Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#24741 Hozzászólás Szerző: Chester »

Reménykedtem a tavasz után, hogy ez a mondat elhagyja a számat, és most itt az ideje: Hiányzik Torres ! AC eltiltása meg uyge elvileg egy meccses, amit a Liga kupa meccsen le is tölt, szóval szerintem ő már lesz a szarzi ellen.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#24742 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Terryt csatárként látni a kapussága után, Mastercard feeling. Ezen kívül másért nem érte meg. Szeretem ezt a csapatot, ma tényleg nagyot küzdött Dávidként parittyával.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#24743 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Foy_%28referee%29" onclick="window.open(this.href);return false;


nem tudom hova kell tenni de benne van a szövegben:

,,He is a clear Man United fan"


ENNYIT RÓLAD TE...** :)
Keep the blue flag flying high

Avatar
King Of The Football
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 16:17
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Premier League

#24744 Hozzászólás Szerző: King Of The Football »

D-vid írta:Tuti, hogy kibaszott Manu fan a buzi bíró!
Az egész egy röhej volt. David Luiz megmozdulásáért még az NB1-ben sem adnak 11-est.
Kibaszott ideges vagyok. Ezt a meccset gólokkal kellett volna nyerni, de ilyen szerencsétlen béna is csak a Chelsea tud lenni..., mert hát valljuk be, azért az is volt!
Ha a végelszámolásnál nem a chelsea, akkor remélem, hogy a city lesz a befutó. Azért jó volt látni:
man u 1-6 man c

Apropó: A szövetség bünteti valahogy a bírókat, akik szarul vezetnek egy meccset vagy részrehajlók?
Gondolom nem, de azért megkérdeztem...
Enis,szinte mindegyik chelsea fan merges ez van elkel fogadni tovabb kell lepni meg lesz visszavago ott verunk egy 5-0 es kesz most meg

az Arsenal Kovetkezik es mar Torres eltiltasa is lejar.
☑ Liverpool (The F.A CUP)
☑ Bayern München (UEFA)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#24745 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:Foy nem végzett valami jó munkát; a tökéletes csalásnak ugyanis az az ismérve, hogy nem feltűnő, nem vet fel kérdéseket, nos ezt neki nagyon nem sikerült betartania.

-Drogba, -Bos, -AC az Arsenal ellen.... (ill. még +2 meccsig)
Legalább Torres lesz, nyernünk kell, mert már így is túl messze van a City.

Ash sem játszhat? Miért?

Az Arsenal nem a legjobb csapat, de ha Mata és Ramires is kiesne az eltiltottak mellé, akkor igencsak B csapattal állnánk ki.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#24746 Hozzászólás Szerző: Bubi »

King Of The Football írta:En ien idegbeteg alapotba vagyok ez nem volt fer a biro egy rasszista rohadek
:D Gondolod hogy nem birja a fekakat?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Premier League

#24747 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Az egész meccset nagyon egyoldalúan vezette a bíró, bundaszaga volt a meccsnek! A bíró befújt egy olyan büntetőt, amikor Luiz testtel, de nem kézzel lökte a támadót, nyugodtan inthetett volna továbbot a játékvezető.

Emellett egy kétes szituban kiállította Bosingwa-t (aki sztem nem volt olyan rossz, amikor pályán volt), de ha ez sem lenne elég, akkor még Drogba-t is zuhanyozni küldte. Sztem jogtalan volt a kiállítás, mert mint ahogy a fórumon fogalmaztam: labdát találta el először Drogba, a szándék a labdára irányult, nem utolsó ember volt, mivel alapból a középpályán történt az eset, és Bosingwa-val ellentétben nem gólhelyzetben lévő játékost állított meg, és nem okozott sérülést sem, azaz legfeljebb sárgát, de semmiképpen nem pirost kellett volna ítélni ezért!

