Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39121 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem játszik vidics és ferdinand a westham ellen!nagyon remélem hogy a westham támadólag lép fel mert simán lőhetnének 1-2 gólt!!
mindörökké chelsea!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39122 Hozzászólás Szerző: undertow »

ha mar igy beindult a vita megjegyzem, hogy ez a szavazas meg januarban volt, most csak publikaltak az eredmenyt. ennek fenyeben erdemes ranezni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39123 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Puti írta:Az volt a szerencsénk, hogy mindig volt egy játékos, aki a hátán vitte a csapatot, amikor a többiek nem voltak formában. A szezon elején SWP, Lampard, majd JC és most Essien.
Annyiban igazad van, hogy a legtöbb meccsen volt 1-1 jobb egyéni produkció, de egy olyan csapatban, ahol a bajnoki cím a cél, azt hiszem, alap. De nem lehet ennyire egysíkúra hozni a dolgot, elég megnézni, (ha már csináltunk) a játékosok osztályozásának összesítő topikját. Ott van azért Drogba vagy Makelele neve, Cech is egy-két rosszabb meccset leszámítva hozott nekünk meccseket, de Ballack vagy Alex, akik a meccsszámokat tekintve epizodistának is tekinthetőek, képesek a folyamatosan jó teljesítményre. De említhetjük Belletti vagy Kalou nevét is. Az ANK alatti 1-1,5 hónapban Sevának is van miért köszönetet mondani. A lényeg azonban, hogy nincs egy tavalyi Drogba vagy Essien teljesítmény a tarsolyban...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#39124 Hozzászólás Szerző: Puti »

ZenZo írta:
Etelkozi írta:Azért az igen érdekes lesz, hogy a bajnokcsapatból nem fér be senki... :) :P
:) eheh. Na persze. De ha bajnokok leszünk is, nem sokat változtat azon, hogy lényegesen kiemelkedő teljesítményekkel nem rendelkezünk. Most nyilván nem CR7 megkérdőjelezéséről van szó, de csak példaképp a legeredményesebb Chelsea játékos Lampard, aki finoman szólva sem futott jó szezont idén sem, az első számú kapusunk, Cech fél idényt sérült volt, és be-becsúszott neki egy-egy komolyabb baki (bár James attól még egy merő vicc). Szóval szerinted ki az, aki beférne a csapatba? Voltak jó teljesítmények, de mindenki igen hullámzó alapvetőleg. Ha csak 1 kimagasló teljesítmény lett volna nálunk, akkor nyilván már a MU előtt állnánk. Őszintén tényleg csapaton belül nem tudnám eldönteni, ki az év játékosa - és nem azért, mint tavaly, hogy a két tökéletes közül nehéz dönteni...
Az volt a szerencsénk, hogy mindig volt egy játékos, aki a hátán vitte a csapatot, amikor a többiek nem voltak formában. A szezon elején SWP, Lampard, majd JC és most Essien.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39125 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:Azért az igen érdekes lesz, hogy a bajnokcsapatból nem fér be senki... :) :P
:) eheh. Na persze. De ha bajnokok leszünk is, nem sokat változtat azon, hogy lényegesen kiemelkedő teljesítményekkel nem rendelkezünk. Most nyilván nem CR7 megkérdőjelezéséről van szó, de csak példaképp a legeredményesebb Chelsea játékos Lampard, aki finoman szólva sem futott jó szezont idén sem, az első számú kapusunk, Cech fél idényt sérült volt, és be-becsúszott neki egy-egy komolyabb baki (bár James attól még egy merő vicc). Szóval szerinted ki az, aki beférne a csapatba? Voltak jó teljesítmények, de mindenki igen hullámzó alapvetőleg. Ha csak 1 kimagasló teljesítmény lett volna nálunk, akkor nyilván már a MU előtt állnánk. Őszintén tényleg csapaton belül nem tudnám eldönteni, ki az év játékosa - és nem azért, mint tavaly, hogy a két tökéletes közül nehéz dönteni...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39126 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Fabregassal ugyanaz a helyzet, mint Essiennel, csak fordítva.
Fabregas jól indult, aztán egy nagy szürke semmi, amit azóta játszik, tök átlag.
Essien meg a fordítottja.

Azért az igen érdekes lesz, hogy a bajnokcsapatból nem fér be senki... :) :P

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39127 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

garbage írta:...alapjában véve vannak véleményes játékosok ebben a 11-ben mindenféleképpen, tőletek mondjuk egy Essient mindenképp beraktam volna ebbe a csapatba nem az a látványosan játszó játékos de félelmetes munkát végez. :wink:
Többjük az, mint írtam én is (véleményes). Sajnos Essien szezonjának első fele sem sikerült valami fényesre, bár lehet, hogy csak a tavalyi remek szereplés után, de JM távozása után ő volt az egyik, akin leginkább meglátszott a hiánya. Grant alatt a kp. ezért is volt jóval gyengébb, mert nem adott pozíciót a játékosoknak, csak amolyan menjetek ki és csináljátok. Essien azóta nyom ismét hatalmas meccseket, mióta Grant belátta, hogy neki pozíció és feladat kell. Kb. mikor először tolta Grant is hátra jobbvédőnek. Szóval talán Carvalho az, aki tényleg befért volna ebbe a csapatba, Rio helyett. Szerintem. És igen, akikben egyetértünk, és megkérdőjelezhetetlen helyük van: Vidic, (én Clichyt is ide sorolom), CR7, Fabregas, Adebayor, Torres.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39128 Hozzászólás Szerző: garbage »

Chelseafan írta:C.Ronaldo lett az év játékosa a PFA-nél. Fabregas pedig az év fiatal játékosa.
Az év csapata pedig... (mondanom se kell, Chelsea-s nincs benne... :roll: )

James

Sagna Ferdinand Vidic Clichy

Ronaldo Gerrard Fabregas Young

Adebayor Torres

Egy Carvalho azért befért volna a két mu-s helyére...

james egy vicc, sagna én aláirom befért. rio vida a legstabilabb belső kettős alap. clichy véleményes. cr7 nem kérdés félelmetes szezont fut a szarházija.... gerrard.. szánalom, utálom, hogy evvel akarnak megetetni, hogy ő anglia legjobb kp-ja... igazolja is akkor ha tényleg ekkora császár mint állitják, szvsz túl van hypeolva. fabregas szépen játszott. young szerintem a jövő egyik nagy sztárja lehet. bayor is jó szezont tolt idén, torres rühellem de nem volt szar idén...

alapjában véve vannak véleményes játékosok ebben a 11-ben mindenféleképpen, tőletek mondjuk egy Essient mindenképp beraktam volna ebbe a csapatba nem az a látványosan játszó játékos de félelmetes munkát végez. :wink:
Follow Follow...

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39129 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Egyébként szerintem is befért volna Carvalho, a hibája ellenére.
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39130 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Ja :wink:
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39131 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Többször, több helyen volt már szó arról, hogy idén többen Grantnek tulajdonítottátok, hogy játszottunk pár sokgólos meccset, míg én állítottam, hogy idén a PL maga ilyen sokgólos. Utánanéztem csak kíváncsiságból, hogy hogyan is néz ki a három topbajnokságban a lőtt gólok száma:
PL
ManU - 36 meccs, 74 lőtt gól
Chelsea - 36 meccs, 62 lőtt gól

SerieA
Inter - 35/64
Roma - 35/66
Juventus - 35/68

LaLiga
Real - 34/71
Barca - 34/62

Jó mi? :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39132 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:C.Ronaldo lett az év játékosa a PFA-nél. Fabregas pedig az év fiatal játékosa.
Az év csapata pedig... (mondanom se kell, Chelsea-s nincs benne... :roll: )

James

Sagna Ferdinand Vidic Clichy

Ronaldo Gerrard Fabregas Young

Adebayor Torres

Egy Carvalho azért befért volna a két mu-s helyére...
Torenak igaza van. A csapaton belül is nehéz egyenletesen jó teljesítményt találni. Hiába van egy jó Ballackunk, ha a fél szezont kihagyta, hiába játszott JC 15-18 kiváló mérkőzést, ha nyomott mellette 10-12 alibi sz@rt... Vidic remekelt idén, talán Rio helyére Carvalho befért volna, az igaz. Clichy kiváló (AC-t bármikor visszaadám érte), Sagna szerintem nem, de PF vagy Belletti sem volt mindig topon. Ronaldo helye megkérdőjelezhetetlen, Fabregas ugyan elfáradt a végére, de az Arsenal nagytételben köszönhette neki, hogy pár fordulóval a vége előtt még legfőbb esélyesként kellett velük számolni a PL-ben. Gerrard számomra kérdőjeles, de hát Stevie Me-nek ott kell lennie... Young kérdőjel, őt keveset láttam játszani, de Malouda nem nagyon verné kenterbe... csatárok no comment, mindkettő megérdemelten van ott. Sajnos a játékosaink vagy hoztak annyi gyér meccset, mint amennyi jót, vagy hónaposkig tartó kihagyásaik voltak, így nem sok eséllyel indultak most ezen a szavazáson.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39133 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Chelseafan írta:C.Ronaldo lett az év játékosa a PFA-nél. Fabregas pedig az év fiatal játékosa.
Az év csapata pedig... (mondanom se kell, Chelsea-s nincs benne... :roll: )

James

Sagna Ferdinand Vidic Clichy

Ronaldo Gerrard Fabregas Young

Adebayor Torres

Egy Carvalho azért befért volna a két mu-s helyére...
Hiába van ott puli,pompis,szarzenálos meg villás...
Mi ott vagyunk a pl-be(bajnokesélyes) és a blbe!!!! :lol:
ENNYIIIII 8)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39134 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:A fura csak az, hogy hónapok óta szídjuk az edzőt meg a csapatot és egy jól sikerült meccs után mégis közel került a bajnoki cím... Kicsit ellentmondásos, nem?:)
Hát szerintem a csapatot annyira nem szidtuk, hanem csak Grant-et, Malouda-t meg Drogbát. :D És én azért büszke vagyok, hogy mégis bajnokesélyesek vagyunk, annak ellenére, hogy tényleg nem a mi szezonunk volt ez.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39135 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Carvalho befért volna, de, ha belegondolsz, hogy mi magunk bajban vagyunk az év játékosa választásnál...
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39136 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

C.Ronaldo lett az év játékosa a PFA-nél. Fabregas pedig az év fiatal játékosa.
Az év csapata pedig... (mondanom se kell, Chelsea-s nincs benne... :roll: )

James

Sagna Ferdinand Vidic Clichy

Ronaldo Gerrard Fabregas Young

Adebayor Torres

Egy Carvalho azért befért volna a két mu-s helyére...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39137 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem voltam otthon, bocsánat!:) Ráadásul nem láttam a meccset, így nem tudok érdemben hozzászólni...
A fura csak az, hogy hónapok óta szídjuk az edzőt meg a csapatot és egy jól sikerült meccs után mégis közel került a bajnoki cím... Kicsit ellentmondásos, nem?:)

Ettől függetlenül szerintem a ManU nem hibázik sem a West Ham, sem a Wigan ellen...
Only one Di Matteo!

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39138 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

:lol: :lol: :lol:
WE ARE THE CHAMPIONS

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Premier League

#39139 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Ricko írta:Nemtom észrevettétek-e most hogy megvertük a manu-t Tore valahogy eltűnt... :lol:
biztos gyászol :D
vagy bíztatja a manchester drukkereket a fórumukon, hogy 'semmi gond srácok, ti érdemlitek meg a bajnokságot, ne izguljatok, megy még a Chelsea a St.James' parkba....'
hehehehehehe
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#39140 Hozzászólás Szerző: Puti »

Ricko írta:Nemtom észrevettétek-e most hogy megvertük a manu-t Tore valahogy eltűnt... :lol:

:lol: :lol: :lol:

Válasz küldése