Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#43141 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:És a mai legszebb: mivel Rijkaard a Barcelona kispadját otthagyja a Milanért, a helyére José Mourinho kerülhet... :lol: :lol: :lol:
Bebaszna. :D :D :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43142 Hozzászólás Szerző: undertow »

megneznem, ahogy lehozza felidoben goofyt, mert nem vedekezik eleget :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43143 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A legújabb átigazolási "hírek" két, mondhatni alapembere Ashley Young (Watford), akit ma az Aston Villaval, a West Hammel, és a Tottenhammal hoztak összefüggésbe 8 millió font ellenében, a másik pedig Alan Gow, a Falkirk játékosa, akit pedig a Portsmouth, Newcastle, Wigan és a Man. City-vel boronáltak össze meg nem nevezett áron. A Daily Mail információi szerint Milan Baros a Lyonba tart. A Celtic és Gordon Strachan Robbie Keane-re vágyik. Tényleges transzfer az első osztályban ma (sem) történt. Érdekesség számunkra (?), hogy volt klubja letett SWP leigazolásáról. Egyébiránt jelenleg összesen hat csapat maradt a PL-ben, akik eddig semmilyen transzfert nem hajtottak végre (bennünket is bennefoglalva). A két legtöbbet tranzaktáló pedig a Sheffield United 7 (4-3), és a Wigan 6 (3-3) ügylettel.
José Mourinho "ügye" szinte minden lapban szerepel.
A The Mail információi szerint John Terry-t új szerződéssel várják a Chelsea-nél heti 150'000 fontos fizetéssel.
A német Die Welt sejtése szerint Klose Barcelonába tart, helyére a Werder John Carew-t nézte ki.

És a mai legszebb: mivel Rijkaard a Barcelona kispadját otthagyja a Milanért, a helyére José Mourinho kerülhet... :lol: :lol: :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#43144 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

kdako írta:
8Lampard8 írta:
kdako írta:Ha valaki ismét meg akarja nézni a Mourinho-éra első meccsét, megtegheti ma 17 órától: Az angol bajnokság legszebb meccsei, Chelsea - Manchester United 04/05
a Sport -n lesz???
Ja, csak a lényeget hagytam le: Sportklub.
Tök jó látni Gudjohnsen-t újra kékben :wink:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43145 Hozzászólás Szerző: kdako »

8Lampard8 írta:
kdako írta:Ha valaki ismét meg akarja nézni a Mourinho-éra első meccsét, megtegheti ma 17 órától: Az angol bajnokság legszebb meccsei, Chelsea - Manchester United 04/05
a Sport -n lesz???
Ja, csak a lényeget hagytam le: Sportklub.
GO BLUES!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#43146 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

kdako írta:Ha valaki ismét meg akarja nézni a Mourinho-éra első meccsét, megtegheti ma 17 órától: Az angol bajnokság legszebb meccsei, Chelsea - Manchester United 04/05
a Sport -n lesz???

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43147 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Figyelj! Duff-ot a 2 jól sikerült év utáni harmadikban sérülésekkel övezve, rossz formára hivatkozva elküldték. Pedig ő tett bőven a csapatért.
Gudjohnsen az első 5 évében 15 gólos átlagot produkált, 6.ban csak 3-at lőtt, elküldték.
Csúsztatás azt állítani, hogy elküldték őket, ezt tudod jól. Hisz élő szerződésük volt, amiből eladták őket. Az elküldésből én arra gondolnék, hogy felbontották a szerződésüket.
Mindkét játékos kevesellte azt az időt, amit kapott az előző szezonban és kapott volna a következőben, ezért elvágyódtak. A klub pedig nem bilincselte őket a Stamford Bridge-hez.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43148 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ha valaki ismét meg akarja nézni a Mourinho-éra első meccsét, megtegheti ma 17 órától: Az angol bajnokság legszebb meccsei, Chelsea - Manchester United 04/05
GO BLUES!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#43149 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

bilhacica írta:vicccet félre téve, bizni kellett volna még Gudjohnsenbe.(én részemről mondjuk ez nem volt kétséges) Nekem Ő a legnyagyobb veszteség, annyira jol mozgott és annyi mindenhez értett hogy simán beférne a csaptba. A két uj "szupersztárnál" biztos jobb. Duffot annyira nem sajnálom báár ezt szivfájdalom volt leirni. Gallas meg ha itt lenne jobb backként isten lenne. Nem igazolni kell hanem a régieknek kellett volna megtartani. most meg itt vagyunk a szarba...
Hát igen, kétségtelen, hogy Gallas-ért foggal, körömmel küzdeni kellett voln, na de ez már a múlt. Egyébként Gallas a végén már tényleg nagyon nem szeretett itt játszani, mivel nem lehetett mindig középső védő, tehát talán jobb is így, mert a végén az sülhetett volna ki belőle, hogy a meccseket félvállról vette volna.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43150 Hozzászólás Szerző: Megyó »

vicccet félre téve, bizni kellett volna még Gudjohnsenbe.(én részemről mondjuk ez nem volt kétséges) Nekem Ő a legnyagyobb veszteség, annyira jol mozgott és annyi mindenhez értett hogy simán beférne a csaptba. A két uj "szupersztárnál" biztos jobb. Duffot annyira nem sajnálom báár ezt szivfájdalom volt leirni. Gallas meg ha itt lenne jobb backként isten lenne. Nem igazolni kell hanem a régieknek kellett volna megtartani. most meg itt vagyunk a szarba...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43151 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
bilhacica írta:Sevát azért veszed védelmedbe mert sztár volt vagy mert nállunk játszik?
és szted mi miért bántjuk, azért mert nem lőtt 10 golt vagy mert ahogy Mourinho mondaná "ezt az angliai kitérőt nyaralásként fogja fel"?
nem tuti hogy pont igy mondta de a lényege ez volt...
a fenti két kérdésre kiváncsi vagyok mit válaszolsz
Ezt már leírtam tízezerszer, neked is többek közt, most még egyszer nem kezdek hozzá. Ha nem vagy képes megérteni, most sem fogod.

Amúgy Tore: Duffot és Guddy-t biztosíthatlak, hogy akaratom ellenére adták el. :) Bár őszintén, Guddy-t annyira nem sajnáltam, mint Duffot (az egyik kedvencem volt, ha egyszer már így hívják a sört a Simpsonban :D ).
tom, irtad. Sevát ki kell szolgálni... vegyük meg kakát hogy tudjon golt rugni 2004 aranylabdása ok? :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43152 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:Sevát azért veszed védelmedbe mert sztár volt vagy mert nállunk játszik?
és szted mi miért bántjuk, azért mert nem lőtt 10 golt vagy mert ahogy Mourinho mondaná "ezt az angliai kitérőt nyaralásként fogja fel"?
nem tuti hogy pont igy mondta de a lényege ez volt...
a fenti két kérdésre kiváncsi vagyok mit válaszolsz
Ezt már leírtam tízezerszer, neked is többek közt, most még egyszer nem kezdek hozzá. Ha nem vagy képes megérteni, most sem fogod.

Amúgy Tore: Duffot és Guddy-t biztosíthatlak, hogy akaratom ellenére adták el. :) Bár őszintén, Guddy-t annyira nem sajnáltam, mint Duffot (az egyik kedvencem volt, ha egyszer már így hívják a sört a Simpsonban :D ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43153 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Gyeszti írta:
ToreAndre írta:Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Már bocs, de ha már a "nem sok vizet zavar" kategóriánál tartunk, nekem Kalou is ide tartozik. És tényleg BOCS! :wink:
Nálam is!:) De Ő legalább fiatal, van ideje fejlődni. Sevának már nincs!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43154 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Figyelj! Duff-ot a 2 jól sikerült év utáni harmadikban sérülésekkel övezve, rossz formára hivatkozva elküldték. Pedig ő tett bőven a csapatért.
Gudjohnsen az első 5 évében 15 gólos átlagot produkált, 6.ban csak 3-at lőtt, elküldték.
Seva rögtön az első szezonjában szenved...
Szeretem őt meg tisztelem, de szerintem csak a neve meg a múltja tartja életben.

Duffert és Guddy-t sem kellett volna leírni, hisz ők már bizonyítottak. Seva még nem.
De kívánom, hogy löjjön még 10 gólt.
Only one Di Matteo!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#43155 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

ToreAndre írta:Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Már bocs, de ha már a "nem sok vizet zavar" kategóriánál tartunk, nekem Kalou is ide tartozik. És tényleg BOCS! :wink:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#43156 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Hát nem tudom. Azért Shevát én egyáltalán nem írom le. Nem indult jól az idény neki, de még messze nincs vége. Van még hátra mennyi is? 15 forduló? Az alatt még nyugodtan lőhet 10 gólt. Mellesleg abban egyetértünk, hogyha igazolunk, akkor egy középső védőre van a legnagyobb szükség. Sahart én még nem láttam játszani, nem ismerem, egy-két gólját láttam, amit a reserve meccseken lőtt, de ez alapján nem mondok véleményt. Felőlem jöhet ő is.
Sevát azért veszed védelmedbe mert sztár volt vagy mert nállunk játszik?
és szted mi miért bántjuk, azért mert nem lőtt 10 golt vagy mert ahogy Mourinho mondaná "ezt az angliai kitérőt nyaralásként fogja fel"?
nem tuti hogy pont igy mondta de a lényege ez volt...
a fenti két kérdésre kiváncsi vagyok mit válaszolsz

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43157 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Hát nem tudom. Azért Shevát én egyáltalán nem írom le. Nem indult jól az idény neki, de még messze nincs vége. Van még hátra mennyi is? 15 forduló? Az alatt még nyugodtan lőhet 10 gólt. Mellesleg abban egyetértünk, hogyha igazolunk, akkor egy középső védőre van a legnagyobb szükség. Sahart én még nem láttam játszani, nem ismerem, egy-két gólját láttam, amit a reserve meccseken lőtt, de ez alapján nem mondok véleményt. Felőlem jöhet ő is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43158 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én inkább azt mondanám Drogba és Kalou mögé. Seva nem sok vizet zavar. Szerintem amúgy elég ez a három csatár + Sahar. Nem kell más. Talán egy középsővédő...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43159 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Martins nem rossz csatár, de buta mint a tök. Berbatov pedig már nem nagy szám.
Mivel az elsőszámú csatáraink Drogba és Sheva, egy olyan csatárt keresünk szerintem, aki elég jó a Chelsea-be, de elméletben egy szezonban 10, max 15 meccset játszik. Martins ezt nem hiszem, hogy vállalná, de amolyan harmadik számú csatárnak Berbatov jó lenne. Nem mondom, hogy minden meccsét láttam, (asszem 3 vagy 4-et), de a 21 meccsen 10 gól, sky-os osztályzata 6.8, az azért nem olyan rossz. Nem is öreg, de tapasztalt, 26 éves, én el tudnám képzelni. Bár, nekem sem ő jutott volna először eszembe, ez tény.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43160 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Martins nem rossz csatár, de buta mint a tök. Berbatov pedig már nem nagy szám.
Only one Di Matteo!

Válasz küldése