A 2. félidőre pedig Chris Foy-nak egyértelműen kiFOYt a kezei közül a meccs. A QPR favágó módjára viselkedett (igaz, a Chelsea is asszisztált ehhez), a bíró pedig nem tudta kordában tartani a meccset. Hiába osztotta sorra következetlenül az olykor fölösleges lapokat, az indulatok elszabadultak.

És szintén a 2. játékrészben min. 1 kétes/jogos? büntetőnél elfelejtett a büntetőpontra mutatni.

De le a kalappal a Chelsea előtt, mert amit a 2. félidőben műveltünk 9 emberrel, az dicséretre méltó! Ugyan nem lőttünk gólt, de nem is kaptunk, ami azért nem kis eredmény, főleg úgy, hogy gyakran kinyíltunk! De a védelem állta a sarat, ha néha ugyan lapok árán is, de sikerült megállítanunk a QPR támadásait.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atthilleus 2011. október 23., vasárnap 19:13-kor.

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Premier League

#24748 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Ha Mourinho még az edzőnk lenne akkor kriszti foj többet nem vezetne még angol 10. osztály mérkőzést sem. :x

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#24749 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Tényleg mivan azzal amikor Boas panaszt tett a játékvezetés miatt a Mu meccs után? Nem hallottam azóta erről semmit.

Avatar
King Of The Football
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 16:17
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Premier League

#24750 Hozzászólás Szerző: King Of The Football »

Pontossan!
Most Torres-Eltiltasa is lejar a premier league-ban nagyon jo formaban van

az egesz csapat 100% teljesitmenyt nyujtott ez a meccs bundazva volt rasszista köcsög hogy nelegyen szerencseje soha en egeszveg

a birot figyeltem nevetgelt a QPR jatekosokra rohadna el

hajraaa kekek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára King Of The Football 2011. október 23., vasárnap 19:12-kor.
☑ Liverpool (The F.A CUP)
☑ Bayern München (UEFA)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#24751 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nem tudom h melyik buzi csapat küldött a rangadó után bundát a bírónak, de ilyen elcsalt meccset Övrebro óta nem láttam. Gratulálok !
A krva életbe már, komolyan !

Drogba meg 2 éve egy nulla, szörnyű h egy világ által lenézett Torresért sopánkodunk. Még jó h belejön a srác :)
A csapat tényleg egy 8/9-est érdemel, le a kalappal. Ha nem nyerhet az ember, akkor nem is fog. Szép lenne ha ez lenne az utolsó meccse ennek a faszkalapnak, kíváncsian várom a nagy bunda ellenes UEFA/FIFA/FA válaszát, pontosabban válaszait.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2011. október 23., vasárnap 19:14-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

D-vid
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 18:27
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Osgood

Re: Premier League

#24752 Hozzászólás Szerző: D-vid »

Tuti, hogy kibaszott Manu fan a buzi bíró!
Az egész egy röhej volt. David Luiz megmozdulásáért még az NB1-ben sem adnak 11-est.
Kibaszott ideges vagyok. Ezt a meccset gólokkal kellett volna nyerni, de ilyen szerencsétlen béna is csak a Chelsea tud lenni..., mert hát valljuk be, azért az is volt!
Ha a végelszámolásnál nem a chelsea, akkor remélem, hogy a city lesz a befutó. Azért jó volt látni:
man u 1-6 man c

Apropó: A szövetség bünteti valahogy a bírókat, akik szarul vezetnek egy meccset vagy részrehajlók?
Gondolom nem, de azért megkérdeztem...

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#24753 Hozzászólás Szerző: redrum »

Az ilyen meccsek után vagyok a legbüszkébb a csapatra, (pl.barca elleni bl kiesés, manu ellen elvesztett bl döntő).
Elképesztő volt látni, ahogy a kettős emberelőnyben lévő QPR húzta a végén az időt a mieink ellen, akik egy percig sem adták fel.
Chris Foy meg bekaphatja szerintem az összes Chelsea szurkoló f*szát.
I'm goin' down down down down

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#24754 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

Blueflag írta:Beszoptuk, ez van. Még nincs azért világ vége, játszunk eleget mindkét Manchesteri gárdával ahhoz, hogy megelőzzük őket. Még mindig elmondhatjuk, hogy a sorsunk a saját kezünkben van, és nem arra kell várnunk, hogy a két manchesteri csapat eltaknyoljon... elég megverni őket. Ha bajnokok akarunk lenni, akkor meg is kell.

Bírói csalás volt, nem vitás. Csak azt sajnálom, hogy nem vörös mezt vett fel ez a senki. Chris Pfuj.

vörös mezben volt!!
Keep the blue flag flying high

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#24755 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Beszoptuk, ez van. Még nincs azért világ vége, játszunk eleget mindkét Manchesteri gárdával ahhoz, hogy megelőzzük őket. Még mindig elmondhatjuk, hogy a sorsunk a saját kezünkben van, és nem arra kell várnunk, hogy a két manchesteri csapat eltaknyoljon... elég megverni őket. Ha bajnokok akarunk lenni, akkor meg is kell.

Bírói csalás volt, nem vitás. Csak azt sajnálom, hogy nem vörös mezt vett fel ez a senki. Chris Pfuj.

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Premier League

#24756 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Az FA valószínüleg ki fogja vizsgálni kriszti foj tevékenységét. Bos pirosát 100%, hogy eltörlik. Az ilyen faszkalap bírók miatt nem leszünk bajnokok.... :evil: :x :x :x

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#24757 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Foy nem végzett valami jó munkát; a tökéletes csalásnak ugyanis az az ismérve, hogy nem feltűnő, nem vet fel kérdéseket, nos ezt neki nagyon nem sikerült betartania.

-Drogba, -Bos, -AC az Arsenal ellen.... (ill. még +2 meccsig)
Legalább Torres lesz, nyernünk kell, mert már így is túl messze van a City.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
King Of The Football
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 16:17
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Premier League

#24758 Hozzászólás Szerző: King Of The Football »

En ien idegbeteg alapotba vagyok ez nem volt fer a biro egy rasszista rohadek,ezek a QPR -esek csupa pofatlanok rohadnanak el
majd legkozelebb hajra chelsea
☑ Liverpool (The F.A CUP)
☑ Bayern München (UEFA)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#24759 Hozzászólás Szerző: emsanya »

8 emberrel mezőnyben, majdnem 60 percen keresztül és még így is voltak helyzeteink és 60 százalékos labdabirtoklás! Hihetetlen!

Amúgy rég láttam ilyen szintű bírói csalást, kár érte. Itt akármit csinálunk, nem nyerhettünk volna...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#24760 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Sok mindent lehetne mondani erről a meccsről, de vegyük sorra. Luiz indította el a káoszt, vitatható az a büntető. A folytatásban Bosingwa piros lapja egy vicc, test-test elleni harc volt, mindketten használták a kezüket, az rohadtul nem volt piros. Ezt követte idegbajos Drogba jelenet. Tököm tele van már vele. A teljesítménye egy nagy nulla, de hisztizni azt tud. Két lábbal becsúszni tud. Na és ami a legjobban kiakasztott az a jelenet ott Mikellel. Még neki állt feljebb, hihetetlen. A második félidőre nagy akarattal jöttünk ki, megvoltak a helyzetek, de egyszerűen semmi se akart bemenni. A bíró itt is kitett magáért, mert két jogos 11-est nem fújt be nekünk és A. Cole reklamálására még sárgát is adott, pedig előtte tényleg kezezett a QPR játékos. Az a vicc, hogy 9 emberrel is képesek lettünk volna a győzelemre.

Egy mondatban a meccs: a csillagos 10-es küzdőszellem nem tudta legyőzni a kretén bírót és a 2-es emberhátrányt, aminek egy része a mi, egész pontosan Drogba, hülyesége volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése