Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#43741 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én eléggé félek a Pompeytől!!! A vereség ellenére szerintem meg akarják mutatni, hogy 5 meccs után ott voltak a dobogón... de remélem mi győzünk... Nagyon nehéz lesz megtartani az 1. helyet, talán nehezebb is lesz, mint tavaly, de remélem meglesz! C'mon Blues!!!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#43742 Hozzászólás Szerző: Festa »

andyslacker írta:Szóval visszatért az élet a normál kerékvágásba 8)

Bírom a Boltont, már egyszer besegítettek nekünk a bajnoki cím bebiztosításában is :)
Én nem gondoltam komolyan,hogy a Pompey hosszú ideig akár dobogón
lehet.Egy Uefa kupás helyre igényt tarthatnak.Amúgy szimpik többek között mert G.Johnson is náluk játszik.Nem is rosszul. :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#43743 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Szóval visszatért az élet a normál kerékvágásba 8)

Bírom a Boltont, már egyszer besegítettek nekünk a bajnoki cím bebiztosításában is :)
Birth, CHELSEA, Death

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#43744 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Maradt az élen a Chelsea!
Remélem 38 meccs után is ez lesz a kép :D
Azért sajnálom a Pompey-t egy kicsit, remélem nem most pukkadtak ki végleg... De ha ez az ára annak, h a Chelsea "TOPPING THE TABLE", akkor hát legyen. :wink:
There is only one Chelsea!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#43745 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Remélem az élen is maradunk májusig! Thanx Bolton. Viszont a Pompit nekünk is meg kellene vernünk, csakhogy tudják mihez tartsák magukat...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43746 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Véget ért a Portsmouth-Bolton találkozó, melyen kisebb meglepetésre a vendégek 1-0-ás sikert arattak, ez viszont azt jelenti, hogy a Chelsea a 6. forduló után vezeti a 2006/2007-es Premierleague tabelláját!!!!!! :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43747 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Gyeszti írta:
ZenZo írta:Megtört a Portsmouth nagy sorozata a Bolton elleni mérkőzésen: a 21. percben 472 perc után David James kapitulált. Az a Kevin Nolan rúgta a gólt, aki tavaly is lőtt egyet a Pompey-nak. A rekordunk megmarad, ha pedig ki is kap a hazai csapat, a harmadik helyre esik vissza a rosszabb gólkülönbség miatt.

Azért nem nyomja rosszul a Pompey! A gólig ez volt a kapura lövési és kaput találó lövések aránya: Pompey 6/3, Bolton 0/0.
Amúgy is minden elismerés a Pompey-é: az eddigi 5 mérkőzésből négyen ugyanazok voltak az ellenfelei, mint a mieinknek, (a Middlesbrough, a Blackburn, a Man. City és a Charlton) és míg a MiddlesB-től mi kikaptunk, ők 4-0-ra nyertek, igaz a Man. City-t mi vertük 3-0-ra, ők pedig 0-0-ás döntetlent játszottak.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43748 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A tavaly még Portsmouth játékos Dario Silva a napokban súlyos autóbalesetet szenvedett Argentínában, és ma derült ki, hogy a jobb lábát amputálni kell. Ennél nem sok rosszabb érhet egy futballistát. :(
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#43749 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

ZenZo írta:Megtört a Portsmouth nagy sorozata a Bolton elleni mérkőzésen: a 21. percben 472 perc után David James kapitulált. Az a Kevin Nolan rúgta a gólt, aki tavaly is lőtt egyet a Pompey-nak. A rekordunk megmarad, ha pedig ki is kap a hazai csapat, a harmadik helyre esik vissza a rosszabb gólkülönbség miatt.

Azért nem nyomja rosszul a Pompey! A gólig ez volt a kapura lövési és kaput találó lövések aránya: Pompey 6/3, Bolton 0/0.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43750 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megtört a Portsmouth nagy sorozata a Bolton elleni mérkőzésen: a 21. percben 472 perc után David James kapitulált. Az a Kevin Nolan rúgta a gólt, aki tavaly is lőtt egyet a Pompey-nak. A rekordunk megmarad, ha pedig ki is kap a hazai csapat, a harmadik helyre esik vissza a rosszabb gólkülönbség miatt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#43751 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Dandeer írta:
grimrieper írta:nekik jobb a padjuk mint barmelyik nagy 3-nak .Es igen komoly esely lehet arra hogy oda ernek az elso 4 helyre .ami komoly meglepi lenne de van ra esely .
Nem értek egyet. Nincs jobb padjuk mint a BL-ben szereplő riválisaié. És szerintem nincs komoly esélyük arra, hogy ott legyenek a BL-selejtezős helyeken. Ki fognak pukkadni. :twisted:
Nyugi ott lesznek ,mark my worlds.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43752 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Ez a Tottenham mennyire egy töketlen csapat, a ManU és Pool ellen is megvoltak a helyzeteik, bíztam benne, hogy rabolnak pár pontot, erre két sima zakó.
soha ne bizz abban, hogy a rottenham valaha is szivesseget tesz nekunk.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43753 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nézem most felvételről a N'Castle-Everton találkozót. Huh. A fiúkat egyetlen egy dolog zavarja a békés küzdelmben: a labda. Kegyetlen. Már nincs ép játékos a pályán. 1-1 gól, 1-1 piros, 6 sárga (körülbelül a tripláját is kioszthatta volna a bíró). Nagy vonalakban hasonlít a vb Hollan-Portugál mérkőzésre.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43754 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Pompey beállíthatja hétfőn a Chelsea PL szezonkezdeti clean-sheet rekordját (első hat mérkőzés gól nélkül) ha kitartanak a Bolton ellen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43755 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

grimrieper írta:nekik jobb a padjuk mint barmelyik nagy 3-nak .Es igen komoly esely lehet arra hogy oda ernek az elso 4 helyre .ami komoly meglepi lenne de van ra esely .
Nem értek egyet. Nincs jobb padjuk mint a BL-ben szereplő riválisaié. És szerintem nincs komoly esélyük arra, hogy ott legyenek a BL-selejtezős helyeken. Ki fognak pukkadni. :twisted:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#43756 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

mourinho írta:én szurkolok a pompy-nak holnap, mivel szerintem hosszútávon csak az Arsenal, manchester u. , liverpool 3-as leeht ránk veszélyes és ha a portsmuth szépen hozná a pontjait a végén akár még egy dobogót vagy legalábbis egy bl helyezést is elérhetnek. (én örülnék neki)
Csak ne nagyon szurkolj mert nekik jobb a padjuk mint barmelyik nagy 3-nak .Es igen komoly esely lehet arra hogy oda ernek az elso 4 helyre .ami komoly meglepi lenne de van ra esely .

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#43757 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

kdako írta:
ZenZo írta:
kdako írta:Ez a Tottenham mennyire egy töketlen csapat, a ManU és Pool ellen is megvoltak a helyzeteik, bíztam benne, hogy rabolnak pár pontot, erre két sima zakó.
Ja. Az első gólt ha ők rúgják - amire megvolt minden esélyük, szerintem simán győznek. De már a játék elején is látszott, hogy meg vannak illetődva, tördelték a játékot, remélve, hogy kihúzzák 0-0-val. Elég rossz taktika volt.
Jól mondta Méhes a meccsen: a tavalyi Everton példája.
Akik azért a múlt szezon végére észbe kaptak és idén se rosszak. Lehet a Tottenham is ki fog kerülni a hullámvölgyből.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43758 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Ez a Tottenham mennyire egy töketlen csapat, a ManU és Pool ellen is megvoltak a helyzeteik, bíztam benne, hogy rabolnak pár pontot, erre két sima zakó.
Ja. Az első gólt ha ők rúgják - amire megvolt minden esélyük, szerintem simán győznek. De már a játék elején is látszott, hogy meg vannak illetődva, tördelték a játékot, remélve, hogy kihúzzák 0-0-val. Elég rossz taktika volt.
Jól mondta Méhes a meccsen: a tavalyi Everton példája.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43759 Hozzászólás Szerző: kdako »

mourinho írta:én szurkolok a pompy-nak holnap, mivel szerintem hosszútávon csak az Arsenal, manchester u. , liverpool 3-as leeht ránk veszélyes és ha a portsmuth szépen hozná a pontjait a végén akár még egy dobogót vagy legalábbis egy bl helyezést is elérhetnek. (én örülnék neki)
Holnap is szurkolhatsz, de hétfőn játszanak.

Éreztem, hogy a Reading megszorongatja a MU-t, szerencsére bejött, így már lépéselőnyben vagyunk. MU előtt 2, Arsenal előtt 4 v. 7, Pool előtt 5 ponttal megyünk 6 forduló után, ami nem rossz kezdet! Csak így tovább!
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#43760 Hozzászólás Szerző: mourinho »

én szurkolok a pompy-nak holnap, mivel szerintem hosszútávon csak az Arsenal, manchester u. , liverpool 3-as leeht ránk veszélyes és ha a portsmuth szépen hozná a pontjait a végén akár még egy dobogót vagy legalábbis egy bl helyezést is elérhetnek. (én örülnék neki)

Válasz küldése