Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9501 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:100 körül költöttünk, igen, de mi ezt a pénzt - a Cityvel ellentétben - játékoseladásokból teremtettük elő. Pl tavaly 102 millióért adtunk el, és 96-ért vásároltunk játékosokat. Nagyon nem ugyanaz a mi helyzetünk, mint a Cityé...
Én sem azt várom, hogy ész nélkül dobáljunk ki mindenkiért 60-80 milliókat, de több poszton is ráférne a csapatra egy-egy klasszis játékos. Egy normális jobbszélsőért vagy egy klasszis irányítóért egyenesen sír a csapat, de balhátvédet és védekező középpályást sem feltétlenül volna hülyeség igazolni. Őszintén szólva én mindig is az okos igazolások híve voltam, de most lehet, hogy ki kellene nyitni nekünk is a pénztárcát, és ha nincs más megoldás, akkor komoly pénzekért igazolni a hiányposztokra, mert a BL-ben ezzel a kerettel megint nem leszünk tényezők.
A második bekezdéssel egyetértek, én is így gondolom, csak Mourinho nem, és az utóbbi számít.

Az, hogy miből lett a pénz, nem igazán érdekel, sem nálunk, sem másnál, sok pénzt is ugyanúgy el lehet sz-rul költeni, mint keveset jól (na meg hogy nézne már ki, hogy pont mi szólunk be a pénzre :D). Ez ugyan az, hogy a Liverpoolt vagy a Spurst b*szogatjuk hogy 100 milliót költöttek a 6. helyre, holott a fenti logika alapján nem. Ha ők megkapják a savat, akkor magunktól se "sajnáljuk". Hogy kijött majdnem 0-ra nálunk az egész, holott bőven klasszis játékosokra is sikerült költeni, az egy hatalmas áldás és puszi a vezetőségnek, de ne áltassuk magunkat abba, hogy mi nem költünk horror összegeket a csapatépítésre.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#9502 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hawaii írta:
ChesterB írta:
Amazing24 írta:De akkor mi miért nem erősítünk, miért nyomja Mourinho az FFP hülyeségeit ha megbukott? 50 milla Sterling, most 60 De Bruyne az már 110 millió és ezek után kinézem belőlük, hogy Pogbát is megszerezzék akár egy új rekord összegért.
Én örülök hogy nem költekezünk eszetlenül, és dobálunk ki mindenkiért 40-50 millió fontokat. Ne felejtsük el, hogy a City-nek óriási szükség van egy új, fiatal gerinc felépítésére, és ez manapság már nem olcsó, na meg hülyék is lennének nem lehúzni őket. Na meg ne felejtsük el, José új regnálása alatt mi is 100 millióhoz közeli értékért építettük a mostani csapatot / átigazolási ablak. Mourinho úgy gondolja, hogy ez a csapat kész, a kispad megerősítésére meg nem fog 100 milliót költeni.
100 körül költöttünk, igen, de mi ezt a pénzt - a Cityvel ellentétben - játékoseladásokból teremtettük elő. Pl tavaly 102 millióért adtunk el, és 96-ért vásároltunk játékosokat. Nagyon nem ugyanaz a mi helyzetünk, mint a Cityé...
Én sem azt várom, hogy ész nélkül dobáljunk ki mindenkiért 60-80 milliókat, de több poszton is ráférne a csapatra egy-egy klasszis játékos. Egy normális jobbszélsőért vagy egy klasszis irányítóért egyenesen sír a csapat, de balhátvédet és védekező középpályást sem feltétlenül volna hülyeség igazolni. Őszintén szólva én mindig is az okos igazolások híve voltam, de most lehet, hogy ki kellene nyitni nekünk is a pénztárcát, és ha nincs más megoldás, akkor komoly pénzekért igazolni a hiányposztokra, mert a BL-ben ezzel a kerettel megint nem leszünk tényezők.
Kitünően leírtad, most akartam kb ugyenezt a gondolatmenetet bepötyögni. :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#9503 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Amazing24 írta:De akkor mi miért nem erősítünk, miért nyomja Mourinho az FFP hülyeségeit ha megbukott? 50 milla Sterling, most 60 De Bruyne az már 110 millió és ezek után kinézem belőlük, hogy Pogbát is megszerezzék akár egy új rekord összegért.
Én örülök hogy nem költekezünk eszetlenül, és dobálunk ki mindenkiért 40-50 millió fontokat. Ne felejtsük el, hogy a City-nek óriási szükség van egy új, fiatal gerinc felépítésére, és ez manapság már nem olcsó, na meg hülyék is lennének nem lehúzni őket. Na meg ne felejtsük el, José új regnálása alatt mi is 100 millióhoz közeli értékért építettük a mostani csapatot / átigazolási ablak. Mourinho úgy gondolja, hogy ez a csapat kész, a kispad megerősítésére meg nem fog 100 milliót költeni.
100 körül költöttünk, igen, de mi ezt a pénzt - a Cityvel ellentétben - játékoseladásokból teremtettük elő. Pl tavaly 102 millióért adtunk el, és 96-ért vásároltunk játékosokat. Nagyon nem ugyanaz a mi helyzetünk, mint a Cityé...
Én sem azt várom, hogy ész nélkül dobáljunk ki mindenkiért 60-80 milliókat, de több poszton is ráférne a csapatra egy-egy klasszis játékos. Egy normális jobbszélsőért vagy egy klasszis irányítóért egyenesen sír a csapat, de balhátvédet és védekező középpályást sem feltétlenül volna hülyeség igazolni. Őszintén szólva én mindig is az okos igazolások híve voltam, de most lehet, hogy ki kellene nyitni nekünk is a pénztárcát, és ha nincs más megoldás, akkor komoly pénzekért igazolni a hiányposztokra, mert a BL-ben ezzel a kerettel megint nem leszünk tényezők.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9504 Hozzászólás Szerző: Chester »

Amazing24 írta:De akkor mi miért nem erősítünk, miért nyomja Mourinho az FFP hülyeségeit ha megbukott? 50 milla Sterling, most 60 De Bruyne az már 110 millió és ezek után kinézem belőlük, hogy Pogbát is megszerezzék akár egy új rekord összegért.
Én örülök hogy nem költekezünk eszetlenül, és dobálunk ki mindenkiért 40-50 millió fontokat. Ne felejtsük el, hogy a City-nek óriási szükség van egy új, fiatal gerinc felépítésére, és ez manapság már nem olcsó, na meg hülyék is lennének nem lehúzni őket. Na meg ne felejtsük el, José új regnálása alatt mi is 100 millióhoz közeli értékért építettük a mostani csapatot / átigazolási ablak. Mourinho úgy gondolja, hogy ez a csapat kész, a kispad megerősítésére meg nem fog 100 milliót költeni.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#9505 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

volt szo rola a sky newson meg az espnen is. kemeny azert ez a 60 millio ha tenyleg igazak a hirek foleg annak tudataban hogy mi meg eladtuk mert nem utotte a szintet. pogbara meg ha eselyes valaki anglian belul az a city. ok tenyleg kepesek 70-80 milliokat kifizetni de inkabb a barcat latom az eselyesnek bar tudjuk hogy a mai vilagba a penz beszel.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#9506 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

ChesterB írta:
Amazing24 írta:Német és angol lapértesülések szerint is a City 60 millió fontot tett le De Bruyneért ez lesz az új angol rekord. 200 ezer fontos fizuja lesz és 5 évre ír alá.
Emellett nem mondtak le Pogbáról se a De Bruyne üzlet után 72 millió fontos ajánlatot fognak tenni heti 350! ezres fizut kínálnak Pogbának. Kérdem én hogy rájuk nem vonatkozik a Financial Fair Play?
Az FFP az eddig tartott, a City és a PSG tavalyi büntijét visszavonták, ezért a nagy költekezés, bár meglepődnék, ha mindkettő odamenne, De Brunye esélyes inkább.
De akkor mi miért nem erősítünk, miért nyomja Mourinho az FFP hülyeségeit ha megbukott? 50 milla Sterling, most 60 De Bruyne az már 110 millió és ezek után kinézem belőlük, hogy Pogbát is megszerezzék akár egy új rekord összegért.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9507 Hozzászólás Szerző: Chester »

Amazing24 írta:Német és angol lapértesülések szerint is a City 60 millió fontot tett le De Bruyneért ez lesz az új angol rekord. 200 ezer fontos fizuja lesz és 5 évre ír alá.
Emellett nem mondtak le Pogbáról se a De Bruyne üzlet után 72 millió fontos ajánlatot fognak tenni heti 350! ezres fizut kínálnak Pogbának. Kérdem én hogy rájuk nem vonatkozik a Financial Fair Play?
Az FFP az eddig tartott, a City és a PSG tavalyi büntijét visszavonták, ezért a nagy költekezés, bár meglepődnék, ha mindkettő odamenne, De Brunye esélyes inkább.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#9508 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Amazing24 írta:Német és angol lapértesülések szerint is a City 60 millió fontot tett le De Bruyneért ez lesz az új angol rekord. 200 ezer fontos fizuja lesz és 5 évre ír alá.
Emellett nem mondtak le Pogbáról se a De Bruyne üzlet után 72 millió fontos ajánlatot fognak tenni heti 350! ezres fizut kínálnak Pogbának. Kérdem én hogy rájuk nem vonatkozik a Financial Fair Play?
Az FFP komolytalan, gyakorlatilag senkit sem érdekel. Egyrészt nagyon egyszerűen ki lehet játszani, másrészt meg a büntetések is annyira szánalmasak, hogy egész egyszerűen nem lehet komolyan venni, pedig amúgy nem rossz törekvés lenne.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9509 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:Német és angol lapértesülések szerint is a City 60 millió fontot tett le De Bruyneért ez lesz az új angol rekord. 200 ezer fontos fizuja lesz és 5 évre ír alá.
Emellett nem mondtak le Pogbáról se a De Bruyne üzlet után 72 millió fontos ajánlatot fognak tenni heti 350! ezres fizut kínálnak Pogbának.
Ez mégis mi a faszom? Hogyan? Miből? és a rákos fair play? Mi miért nem költkezhetünk akkor, ha ők meg igen?

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#9510 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Német és angol lapértesülések szerint is a City 60 millió fontot tett le De Bruyneért ez lesz az új angol rekord. 200 ezer fontos fizuja lesz és 5 évre ír alá.
Emellett nem mondtak le Pogbáról se a De Bruyne üzlet után 72 millió fontos ajánlatot fognak tenni heti 350! ezres fizut kínálnak Pogbának. Kérdem én hogy rájuk nem vonatkozik a Financial Fair Play?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9511 Hozzászólás Szerző: Chester »

Watford is nyomja a latinosodást az új edzővel, Britos és Jurado akadt ma a zsákjukba.

(mondjuk nem értem miért nem költik a pénzüket fiatalabb játékosra más selejtjei helyett, de ők tudják...)

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Premier League

#9512 Hozzászólás Szerző: royston »

Az újkastély leigazolta nem kevés zsetonért Mitrovic-ot az Anderlecht csapatából.
Nem biztos hogy a szerb helyébe őket választottam volna,állítólag Dortmund,Pool,Sp*rs is hívta többek között.
Valahogy a Castle-nak nem igazán jönnek be mostanában az új igazolásaik(Riviere,Cabella pl tavaly)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9513 Hozzászólás Szerző: Szabi »

The graphic below shows how much each striker was bought and sold for, their number of goals and their price per goal.

Kép

Carroll, Borini, Balotelli :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#9514 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:A City 11 millió fontért megvette Patrick Roberts-et, kíváncsi leszek a srácra, állítólag elég bika.
Az azért utcalány sok.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#9515 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A City 11 millió fontért megvette Patrick Roberts-et, kíváncsi leszek a srácra, állítólag elég bika.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9516 Hozzászólás Szerző: gerawba »

petr írta:
ChesterB írta:Ennyire kell nekik HG játékos, hogy ilyen Delphekre vadásznak.
Delph messze nem annyira szar jatekos
padra oda tokeletes milner helyere boven jo lesz
villa-ba kulcsjatekos volt kesz csoda,h nem 20-30 milliokert adjak el a bohocoknak!
Ha ilyen Delphekkel akarnak erősíteni akkor én csak örülök. :D
Teljesen jó kis középszerű játékos, még ilyeneket oda.
HAZARD = Messi+Ronaldo

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Premier League

#9517 Hozzászólás Szerző: petr »

ChesterB írta:Ennyire kell nekik HG játékos, hogy ilyen Delphekre vadásznak.
Delph messze nem annyira szar jatekos
padra oda tokeletes milner helyere boven jo lesz
villa-ba kulcsjatekos volt kesz csoda,h nem 20-30 milliokert adjak el a bohocoknak!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9518 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ennyire kell nekik HG játékos, hogy ilyen Delphekre vadásznak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9519 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta:Delph is meg fog bukni az orvosin, mert nem találják a gerincét. Mekkora suttyó te jó ég.

07.10. Manchester City set to sign Fabian Delph from Aston Villa for £8m
07.11. "I'm not leaving. I'm staying at the football club and I can't wait for the start of the season and captaining this great football club."
07.17. BREAKING: Sky Sources: @AVFCOfficial captain Fabian Delph having @MCFC medical. #SSNHQ
Ki az a vak, aki akár a válogatottnál, akár a Citynél lát benne valamit? Egy középszernek sem nevezhető futballista mellett (mint kiderült) egy gerinctelen ember is ráadásul, totál érthetetlen, hogy minek kell nekik... De nem baj, 'erősítsenek' csak ilyen top class playerekkel. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#9520 Hozzászólás Szerző: almos »

LAMPARD#8

Válasz küldése