Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#42861 Hozzászólás Szerző: bules »

Ez a 6 pont tulajdonképpen 7 pont, a gólarány miatt...

MU - Fulham 5-1
Chelsea - Fulham 2-2

Bolton - MU 0-4
Bolton - Chelsea 0-1

Tottenham - MU 0-4
Tottenham - Chelsea 2-1


Sajnos az ilyen meccsek miatt jobb a gólarányuk, de halovány esélyeket még látok a bajnoki cím megszerzésére

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#42862 Hozzászólás Szerző: bules »

3-0... :(
Itt sztem el is dőlt...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42863 Hozzászólás Szerző: Ricko »

3-0 (pak) és még én vagyok a láma :lol: :lol: :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42864 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Drei zu null...
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#42865 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ilyen nincs, C.Ronaldo-t egyszerűen nem bírják utólérni...
Ez a második gól kb. olyan volt, mint amilyeneket a 04/05-ös szezonban rúgtúnk kontrából.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42866 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Ennyit érsz te, meg a gólarányos baromságod, 2-0 a manurének 18 perc után :lol: :lol: :lol: röhejes vagy...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42867 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ettől függetlenül már vezet a ManU...2-0 (Park, Rooney) 18. perc
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42868 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Chelseafan írta:Na szurkoljunk a Boltonnak! Hátha pontot rabolnak az Old Traffordról! 8)
lol odakapcsoltam a sport1 re erre azt latom rooney orul. meg, hogy milyen szep loves latom gol. mondom na dejo... erre csak ismetlik az elozo meccset :D :D

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#42869 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Na szurkoljunk a Boltonnak! Hátha pontot rabolnak az Old Traffordról! 8)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42870 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta: Hát, szerintem nem. Ostobaság számolgatni. Ezt a bajnokságot a MU érdemli. Egységesebbek, gólerősebbek, szebben játszanak, együtt vannak.
Mi 3-4 embernek köszönhetjük azt, hogy még ilyen jó helyen állunk. Ez a realitás...
A mu érdemli vagy sem mind1, ha megnyerik :? Ha meg nem ők nyerik akkor nem érdemlik meg, mert 6pontos előnyt szórakoznának el a végén (legyen így :wink: )És ha ezt behoznánk és mi nyernénk, akkor simán megérdemelnénk, de sztem így is...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42871 Hozzászólás Szerző: undertow »

es ha mar szamolgatunk. a manurenak most 72 pontja van. ha mar csak ellenunk veszitenek pontot, akkor 96 pontjuk lesz. az pont eggyel tobb, mint a mi 95os rekordunk a 04/05os szezonban. hmm... ez ugye azt jelentene, hogy jobbak az akkori csapatunknal, ami sokak szamara itt az etalon.
ha mi hozzuk az osszes meccsunket ami van, akkor 93 pontunk lesz a vegen. a 04/05os PL szezonon kivul mikor nem lett volna ez eleg a gyozelemre?

megjegyzem van egy fogadasom arra, hogy ha iden nem leszunk bajnokok akkor jovore nagyon siman vegiggazolunk a bajnoksagon. ugyanis vegre nem mindenki ellenunk akar majd bizonyitani 8)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42872 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:
mourinho írta:
ToreAndre írta:Most komolyan. Szerintetek az eddigiek alapján, megérdemelnénk a bajnoki címet?
aha
Hát, szerintem nem. Ostobaság számolgatni. Ezt a bajnokságot a MU érdemli. Egységesebbek, gólerősebbek, szebben játszanak, együtt vannak.
Mi 3-4 embernek köszönhetjük azt, hogy még ilyen jó helyen állunk. Ez a realitás...
3-4 ember? oke, jatszunk egy kicsit. szerinted hol allna most a mu, ha honapokra elvesztik mondjuk van der saart, vidicet, ronaldot es rooneyt?
szerintem egesz biztosan mogottunk. akkor most 3-4 embernek koszonhetik hogy vezetik a tabellat?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42873 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Most komolyan. Szerintetek az eddigiek alapján, megérdemelnénk a bajnoki címet?
ha tobb pontunk lesz, mint a manurenak, akkor igen. azt hiszem ez egyertelmu :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#42874 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...ahhoz, hogy 7 meccsen 13 gólt faragjunk, Drogba-n és Lampard-on kívül másoknak is gyakrabban meg kellene rezegtetniük a hálót...(de legyen így) :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42875 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

mourinho írta:
ToreAndre írta:Most komolyan. Szerintetek az eddigiek alapján, megérdemelnénk a bajnoki címet?
aha
Hát, szerintem nem. Ostobaság számolgatni. Ezt a bajnokságot a MU érdemli. Egységesebbek, gólerősebbek, szebben játszanak, együtt vannak.
Mi 3-4 embernek köszönhetjük azt, hogy még ilyen jó helyen állunk. Ez a realitás...
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42876 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Ricko írta:
mourinho írta:
Ricko írta: Ember szállj már le a földre,rendben, hogy hiszel a csapatban meg minden, de ha a mu kikap tőlünk meg mondjuk a Boltontól :twisted: attól függetlenül nem állnak le, minden meccsen lőnek majd gólt, és így kétlem, hogy meglehetne főleg nem simán :?
te nagyon okos fiu vagy remelem tudod. ha nezted volna az utolso 2 meccsuket tudnad mirol beszelek. de nem is vitatkozok. lama
Jajj, uccsó 2 meccs hú de sokat dönt, akkor nézd meg a mi utolsó 2 meccsünket is :? 15gólt faragni a legszebb álmodban sem fogunk, mert lehetetlen :evil: Tore a bajnokságot nem érdemre adják hála istennek :lol:
ismetelten. 13 golt kell faragni, hiszen ugy szamoljuk, hogy az mu kikap ketszer. az legalabb -2 gol!!! jah es igen eleg sokat szamit az utolso ket meccs.....

melyik utolso ket meccsunkre gondolsz? ahol 3-0 ra vertuk a borot, vagy ahol tartalekoltunk a city ellen?

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42877 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:Most komolyan. Szerintetek az eddigiek alapján, megérdemelnénk a bajnoki címet?
aha

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#42878 Hozzászólás Szerző: Ricko »

mourinho írta:
Ricko írta:
mourinho írta: jah es mi tartalekoltunk ellenuk. egyebkent siman hiszen bizunk abban, hogy a manu kikap ketszer..... az alapbol minusz 2 gol. tehat 13. at kell akkor faragnunk. siman meglehet...
Ember szállj már le a földre,rendben, hogy hiszel a csapatban meg minden, de ha a mu kikap tőlünk meg mondjuk a Boltontól :twisted: attól függetlenül nem állnak le, minden meccsen lőnek majd gólt, és így kétlem, hogy meglehetne főleg nem simán :?
te nagyon okos fiu vagy remelem tudod. ha nezted volna az utolso 2 meccsuket tudnad mirol beszelek. de nem is vitatkozok. lama
Jajj, uccsó 2 meccs hú de sokat dönt, akkor nézd meg a mi utolsó 2 meccsünket is :? 15gólt faragni a legszebb álmodban sem fogunk, mert lehetetlen :evil: Tore a bajnokságot nem érdemre adják hála istennek :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42879 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Most komolyan. Szerintetek az eddigiek alapján, megérdemelnénk a bajnoki címet?
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#42880 Hozzászólás Szerző: mourinho »

tuti a golarany szamit! amugy a newcastle nem lesz nehezebb mint barmelyik csapat szerintem. ket meccstol felek arse es manure. siman hibazhatnak ok is, csak sajnos mi is. en bizakodo vagyok, ha nyerjuk az osszes meccsunket meglehet szerintem. de ha hetvegen kikapna az mu, biztos sokkal tobben biznanak a bajnoki cimben. hajra wanderers :)

Válasz küldése