelni a bogyót, akkor is gólba ment volna...

Ez egy vicc...

Ráadásul az utolsó 65 percben jól játszott a csapat, voltak szép passzok, egyérintők, elfutások, beadások, lövédek, csak a kapu előtt, amikor már csak át kéne tenni a bogyót a gólvonalon, akkor nem megy...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41311 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az a baj, hogy ezekhez nem tudok hozzászólni egyelőre, mert nem látom a meccseinket E2 - dögölj meg! :) (egyébként a szolgáltatónál már elérhető a csatorna, de digitális csomagra kell váltani, adnak hozzá egy szobányi készüléket meg kábelt, és nem is elég hazavinnem, ők jönnek ki bekötni, a szívó, hogy amikor dolgoznak, akkor én is... így ráadásnak csak 1 tv-n nézhető a digi csomag, ráadásnak kapok 10 csatornát, amiből csak az E2 kéne, a többi egy rakat sz@r, és mindezt havi 2000 forintért)
Ha már itt tartunk az a wmp-s link már nem működik? Na, ez így hülye kérdés, mert látom, hogy nem, szóval miért nem?! :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#41312 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

szpecnaz írta:AMi érdekes volt a hétvégéi játékunkban az Lampard hiánya volt. Mintha nélküle valahogy gördülékenyebb lenne a támadásunk, szerintem. Persze ez nem azt jelenti hogy vissza se jöjjön. Csak míg régebben Lampard nélkül a csapat fejetlen csirke volt, addig most ezt valahogy nem éreztem..
Van benne igazság, de Lamparddal hoztuk a meccseket bénább játékkal is... tavaly 20 gólt szórt + Didier kb 30-at. Nélkülük szenvedünk elől.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41313 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Maloudához annyit, hogy majd nemsokára az osztályzataitok alapján néhány érdekességet leírok majd.
Egyik közülük Malouda, aki a MU-nak rúgott góljával, meg a Birmingham elleni jó teljesítményével erősen kezdett, és azóta egyre mélyebbre zuhan, már ami az osztályzatokat illeti.

Egyértelmű, hogy Joey jobb nála, a másik szélen pedig SWP idén remek megoldás...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41314 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Kiváncsi vagyok mi lesz Maloudával... Mert amiket írtatok, azok alapján tuti, hogy Joey-t bennhagynám. (meg amúgyis, de ez most nem ide tartozik :D). Lehet Malouda most néhány meccsig padozni fog...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#41315 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Valszeg azért érezted így (így is volt), mert ezúttal Joey megtette azt, amit Lampard szokott, kivéve a hosszú indítások és kersztlabdák, viszont plusz cselek, két középpályás kicselezése, lefutása.

Lampard inkább a labdát járatja, ha kell, 50 méterre is odarúgja lábra, mellre, futóra, ha kell, Joey, viszont húzott kettőt, aztán irány a kapu, és után a a16-os környékén passz.

Szerintem ezért érezted így. Ha a kettő együtt is mehetne, abból még valami jó is kisülhetne...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41316 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

AMi érdekes volt a hétvégéi játékunkban az Lampard hiánya volt. Mintha nélküle valahogy gördülékenyebb lenne a támadásunk, szerintem. Persze ez nem azt jelenti hogy vissza se jöjjön. Csak míg régebben Lampard nélkül a csapat fejetlen csirke volt, addig most ezt valahogy nem éreztem..

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#41317 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Érdekes, hogy a Villa meccs után sokan szidták a csapatot, most meg csak "balszerencsénk volt". Én akkor nemaggódtam, de most, hogy megismételték ugyanazt már kezd zavarni. A játékkal nem volt baj, de hiányzott a befejezés. Mintha egymásra vártak volna elől. Persze a Bburn keményen védekezett és le a kalappal előttük, mert elég szépen csinálták, de akkor is több góllal kellene vernünk őket.

Sablonosnak éreztem a játékot. Vigyük fel, passzolgassunk addig, amig valaki nem tud egy csellel közelebb jutni és szúrjuk kapura. Ez hatékony, mint egy olajozott gép, ha van elől egy kreatív csatár és/vagy egy center, de nekünk két hétköznapi csatárunk volt csak Kalou és Seva személyében. Ezt a teljesítményt a PL mezőnyből sokan megcsinálnák.

Nekem nagy pozitívum Belletti, aki remekül támogatja a támadásokat és be tud adni!!!

Apropó: Éljen ez E2! Nekem eddig nem volt Sport1-2-m és ki tudja miért E2 bejön! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41318 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Antifiu írta:Asszem Zenzo írta tegnap, hogy vmikor ismétlik. Szerintem érdemes megnézni.
Így van. Tehát aki nem tudná: kedden a sportklub 22.00-tól adja a Blackburn elleni meccset. Legalábbis most ez van írva a műsorban, néha azonban előfordul, hogy mást adnak. Viszont alapul véve, hogy a legutóbbi meccsünket is itt láttam, szerintem ez lesz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41319 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:utananezek a jovo heten.
milyen browsert hasznalsz? verzioszammal egyutt kernem.
milyen neted van?

a 3ast en is lattam, azt biztos tudom majd orvosolni.
Explorer 6.0
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#41320 Hozzászólás Szerző: Anti »

Igen, az a kidobás engem is bosszantott.
Mondjuk én sosem szerettem meccset nézni és gépen irogatni egyben, azért is léptem ki, hogy zavartalanul nézhessem a meccset.

A meccsről: egyáltalán nem volt szar. Nem volt sok helyzet, viszont pontosabbak voltunk most. Csakhát Friedel jókor volt mindig jó (számunkra rossz) helyen. Nagy bravúrokat is bemutatott (Essien, Sheva2X) Sajnálom a két pontot, és ha most tehetném a Pool elleniből elvenném azt az egy pontot, de a tegnapihoz hozzáírnák +2-t. Az értékelésben a játékosok egyéni teljesítményét az értékelés topicban leírtam. Asszem Zenzo írta tegnap, hogy vmikor ismétlik. Szerintem érdemes megnézni.

Válasz küldése