Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39941 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csabo írta:Hát ha nem akarunk semmit nyerni akkor a balhacicáé nagyon jó taktika, viszont ha nyerni akarunk:

----------- Cech -------------
-Belletti--Alex--Terry--A. Cole-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou----
----------Drogba--------------
Ezzel lőnénk meccsenként 3 gólt, már csak az a kérdés, hogy többet kapnánk, vagy kevesebbet...
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39942 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:
bilhacica írta:
Zsoca87 írta:Essien mint szélső?? Mondjuk a sebessége, munkabírása megvan hozzá, de nem egy cselgép, viszont relatíve jól lő, csak keveset... Egyszer kipróbálnám, de nem biztos hogy Essien ott bejönne, aztán kitudja, nálunk úgyis szokás mindenkit átnevelni, főleg Essient. :D Szerintem kapusként fog visszavonulni. :D
őőő ha jol emlékszem 05/06 ban amikor a 4-3-3 kezdett uncsi lenni mindekinek a 4-4-2 ben ő volt a jobb szélső folyamatosan, és tavaly is inkább szélen játszott. jo persze nem a kalsszikus értelemben vett szélső poszton de nem is ez a szürke rombolo gép volt mint idén....
Igen, előző szezonban többször játszott szélsőféleséget a jobbon, és nem is akárhogy: jól tör kapura, akár egészen kapuig, ha emlékeztek a BL-ben a Valencia elleni góljára pl (nekem ez ugrik be egyből)
Nekem meg a Barca ellen idegenben, mikor elrobogott a jobbszélen és csodásan tette a túloldalra Terry fejére, aki okosan középre adta Drogbának, ő pedig egy mellátvétel után átverve Marquezt, Valdes lába alatt a hálóba talált... Istenem, mekkora gól volt az!!! 8)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39943 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Csabo írta:
bilhacica írta:
kitaláltam egy még jobbat :P

Belletti RC Alex Bridge
Essien Mikel Ballack Joey
---Drogba---Anelka

tyuu ez már tul jo :D :P

végre két értelmes ember a két szélen aki jol tud beadni és két klasszis csatár elöl :P még a végén támado foci lenne ebből akárki meglássa :D
Hát ha nem akarunk semmit nyerni akkor a balhacicáé nagyon jó taktika, viszont ha nyerni akarunk:

----------- Cech -------------
-Belletti--Alex--Terry--A. Cole-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou----
----------Drogba--------------
ami tegyük hozzá a te véleményed....

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39944 Hozzászólás Szerző: Csabo »

bilhacica írta:
kitaláltam egy még jobbat :P

Belletti RC Alex Bridge
Essien Mikel Ballack Joey
---Drogba---Anelka

tyuu ez már tul jo :D :P

végre két értelmes ember a két szélen aki jol tud beadni és két klasszis csatár elöl :P még a végén támado foci lenne ebből akárki meglássa :D
Hát ha nem akarunk semmit nyerni akkor a balhacicáé nagyon jó taktika, viszont ha nyerni akarunk:

----------- Cech -------------
-Belletti--Alex--Terry--A. Cole-
----Essien---Ballack---Lampard-
---J.Cole--------------Kalou----
----------Drogba--------------
COME ON CHELSEA!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39945 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:
Zsoca87 írta:Essien mint szélső?? Mondjuk a sebessége, munkabírása megvan hozzá, de nem egy cselgép, viszont relatíve jól lő, csak keveset... Egyszer kipróbálnám, de nem biztos hogy Essien ott bejönne, aztán kitudja, nálunk úgyis szokás mindenkit átnevelni, főleg Essient. :D Szerintem kapusként fog visszavonulni. :D
őőő ha jol emlékszem 05/06 ban amikor a 4-3-3 kezdett uncsi lenni mindekinek a 4-4-2 ben ő volt a jobb szélső folyamatosan, és tavaly is inkább szélen játszott. jo persze nem a kalsszikus értelemben vett szélső poszton de nem is ez a szürke rombolo gép volt mint idén....
Igen, előző szezonban többször játszott szélsőféleséget a jobbon, és nem is akárhogy: jól tör kapura, akár egészen kapuig, ha emlékeztek a BL-ben a Valencia elleni góljára pl (nekem ez ugrik be egyből)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39946 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Essien mint szélső?? Mondjuk a sebessége, munkabírása megvan hozzá, de nem egy cselgép, viszont relatíve jól lő, csak keveset... Egyszer kipróbálnám, de nem biztos hogy Essien ott bejönne, aztán kitudja, nálunk úgyis szokás mindenkit átnevelni, főleg Essient. :D Szerintem kapusként fog visszavonulni. :D
őőő ha jol emlékszem 05/06 ban amikor a 4-3-3 kezdett uncsi lenni mindekinek a 4-4-2 ben ő volt a jobb szélső folyamatosan, és tavaly is inkább szélen játszott. jo persze nem a kalsszikus értelemben vett szélső poszton de nem is ez a szürke rombolo gép volt mint idén....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39947 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Essien mint szélső?? Mondjuk a sebessége, munkabírása megvan hozzá, de nem egy cselgép, viszont relatíve jól lő, csak keveset... Egyszer kipróbálnám, de nem biztos hogy Essien ott bejönne, aztán kitudja, nálunk úgyis szokás mindenkit átnevelni, főleg Essient. :D Szerintem kapusként fog visszavonulni. :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39948 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
kitaláltam egy még jobbat :P

Belletti RC Alex Bridge
Essien Mikel Ballack Joey
---Drogba---Anelka

tyuu ez már tul jo :D :P

végre két értelmes ember a két szélen aki jol tud beadni és két klasszis csatár elöl :P még a végén támado foci lenne ebből akárki meglássa :D


szerk:

ez igy tényleg qrva jo lenne. elég csak arra gondolni mennyivel sokoldalubb Essien focija ha nem csak középen kell rugdosodnia, (arra ott van Mikel) és most ráadásul kiegészülve egy Bellettivel....
a másik oldalon detto van egy jo páros, Joey meg Anelka amugy is egyelőre ugy néz ki jol megértik egymást és hát technikásak nagyon... szuper lenne sztem ez a 4-4-2.
középen meg ugye a talán két legkeményebb közép pályásunk Mikel és Ballack... mind2 90 tiszta izom meg vagy 185 cm :)
nem lepne meg ha Grant ezt küldené ki legközelebb 8)
(bár inkább meglepne mert ez a csapat a legjobb formában lévő 11 és akkor elkezdene cryolni egyszerre vagy 5 játékos hogy ő miért nem kezdhet... -.-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2008. február 6., szerda 14:08-kor.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier League

#39949 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
Egyéb: a Citeh csak véghezvitte Benjani leigazolását a Pompeyból. Számomra igen szimpatikus futballistáról van szó, tetszik a játéka, gólerős (12 PL találat) talán már írtam valahol, hogy elnézném kékben, szerintem bagatell összeg az érte kért/kapott 3,87M font.
Hát azért a maga 29évével ő se a fiatalítást képviselte volna nálunk :wink: :)
Chelsea FOREVER!!!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39950 Hozzászólás Szerző: Csabo »

ZenZo írta:
Csabo írta:
Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
A te állitásod szerint magamat is betehetném a kezdőbe, mármint ha nem azt kellene nézni kit hogy hívnak.
:x Te Csabo. Nehezen lehet elérni, de te ki tudsz akasztani ilyenekkel: ember... Zsoca állítása szerint igen, magadat is betehetnéd a kezdőbe, ha a Chelseaben játszanál és kitűnő formának örvendenél épp... mivel ezt viszont nem feltételezem, ennél fogva nem is tudom, hogyan fordulhatott meg a fejedben ez a gyönyörű mondat, amivel megajándékoztál itt minket... de ha gondolod, tartok neked egy gyorstalpalót:
Egy futballcsapatban azok léphetnek pályára, akik igazolt játékosai a klubnak. Egyszerre 11 játékos futhat fel a gyepre 1 mérkőzésen, 10 mezőnyjátékos és egy hálóőr (bár ez nem törvényszerű, csak logikus). A meglévő keretből az edző (angolul manager, jelen esetben Avram Grant) feladata, hogy a taktikához leginkább illő, leginkább formában lévő tizenegyet küldje ki. Ergo: aki sérült, nem tud játszani. Aki nem tagja a keretnek, az sem. Aki pedig jobb a másiknál bármiért is, előnyt élvez... remélem most már világos. :?: :!:
Aki meg piros lapot kap annak azonnal el kell hagynia a pályát és a következő mérkőzésen nem léphet pályára. Két sárga lap egy mérkőzésen szintén egy pirossal ér fel.
Az számít gólnak amikor a labda teljes terjedelmével áthalad a gólvonalon. A kapus meg csak a büntetőterületen belül foghatja meg a labdát.

Nem tom biztos marad ki még vmi!
COME ON CHELSEA!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39951 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Csabo írta:
Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
A te állitásod szerint magamat is betehetném a kezdőbe, mármint ha nem azt kellene nézni kit hogy hívnak.
:x Te Csabo. Nehezen lehet elérni, de te ki tudsz akasztani ilyenekkel: ember... Zsoca állítása szerint igen, magadat is betehetnéd a kezdőbe, ha a Chelseaben játszanál és kitűnő formának örvendenél épp... mivel ezt viszont nem feltételezem, ennél fogva nem is tudom, hogyan fordulhatott meg a fejedben ez a gyönyörű mondat, amivel megajándékoztál itt minket... de ha gondolod, tartok neked egy gyorstalpalót:
Egy futballcsapatban azok léphetnek pályára, akik igazolt játékosai a klubnak. Egyszerre 11 játékos futhat fel a gyepre 1 mérkőzésen, 10 mezőnyjátékos és egy hálóőr (bár ez nem törvényszerű, csak logikus). A meglévő keretből az edző (angolul manager, jelen esetben Avram Grant) feladata, hogy a taktikához leginkább illő, leginkább formában lévő tizenegyet küldje ki. Ergo: aki sérült, nem tud játszani. Aki nem tagja a keretnek, az sem. Aki pedig jobb a másiknál bármiért is, előnyt élvez... remélem most már világos. :?: :!:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39952 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
A te állitásod szerint magamat is betehetném a kezdőbe, mármint ha nem azt kellene nézni kit hogy hívnak.
COME ON CHELSEA!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39953 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Zsoca87 írta:Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.
Hát ha nem akarunk nyerni semmit akkor valószínüleg jó lesz a bilha kezdője is.
Épp ez az az előző hsz-ban is elmondtam, hogy mi a gond és miért olyan nehéz hozni a meccseket, azaz az Arsenalnak miért olyan könnyű.
COME ON CHELSEA!

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39954 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Értem :) az egy dolog, hogy jobban játszanak, meg szebben, és könyebben hozzák a meccseket, de pontokban meg nem mutatkozik meg a különbség...
Bocsi, de ők nem csapat szinten fociznak jobban, hanem a MU-nál ott van a Ronaldo! Az Arsenalban meg a Gallas, Fabregas és az Adebayor (a tottenham elleni meccsen nem volt kezdő Adebayor és meg is látszott!)!

Nálunk meg most a vezéregyéniségek sérültek vagy az ANK-n vannak: Terry, Lampard és a Drogba.

Ennyi az egész!
COME ON CHELSEA!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39955 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Figyelj, nem a neveket kell nézni, hanem a formákat. Te ne legyél inkább edző, mert nálad úgy tűnik az számít, hogy kit hogy hívnak. Én teljesen egyetértek ezzel a kezdővel, kivéve talán Kalou-t tudnám betenni Anelka helyére, bár szélen még nem láttam Anelkát játszani, szóval nem tudom.
De ja, mostani formákat nézve ez a legerősebb csapatunk.

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Premier League

#39956 Hozzászólás Szerző: Csabo »

bilhacica írta:sztem a legjobb 11 ez lenne most:


Belletti RC Alex Bridge
Essien Mikel Ballack
Cole --------Anelka
-----Drogba

cserék: Kalou Lamps Makelele Terry Carlo

pizzaro, seva, swp, malouda <---- ezt a 4est a pálya közelébe nem engedném mert elrontják még a füvet is
Most megint csak azt kell mondjam, hogy remélem nem edző szeretnél lenni, mert akkor pályát tévesztettél.A cserepad picit súlyos. :D
Terry, Lampard, Kalou és RC, Mikel meg Anelka szerintem cseréljenek helyet.
COME ON CHELSEA!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39957 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sztem a legjobb 11 ez lenne most:


Belletti RC Alex Bridge
Essien Mikel Ballack
Cole --------Anelka
-----Drogba

cserék: Kalou Lamps Makelele Terry Carlo

pizzaro, seva, swp, malouda <---- ezt a 4est a pálya közelébe nem engedném mert elrontják még a füvet is

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39958 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Namost a bajnoki cím témához pedig: Etelközin látszik, hogy ivott, nem tudja mit beszélt tegnap hajnalban :lol: A Mancs még csak véletlenül sem játszik jobban, mint mi, pont azt nyomják, mint mi tavaly: nekünk volt egy Drogbánk meg egy Essienkünk, nekik most van egy Ronaldo-juk meg egy Tevezük, a többi statiszta. Persze, persze kell egy jó védelem, stabil kapus, de ez itt is, ott is megvan/volt. Az Arsenal na igen. Tőlük én is azt vártam, hogy eddigre leeresztenek, a fiatalok nem fogják bírni, de Wenger kétségkívül eltalált valamit idén, és őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy a togóinak ennyire jól fog menni idén (tessék, nekik is vagy egy Drogbájuk). Nincs Henry és van Persie, mégis rohadt jól megy nekik, mert a PL leglendületesebb játékát tudják hozni meccseink 90%-án. Jól eltalált összeállítás, tetszetős játék, de ez még senkit nem jogosít fel a bajnoki címre. Azt már láttuk, nem megállíthatatlanok. Ha most összeáll a keretünk, és Grant jól dönt, (mert most szembe fog kerülni azért egy olyan problémával, hogy na ki is menjen ki a pályára kezdőként) akkor hat pont az semmi.

Egyéb: a Citeh csak véghezvitte Benjani leigazolását a Pompeyból. Számomra igen szimpatikus futballistáról van szó, tetszik a játéka, gólerős (12 PL találat) talán már írtam valahol, hogy elnézném kékben, szerintem bagatell összeg az érte kért/kapott 3,87M font.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39959 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az meg hogy, ilyen könnyen nyerik most a meccseket, a bajnokság végén már senki nem fog emlékezni, ha kikapnak a MU ellen, meg a Chelsea elleni idegenbeli meccsen...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39960 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Etelkozi írta:
emsanya írta:
Etelkozi írta: Én igazából arra gondolok, hogy irgalmatlanul magabiztosan hozzák a meccseket, mi meg nem...
Nem a 6 pont sok, hanem a játékban való lemaradásunk.


Mi is hoztuk meccseinket, most x-eltünk, de ők meg nem rég x-eltek a birminghammel...mondom, ha megverik a MU-t meg minket idegenben, akkor azt mondom, nagy az előnyük...
Mi úgy vertük a birminghamet, hogy gólhelyzetünk sem volt.
Nekik meg nem volt szerencséjük, 20 gólhelyzetük volt.

Nem erről beszélek.

JOBBAN FOCIZNAK, ŐK IS MEG A MANURE IS!

Értem?

Értem :) az egy dolog, hogy jobban játszanak, meg szebben, és könyebben hozzák a meccseket, de pontokban meg nem mutatkozik meg a különbség...

Válasz küldése