Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2461 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Utana jatszunk fulhammel ahol meg 18 fertozott van. Lehet ebbol csak fa kupa meccs lesz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2462 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2020. december 31., csütörtök 8:49 Walker, Jesus, Ederson, Cancelo is a koronasok kozott van elvileg. Mondjuk igy mar lehet jo lenne ha lenne meccs. :D
Váo, ezek kik? :mrgreen:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2463 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Walker, Jesus, Ederson, Cancelo is a koronasok kozott van elvileg. Mondjuk igy mar lehet jo lenne ha lenne meccs. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2464 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta: 2020. december 30., szerda 23:50 Elvileg a City-nél újból tesztelték a játékosokat és már nem covid-osok, edzésbe álltak. Érdekes....

nem tudom hol olvastad ezt a faszságot.
a megugrott fertőzésszám miatt maradt el az everton meccs. a fertőzöttek mentek karanténba (emlékeim szerint 4-5 ember) , a maradékot pedig kedden is újratesztelték, és több fertőzöttet eddig nem találtak, így ma újra edzésbeállhattak.

nem az a helyzet h hirtelen mindenki meggyógyult, csak annyi, hogy akik egészségesek, készülhetnek a meccsre... ettől függetlenül lesznek még tesztek a meccs előtt, és ha ott találnak még fertőzöttet, elmaradhat akár

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2465 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Elvileg a City-nél újból tesztelték a játékosokat és már nem covid-osok, edzésbe álltak. Érdekes....

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2466 Hozzászólás Szerző: James Lee »

broduer írta: 2020. december 30., szerda 18:13 Nem tartom OGS-t feltétlenül jobb edzőnek, csak arra szerettem volna utalni, hogy míg OGS az elmúlt két évben mindenhol úgy volt számontartva, mint egy baklövés, akit minél hamarabb ki kell rúgni, addig Lampard az egekig lett fényezve, hogy mennyire tehetséges ifjú edző (az is). Holott az egymás elleni meccsekből szinte mindig a norvég jött ki jobban, tavaly azonos ponttal végzett velünk, idén pedig versenyben van a bajnoki címért a bombaerős Poollal, amíg mi a középmezőnyben senyvedünk. Indokolatlanul sok tizit kapnak, de a tizihez szükség van jó játékra és kialakított helyzetekre is.
Az meg, hogy nincs az edzőnek köze ahhoz, hogy egy-egy játékos mennyi löketet ad a csapatnak, az szerintem nettó hülyeség. Épp ez a probléma idén Lampssal, hogy nem tudja elhelyezni az új igazolásainkat.
Ámen, így egyetértek én is.
A második állítást akkor inkább úgy fogalmaznám, hogy egy játékos mentális adottságaihoz nincs sok köze az edzőnek. Úgy értem, hogy vannak olyan játékosok, mint pl ez a Bruno gyerek, de ilyen Cavani, Ibra és még a hőn szeretett törpe Messi is, akiknek van egy bizonyos karizmájuk, fellépésük, magával ragadó küzdeni akarásuk. Akiknek álmukból felkeltve is oda lehet adni akár a csapatkapitányi karszalagot is és képesek rá, hogy pusztán a jelenlétükkel motiválják a csapatot akár egy elvesztettnek tűnő meccs utolsó harmadában is. Az érzelmi hozzáállás nyilván függhet az edző személyétől, de most elsősorban nem erre gondolok.
Az persze megint más kérdés, hogy egy adott játékos milyen pozíción érzi jól magát, ezzel szemben az edzője hol játszatja.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2467 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hát igen Cavanit legutobb is mikor beküldte átállt két csatárra és Brunot bezuzta mögéjük, egy amolyan 4-4-2 váltás meccs közben. Én is azt gondoltam hogy Ole húzásai nem jönnek be, Lamps intelligensebb embermek tűnik. De jelenleg inkább csökönyös és ő nem váltogat annyit.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2468 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2020. december 30., szerda 17:21
Bubi írta: 2020. december 30., szerda 14:11 Az ő keretük egyben van évek óta. Szó nincs náluk csapatépítésről. Ez jelentős különbség.

Kanté az egyetlen aki kezdő és legalább 3 éve a csapat tagja. Az utóbbi másfél évben az egész kezdőcsapatunk lecserélődött, ezt ne felejtsük el.
Így van. Ezen kívül csak azért jobb edzőnek tartani OGS-t mert most éppen jó hullámuk van (a szezon kétharmadával ellentétben) ami nekünk is ugyanúgy volt és tavalyhoz hasonlóan orrba-szájba kapják a büntetőket, erős túlzásnak érzem.
Rég rossz, ha a csapatot egy játékos viszi a hátán (Fernandes). Cavani is óriási löket. Ehhez az edzőnek semmi köze nincs.
Nem tartom OGS-t feltétlenül jobb edzőnek, csak arra szerettem volna utalni, hogy míg OGS az elmúlt két évben mindenhol úgy volt számontartva, mint egy baklövés, akit minél hamarabb ki kell rúgni, addig Lampard az egekig lett fényezve, hogy mennyire tehetséges ifjú edző (az is). Holott az egymás elleni meccsekből szinte mindig a norvég jött ki jobban, tavaly azonos ponttal végzett velünk, idén pedig versenyben van a bajnoki címért a bombaerős Poollal, amíg mi a középmezőnyben senyvedünk. Indokolatlanul sok tizit kapnak, de a tizihez szükség van jó játékra és kialakított helyzetekre is.
Az meg, hogy nincs az edzőnek köze ahhoz, hogy egy-egy játékos mennyi löketet ad a csapatnak, az szerintem nettó hülyeség. Épp ez a probléma idén Lampssal, hogy nem tudja elhelyezni az új igazolásainkat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2469 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jött azért oda is egy van de Beek, Cavani, Telles, Henderson és Bruno is tavaly év közben. Elég sok a variácios lehetőségük van, bátran használják őket.

Nálunk meg lassan kb. ugyanazok játszanak mint másfél éve. Legutobbi meccsen is Chilwell volt az egyetlen uj játékos a mezőnyök közül, a kezdő többi tagja mind itt volt már.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2470 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2020. december 30., szerda 14:11 Az ő keretük egyben van évek óta. Szó nincs náluk csapatépítésről. Ez jelentős különbség.

Kanté az egyetlen aki kezdő és legalább 3 éve a csapat tagja. Az utóbbi másfél évben az egész kezdőcsapatunk lecserélődött, ezt ne felejtsük el.
Így van. Ezen kívül csak azért jobb edzőnek tartani OGS-t mert most éppen jó hullámuk van (a szezon kétharmadával ellentétben) ami nekünk is ugyanúgy volt és tavalyhoz hasonlóan orrba-szájba kapják a büntetőket, erős túlzásnak érzem.
Rég rossz, ha a csapatot egy játékos viszi a hátán (Fernandes). Cavani is óriási löket. Ehhez az edzőnek semmi köze nincs.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2471 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2020. december 30., szerda 10:24
Bubi írta: 2020. december 30., szerda 10:15 Nekik 5 meccsel ezelőtt még nem ment jól. Nekünk fordítva. Így megy ez idén.
Ha megnyerik az elmaradt meccsüket, akkor 7 pontos előnyben lesznek, ami azért baromi sok ebben a mezőnyben. Ha úgy lenne, ahogy írod, akkor a rossz szériáknak ki kellene egyenlíteniük egymást. OGS többet volt kritizálva és szidva az elmúlt két évben, mint Lampard, de ha őszinték akarunk lenni, akkor el kell ismerni, hogy valamit jobban csinál egyelőre a norvég.
Egyébként meg tényleg sűrű a mezőny. Január szerintem vízválasztó lesz Lampard számára. City, Fulham, Leicester, Wolves, Burnley. Nem könnyű sorsolás. Ha nem tud hozni 10-12 pontot ezeken a meccseken, szerintem sajnos bajba kerülhet az állása. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy lemaradjunk a BL-ről. Az elmondhatatlanul nagy kudarc lenne ezzel a kerettel. Most a viszonylag hosszabb szünet (4-5 nap) lehetőséget ad arra, hogy átbeszéljék a dolgokat a srácok, és valahogy kikerüljenek ebből a spirálból.
Az ő keretük egyben van évek óta. Szó nincs náluk csapatépítésről. Ez jelentős különbség.

Kanté az egyetlen aki kezdő és legalább 3 éve a csapat tagja. Az utóbbi másfél évben az egész kezdőcsapatunk lecserélődött, ezt ne felejtsük el.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2472 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2020. december 30., szerda 11:50
Én is így látom. Nálunk mi van? A két nagy pénzes igazolás támado már padon ül vagy nem poszton játszik, Giroud már 34 éves, minden tiszteletem de nem kezdő szint. A CHO-Pulisic-Zijes trio meg versenyezhetnek ki fekszik többet korházban, így a szélsőink gólszáma is gyenge. A középpályán szintén nincsenek akik extra gólszámot hoznának, Kanté-Mount-Kova sajna nem ilyenek.

Szóval nevekre jol nézünk ki de nálunk elég nagy a káosz. Ott meg ha Cavani beáll meghal a gólért, Rashfordnak, Brunonak meg alapbol nagyon megy, jol megtalálta Ole a posztokat.
Nem csípem a Bruno gyereket, mert egy aljas patkány játékstílussal rendelkezik. Na de mentálisan rengeteg játékosunk példát vehetne róla. Amióta megérkezett a tehenekhez azóta él-hal a pályán a csapatukért és megdöglik a pályán a címerükért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2473 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2020. december 30., szerda 0:12
emsanya írta: 2020. december 30., szerda 0:03 Jo a keretük jo formaban vannak. Tele jo tamadokkal. Ezt a Cavanit is is sajnalom h anno nem tudtuk elhozni, sokszor megmenti majd oket. Vagy Rashford... Vagy Martial... Vagy Greenwood... Vagy Brunio...Szoval jok elöl.

Szerintem siman megnyerhetik a PLt ezzel a kerettel es meg is erdemlik.
Az a baj, hogy nevek felsorolásában a mi támadósorunk sem gyengébb, de valamiért mi nálunk döcög a szekér és egyre mélyebbre süllyedünk, ők pedig úgy néz ki tudnak menni a bajnoki címért a poolal. Szar ezt látni, mert a mi keretünket semmivel sem érzem gyengébbnek mint ezt a tehén keretet. De ezekszerint OGS valamire rátudott jönni, amire még Lampsnak nem sikerült és lehet nem is lesz esélye ha így folytatja...
Én is így látom. Nálunk mi van? A két nagy pénzes igazolás támado már padon ül vagy nem poszton játszik, Giroud már 34 éves, minden tiszteletem de nem kezdő szint. A CHO-Pulisic-Zijes trio meg versenyezhetnek ki fekszik többet korházban, így a szélsőink gólszáma is gyenge. A középpályán szintén nincsenek akik extra gólszámot hoznának, Kanté-Mount-Kova sajna nem ilyenek.

Szóval nevekre jol nézünk ki de nálunk elég nagy a káosz. Ott meg ha Cavani beáll meghal a gólért, Rashfordnak, Brunonak meg alapbol nagyon megy, jol megtalálta Ole a posztokat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2474 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2020. december 30., szerda 10:24
Bubi írta: 2020. december 30., szerda 10:15 Nekik 5 meccsel ezelőtt még nem ment jól. Nekünk fordítva. Így megy ez idén.
Ha megnyerik az elmaradt meccsüket, akkor 7 pontos előnyben lesznek, ami azért baromi sok ebben a mezőnyben. Ha úgy lenne, ahogy írod, akkor a rossz szériáknak ki kellene egyenlíteniük egymást. OGS többet volt kritizálva és szidva az elmúlt két évben, mint Lampard, de ha őszinték akarunk lenni, akkor el kell ismerni, hogy valamit jobban csinál egyelőre a norvég.
Egyébként meg tényleg sűrű a mezőny. Január szerintem vízválasztó lesz Lampard számára. City, Fulham, Leicester, Wolves, Burnley. Nem könnyű sorsolás. Ha nem tud hozni 10-12 pontot ezeken a meccseken, szerintem sajnos bajba kerülhet az állása. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy lemaradjunk a BL-ről. Az elmondhatatlanul nagy kudarc lenne ezzel a kerettel. Most a viszonylag hosszabb szünet (4-5 nap) lehetőséget ad arra, hogy átbeszéljék a dolgokat a srácok, és valahogy kikerüljenek ebből a spirálból.
Lehet lesz az 2 het szunet is.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2475 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2020. december 30., szerda 10:15 Nekik 5 meccsel ezelőtt még nem ment jól. Nekünk fordítva. Így megy ez idén.
Ha megnyerik az elmaradt meccsüket, akkor 7 pontos előnyben lesznek, ami azért baromi sok ebben a mezőnyben. Ha úgy lenne, ahogy írod, akkor a rossz szériáknak ki kellene egyenlíteniük egymást. OGS többet volt kritizálva és szidva az elmúlt két évben, mint Lampard, de ha őszinték akarunk lenni, akkor el kell ismerni, hogy valamit jobban csinál egyelőre a norvég.
Egyébként meg tényleg sűrű a mezőny. Január szerintem vízválasztó lesz Lampard számára. City, Fulham, Leicester, Wolves, Burnley. Nem könnyű sorsolás. Ha nem tud hozni 10-12 pontot ezeken a meccseken, szerintem sajnos bajba kerülhet az állása. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy lemaradjunk a BL-ről. Az elmondhatatlanul nagy kudarc lenne ezzel a kerettel. Most a viszonylag hosszabb szünet (4-5 nap) lehetőséget ad arra, hogy átbeszéljék a dolgokat a srácok, és valahogy kikerüljenek ebből a spirálból.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2476 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekik 5 meccsel ezelőtt még nem ment jól. Nekünk fordítva. Így megy ez idén.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2477 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2020. december 30., szerda 0:03 Jo a keretük jo formaban vannak. Tele jo tamadokkal. Ezt a Cavanit is is sajnalom h anno nem tudtuk elhozni, sokszor megmenti majd oket. Vagy Rashford... Vagy Martial... Vagy Greenwood... Vagy Brunio...Szoval jok elöl.

Szerintem siman megnyerhetik a PLt ezzel a kerettel es meg is erdemlik.
Az a baj, hogy nevek felsorolásában a mi támadósorunk sem gyengébb, de valamiért mi nálunk döcög a szekér és egyre mélyebbre süllyedünk, ők pedig úgy néz ki tudnak menni a bajnoki címért a poolal. Szar ezt látni, mert a mi keretünket semmivel sem érzem gyengébbnek mint ezt a tehén keretet. De ezekszerint OGS valamire rátudott jönni, amire még Lampsnak nem sikerült és lehet nem is lesz esélye ha így folytatja...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2478 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Mu mindig ilyen amióta OGS az edző
Hullámzó a teljesítményük
Először rosszak utána jók utána megint... 3-4 meccs es utána megint kilyukadnak egy pár meccsig

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2479 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo a keretük jo formaban vannak. Tele jo tamadokkal. Ezt a Cavanit is is sajnalom h anno nem tudtuk elhozni, sokszor megmenti majd oket. Vagy Rashford... Vagy Martial... Vagy Greenwood... Vagy Brunio...Szoval jok elöl.

Szerintem siman megnyerhetik a PLt ezzel a kerettel es meg is erdemlik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2480 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2020. december 29., kedd 23:56
Pityee írta: 2020. december 29., kedd 23:55 Na a tehenek a mai győzelmükkel jól elhúztak tőlünk... el nem hiszem, hogy ennyivel jobb edző ez a szerencsétlen OGS Lampstól.
Miert lenne jobb? Mert bemalacoltak egy golt vagy mert mindenki egeszseges volt naluk eddig a szezonban?? Az idei Pl eselyese az lesz akinel a legkevesebb serult lesz.
Mert ha bepótolják és nyerik az elmaradott meccsüket akkor laza 7ponttal mennek előttünk. Az azért már nem kevés sajnos és nem is volt egyszerű összehozni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése