Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7281 Hozzászólás Szerző: Chester »

Cahill és Matic játékra kész, előre félek. :(

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#7282 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Hát ez hihetetlen. Egész eddig úgy voltam, hogy nehogy már a Leicester nyerje meg a bajnokságot, milyen ciki lenne meg égő, de most hogy már hetek óta követem a meccseiket meg kell mondanom, abszolút megérdemlik, elképesztő alázattal játszik mindenki, egyesek itt is tanulhatnának belőle valamit...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#7283 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Oriasi ez a Leicester. Ugy nyernek mar hetek ota, hogy nem is jatszanak jol. Kante a PL legjobb labdaszerzoje, nagyon komoly a srac. Innen meglesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2016. április 10., vasárnap 16:31-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#7284 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Hawaii írta:
Chester írta:Akkor meg hozza le Mikelt, vagy, ami még jobb, és nem is értem hogy nem jutott az eszébe, hozta volna le Oscart a picsába, mikor értékelhető megmozdulása nem volt az első félidőben. :roll:
Mikel az egyik legjobbunk volt, kellett a középpályára. Oscarnak voltak szép megmozdulásai, persze még így is elmaradt attól, amilyen potenciál egyébként benne van... Nekem amúgy tetszett ez a tökös csere. Hátrányban vmi ilyesmit kellett volna néha Mourinhonak is meghúznia, de ő ilyen helyzetben inkább behozott volna még egy védőt a csatár helyére, hogy nehogy kapjunk még egy gólt... Egyébként meg, ha vkin látszik, hogy a hibája után nincs ott fejben, akkor azt igenis le kell cserélni, függetlenül attól, hogy már nincs tétje ezeknek a meccseknek, illetve függetlenül attól, hogy fiatal.
A potenciál benne van, de nem akarom kivárni!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7285 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta:
Chester írta:De pont ezaz, hogy Mikel nem a középpályánkon játszott a második félidőben, hanem a védelemben, ergo ugyanott vagyunk, mintha őt cserélte volna le, ígyis-úgyis Oscar ment volna Fabregas mellé. Erre a fejben nincs ott dologra meg kevés a három cserelehetőség sajnos, sokan totál homályok voltak ma. Babát is lekapta a Soton ellen már a félidőben, aztán nem láttuk egy hónapig, Cahillt vagy Ivanovicot bezzeg b*szott lecserélni bármikor is, de a fiatalt egyből, ez az undorító az egészben.

Az lenne a tökös dolog tőle ha nem a fiatalokat kapkodná le hanem kib*szná a csapatból a sallangot, akik ma is annyit tettek hozzá a játékunkhoz mint te vagy én. A meccs képét, az eredményt vagy a mutatott játékot lesz*rom, kb csak a fiatalok miatt nem találok magamnak jobb programot a meccseink időpontjában, erre lehoz belőlük kettőt... :roll:
Ivanovic, Cahill és Matic is sokszor hibáztak a szezonban, de a hibájuk után nem remegett meg a lábuk, és az esetek többségében fejben ott voltak. Miazganak egy átlagos passz is nehézséget okozott a hibája után, én is lecseréltem volna. Attól, mert vki fiatal, még nem jelenti azt, hogy minden áron játszania kell. Szinte biztosra veszem, hogy ha fennmaradt volna, akkor összehozott volna még egy gólt...
Mikel a 2. félidőben kb mindenhol feltűnt, alapból középső védő volt, de ezen felül volt ő még szélső védő és középpályás is (nem normális ez az ember :D ). Az tuti, hogy amit ő lehozott, az követendő példa lehetne a többieknek is. Ja és nagyon remélem, Mourinho is elgondolkodik, hogy ezt az embert csak a 90. percben használta időhúzó cserének...
Ritka az, hogy legyen hozzászólás ami több dolgot érint és abszolút minden szavával egyetértek, de most sikerült összehoznod egy ilyent.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#7286 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:De pont ezaz, hogy Mikel nem a középpályánkon játszott a második félidőben, hanem a védelemben, ergo ugyanott vagyunk, mintha őt cserélte volna le, ígyis-úgyis Oscar ment volna Fabregas mellé. Erre a fejben nincs ott dologra meg kevés a három cserelehetőség sajnos, sokan totál homályok voltak ma. Babát is lekapta a Soton ellen már a félidőben, aztán nem láttuk egy hónapig, Cahillt vagy Ivanovicot bezzeg b*szott lecserélni bármikor is, de a fiatalt egyből, ez az undorító az egészben.

Az lenne a tökös dolog tőle ha nem a fiatalokat kapkodná le hanem kib*szná a csapatból a sallangot, akik ma is annyit tettek hozzá a játékunkhoz mint te vagy én. A meccs képét, az eredményt vagy a mutatott játékot lesz*rom, kb csak a fiatalok miatt nem találok magamnak jobb programot a meccseink időpontjában, erre lehoz belőlük kettőt... :roll:
Adam Johnson nyomdokaiba lépsz? :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7287 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sokaig en is igy voltam, de remelem azert a minosegre is figyelunk, mert hiaba volt ma is sok bizonyitani vagyo jatekos a kezdoben, egy percig nem veszelyeztettuk a swansea gyozelmet... Nem minden csapat olyan hulladek mint az aston villa, de a pletykak optimizmusra adnak okot.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#7288 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:Nem remegett meg a lábuk, csak szimplán ugyan olyan sz*rok voltak mint a hibájuk előtt, és kaptunk róluk még több támadást vagy rosszabb esetben gólt. Az is vicces volt, hogy az ezer éve nem játszó Falcaot hozta be menteni a mundér becsületét, ennél még Palmer is hasznosabb lett volna komolyan mondom, ő legalább lő gólt. :roll:

Miazga nem volt jó, ezt adom (azt is, hogy Mikel god mode-ban nyomta végig a meccset), de abból nem fog tanulni, hogyha hibázik akkor egyből lehívják, miközben más meg végig a pályán marad mert neki neve van, nagyon nem jó példák ezek egy játékosnak szerintem, bár nem vagyok pedagógus. Cahill is tuti visszakerül a csapatba csak hogy formában legyen az EB-n, remélem megint kapunk róla egy olyan nevetséges gólt mint az Everton ellen, de nem baj, lényeg hogy ott legyen Franciaországban, hiszen a szezonunk már úgyis elúszott. Hányinger.
A nagy részével egyetértek, viszont az sem jó példa, ha azt látja egy fiatal, hogy lehet bármilyen szar is, akkor sem lesz lecserélve.
Conte nyáron nagyon remélem, hogy rendet tesz, és kisöpri a sallangot, a helyükre meg hozzon sikerre éhes játékosokat.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7289 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem remegett meg a lábuk, csak szimplán ugyan olyan sz*rok voltak mint a hibájuk előtt, és kaptunk róluk még több támadást vagy rosszabb esetben gólt. Az is vicces volt, hogy az ezer éve nem játszó Falcaot hozta be menteni a mundér becsületét, ennél még Palmer is hasznosabb lett volna komolyan mondom, ő legalább lő gólt. :roll:

Miazga nem volt jó, ezt adom (azt is, hogy Mikel god mode-ban nyomta végig a meccset), de abból nem fog tanulni, hogyha hibázik akkor egyből lehívják, miközben más meg végig a pályán marad mert neki neve van, nagyon nem jó példák ezek egy játékosnak szerintem, bár nem vagyok pedagógus. Cahill is tuti visszakerül a csapatba csak hogy formában legyen az EB-n, remélem megint kapunk róla egy olyan nevetséges gólt mint az Everton ellen, de nem baj, lényeg hogy ott legyen Franciaországban, hiszen a szezonunk már úgyis elúszott. Hányinger.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#7290 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:De pont ezaz, hogy Mikel nem a középpályánkon játszott a második félidőben, hanem a védelemben, ergo ugyanott vagyunk, mintha őt cserélte volna le, ígyis-úgyis Oscar ment volna Fabregas mellé. Erre a fejben nincs ott dologra meg kevés a három cserelehetőség sajnos, sokan totál homályok voltak ma. Babát is lekapta a Soton ellen már a félidőben, aztán nem láttuk egy hónapig, Cahillt vagy Ivanovicot bezzeg b*szott lecserélni bármikor is, de a fiatalt egyből, ez az undorító az egészben.

Az lenne a tökös dolog tőle ha nem a fiatalokat kapkodná le hanem kib*szná a csapatból a sallangot, akik ma is annyit tettek hozzá a játékunkhoz mint te vagy én. A meccs képét, az eredményt vagy a mutatott játékot lesz*rom, kb csak a fiatalok miatt nem találok magamnak jobb programot a meccseink időpontjában, erre lehoz belőlük kettőt... :roll:
Ivanovic, Cahill és Matic is sokszor hibáztak a szezonban, de a hibájuk után nem remegett meg a lábuk, és az esetek többségében fejben ott voltak. Miazganak egy átlagos passz is nehézséget okozott a hibája után, én is lecseréltem volna. Attól, mert vki fiatal, még nem jelenti azt, hogy minden áron játszania kell. Szinte biztosra veszem, hogy ha fennmaradt volna, akkor összehozott volna még egy gólt...
Mikel a 2. félidőben kb mindenhol feltűnt, alapból középső védő volt, de ezen felül volt ő még szélső védő és középpályás is (nem normális ez az ember :D ). Az tuti, hogy amit ő lehozott, az követendő példa lehetne a többieknek is. Ja és nagyon remélem, Mourinho is elgondolkodik, hogy ezt az embert csak a 90. percben használta időhúzó cserének...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7291 Hozzászólás Szerző: Chester »

De pont ezaz, hogy Mikel nem a középpályánkon játszott a második félidőben, hanem a védelemben, ergo ugyanott vagyunk, mintha őt cserélte volna le, ígyis-úgyis Oscar ment volna Fabregas mellé. Erre a fejben nincs ott dologra meg kevés a három cserelehetőség sajnos, sokan totál homályok voltak ma. Babát is lekapta a Soton ellen már a félidőben, aztán nem láttuk egy hónapig, Cahillt vagy Ivanovicot bezzeg b*szott lecserélni bármikor is, de a fiatalt egyből, ez az undorító az egészben.

Az lenne a tökös dolog tőle ha nem a fiatalokat kapkodná le hanem kib*szná a csapatból a sallangot, akik ma is annyit tettek hozzá a játékunkhoz mint te vagy én. A meccs képét, az eredményt vagy a mutatott játékot lesz*rom, kb csak a fiatalok miatt nem találok magamnak jobb programot a meccseink időpontjában, erre lehoz belőlük kettőt... :roll:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#7292 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:Akkor meg hozza le Mikelt, vagy, ami még jobb, és nem is értem hogy nem jutott az eszébe, hozta volna le Oscart a picsába, mikor értékelhető megmozdulása nem volt az első félidőben. :roll:
Mikel az egyik legjobbunk volt, kellett a középpályára. Oscarnak voltak szép megmozdulásai, persze még így is elmaradt attól, amilyen potenciál egyébként benne van... Nekem amúgy tetszett ez a tökös csere. Hátrányban vmi ilyesmit kellett volna néha Mourinhonak is meghúznia, de ő ilyen helyzetben inkább behozott volna még egy védőt a csatár helyére, hogy nehogy kapjunk még egy gólt... Egyébként meg, ha vkin látszik, hogy a hibája után nincs ott fejben, akkor azt igenis le kell cserélni, függetlenül attól, hogy már nincs tétje ezeknek a meccseknek, illetve függetlenül attól, hogy fiatal.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#7293 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:RLC egy sorral hátrébb jött, Kenedy meg felment balszélsőnek, így a második félidőre egy jóval támadóbb szellemű csapat futott ki a pályára.
Oscar ment hátra, Ruben maradt 10-esben és ő volt az egyetlen használható játékos, mégis lehozta. Remélem azért mert a következő meccsre pihenteti.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7294 Hozzászólás Szerző: Chester »

Akkor meg hozza le Mikelt, vagy, ami még jobb, és nem is értem hogy nem jutott az eszébe, hozta volna le Oscart a picsába, mikor értékelhető megmozdulása nem volt az első félidőben. :roll:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#7295 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:Elmehet a picsába Hiddink, minek cserélte le Miazgát? K*rva jó példát mutat a fiataloknak, tényleg, egy hiba és repültök, mikor pár túlfizetett idióta meg végigjátszotta a meccset aztán 0 teljesítményt pakoltak az asztalra, gratulálok. :roll:
Szerintem nem a teljesítménye indokolta, hanem az, hogy hátrányban voltunk. Mikel bement középső védőnek, RLC egy sorral hátrébb jött, Kenedy meg felment balszélsőnek, így a második félidőre egy jóval támadóbb szellemű csapat futott ki a pályára.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#7296 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elmehet a picsába Hiddink, minek cserélte le Miazgát? K*rva jó példát mutat a fiataloknak, tényleg, egy hiba és repültök, mikor pár túlfizetett idióta meg végigjátszotta a meccset aztán 0 teljesítményt pakoltak az asztalra, gratulálok. :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#7297 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Fú azért ha az a Pato sarkazás bemegy mekkora lett volna már.

Nekem két meccs alapján bejövős. Ha tényleg meg lehet venni 10 millió font környékén akkor meggondolandó. Costa-Pato-Traoré csatárhármas szerintem teljesen jó lenne a kövi szezonra.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#7298 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

andrewm93 írta:
Zanyád írta:Az atomgyenge AV elleni "gálát" nem láttam, de amit most produkálnak, az megint kib*szott gyenge, sőt már undorító és felháborító. Megint mondom, ezzel az erővel maradhatott volna Mourinho is, semmivel nem vagyunk előrébb amióta menesztették. SEMMIVEL. Hánynom kell. Conte-nak lesz dolga, az hétszentség. A háromnegyed csapatot, a vezetőséggel együtt meneszteni kell...
Azt azért vedd hozzá, hogy az egysejtű eltiltott, Remy, Terry, Zouma, Hazard, Wili, Matic, Courtois sérültek vagy nem játszanak, erről nem tehet senki, azzal főzünk amink van, eladtuk a kispadunkat az elmúlt években, hisztizni meg felesleges, nem számít semmit sem a szezon hátralevő fele, csoda már nem történik. Conte úgyis új csapatot épít.
Ja, nem számít semmit, végülis az, hogy a szurkolók focit szeretnének látni a kedvenc csapatuktól, nem csoportos faszverést, az nem számít. Ezzel az erővel a City ellen ki se álljanak a pályára, előlegezzék meg nekik a három pontot, és csókolom. Talán jobb is lenne, ha a Swansea így megszopatta ezeket a nyomorékokat, akkor nem biztos, hogy látni akarom, hogy a City mit művel majd velük.

Bandi
Hozzászólások: 2732
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#7299 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Na asszem ennyi volt az idei évre a fiataloknak, a szezon hátralevő részére jöhetnek vissza a jól bevált sztárok. Alig várom....

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#7300 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Azt valaki megmondhatná nekem, hogy miért játssza végig a meccset Oscar, hogy nem ég le a hátáról a 8-as...

Válasz küldése