Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#39841 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én nem értek annyira hozzá, nagyon súlyos sérülés, de sztem a látványossága miatt tűnik durvának...
Egy keresztszalag szakadás nem ennyire látványos, sőt kívűlről nem is látszik, és 9-12 hónapot kell kihagyni, ha egyáltalán akar az ember újra sportolni...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39842 Hozzászólás Szerző: undertow »

8Lampard8 írta:
tibi71 írta:wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:
Na ezt hívják talpalásnak.Amúgy itt mi lett a játékossal akit lerúgott?
alf-inge haaland. nem jatszott tobbet.
'97ben kezdodott kozottuk, roy mental durvan becsuszott, de vegul a sajat terde serult. haaland eloszor poenkodott rajta, hogy feldobta magat, aztan amikor latta, hogy sulyosabb serules, akkor azt mondta keane megerdemelte a durva belepo miatt. aztan 2001ben ujra talalkoztak, es roy mental bosszubol, elore megfontoltan szetrugta haalandot. 5 meccs eltiltas es 150000 font penzbutetes, ennyibe kerult neki egy szandekos karrier lezaro szabalytalansag...

a legdurvabb serules amit lattam az busst esete. linket nem adok, akit tenyleg erdekel az guglizza meg. engem mar a keptol is kiraz a hideg...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39843 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:Chelseafan,
...

tényleg nem a felvágás miatt irom, de anyum apum orvos. még amikor Cissenek volt az esete megkérdeztem a véleményüket rola és igen, ez ilyen sulyos. gondolj már bele hogy a csont törés, az magyarul repedést jelent. de jó, tegyük fel összeforr meg minden, de azért Te sem gondolod komolyan hogy ugyan ugy fog ismét játszani!? ha fel is épül az örökre gyenge pont marad neki és soha nem lesz olyan.
jó, összességében mint embert sajnálom és mint fiatal focistát, bármi lehetett volna belőle, akárcsak Cisseből, de most csak egy csatár a francia bajnokságban...
Neem, nem úgy értettem. Csak hogy nem hiszem, hogy amputálni kellene a lábát. Már sok ilyen eset volt, de lehet, hogy csak "szerencséjük" volt, hogy utána is tudták folytatni hasonló szinten a pályafutásukat és nem lett belőle semmilyen komoly baj.
Én nem vagyok szakértő az ilyen esetekben, de amit eddig ilyet láttam, abból hál Istennek nem lett vége a pályafutásuknak.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39844 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

http://www.criticalcaretech.org.uk/News ... one_rz.gif
Kb ilyen amikor a eltörik az ember csontja. Testvéremnek is eltört a nyáron, Ő is focizott. De neki az alkarja.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39845 Hozzászólás Szerző: Megyó »

8Lampard8 írta:
tibi71 írta:wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:
Na ezt hívják talpalásnak.Amúgy itt mi lett a játékossal akit lerúgott?
soha többet nem játszott. legalábbis azt hallottam még amikor visszavonult, akkor volt rola szo a Sport tvben, és valameik szakértő mondta.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39846 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

hülye k****g (Keane)!Az ilyeneket kellene távoltartani a focitól!!! :evil:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39847 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan,
...

tényleg nem a felvágás miatt irom, de anyum apum orvos. még amikor Cissenek volt az esete megkérdeztem a véleményüket rola és igen, ez ilyen sulyos. gondolj már bele hogy a csont törés, az magyarul repedést jelent. de jó, tegyük fel összeforr meg minden, de azért Te sem gondolod komolyan hogy ugyan ugy fog ismét játszani!? ha fel is épül az örökre gyenge pont marad neki és soha nem lesz olyan.
jó, összességében mint embert sajnálom és mint fiatal focistát, bármi lehetett volna belőle, akárcsak Cisseből, de most csak egy csatár a francia bajnokságban...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#39848 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

8Lampard8 írta:
tibi71 írta:wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:
Na ezt hívják talpalásnak.Amúgy itt mi lett a játékossal akit lerúgott?
talpalásnak ?! ez 1 mészárlás volt ! egyébként a végén nem elnézést kért,ha nem asszem azt mondta neki,hogy 'most szimulálj' vagy valami ilyesmit ! aki olvasta ennek a köcsögnek a könyvét az pontosabban tudja ! http://www.youtube.com/watch?v=p_st29mlQwU

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39849 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:
Ricsi93 írta::shock: amputálás?
igen. Cisse lábát is majd nem kellett. ez nem egy sérülés!!! ketté tört a csont, elszakadtak az idegeke, a csontvelő stb.
örülhet ha tud majd járni. ez = gyász
Hát azért nem biztos. Durva, de nem ennyire. Cissének kétszer tört el így a lába, csak egy kicsit feljebb, a sípcsontja körül. Szerencsére még most is játszik! Remélem Eduardónak se lesz komolyabb baja.

szerk.: Larssonnak is volt ilyen horror sérülése.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39850 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

tibi71 írta:wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:
Na ezt hívják talpalásnak.Amúgy itt mi lett a játékossal akit lerúgott?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#39851 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

wenger azt mondja,hogy nem szabadna ezt a mészárost többet pályára engedni ! mondjuk ebue hasonlóan 'szimpatikus' belépöje után nem tüntett ennyire a fair play-re hivatkozva :roll: ! soha nem lesz ilyen volumenü büntetés például roy keane-nél bebizonyosodott,hogy direkt akart sérülést okozni és most a pl-be edzö !! http://www.youtube.com/watch?v=Tffv2avUQlw mindig rüheltem ezt az ír parasztot ! :twisted:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39852 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Ricsi93 írta::shock: amputálás?
igen. Cisse lábát is majd nem kellett. ez nem egy sérülés!!! ketté tört a csont, elszakadtak az idegeke, a csontvelő stb.
örülhet ha tud majd járni. ez = gyász

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39853 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

:shock: amputálás?
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39854 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ez nem sérülés, ez halál. a láblevágás ilyenkor simán ott van 30% ban. vágom? kettétört a lába!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39855 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Szerintem az Arse megtudja most, milyen az, amikor igen komolyan megsérűl egy játékosuk. Példa a tavalyi CC döntőn szegény Terry... vagy az idei Arse-Chelsea meccset is JT bánta (igaz, ő a VASEMBER) . De kihangsúlyozom, Eduardot sajnálom, és kivánok neki jobbulást.
Reach out touch blue (faith)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39856 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Szegény Fergie papa... most kopasz lesz egy ideig. :D :D
Reach out touch blue (faith)

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39857 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

A MU bedarálta a Newcastle-t 5-1re.Rooney 2-t,Ronaldo 2-t és Saha 1 gólt lőtt.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39858 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tibi71 írta:
8Lampard8 írta:Ki mondta, hogy nem fekszik neki? :D
nyáron felvetödött a neve nálunk is és elég sokan azt állitották,hogy hasonlóan 'jó' lenne mint seva ! Kár hogy seva nem ilyen 'szar' !Ezt a mocsok tetü taylort remélem eltiltják 1 életre a focitól ! szarházi ! :twisted:

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=170546

jaj istenem :cry:
ugyan Arsenalos nah de hát erre nem lehet mást mondani. gondoljatok csak bele lábszárcsont törés... tejoég

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39859 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Ennek a Birminghami pontrablásnak nagyon örülök, ha esetleg a Newcastle is megtréfálná a
MU-t akkor teljes lenne a gyönyör mára. Holnap meg jöhet a döntő és persze a győzelem!!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39860 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Sheva az utolsó meccsén jól játszott (Aston Villa 4-4),igaz ez csak 1 meccs,de lehet ezekután lendül be.Remélem, ha visszatért neki is jól fog menni.

Válasz küldése