Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41961 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Mire elég 26.5 millió font?...Egy Torresre a poolhoz....kb a felét a megéri...talán..hogyha mi vettük volna..:D

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#41962 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Boulah oda való, ahová írták... :evil:

Semmi meglepő nincs Carvalho, Essien & Drogba "szerepeltetésében".
Man. Utd. ide-Man.Utd. oda, Scholes & Giggs a kedvenceim közé tartoznak. (Van Der Sar-t is sokra tartom.)
Arteta játéka úgy látszik nem csak nekem tetszik. Örülnék, ha a kék mezt kékre váltaná... :wink:

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#41963 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Nem tudom, hogy szoktátok e olvasni az indexen a nst nevű foci blogot, a stílusa elég kemény, cinikus és ellenszenves, de vanak jó meglátásai.
Nem nagyon szimpatizálnak a Chelseavel se Mourinhoval.
A lényeg alkatott egy negatív "köcsög" válogatottat, miben Boulahrouz révén szereplünk, lehet vitatkozni vele, de pár helyen igaza van:

http://nst.blog.hu/2007/06/11/premiersh ... tott_20_07

Ez után lett egy szuper válogatott is kikiálltva, amiben a három játékos kivitelével teljesen egyetértek.

http://nst.blog.hu/2007/07/02/premiersh ... tt_2006_07

Kiemelném, hogy elismerik Carvalho nagyságát és tudását, Essien és Drogba helye pedig vitathatatlan volt. Külön érdekesség, hogy C. Ronaldo nem került be csak a B válogatottba.

Mi a véleményetek erről?
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41964 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

szpecnaz írta:
Oziris írta:
twopac írta:etot meg lehet venni 30milió euróért?nem azér de szerintem drogba és eto elől brutális páros lenne!tudom hogy eto emberileg nem egy..de szerintem fantasztikus játékos!
viszont én egy valamit nem tudok elhinni,azt hogy hogy a francba pattan mindig oda a labda rút fán niszterojhoz és lövi meg szezononként a 30 gólt bárhol van,psv man u real
Ugy h RvN iszonyat jó csatár!
tipikus az a figura aki mindig jókor van jó helyen, erre is születni kell....
Olyan, mint Inzaghi. Nekik érzékük van ahhoz, hogy hova kell menni, hol kell állni, hogy kell beleérni, hogy gól legyen. Régen Sheva és Crespo is ilyen volt. Crespo már ismét a régi önmaga. Sheva még nem...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41965 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Oziris írta:
twopac írta:etot meg lehet venni 30milió euróért?nem azér de szerintem drogba és eto elől brutális páros lenne!tudom hogy eto emberileg nem egy..de szerintem fantasztikus játékos!
viszont én egy valamit nem tudok elhinni,azt hogy hogy a francba pattan mindig oda a labda rút fán niszterojhoz és lövi meg szezononként a 30 gólt bárhol van,psv man u real
Ugy h RvN iszonyat jó csatár!
tipikus az a figura aki mindig jókor van jó helyen, erre is születni kell....

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#41966 Hozzászólás Szerző: Oziris »

twopac írta:etot meg lehet venni 30milió euróért?nem azér de szerintem drogba és eto elől brutális páros lenne!tudom hogy eto emberileg nem egy..de szerintem fantasztikus játékos!
viszont én egy valamit nem tudok elhinni,azt hogy hogy a francba pattan mindig oda a labda rút fán niszterojhoz és lövi meg szezononként a 30 gólt bárhol van,psv man u real
Ugy h RvN iszonyat jó csatár!
Chelsea FOREVER!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41967 Hozzászólás Szerző: twopac »

etot meg lehet venni 30milió euróért?nem azér de szerintem drogba és eto elől brutális páros lenne!tudom hogy eto emberileg nem egy..de szerintem fantasztikus játékos!
viszont én egy valamit nem tudok elhinni,azt hogy hogy a francba pattan mindig oda a labda rút fán niszterojhoz és lövi meg szezononként a 30 gólt bárhol van,psv man u real
mindörökké chelsea!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41968 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Az Arsenal leigazolta Eduardo da Silvát a Dinamo Zágrábból. Úgyhogy szerintem mostmár hozzájuk se fog menni semmilyen nagy nevű csatár.

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... clid=3&lid

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#41969 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...így is meg lehet közelíteni a dolgot, meg úgy is, hogy profikról van szó...(rühellem, amikor egy játékosnak egy év kell arra, hogy valami értékelhető produkciót nyúúújtson, egy napnál is világosabb csapat szerkezetben)... :D
60 meccs helyett 45 is elég lenne az alapembereknek is...de erre tuti nem kerül sor...csak "fantáziáltam egyet"... :wink:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#41970 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem olyan jó az a rotáció,nem tudnának összeszokni a játékosk nem lennénk egy iagzi csapat,az alapemberkenek mindenféle képpenjácaniuk kell
mindörökké chelsea!!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#41971 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Én minden poszton örülnék a rotációnak.
Pl. nem lenne rossz, ha a padon is olyan emberek ülnének, akik ha pályára lépnek, nem érezném úgy, hogy gyengül velük a csapat. (bár ezt gondolom nem egyszerű megoldani, mert eddig sem sikerült...pl. nem sokan vállalják a padozást...ezért lenne jó a rotáció, mert akkor mindenki lehetőséget kap...ha egy játékosban eleve nem bízunk, akkor meg minek hozzuk ide...aki itt van, az játsssszzzzon...) :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41972 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
ZenZo írta:
bilhacica írta: ugyan már!!! angol? fiatal? tehetséges? technikás? ilyen nem kell Murinak. inkább Pizzaro kell neki ;) de nem irok rolla semmi rosszat mert még nem lépett pályára. meg kell várnom a szeptembert....
Vártalak már, unalmassá kezdett válni az élet. Vazze, ezt a bizakodást: meg kell várni a szeptembert :D Bent amúgy sem jött volna el padozni, Pizarro ingyen volt, míg Bentért nekünk min. 25 millát kellett volna leszurkolni. (tudom, Seva :) ). Bentet én is csipáztam volna, ezt elmondom, de azért szívderítő az optimizmusod :) ha sok játékost veszünk, sok pénzért, neveket, az a baj. Ha nem igazolunk, csak pár embert, az a baj. (egyébként tessék Sidwell) Szóval most még csak azt sem verheted el szegény JM-en, (vagy akár a klubon), hogy nem hoztak fiatalokat, mert eddig asszem 12-en érkeztek (igaz, volt három távozó is), és még 2-3 fiatal várható. Ezen kívül érkezett három játékos is, aki ingyen volt. Már-már azt hittem, hogy az idei igazolásainkba senki nem köthet bele... :)
szia Zenzo :) jaja nekem is hiányzik néha a forum légköre :) na meg a beszélgetéseink. olyan jo érzés amikor 2 hetente 1* egyet értünk :D
de amugy értsed már mit akartam mondani :) szal a kérdése a srácnak az volt hogy mi: hogy hogy nem szálltunk be a versenybe a megszerzéért?
én csak válaszoltam rá. azaz probáltam mert ami érthetetlen az érthetetlen (ugye itt arra gondolok hogy Bentre aki tutira el akart jönni nem is érdeklődtünk Pizzarot meg megvettük és aszem Bent elönyeit nem kell leirnom... fiatal és jo a plben, nah ilyen játékosbol van qrva kevés és mi csak nem is probáltuk meg megszerezni...)
jah amugy arra már nem is irok semmit hogy végül Tevez leigazolása is zátonyra futott azaz nem tom pontosan mi van vele :) , de persze Őt is egy vagyon lenne megszerezni... kb 10 milla... lófa$z egy ilyen játékosért. bár lehet sokkal többért adnák el mind1... swpnél többet biztos nem kérnének a 23 éves, évek ota számon tartott, argentin válogatottért...
jah és Zenzo figyeld meg ha vkit bántok, leszolok stb akkor mindig viszonyítom valamihez/ valakihez :)
tehát nem csak ugy unatkozásbol szurkálodok :D
Hm..azon is el kellene gondolkozni, hogy a most érkező játékosok hova érkeztek?...A cserepadra! Gyönyörűen mutatana cserepadunkon egy tevez,Bent csatársor...:)

Avatar
Gergely Ákos
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 21:19
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

#41973 Hozzászólás Szerző: Gergely Ákos »

Bilhacicával teljesen egyetértek, a klub nem bír a "szegény" Abramovics pénzéből egy játékost venni, vagy JM mindíg azt nézi hogy mindegy milyen játékos csak ingyen legyen.

ENNYIRE ROSSZ A HELYZET ????!!!!!!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41974 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
bilhacica írta:
Gergely Ákos írta:A Chelsea nem voksolt Bentre?
ugyan már!!! angol? fiatal? tehetséges? technikás? ilyen nem kell Murinak. inkább Pizzaro kell neki ;) de nem irok rolla semmi rosszat mert még nem lépett pályára. meg kell várnom a szeptembert....
Vártalak már, unalmassá kezdett válni az élet. Vazze, ezt a bizakodást: meg kell várni a szeptembert :D Bent amúgy sem jött volna el padozni, Pizarro ingyen volt, míg Bentért nekünk min. 25 millát kellett volna leszurkolni. (tudom, Seva :) ). Bentet én is csipáztam volna, ezt elmondom, de azért szívderítő az optimizmusod :) ha sok játékost veszünk, sok pénzért, neveket, az a baj. Ha nem igazolunk, csak pár embert, az a baj. (egyébként tessék Sidwell) Szóval most még csak azt sem verheted el szegény JM-en, (vagy akár a klubon), hogy nem hoztak fiatalokat, mert eddig asszem 12-en érkeztek (igaz, volt három távozó is), és még 2-3 fiatal várható. Ezen kívül érkezett három játékos is, aki ingyen volt. Már-már azt hittem, hogy az idei igazolásainkba senki nem köthet bele... :)
szia Zenzo :) jaja nekem is hiányzik néha a forum légköre :) na meg a beszélgetéseink. olyan jo érzés amikor 2 hetente 1* egyet értünk :D
de amugy értsed már mit akartam mondani :) szal a kérdése a srácnak az volt hogy mi: hogy hogy nem szálltunk be a versenybe a megszerzéért?
én csak válaszoltam rá. azaz probáltam mert ami érthetetlen az érthetetlen (ugye itt arra gondolok hogy Bentre aki tutira el akart jönni nem is érdeklődtünk Pizzarot meg megvettük és aszem Bent elönyeit nem kell leirnom... fiatal és jo a plben, nah ilyen játékosbol van qrva kevés és mi csak nem is probáltuk meg megszerezni...)
jah amugy arra már nem is irok semmit hogy végül Tevez leigazolása is zátonyra futott azaz nem tom pontosan mi van vele :) , de persze Őt is egy vagyon lenne megszerezni... kb 10 milla... lófa$z egy ilyen játékosért. bár lehet sokkal többért adnák el mind1... swpnél többet biztos nem kérnének a 23 éves, évek ota számon tartott, argentin válogatottért...
jah és Zenzo figyeld meg ha vkit bántok, leszolok stb akkor mindig viszonyítom valamihez/ valakihez :)
tehát nem csak ugy unatkozásbol szurkálodok :D

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#41975 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Chelseafan írta:Állítólag Anderson nem kap munkavállalásit. Így attól le tudják igazolni, csak kölcsönadják?
Néztem a Brazília-Mexikó meccset,Anderson egy nulla volt szerencsére :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41976 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:
Gergely Ákos írta:A Chelsea nem voksolt Bentre?
ugyan már!!! angol? fiatal? tehetséges? technikás? ilyen nem kell Murinak. inkább Pizzaro kell neki ;) de nem irok rolla semmi rosszat mert még nem lépett pályára. meg kell várnom a szeptembert....
Vártalak már, unalmassá kezdett válni az élet. Vazze, ezt a bizakodást: meg kell várni a szeptembert :D Bent amúgy sem jött volna el padozni, Pizarro ingyen volt, míg Bentért nekünk min. 25 millát kellett volna leszurkolni. (tudom, Seva :) ). Bentet én is csipáztam volna, ezt elmondom, de azért szívderítő az optimizmusod :) ha sok játékost veszünk, sok pénzért, neveket, az a baj. Ha nem igazolunk, csak pár embert, az a baj. (egyébként tessék Sidwell) Szóval most még csak azt sem verheted el szegény JM-en, (vagy akár a klubon), hogy nem hoztak fiatalokat, mert eddig asszem 12-en érkeztek (igaz, volt három távozó is), és még 2-3 fiatal várható. Ezen kívül érkezett három játékos is, aki ingyen volt. Már-már azt hittem, hogy az idei igazolásainkba senki nem köthet bele... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41977 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

szpecnaz írta:
Chelseafan írta:Állítólag Anderson nem kap munkavállalásit. Így attól le tudják igazolni, csak kölcsönadják?
már leigzaolták, nem?...szerintem így marad kölcsönben a porto-nál...
Most olvastam, hogy megvan az engedély. Úgyhogy játszhat... :roll:

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#41978 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

A Newcastle el akarja vinni a Barcában feleslegessé vált Guddy-t és Edmilsont(Henry+Yaya Touré miatt)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41979 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gergely Ákos írta:A Chelsea nem voksolt Bentre?
ugyan már!!! angol? fiatal? tehetséges? technikás? ilyen nem kell Murinak. inkább Pizzaro kell neki ;) de nem irok rolla semmi rosszat mert még nem lépett pályára. meg kell várnom a szeptembert....

Avatar
Gergely Ákos
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 21:19
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

#41980 Hozzászólás Szerző: Gergely Ákos »

A Chelsea nem voksolt Bentre?

Válasz küldése