Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#9441 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tovább erősödnek a kicsik:

A Norwich megvette Robbie Brady-t a Hull-ból 10 millió euróért. Várható volt, biztos voltam benne hogy elhozza egy PL-csapat, penge a srác.
A WBA 12 millió jurót pengetett ki Chester-ért szintén a Hull-nak, ez sem meglepő.
A Southampton pedig kölcsönvette Stephen Caulker-t, aki az előző két idényben kizúgott a PL-ből :D (QPR, Cardiff) Jó kis igazolás Alderweireld helyére.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#9442 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Az Aston Villa megszerezte Jordan Ayew-ot, most már mindkét Ayew PL-es :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9443 Hozzászólás Szerző: Szabi »

gerawba írta:
Николаевич írta:
rafanadal írta: Nagyjabol az emberek 99%-a mondta, hogy a Barca tonkreteszi es igy is lett. Egyertelmu volt, hogy ott sok lehetoseghez nem fog jutni. Nagyon buta dontes volt a reszerol.

Nem mintha a Schalke-ban vagy az Olypmiakos-ban olyan fantasztikusan játszott volna. Tehetséges játékos, de sokat volt sérült és a holland ligán kívül nem tudott felmutatni semmit, még Görögországban sem. Ki lehet röhögni, de szerintem Dzsudzsák sokkal jobb játékos nála (ők ugye évekig csapattársak voltak és egyidősek is). Számomra érthetetlen hogy Afellay hogy lehet ötvenszeres holland válogatott.
Nyilván úgy, hogy ebből több, mint 30 szereplés már meg volt 24 éves korára... Óriási tehetség volt, sokkal többre kellett volna vinnie, bőven lehetett volna a világ egyik legjobbja, nyilván ezért is játszatták annyit már fiatalon is, mert ők is látták ezt. Dzsudzsáknál szerintem még is így is sokkal jobb játékos...

A rengeteg sérülés, és a hibás átigazolási döntés(ek) tett(ek) neki keresztbe, na meg a nem megfelelő hozzáállás, nagyképűsködés.


Kíváncsi leszek rá a Stokeban, Bojan egész jó volt eddig (amikor épp nem volt sérült)
Én anno szinte az összes PSV meccset láttam, mikor Dzsudzsák még ott játszott (régi szép idők, azóta ez a lelkesedés, hogy miatta nézzek meccset a nullára csökkent a karriertörő orosz kalandja miatt...), Afellayal nagy királyok voltak, de én akkor sem éreztem azt a hollandon, hogy egyszer Barca szintű játékos legyen, nemhogy úgy, hogy egyből három szintet ugrott az odaigazolással. Egy stabil 'második kategóriás' élcsapatban bárhol helye lett volna (pl. Leverkusen, Sp*rs, Valencia, Fiorentina, stb.), de ez a hatalmas szintlépés, és nyilván az általad említett okok is teljesen kinyírták, már egy Olympiacosban sem volt nélkülözhetetlen, pedig ott a BL-en kívül a bajnokságban 4-5 csapaton kívül a többi elég gagyi...

A tehetség pedig nem minden, nekem nagy kedvencem volt a eindhoveni csapattársa, Labyad is, aki 16 évesen debütált, rá pár hétre meg is rúgta az első gólját, hatalmas potenciál volt benne, erre tavaly a Sporting már a Vitessenek kölcsönözte, ahol volt egy jobb szezonja, de belőle se lesz már semmi sajnos...

Stokeban Arnautovic, Bojan, Afellay hármas, hát egyiknek se ilyen kaliberű csapatot jósoltak... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9444 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:
rafanadal írta:
gerawba írta:Az szép, a Stoke megszerezte Afellay-t :shock: :D
Csórikám, pedig mekkora spíler volt, imádtam.
Nagyjabol az emberek 99%-a mondta, hogy a Barca tonkreteszi es igy is lett. Egyertelmu volt, hogy ott sok lehetoseghez nem fog jutni. Nagyon buta dontes volt a reszerol.

Nem mintha a Schalke-ban vagy az Olypmiakos-ban olyan fantasztikusan játszott volna. Tehetséges játékos, de sokat volt sérült és a holland ligán kívül nem tudott felmutatni semmit, még Görögországban sem. Ki lehet röhögni, de szerintem Dzsudzsák sokkal jobb játékos nála (ők ugye évekig csapattársak voltak és egyidősek is). Számomra érthetetlen hogy Afellay hogy lehet ötvenszeres holland válogatott.
Nyilván úgy, hogy ebből több, mint 30 szereplés már meg volt 24 éves korára... Óriási tehetség volt, sokkal többre kellett volna vinnie, bőven lehetett volna a világ egyik legjobbja, nyilván ezért is játszatták annyit már fiatalon is, mert ők is látták ezt. Dzsudzsáknál szerintem még is így is sokkal jobb játékos...

A rengeteg sérülés, és a hibás átigazolási döntés(ek) tett(ek) neki keresztbe, na meg a nem megfelelő hozzáállás, nagyképűsködés.


Kíváncsi leszek rá a Stokeban, Bojan egész jó volt eddig (amikor épp nem volt sérült)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#9445 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:
gerawba írta:Az szép, a Stoke megszerezte Afellay-t :shock: :D
Csórikám, pedig mekkora spíler volt, imádtam.
Nagyjabol az emberek 99%-a mondta, hogy a Barca tonkreteszi es igy is lett. Egyertelmu volt, hogy ott sok lehetoseghez nem fog jutni. Nagyon buta dontes volt a reszerol.

Nem mintha a Schalke-ban vagy az Olypmiakos-ban olyan fantasztikusan játszott volna. Tehetséges játékos, de sokat volt sérült és a holland ligán kívül nem tudott felmutatni semmit, még Görögországban sem. Ki lehet röhögni, de szerintem Dzsudzsák sokkal jobb játékos nála (ők ugye évekig csapattársak voltak és egyidősek is). Számomra érthetetlen hogy Afellay hogy lehet ötvenszeres holland válogatott.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#9446 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Az szép, a Stoke megszerezte Afellay-t :shock: :D
Csórikám, pedig mekkora spíler volt, imádtam.
Nagyjabol az emberek 99%-a mondta, hogy a Barca tonkreteszi es igy is lett. Egyertelmu volt, hogy ott sok lehetoseghez nem fog jutni. Nagyon buta dontes volt a reszerol.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#9447 Hozzászólás Szerző: Dante »

gerawba írta:Az szép, a Stoke megszerezte Afellay-t :shock: :D
Csórikám, pedig mekkora spíler volt, imádtam.
But can he do it on a cold rainy night in Stoke?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9448 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Az szép, a Stoke megszerezte Afellay-t :shock: :D
Csórikám, pedig mekkora spíler volt, imádtam.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#9449 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta:"As revealed by Italian reports last week, the Etihad hierarchy have been waiting for Pogba to make it clear that he favours a move to the Premier League over La Liga.

City are now the only club who are willing to meet Juventus’ £72m asking price as well as the player’s £350,000-a-week wage demands."


Ezek agyhalottak :D 72 milla Pogbáért heti 350 ezer fontos fizetéssel meg De Bruyneért 60 millió...
Azért örülnék hozzánk jönne.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#9450 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

"As revealed by Italian reports last week, the Etihad hierarchy have been waiting for Pogba to make it clear that he favours a move to the Premier League over La Liga.

City are now the only club who are willing to meet Juventus’ £72m asking price as well as the player’s £350,000-a-week wage demands."


Ezek agyhalottak :D 72 milla Pogbáért heti 350 ezer fontos fizetéssel meg De Bruyneért 60 millió...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9451 Hozzászólás Szerző: Chester »

Aligha hiszem, hogy egy 70 éves Collinsra vagy Nolanre építkezne Bilic, mikor az olyan kaliberű új igazolásai közül, mint Payet, Ogbonna vagy Obiang, egy sem ült a padon, helyette ült a City u18-ból kukázott norvég gyerek, egy cserekapus meg a Hamitonból elhozott 20 éves hátvéd a kispadon. Sakho eltiltott, Reid, Jenkinson és Valencia a keretben sem volt, hogy Big Samnél ki játszott gyakran, az nem ér semmit, hisz Downingot is simán eladták, pedig West Ham szinthez képest nagyon jó szezonja volt. Ez a kezdőjük (de már a londoni meccsen is) inkább egy öregfiúk válogatott mintsem egy PL bajnokira felrakott kezdő volt.

Ettől függetlenül baromi nagy gáz amit leműveltek, de én nem e meccs alapján ítélném meg a bajnoki teljesítményüket.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9452 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:Tizikkel csak továbbmentek a nyomorultak, csóri máltaiak... Kíváncsi vagyok, hogy a románok ellen már felpakolnak-e egy értékelhető kezdőt, mert ha nem, egész nyugodtan kieshetnének a p*csába.
Ne vicceljünk már, ezen mi nem értékelhető kezdő? Csak a kezdőcsapatuk 40 millió fontot ér, nincs más csapatnak itt a selejtezőben szerintem akinek az egész kerete megközelítené ezt.

A tavaly legtöbbet játszó 12 emberől játszott ma is: Adrian, Cresswell, Kouyate, Nolan, Noble, Collins, Amalfitano. A maradék 5 emberből Downing és Song azért nem, mert már nincs a csapatnál. Itt maximum 2-3, esetleg 4 hiányzóról beszélünk (a kezdőbe), ez egyáltalán nem tartalékos, egy PL meccsre simán kimehetnek ezzel a kezdővel is.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9453 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tizikkel csak továbbmentek a nyomorultak, csóri máltaiak... Kíváncsi vagyok, hogy a románok ellen már felpakolnak-e egy értékelhető kezdőt, mert ha nem, egész nyugodtan kieshetnének a p*csába.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9454 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nemcsak a PL-ben vakok a bírók úgy látszik... :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9455 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sosem adták magukat könnyen (ugye a 19. századi foci...), ez egy erős csapat lesz ha a sok alapember is játszik majd, ugyanakkor Bilic elég nagy kérdőjel. A horvát válogatottja tetszett, de hát ott volt neki egy Modric-a többek között, itt meg max egy Payet jut neki, azért nem ugyanaz a színvonal.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9456 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:
gerawba írta:Ez a West Ham mekkora szégyen jó ég :D :D Komolytalan csapat. :D
Sajna bajnokikon nem lesznek ilyen balf*szok...
Dehogynem, ellenük szinte mindig megvan a 6 pont. :D Meg a bajnokságban sem zavarnak túl sok vizet a 10+-os helyezésükkel. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#9457 Hozzászólás Szerző: Szabi »

chaoskid18 írta:
gerawba írta:Ez a West Ham mekkora szégyen jó ég :D :D Komolytalan csapat. :D
Egy használható linket tud valaki adni?
http://wiz1.net/channel38" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#9458 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:Ez a West Ham mekkora szégyen jó ég :D :D Komolytalan csapat. :D
Sajna bajnokikon nem lesznek ilyen balf*szok...

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Premier League

#9459 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

gerawba írta:Ez a West Ham mekkora szégyen jó ég :D :D Komolytalan csapat. :D
Egy használható linket tud valaki adni?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#9460 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez a West Ham mekkora szégyen jó ég :D :D Komolytalan csapat. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése