Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41921 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én még nem érdeklődtem itthon, bár hirtelen rájöttem, hogy sürget az idő :) Eurosport2 eddig a közelben sem volt, az biztos, de hátha (bár szerintem extrás lesz). Egyébként meg nálam nem a kínai kommentár a legnagyobb gyengepontja a netes közvetítéseknek, hanem a gyorsaság, a felbontás, és a folyamatos futás. Neten lehet meccset nézni, de élvezni azért más. A magyar kommentárok minősége miatt nem hiányzik a szöveg érthetősége, de hogy a játékosokat ne ismerjem fel, csak annyit lássak, hogy a kékek a fehérekkel kergetik egymást, azt is 10 percenként 1 perces megszakadással, az azért nem tetszik. Szükségmegoldásnak jó, de másra nem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41922 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Remélem a Digi TV-be bekerül az Eurosport 2, mert nem lenne jó kínai kommentárral a neten nézni a meccseinket... :?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41923 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat mar amelyik heten van 6 elo kozvetites. nem mindig van.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#41924 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Wisey írta:
Pethy írta:Haljátok angol bajnokságot mi fogja közvetíteni? Úgy hallottam EUROSPORT de ha az akkor remélem a sima mert EUSOSPORT 2-m nincs :cry: SPORT 1-2 egyáltalán nem adja majd?

Szerk.: most olvastam eurosport-on :x :evil: :x :evil: "Ne felejtsék, augusztus 11-től az angol labdarúgó Premier League élőben, kizárólag az Eurosport 2-n. Jó szórakozást hozzá!"
Azt rebesgetik, bekerül a legtöbb előfizetői csomagba az Eurosport 2 is.
JA! És !6! meccset fog közvetíteni az Eurosport 2 7nte. Tök zsír! Augusztustól indul.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#41925 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Wisey írta:
Pethy írta:Haljátok angol bajnokságot mi fogja közvetíteni? Úgy hallottam EUROSPORT de ha az akkor remélem a sima mert EUSOSPORT 2-m nincs :cry: SPORT 1-2 egyáltalán nem adja majd?

Szerk.: most olvastam eurosport-on :x :evil: :x :evil: "Ne felejtsék, augusztus 11-től az angol labdarúgó Premier League élőben, kizárólag az Eurosport 2-n. Jó szórakozást hozzá!"
Azt rebesgetik, bekerül a legtöbb előfizetői csomagba az Eurosport 2 is.
Nem tom T-Kábelt most néztem de még extrába sincs benne... bizakodjunk... vagy marrad a peer-to-peer :?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#41926 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Pethy írta:Haljátok angol bajnokságot mi fogja közvetíteni? Úgy hallottam EUROSPORT de ha az akkor remélem a sima mert EUSOSPORT 2-m nincs :cry: SPORT 1-2 egyáltalán nem adja majd?

Szerk.: most olvastam eurosport-on :x :evil: :x :evil: "Ne felejtsék, augusztus 11-től az angol labdarúgó Premier League élőben, kizárólag az Eurosport 2-n. Jó szórakozást hozzá!"
Azt rebesgetik, bekerül a legtöbb előfizetői csomagba az Eurosport 2 is.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#41927 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Haljátok angol bajnokságot mi fogja közvetíteni? Úgy hallottam EUROSPORT de ha az akkor remélem a sima mert EUSOSPORT 2-m nincs :cry: SPORT 1-2 egyáltalán nem adja majd?

Szerk.: most olvastam eurosport-on :x :evil: :x :evil: "Ne felejtsék, augusztus 11-től az angol labdarúgó Premier League élőben, kizárólag az Eurosport 2-n. Jó szórakozást hozzá!"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41928 Hozzászólás Szerző: undertow »

ilyen eladasok utan coppel orulhet, ha nem esik ki a reading.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41929 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:- Bemutatták Bernd Schustert, aki bejelentette: egyik célja Fabregas megszerzése
mintha ezt o dontene el :)
Jah... de hát valamit csak mondani kellett, nem?! Amúgy én is kíváncsi leszek rá, a Getafe-val nagy dolgot vitt véghez, de a Real nagy falat. Én elismerem Coppelt is, főleg azt, amit a Readinggal művelt, de nehezen képzelném el a Chelsea vagy akár a MU élén. Egy év nem sok. Majd ha jövőre is a középmezőnyben tudja tartani a csapatot, akkor megemelem előtte a kalapom.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41930 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:
ZenZo írta:- Bemutatták Bernd Schustert, aki bejelentette: egyik célja Fabregas megszerzése
mintha ezt o dontene el :)
bernd...hát...érdekes döntés....de puding próbája az evés...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41931 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:- Bemutatták Bernd Schustert, aki bejelentette: egyik célja Fabregas megszerzése
mintha ezt o dontene el :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41932 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

- Nagy fegyvertény lehet a Fulham számára, hogy meg tudták tartani további két évre Antii Niemit.
- Az Ajax csatáráért, Ryan Babelért versenybe szállt a Pool is az Arsenal mellett. (pedig ennek a srácnak milyen jól állna a kék :) )
- Bemutatták Bernd Schustert, aki bejelentette: egyik célja Fabregas megszerzése
- A United már csak pár lépésre van Tevez leigazolsásától (ahogyan az várható volt az elmúlt napok alapján)
- Most olvasom, hogy a Villa végre megszerezte Reo-Cokert végül 8,5 milláért.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#41933 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Sky-on megjelent, hogy az első fordulóban augusztus 12-én vasárnap délután fél3kor játszunk!
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41934 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tibi71 írta:... a világon nincs olyan játékos akiről itt 5-en nem mondanák meg, hogy miért nem jó! ...
:lol: Jót röhögtem, mikor először olvastam, pedig mekkora igazság! Ettől függetlenül azért én is le szoktam írni a véleményem egy-egy adott játékosról, akinek felmerül a neve a Chelseavel kapcsolatban, hogy miért igen, vagy miért nem látnám szívesen köztünk. Én hasonló véleményen vagyok pl. a portugál paprikajancsival, akit a fél világ idehozna, csak mert ... hát, igazából nem is tudom, miért.
Mellesleg Malouda érkezésével jogos lenne Sweep távozása, hisz a jelenlegi kerettagok közül a leggyengébb teljesítményt nyújtotta eddig, csak az a baj, hogy a francia balos, SWP meg jobbos, és jobbosokból nem állunk valami jól...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#41935 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta: 19évessen Drogba se volt sehol pl!Vann aki fiatalon befut utána meg eltünik a süllyesztőben!Meg van aki késöbb lesz sztár!Szóval ez a kijelentés nézet kérdése!
Ezzel messzemenőkig egyetértek, tele van a világ ilyen fiatalon nagy játékosnak, tehetségnek, ilyen-olyan utódnak kikiáltott, örök ígéret fiatalokkal, akik 18-19 évesen uralták a világot, 24-25 évesen meg nincsenek sehol. Az igaz, hogy ritkább, ha valaki 25 évesen, vagy az után lesz világmegváltó a futballban, de erre a legjobb példa a már sokat említett Drogba.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41936 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

bilhacica írta:
s-h-i-n-e.com írta: Amikor pályára lépett, utána majd lehet mocskolni...Jó szórakozást.) :D
ha szarul fog játszani (nem küzd) meg is teszem majd. ha átlagos (jó) formát fog nyujtani majd csendben örülök hogy jött, ha meg szuper lesz majd lélekben elnézést kérek tőlle. ennyi :)
akkor nem értem előre miért b&sztatod ! még ide sem jött be sem mutattkozott,be sem tudta bizonyitani,hogy helye van a csapatba ! egyébként én örülnék maludának mert robben sérülékeny swp gyenge(volt kb 5 jó meccse 2 év alatt) kalou-nak nem igazán ez a posztja sinclair még nagyon fiatal joe-nak pedig most volt egy hosszú sérülése ! maluda jó játékos és a bl-ben nagyon jó volt ! a világon nincs olyan játékos akiről itt 5-en nem mondanák meg,hogy miért nem jó ! abból a lyon-ból jött amiből essien és ott húzó ember volt ! én swp-et küldeném el mert 2 év alatt 2 gólr rugott a pl-be támadó létére !! ezt nem könnyű megmagyarázni !

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41937 Hozzászólás Szerző: Megyó »

s-h-i-n-e.com írta: Amikor pályára lépett, utána majd lehet mocskolni...Jó szórakozást.) :D
ha szarul fog játszani (nem küzd) meg is teszem majd. ha átlagos (jó) formát fog nyujtani majd csendben örülök hogy jött, ha meg szuper lesz majd lélekben elnézést kérek tőlle. ennyi :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#41938 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...majd megszereted az újakat is... 8)
Az esetleges sérülések matt kell még ember... :)
A Lyon-nal nincs probléma. 8) (Amíg nem látok valakit kékben játszani, addig nem álmodozgatok róla, hogy vajh milyen lesz. Amikor pályára lépett, utána majd lehet mocskolni...Jó szórakozást.) :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#41939 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Antifiu írta:
s-h-i-n-e.com írta:
Egyébként Malouda még itt sincs. Nem játszott egy percet sem, és már el is temette a sok zseniális kritikus. Botrány.
Nem a kvalitását kérdőjelezik (-zem) meg, hanem a középpályánk túlzsúfoltságát. Meg azért hamarabb a szívemhez nőttek a jelenlegi játékosok (Boula, Ballack kivétel :roll: ), mint az érkezők, de persze ez változhat. Mégis...
yaya. semmi olyan extrát nem tud hogy indokolt lenne Cole vagy Robben esetleges kezdő pozicioját veszélyeztetni miatta. azt meg már nem is mondom hogy mielőtt vki azt hinné hogy Ő beáll és majd hu de nagyon szépek lesznek a támadások azok rosszul teszik. Lyon és francia bajnokság szintü játékos...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#41940 Hozzászólás Szerző: Anti »

s-h-i-n-e.com írta:
Egyébként Malouda még itt sincs. Nem játszott egy percet sem, és már el is temette a sok zseniális kritikus. Botrány.
Nem a kvalitását kérdőjelezik (-zem) meg, hanem a középpályánk túlzsúfoltságát. Meg azért hamarabb a szívemhez nőttek a jelenlegi játékosok (Boula, Ballack kivétel :roll: ), mint az érkezők, de persze ez változhat. Mégis...

Válasz küldése