Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39961 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Terry 04/05ös szezon óta hány gólt szerzett?? Nagyon keveset... Neki nem a fejjátékával van a baj, hanem nem tudom mivel... :D

Ezt a bajnoki címet én is nagyon nehezen hozhatónak látom, bár tegyük hozzá, hogy a 05/06os bajnoki címnél is volt jópár nyögvenyelős meccsünk, és mégis bajnokok lettünk. Mondjuk ott nem mi voltunk az üldözők.
Mi lett Terryvel? Az utóbbi két szezon felét kihagyta sérülés miatt. Már úgy értem ezt meg az előzőt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39962 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

szpecnaz írta:
ToreAndre írta:Egyet értek Etelközi kollegával... Igaz, ezt már tavaly is mondtam...
és jövőre mi lesz?...Apokalipszis?...esetleg a lottó nyerőszámait?....ki fog nyerni amerikában?...m lesz a vizsgámon a kérdés?...könyörgök jós úr mondja meg a válaszokat..:)
Szerintem Tore az előző idényre célzott nem? :P :D(a vizsgakérdéseim azért engem is érdekelnek :D)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39963 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Egyet értek Etelközi kollegával... Igaz, ezt már tavaly is mondtam...
és jövőre mi lesz?...Apokalipszis?...esetleg a lottó nyerőszámait?....ki fog nyerni amerikában?...m lesz a vizsgámon a kérdés?...könyörgök jós úr mondja meg a válaszokat..:)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39964 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Terry 04/05ös szezon óta hány gólt szerzett?? Nagyon keveset... Neki nem a fejjátékával van a baj, hanem nem tudom mivel... :D

Ezt a bajnoki címet én is nagyon nehezen hozhatónak látom, bár tegyük hozzá, hogy a 05/06os bajnoki címnél is volt jópár nyögvenyelős meccsünk, és mégis bajnokok lettünk. Mondjuk ott nem mi voltunk az üldözők.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39965 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyet értek Etelközi kollegával... Igaz, ezt már tavaly is mondtam...
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39966 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

emsanya írta:
Etelkozi írta:
emsanya írta:

Sztem is nehéz behozni ezt a 6-pontot, de nem lehetetlen...az hogy az arsenal-nak egy veresége van, az igazából a sorsolásnak is köszönhető...azért a chelsea meg a MU elleni idegenbeli meccsen ők ugyan úgy kikaphatnak...
Én igazából arra gondolok, hogy irgalmatlanul magabiztosan hozzák a meccseket, mi meg nem...
Nem a 6 pont sok, hanem a játékban való lemaradásunk.


Mi is hoztuk meccseinket, most x-eltünk, de ők meg nem rég x-eltek a birminghammel...mondom, ha megverik a MU-t meg minket idegenben, akkor azt mondom, nagy az előnyük...
Mi úgy vertük a birminghamet, hogy gólhelyzetünk sem volt.
Nekik meg nem volt szerencséjük, 20 gólhelyzetük volt.

Nem erről beszélek.

JOBBAN FOCIZNAK, ŐK IS MEG A MANURE IS!

Értem?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39967 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Etelkozi írta:
emsanya írta:
Etelkozi írta:Ezt a bajnokságot mi nem nyerjük meg...

Ez van. Majd a következőt.


Sztem is nehéz behozni ezt a 6-pontot, de nem lehetetlen...az hogy az arsenal-nak egy veresége van, az igazából a sorsolásnak is köszönhető...azért a chelsea meg a MU elleni idegenbeli meccsen ők ugyan úgy kikaphatnak...
Én igazából arra gondolok, hogy irgalmatlanul magabiztosan hozzák a meccseket, mi meg nem...
Nem a 6 pont sok, hanem a játékban való lemaradásunk.


Mi is hoztuk meccseinket, most x-eltünk, de ők meg nem rég x-eltek a birminghammel...mondom, ha megverik a MU-t meg minket idegenben, akkor azt mondom, nagy az előnyük...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39968 Hozzászólás Szerző: undertow »

drogba feje nagyon konnyen megjatszhato ugyan, de kapu elott nem olyan veszelyes, mint a nemet, a technikaja gyengebb. no persze nem rossz kozelrol sem, csak ballacke jobb :)

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39969 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

emsanya írta:
Etelkozi írta:Ezt a bajnokságot mi nem nyerjük meg...

Ez van. Majd a következőt.


Sztem is nehéz behozni ezt a 6-pontot, de nem lehetetlen...az hogy az arsenal-nak egy veresége van, az igazából a sorsolásnak is köszönhető...azért a chelsea meg a MU elleni idegenbeli meccsen ők ugyan úgy kikaphatnak...
Én igazából arra gondolok, hogy irgalmatlanul magabiztosan hozzák a meccseket, mi meg nem...
Nem a 6 pont sok, hanem a játékban való lemaradásunk.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39970 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Chelseafan írta:
undertow írta:az meg egy nagyon szereny allitas, hogy ballack jol fejel. merem allitani, hogy a vilag egyik legjobban fejelo jatekosa. talan a legjobb ezen a teren a chelseaben sparky ota.
Az biztos, hogy középpályások közül a legjobban fejel a világon! Viszont a csapatban egy szinten van Drogbával szvsz (anno Kahn mondta, hogy még sose látott olyan jól fejelő játékost, mint Drogba). Szegény JT is milyen jó volt már a fejesekben a 2004/05-ös szezonban... :(
csak Terryt azóta talán megriasztotta az a fejberúgás :? Drogbat meg a levegő urának neveztők a 2004-2005ös szezonban :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39971 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Etelkozi írta:Ezt a bajnokságot mi nem nyerjük meg...

Ez van. Majd a következőt.


Sztem is nehéz behozni ezt a 6-pontot, de nem lehetetlen...az hogy az arsenal-nak egy veresége van, az igazából a sorsolásnak is köszönhető...azért a chelsea meg a MU elleni idegenbeli meccsen ők ugyan úgy kikaphatnak...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39972 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:az meg egy nagyon szereny allitas, hogy ballack jol fejel. merem allitani, hogy a vilag egyik legjobban fejelo jatekosa. talan a legjobb ezen a teren a chelseaben sparky ota.
Az biztos, hogy középpályások közül a legjobban fejel a világon! Viszont a csapatban egy szinten van Drogbával szvsz (anno Kahn mondta, hogy még sose látott olyan jól fejelő játékost, mint Drogba). Szegény JT is milyen jó volt már a fejesekben a 2004/05-ös szezonban... :(

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39973 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

undertow írta:az meg egy nagyon szereny allitas, hogy ballack jol fejel. merem allitani, hogy a vilag egyik legjobban fejelo jatekosa. talan a legjobb ezen a teren a chelseaben sparky ota.
Correct! Iszonyatosan jól fejel.

Hell of a good header!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39974 Hozzászólás Szerző: undertow »

az meg egy nagyon szereny allitas, hogy ballack jol fejel. merem allitani, hogy a vilag egyik legjobban fejelo jatekosa. talan a legjobb ezen a teren a chelseaben sparky ota.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39975 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

undertow írta:en nem latom, hogy miert ne tudna ballack es lamps egyutt jatszani. mindketten hatalmas jatekintelligenciaval megaldott klasszis kozeppalyasok, szerintem ha keresztezik egymast az az edzo hibaja. rendesen fel kell epiteni a taktikat es maris nem egymas nyakan lesznek. nekem soha nem tunt soknak 11 ember, ha mindegyik tudta a dolgat :)

a gerrard-lampard vitat sem ertem, ok is elfernek egymas mellett. mar persze ha nem egy szedelgo sved vagy egy esernyos bohoc az edzojuk. (mondjuk en kitolnam stevie met a jobbszelre, de ez mellekes :))
Capellonál nincs támadó középpályás, középen.

Carrick-Hargreaves, és azt borítékolom.

Gerrard esetleg jobbszélen, ha már ő a csk. Lampsnek itt nem lesz helye.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39976 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Ezt a bajnokságot mi nem nyerjük meg...

Ez van. Majd a következőt.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39977 Hozzászólás Szerző: undertow »

en nem latom, hogy miert ne tudna ballack es lamps egyutt jatszani. mindketten hatalmas jatekintelligenciaval megaldott klasszis kozeppalyasok, szerintem ha keresztezik egymast az az edzo hibaja. rendesen fel kell epiteni a taktikat es maris nem egymas nyakan lesznek. nekem soha nem tunt soknak 11 ember, ha mindegyik tudta a dolgat :)

a gerrard-lampard vitat sem ertem, ok is elfernek egymas mellett. mar persze ha nem egy szedelgo sved vagy egy esernyos bohoc az edzojuk. (mondjuk en kitolnam stevie met a jobbszelre, de ez mellekes :))

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

Re: Premier League

#39978 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Emberek, ezt nem hiszem el - VAN EUROSPORT 2-M!!! :shock:
Alig tudom elhinni.. Akinek Digi TV-je van, nézze meg, asszem nekünk családi csomagunk van.. ezt nem hiszem el.. élőben nézhetem a Pool lealázását! :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39979 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
szpecnaz írta:Ahoz képest gyönyörű labdákat osztogatott...tökéletesen helyettesíti lampardot...azért mert 40 méterről nem lő gólt még lehet jó egy középpályás..:)
nem egeszen ertek egyet. az teny, hogy a felepulese ota ballack jo formaban jatszik. viszont azzal vitatkoznek, hogy helyettesiti lampardot.
a nagy kulonbseg a tavalyi jatekahoz kepest ugyanis az, hogy mig jose mindig a legfeljebb tolt kozeppalyaskent eroltette ballackot, addig grantnel kicsit hatrebb van, az egesz palyat bejatsza - ami lathatoan jobban fekszik neki. ezzel ellentetben lamps mindig akkor jatszott a legjobban, amikor o volt a legelorebb tolt kozeppalyas.
allitasom szerint tehat lamps visszateresevel nem ballack helye lesz veszelyben, hanem sweepe.

zenzo: mea culpa, ugy tunik atcsusztam az irasod folott :)
Respect... fentebb írtakkal meg egyetértek. Meglepő, de ez még eszembe sem jutott, így még nem foglalkoztam a kérdéssel. Tényleg hátrébb játszik, de azért rendszerint odaér a kapuhoz, ami azért nem rossz, lévén jól fejel. Sweep helye pedig állandó veszélyben forog, mivel mostmár vannak jó teljesítményei, de azért még mindig csak ritkábban. Így Lampard visszatérése jó eséllyel őt fogja kiejteni, bár kérdés, hogy nevezett és Ballack hogyan tud majd idén együttműködni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39980 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Ballackhoz meg: ha már számokkal operálsz, legalább számolj utána:
Lampard - 9 gól 21 meccsen
Ballack - 3 gól 7 meccsen ---> tudod, mi az érdekes? 9/21=3/7 :)
lehetne kerni az assistokrol is statot? :)
Azt te szoktad előbányászni valahonnan, én nem találtam még olyanokat. De itt most a leírtakra volt kihegyezve a dolog: még egy csatár is ritkán rúg 7 meccsen 7-8-9 gólt, nemhogy egy belső középpályás. Nyilván Lamps minden mutatóban jobban áll, de most itt arról van szó, hogy mennyire hiányzik a csapatnak Lamps játéka, aki tegyük hozzá, mostanság ritkán tudja előhúzni a legjobbját, ezzel szemben a német igen jó formának örvend. Hasznos tagja, vezére most a csapatnak, de hát nem véletlenül nevezgetik a mostanság felálló csapatunkat B csapatnak. Alex és Carvalho kitűnő védők, de Terry csak hiányzik, Ballack jó formában(!) van, de Lamps persze csak hiányzik, Seva sem volt rossz formában, és mások elmondása alapján Anelka is jól tolja, de Drogba hiányát gondolom nem kell további szavakba önteni. És akkor Essien, Mikel, Kalou neve szóba sem került. Arról már nem szólunk, hogy Bridge helyett miért AC játszik jelentékenyen többet, meg hát Cechnek is volt sérülés is, hullámvölgy is, szóval panaszkodni, rinyálni tudok én is :) Csak nem az én formám, tudod.
Egyébként végszónak csak annyit, hogy a számok egy dolog. Statisztikával bármit be lehet bizonyítani... az ellenkezőjét is! :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése