Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39881 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Már épp megfogalmazódott bennem a válasz, mikor leírtad az egészet az utosló két mondatban. Azért hozzátenném, hogy bármennyire is JM párti vagyok Granttel szemben, azért vele sem villogtunk a scouserek ellen, sőt. Persze jöhetünk ismét a bírókkal, a sok sérülttel, a gól most gól volt-e vagy sem (BL)-el vagy bármivel, azért az előző szezon messze legrosszabb meccsét produkáltuk a Pool ellen (0-2). A BL-t már nem is említem, itthon is egy izzadós 1-0... Egyszerűen nem tudunk gólt lőni a vörösöknek. Rohadt jól tömörülnek, jól védekeznek posztra és zónára is, és ez van, nem csak mi, láthattuk tavaly a Barca szenvedését is... ez nem megy Drogbával sem. (tavaly sem ment). Még tizenegyesből sem tudunk rúgni nekik... A Pool ellen okos, megfontolt játék mellett erősen támadólag kell fellépni az első perctől fogva, akkor talán megy (ezt nem szakértői szemmel mondom, mielőtt valaki élelmesen megjegyezné, hanem mint szurkoló). Ha csak tötymörgünk a pályán, - ahogyan szoktunk, s bár most nem láttam, de a 90 perc alatt 1 kapuralövés és az itt olvasott vélemények, hsz-ek erre engednek következtetni - most is, úgy nem megy.
Tényleg, azt a tavaly februári meccset elfelejtettem, nem is csoda, az volt José alatt a legrosszabb meccsünk.
Mi nem tudunk a pool ellen játszani, de ők meg 4 éve nem rúgtak gólt a Bridge-en, azért az sem túl fényes!!

A többivel egyetértek teljesen!
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39882 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
8Lampard8 írta:Tegnap az volt a legnagyobb gond,hogy nem támadtunk!Egyetlen egy helyzetünk volt amikor Ballack lövése mellé ment, semmi több.És ez hazai pályán nem tudok rá mást mondani, szégyen.Egyszerűen úgy mentünk ki a pályára,hogy nehogy gólt kapjunk.

Nem értem miért van az, ha a MU pontot veszít és közelebbkerülhetnénk hozzájuk, nem élünk a lehetőséggel.Tavaly is volt egyszer kétszer ilyen.(Most csak az ugrik be amikor a MU kikapott a Pompytól és mi meg x-eltünk a Villaval másnap).
Azért nem támadtunk, mert nem tudtunk. A pool és Benítez taktikailag fölénk nőtt, bármennyire is fájdalmas ezt beismerni. A két védekező kp. nagyon jól fogta Lampardot és Ballackot, így semmi ötlet nem jött tőlük. Csak azt nem értem, hogy Avram miért nem számított erre, miért nem volt egy B terv arra az esetre, ha kiveszik a két középpályásunkat. Akkor hátrébb jön SWP, vagy Joey, mert így elvesztek nagyon. Hihetetlenül bosszant, hogy még azt sem lehetett látni, mi az ötlet, hogyan akarnánk gólt lőni. Így meg kirakhatjuk az ablakba a 76 veretlen hazai meccset. Szégyen, gyalázat!!! azt hittem, hogy ha alszom rá egyet, nyugodtabban fogom értékelni, de egyszerűen hihetetlen, hogy a rangadókon mennyire nem tudunk pörögni. Ez lehet, hogy Avram gyenge motivációjával magyarázható, nem tudom. Azért Mourinhóval ilyen ötlettelenül nem játszottunk rangadón, mindig megszakadtak a játékosok (kivétel a két Pool elleni 2005-06-os BL-csoportmeccs, de a PL-ben nem volt ilyen).
Már épp megfogalmazódott bennem a válasz, mikor leírtad az egészet az utosló két mondatban. Azért hozzátenném, hogy bármennyire is JM párti vagyok Granttel szemben, azért vele sem villogtunk a scouserek ellen, sőt. Persze jöhetünk ismét a bírókkal, a sok sérülttel, a gól most gól volt-e vagy sem (BL)-el vagy bármivel, azért az előző szezon messze legrosszabb meccsét produkáltuk a Pool ellen (0-2). A BL-t már nem is említem, itthon is egy izzadós 1-0... Egyszerűen nem tudunk gólt lőni a vörösöknek. Rohadt jól tömörülnek, jól védekeznek posztra és zónára is, és ez van, nem csak mi, láthattuk tavaly a Barca szenvedését is... ez nem megy Drogbával sem. (tavaly sem ment). Még tizenegyesből sem tudunk rúgni nekik... A Pool ellen okos, megfontolt játék mellett erősen támadólag kell fellépni az első perctől fogva, akkor talán megy (ezt nem szakértői szemmel mondom, mielőtt valaki élelmesen megjegyezné, hanem mint szurkoló). Ha csak tötymörgünk a pályán, - ahogyan szoktunk, s bár most nem láttam, de a 90 perc alatt 1 kapuralövés és az itt olvasott vélemények, hsz-ek erre engednek következtetni - most is, úgy nem megy. Eddig hoztuk a meccseket a "B-csapattal" is, mondhatjuk, de már a nemlétező tűz is kiveszett fiainkból: ebben az évben 10 meccsből 4 meccsen tudtunk 1 gólnál többet rúgni - az is kettő volt mind a négy alkalommal, de két góllal győzni egyetlen egyszer sikerült, a Tottenham ellen... na most kérdem én, akik már két-három meccs után látni vélték Grant munkásságát a fiúkon és eredményeinken, az most hova lett???
Mind1. Most nagyjából együtt lesz a keret, az afrikaiak visszajöttek/visszajönnek, a sérültek felépültek/felépülnek, Grantnek lesz kiből válogatni. De ha valami eszetlen nagy henger be nem indul, és valahonnan nem jön elő a lelkesedés, a tűz, a szellem, a kűzdeni akarás, akkor bizony könnyen lehet, hogy idén semmit nem nyerünk. Ha viszont össze kapja magát a banda, még lehet egy, aki mindent visz :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39883 Hozzászólás Szerző: twopac »

Azt azért nem lehet mondani hogy idén a bírók nekünk kedveznének,de természetesen nem ezért állunk a 3.ik helyen!Én még egyben reménykedek,hogy drogbával kalouval javul a támadójátékunk,essiennel még biztosabb a közép pályánk,és még egy kis szerencse is elkéne,és hogy hozzunk minden rangadót!
mindörökké chelsea!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39884 Hozzászólás Szerző: kdako »

8Lampard8 írta:Tegnap az volt a legnagyobb gond,hogy nem támadtunk!Egyetlen egy helyzetünk volt amikor Ballack lövése mellé ment, semmi több.És ez hazai pályán nem tudok rá mást mondani, szégyen.Egyszerűen úgy mentünk ki a pályára,hogy nehogy gólt kapjunk.

Nem értem miért van az, ha a MU pontot veszít és közelebbkerülhetnénk hozzájuk, nem élünk a lehetőséggel.Tavaly is volt egyszer kétszer ilyen.(Most csak az ugrik be amikor a MU kikapott a Pompytól és mi meg x-eltünk a Villaval másnap).
Azért nem támadtunk, mert nem tudtunk. A pool és Benítez taktikailag fölénk nőtt, bármennyire is fájdalmas ezt beismerni. A két védekező kp. nagyon jól fogta Lampardot és Ballackot, így semmi ötlet nem jött tőlük. Csak azt nem értem, hogy Avram miért nem számított erre, miért nem volt egy B terv arra az esetre, ha kiveszik a két középpályásunkat. Akkor hátrébb jön SWP, vagy Joey, mert így elvesztek nagyon. Hihetetlenül bosszant, hogy még azt sem lehetett látni, mi az ötlet, hogyan akarnánk gólt lőni. Így meg kirakhatjuk az ablakba a 76 veretlen hazai meccset. Szégyen, gyalázat!!! azt hittem, hogy ha alszom rá egyet, nyugodtabban fogom értékelni, de egyszerűen hihetetlen, hogy a rangadókon mennyire nem tudunk pörögni. Ez lehet, hogy Avram gyenge motivációjával magyarázható, nem tudom. Azért Mourinhóval ilyen ötlettelenül nem játszottunk rangadón, mindig megszakadtak a játékosok (kivétel a két Pool elleni 2005-06-os BL-csoportmeccs, de a PL-ben nem volt ilyen).
GO BLUES!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39885 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Tegnap az volt a legnagyobb gond,hogy nem támadtunk!Egyetlen egy helyzetünk volt amikor Ballack lövése mellé ment, semmi több.És ez hazai pályán nem tudok rá mást mondani, szégyen.Egyszerűen úgy mentünk ki a pályára,hogy nehogy gólt kapjunk.

Nem értem miért van az, ha a MU pontot veszít és közelebbkerülhetnénk hozzájuk, nem élünk a lehetőséggel.Tavaly is volt egyszer kétszer ilyen.(Most csak az ugrik be amikor a MU kikapott a Pompytól és mi meg x-eltünk a Villaval másnap).

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39886 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mindkét csapat 0 pontot érdemelt volna...be kéne vezetni, hogy 0-0 esetén ne kapjon senki se pontot!
A foci meggyalázása volt, tőlünk nem először... (Birmingham ellen pl.)
Nagyon remélem, hogy maradunk a 3. helyen, többet nem érdemlünk...hacsak nem javul a formánk nagyot...
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

Re: Premier League

#39887 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Nekem az egész meccsből az az egy jelenet tetszett, amikor az egyik liverpooli izomból lábon rúgta ezt a kedves bírósporttársat, amaz meg dobott egy hátast. :)

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#39888 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

kicsipest írta:Én is nagyon pipa vagyok!! Ráadásul még láttam is ezt a valamit. Mert ezt focinak a legnagyobb jóindulattal se nevezném.Kikap a MU, kifogunk egy teljesen indiszponált Liverpoolt erre mi még őket is alulmúljuk!!! 1 helyzetnek mondható Ballack lövésen kívűl SEMMI!! Na persze a 11-est attól még befújhatta volna, na dehát mit vártunk Rileytól (vagy hogy írják), anno Husztit is leküldte a semmiért Horvátországban az első 10 percben. Itt meg ott állt az eset közelében és továbbot intett. Meg sem lepődtem... Bár ettől még felléphettünk volna egy kicsit támadóbban a mérkőzésen! De így játszani... Szörnyű volt. Nem tudom van-e még esély de valamit csinálni kell az biztos!

ezzel én is baromira egyetértek! de én se értem ezt a paprikajancsi fejű bírót...ott áll bazz és még a vak is látja hogy az 11es...ne mg mikor sztívön a fölberugott akkor is ott állt és befujja hogy felbaszta a Chelsea védő...mennyen má a *csába...!
de mindjuk igaz hogy nem azon kell szidkozodni hoyg egy 11est nem adtak emg--és így golt se lőttünk....de télelg épkézláb passzt sem lehetett látni...nah mind1..
agggyatok munkát!!!!

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39889 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Én is nagyon pipa vagyok!! Ráadásul még láttam is ezt a valamit. Mert ezt focinak a legnagyobb jóindulattal se nevezném.Kikap a MU, kifogunk egy teljesen indiszponált Liverpoolt erre mi még őket is alulmúljuk!!! 1 helyzetnek mondható Ballack lövésen kívűl SEMMI!! Na persze a 11-est attól még befújhatta volna, na dehát mit vártunk Rileytól (vagy hogy írják), anno Husztit is leküldte a semmiért Horvátországban az első 10 percben. Itt meg ott állt az eset közelében és továbbot intett. Meg sem lepődtem... Bár ettől még felléphettünk volna egy kicsit támadóbban a mérkőzésen! De így játszani... Szörnyű volt. Nem tudom van-e még esély de valamit csinálni kell az biztos!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39890 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, végre kikap a ManU, erre a Pool ellen x... Most értem haza (a meccset sajnos(?) nem láttam, de forrongok a dühtől. Nem azért, mert ezzel elszállt volna a bajnoki remény, mert nem, még nem. Azért, mert itthon simán nyerni kellett volna a bajnokság ezen szakaszában. És amit eddig olvastam a meccsről bármelyik portálon, vagy itt azt a keveset, nem tűnt úgy, hogy a srácok apait-anyait beleadva próbálták volna bedarálni a vendég együttest. Egy kapuralövés?! Miez??? Igaz, úgy olvasom, egy jogos büntetőtől fosztottak meg (ismét), de ezen nem vagyok meglepődve. Szomorú vagyok. Meg dühös. Áhhhh, ejnye. Na mindegy. Most jön egy jó nagy bajnoki szünet (FA, BL, aztán CC), majd március 1-én megyünk a West Ham-hez. Idegenben az megint egy erős 0-1-es meccs, de most már nyerjünk!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39891 Hozzászólás Szerző: kdako »

emsanya írta:Asszem itt vége a bajnoki álmoknak...8 pontot már lehetetlen behozni, mert az arsenal nyílván nyer holnap...de nem baj, én örülök ennek az x-nek is, jelen helyzetben, Drogba és Essien nélkül ennyire futotta, talán a MU-t még meg lehet előzni...GO CHELSEA
Attól tartok, Drogbával és Essiennel sem ment volna jobban. Hiába van a pályán egy jó csatár, ha képtelen neki labdát adni. Márpedig Anelkát nem tömték...
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39892 Hozzászólás Szerző: twopac »

Én azért megvárom a holnap arsenal meccset,ha nyernek,akkor minden erővel rákell hajtani a kupákra,bl ligakupa,és fa kupa!!azért ha visszajön drogba essien kalou terry mikel,szerintem benne van a csapatban egy 10 meccses győzelmi sorozat!
mindörökké chelsea!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39893 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Asszem itt vége a bajnoki álmoknak...8 pontot már lehetetlen behozni, mert az arsenal nyílván nyer holnap...de nem baj, én örülök ennek az x-nek is, jelen helyzetben, Drogba és Essien nélkül ennyire futotta, talán a MU-t még meg lehet előzni...GO CHELSEA

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39894 Hozzászólás Szerző: Anti »

Mindenképp motiválhatná a Manures pontveszteség a fiúkat, bár a múlt héten is jól elcseszték, de én azt mondom hogy a hátom pont itthon marad. :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39895 Hozzászólás Szerző: twopac »

Zsoca87 írta:Nagy bölcsesség következik : ahhoz hogy első legyél, a másodikat, harmadikat, negyediket stb. is meg kell előzni. :D
:D :D Igaz!Rosszul nem jött a mu veresége az biztos,el ne szóljam magam,de mostmár az arsenal is elkezdhetné a pontokat hullajtani!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39896 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nagy bölcsesség következik : ahhoz hogy első legyél, a másodikat, harmadikat, negyediket stb. is meg kell előzni. :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39897 Hozzászólás Szerző: twopac »

az jó hogy vesztésre áll a mu!.Csak az a baj hogy nem ők mennek 6 ponntal hanem az arsemal!és ha mi most pontokat veszítünk,és ők verik a blackburnt hazai pályán,akkor elment a bajnokság!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39898 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ricko írta:HOHÓ! vezet a Manchester Manchesterben 2-0-ra a félidőben!!! :lol:
Ha innen is nyer a manure, akkor tapsvihar, nem tudok mást mondani...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39899 Hozzászólás Szerző: Ricko »

HOHÓ! vezet a Manchester Manchesterben 2-0-ra a félidőben!!! :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39900 Hozzászólás Szerző: emsanya »

bilhacica írta:
andyslacker írta: Az Anelkás résszel nem értek egyet...Kalou amellett,hogy nagy helyzetkihagyókirály mezőnyben sem szokott hasítani...Anelka amióta nálunk van mezőnyben is jó, elöl meg kész életveszély. Ha tök egyedül megkapja a labdát akkor is megtartja, vagy becselezi magát helyzetbe, sokkal jobban lát a pályán mint Kalou és ésszel passzol amikor kell.Ha meg arról van szó megoldja egyedül. Szerintem ez nem is kérdés melyikük kell jobban.
igen, ez nekem sem kérdés, csak már nem akartam tényként leirni mert már sokat meg vagyok gyanusitva hogy aki nem ért velem egyet az hülyének tartom :D
de mondjuk aki Anelkat kihagyná arra nem tok mást mondani...


Én se hagynám ki, úgy is írtam, hogy megpróbálnám...nálam is kezdő lenne, csak ha nem nagyon zárna vissza, és inkább védekezni kell, akkor Kalou jobban beválna...Én is Anelka párti vagyok, és eddig az elvárásoknak megfelelően teljesít 8) GO 39!

Válasz küldése