Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#12861 Hozzászólás Szerző: focimark »

cech19960320 írta:
kakas19 írta:Na vegul csak 18 -an rajtolunk a PL-be a kiirt 16 helyet.
???
Augusztus 16-án szombaton kezdtünk volna, de átrakták a meccsünket hétfőre.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#12862 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kakas19 írta:Na vegul csak 18 -an rajtolunk a PL-be a kiirt 16 helyet.
???

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Premier League

#12863 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Na vegul csak 18 -an rajtolunk a PL-be a kiirt 16 helyet.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12864 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_BN_1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez azért odabasz rendesen majd 1 mrd. euros szponzori szerződés adidas-al 10 évre, elképesztő milyen összegekről van szó nem kell félteni vörösöket pénzügyileg az is biztos...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12865 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Daniel írta:
pulci03 írta:
fodi91 írta:Az Arsenal is jól erősített, így én őket se írnám le.
Abban meg egyáltalán nem vagyok biztos, hogy számos érkező lesz még. Egy balhátvéd (Luis) érkezése kb. biztosra vehető, de a többi szóba került név (Pogba, Kroos, Khedira) szinte csak pletyka lapban jelent meg, nem olyan helyeken amik megbízhatóbb források. A két nagy hiányposztot (pivot, csatár) meg már megoldottuk. Igaz Costa még nem írt alá.

A vezetőségnek a kölcsönadásokkal is még sok dolga lesz, mert nagyon sok olyan játékosunk van akiket vagy kölcsön kell adni vagy eladni.
Arsenal eddig inkább eladott(Sagna már távozott és Vermaelen is fog) persze most Alexis nagy erősítés, de először megfelelően kell pótolniuk Sagnát és csak utána lehet eldönteni, hogy mennyire lesznek ott a harcban!
Biztos vagyok benn, hogy lesz még játékosmozgás akkor úgy mondom eddig hivatalosan csak Fabregas érkezett míg már van 4-5 fix távozónk azért az nem lehet, hogy elmegy 4 játékos és csak 1 érkezik nyilván.
Biztos jönni fog bh. Luis személyében és szükség van Pogba,Vidal párosból egyikre bár ez nagyon nehezen megoldható...
És akkor még ott van Courtois helyzete mi lesz Cech-vel és Lukakuval, Costa sem írt még alá tehát még nagyon sok a nyitott kérdés a betöltetlen poszt most, hogy vége VB-nek most kezdődnek csak igazán a nagy üzletkötések!
Muszáj, hogy legyen még érkező, mert elég jól erősít minden rivális. Vidal úgy néz ki, hogy megy a MU-ba (de szóba van Schweinsteiger, Hummels, Cavani), Khedira az Arsenalba (továbbá esélyes a Remy/Balotelli/Benzema hármasból valaki), Mangala a Citybe.

Igazából a balhátvéd mellett egy középpályás még mindenképp kéne szerintem...
Illetve, ha Lukakut offolja José, akkor kell még egy csatár. Tudom, Ba meg Torres is itt van, főleg utóbbitól lehet várni, hogy majd idén megmutatja a világnak, amikor az állandó edzőváltások nem zavarják össze a kis buksiját, de na, azért nem ártana B-terv, ha valamilyen oknál fogva váratlanul mégsem rúgna 40 gólt a bajnokságban.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12866 Hozzászólás Szerző: Chester »

pulci03 írta:Arsenal eddig inkább eladott(Sagna már távozott és Vermaelen is fog) persze most Alexis nagy erősítés, de először megfelelően kell pótolniuk Sagnát és csak utána lehet eldönteni, hogy mennyire lesznek ott a harcban!
Biztos lesz érkező, jelenleg egy kapusuk van csak. Jobbhátvéd posztra valószínűleg Debuchy jön, Aurier a B terv, vkp posztra nagy valószínűséggel Khedira megy, Schneiderlin és Lars Bender a B terv, szóval lesz még ott mozgás. Július közepe van, nagyon messze még az átigazolási szezon vége.

Viszont már csak 33 napot kell aludni, és végre kezdődik a bajnokság! :D

És 2 nap múlva meg végre ismét nézhetünk Chelsea meccset, nagyon sok fiatallal, mert jó páran még nyaralnak a VB-t követően.

Más: a MU megint alkotott, 750 millió fontos, 10 évre szóló szerződést írtak alá az Adidasszal. Több, mint kétszer annyit bevételt kapnak így a cégtől, mint a Real Madrid (31M font/év). Hiába volt gyenge szezonjuk, még mindig hatalmas márkanév sajnos...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#12867 Hozzászólás Szerző: Daniel »

pulci03 írta:
fodi91 írta:Az Arsenal is jól erősített, így én őket se írnám le.
Abban meg egyáltalán nem vagyok biztos, hogy számos érkező lesz még. Egy balhátvéd (Luis) érkezése kb. biztosra vehető, de a többi szóba került név (Pogba, Kroos, Khedira) szinte csak pletyka lapban jelent meg, nem olyan helyeken amik megbízhatóbb források. A két nagy hiányposztot (pivot, csatár) meg már megoldottuk. Igaz Costa még nem írt alá.

A vezetőségnek a kölcsönadásokkal is még sok dolga lesz, mert nagyon sok olyan játékosunk van akiket vagy kölcsön kell adni vagy eladni.
Arsenal eddig inkább eladott(Sagna már távozott és Vermaelen is fog) persze most Alexis nagy erősítés, de először megfelelően kell pótolniuk Sagnát és csak utána lehet eldönteni, hogy mennyire lesznek ott a harcban!
Biztos vagyok benn, hogy lesz még játékosmozgás akkor úgy mondom eddig hivatalosan csak Fabregas érkezett míg már van 4-5 fix távozónk azért az nem lehet, hogy elmegy 4 játékos és csak 1 érkezik nyilván.
Biztos jönni fog bh. Luis személyében és szükség van Pogba,Vidal párosból egyikre bár ez nagyon nehezen megoldható...
És akkor még ott van Courtois helyzete mi lesz Cech-vel és Lukakuval, Costa sem írt még alá tehát még nagyon sok a nyitott kérdés a betöltetlen poszt most, hogy vége VB-nek most kezdődnek csak igazán a nagy üzletkötések!
Muszáj, hogy legyen még érkező, mert elég jól erősít minden rivális. Vidal úgy néz ki, hogy megy a MU-ba (de szóba van Schweinsteiger, Hummels, Cavani), Khedira az Arsenalba (továbbá esélyes a Remy/Balotelli/Benzema hármasból valaki), Mangala a Citybe.

Igazából a balhátvéd mellett egy középpályás még mindenképp kéne szerintem...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12868 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

fodi91 írta:Az Arsenal is jól erősített, így én őket se írnám le.
Abban meg egyáltalán nem vagyok biztos, hogy számos érkező lesz még. Egy balhátvéd (Luis) érkezése kb. biztosra vehető, de a többi szóba került név (Pogba, Kroos, Khedira) szinte csak pletyka lapban jelent meg, nem olyan helyeken amik megbízhatóbb források. A két nagy hiányposztot (pivot, csatár) meg már megoldottuk. Igaz Costa még nem írt alá.

A vezetőségnek a kölcsönadásokkal is még sok dolga lesz, mert nagyon sok olyan játékosunk van akiket vagy kölcsön kell adni vagy eladni.
Arsenal eddig inkább eladott(Sagna már távozott és Vermaelen is fog) persze most Alexis nagy erősítés, de először megfelelően kell pótolniuk Sagnát és csak utána lehet eldönteni, hogy mennyire lesznek ott a harcban!
Biztos vagyok benn, hogy lesz még játékosmozgás akkor úgy mondom eddig hivatalosan csak Fabregas érkezett míg már van 4-5 fix távozónk azért az nem lehet, hogy elmegy 4 játékos és csak 1 érkezik nyilván.
Biztos jönni fog bh. Luis személyében és szükség van Pogba,Vidal párosból egyikre bár ez nagyon nehezen megoldható...
És akkor még ott van Courtois helyzete mi lesz Cech-vel és Lukakuval, Costa sem írt még alá tehát még nagyon sok a nyitott kérdés a betöltetlen poszt most, hogy vége VB-nek most kezdődnek csak igazán a nagy üzletkötések!

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#12869 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Az Arsenal is jól erősített, így én őket se írnám le.
Abban meg egyáltalán nem vagyok biztos, hogy számos érkező lesz még. Egy balhátvéd (Luis) érkezése kb. biztosra vehető, de a többi szóba került név (Pogba, Kroos, Khedira) szinte csak pletyka lapban jelent meg, nem olyan helyeken amik megbízhatóbb források. A két nagy hiányposztot (pivot, csatár) meg már megoldottuk. Igaz Costa még nem írt alá.

A vezetőségnek a kölcsönadásokkal is még sok dolga lesz, mert nagyon sok olyan játékosunk van akiket vagy kölcsön kell adni vagy eladni.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#12870 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Mangala közel van ahhoz, hogy aláírjon cityhez 40 milláért elképesztően jó csapatuk lesz, de nekünk sem kell szégyenkeznünk és biztos lesz még számos érkező, mostani távlatból egyértelműen chelsea-city versenyfutást várok PL-ért, de unitedet sem lehet leírni Van gaal érkezésével!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12871 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sok szempont van, mennyi fizetés fér bele, mekkora összeg fér bele, ott van a nevezés, játékstílus stb. Pogbát valószínűleg azért hajkurássza ennyire a klub, mert még csak 21 éves, így nem kéne nevezni se a BL-be, se a PL-be, így lehetne helyet spórolni, ráadásul fiatal kora ellenére már TOP5 játékos a posztján.

Nem tudhatjuk, hogy gondolkozik a vezetőség vagy Mourinho, milyen szempontok alapján választanak játékost, vagy mennyire igazak az eddigi pletykák Kroosról, Khediráról vagy Pogbáról. Biztos megvan az oka annak, hogy [még] nem mozdultunk rá Vidalra.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#12872 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Egyre valószínűbb, hogy Vidal a MU-ba megy.. Nem értem, hogy miért nem licitál rá valaki? PSG, Real, City vagy esetleg mi? A világ egyik legjobbja a posztján és iszonyat erősítés lesz, ha megszerzik. A másik, hogy így kizárt, hogy Pogbát eladják.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12873 Hozzászólás Szerző: Chester »

Markovic a Liverpoolba tart, úgy tűnik a klub nem akar élni a kivásárlási opciójával.

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#12874 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Suarez debütálása óta.
Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#12875 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:Barca támadás ügyileg ezzel tényleg nagyot húzott, végre vettek egy befejezőcsatárt. Nem is akármilyet, talán jelenleg a legjobbat a világon...

Eto'o, Ibra és Villa is világklasszis csatárok voltak, Messi kedvéért mégis repültek a szélre vagy a padra. Neymar is zseniális játékos, vitte a hátán a Santost és a Selecao-t, Barcelonában meg az jut neki hogy adja a gólpasszokat Messi-nek és melózik. Nehéz ellopni a show-t az argentin elől, kíváncsi vagyok mi lesz a vége ennek.
Igen, de gyakorlatilag ezzel a hamis 9-essel, vagy mi a lósszarral nagyon sok meccsen befosott a támadójátékuk. A jó öreg fal előtt adogatást nyomták, mint a kézilabdában, center nélkül. Ha van eszük, tényleg betolják Suarez-t középre és hagyják élni...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#12876 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Remélem az, hogy kiharapja Messi nyaki ütőerét.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#12877 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Barca támadás ügyileg ezzel tényleg nagyot húzott, végre vettek egy befejezőcsatárt. Nem is akármilyet, talán jelenleg a legjobbat a világon...

Eto'o, Ibra és Villa is világklasszis csatárok voltak, Messi kedvéért mégis repültek a szélre vagy a padra. Neymar is zseniális játékos, vitte a hátán a Santost és a Selecao-t, Barcelonában meg az jut neki hogy adja a gólpasszokat Messi-nek és melózik. Nehéz ellopni a show-t az argentin elől, kíváncsi vagyok mi lesz a vége ennek.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#12878 Hozzászólás Szerző: easy »

Alexis a könnyeivel küszködve konstatálja, h London bullshit felén kötött ki, de azis lehet, h a trófea-vitrinből kiszálló por ment a szemébe. :roll:
Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#12879 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Barca támadás ügyileg ezzel tényleg nagyot húzott, végre vettek egy befejezőcsatárt. Nem is akármilyet, talán jelenleg a legjobbat a világon...

Közel 96 millio euro-ért. Tudom, tudom le lehet vezetni az FFP-t, biztos, de nem érdekel, ismét egy giga igazolás egy olyan csapattól, aki elvileg el volt tiltva az igazolásoktól. Nincs elrettentő hatás. Szánalom...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12880 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

putthelime írta: Van benne logika, de engem meglepne, ha Enrique egyből ennyire szabad kezet kapna, hogy megbontsa azt a kőbe vésett 4-3-3-at, amit 10 éves kora óta tanul az egész Barca-akadémia.
Azzal a kőbevésett felállással az a baj, hogy vmelyik csatár mindenképp megszívná, illetve Xavi is már kezd kiöregedni, akitől az egész támadás sikeressége függ. Az általam előbb felvázolt 4-2-3-1-ben mind2 probléma megoldódna, sőt még talán a védekezésük is erősödne, ami azért nem ártana, ha komoly szándékaik vannak a jövőt illetően.

Válasz küldése