Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41981 Hozzászólás Szerző: undertow »

annyi lenne a dolguk, hogy ha nem a barcanal van a labda, akkor nem hagyjak egyedul elore rohanni az ellenfel szelsovedoit, hogy ne kelljen tulerovel szembenezniuk a sajat szelsovedoiknek.
ehhez igazan nem kell sok. mindketten kepesek ra. csak az edzonek meg kell ertetni veluk, hogy vagy ez, vagy nem nyernek.

mondjuk en nem banom, ha nem lesz vilagvero csapat a barca :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41982 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:
Zsoca87 írta:Hát ez így elméletben jól hangzik, de szerintem attól még nagyon lyukas lesz a Barca a széleken jövőre, ha Eto'o marad! Az a baj, hogy így elveszik a felállás egyensúlya. Elől túl sok játékos van. Szerintem.

Mármint ez nem baj :D (hogy a Barca Real-szindrómás lesz) csak így a felállás szempontjából baj. :D
nem ertem az osszefuggest. azert lesz szar a vedelem a szeleken mert eto'o marad? :S

lyukasnak lyukas lesz, de azert mert nincsenek normalis vedoik. es hat rijkaardnak sem erossege a vedelem megszervezese...

egyebkent ebben a felallasban 4en vannak elol, a masik 6 jatekos mindig hatrajon vedekezni. ez nem rossz arany. foleg, hogy nem clean sheet rekord a celjuk, eleg ha tobbet rugnak a masik csapatnal ;)
egy jo edzovel es egy par klasszis vedovel brutalis csapat lennenek.
pl ha megy whinger es viszi gallast...
Na szóval:

1. Ha eto'o marad akkor szitne tuti h ebben a felállásban játszanak majd,
2. És ebben a felállásban lehet elméletben dumálni arról, hogy a széleken ronaldinyó meg messi hogyan kéne védekezzen, mert nem fognak úgy védekezni! :D Ezért mondom azt h a széleken nagyon meg lehet majd verni őket. Lesznek olyan meccsek, ez tuti, ahol ők fognak 4,5 gólt rúgni, de bőven lesz olyan is, ahol nem fog ez összejönni.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#41983 Hozzászólás Szerző: Ricko »

szpecnaz írta:
Ricko írta:Guddy,Saviola,Giuly,Deco sztem ők biztosan távoznak. Guddy-t vissza lehetne hozni :!:
hagyjuk már ezt a guddy témát...guddy elment mert nem fogadta el a kispadot....ha visszajönne megint csak a padra jönne...
Manapság nem nagyon van olyan nagycsapat ahol kezdő lenne... Talán az Arsenal :lol:
Yes, We BLUE!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#41984 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ricko írta:Guddy,Saviola,Giuly,Deco sztem ők biztosan távoznak. Guddy-t vissza lehetne hozni :!:
hagyjuk már ezt a guddy témát...guddy elment mert nem fogadta el a kispadot....ha visszajönne megint csak a padra jönne...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41985 Hozzászólás Szerző: undertow »

egyebkent nem muszaj am minden meccsen jatszani mind a negyuknek ;)

chivut tavaly nyaron itt is szivesen lattam volna, iden mar nem volt olyan meggyozo. de nem rossz. a barcanak szinte biztos erosites lenne.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41986 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chivu elég klasszis védő? Mert őt is nagyon meg akarják szerezni...
Mind1, szerintem ebből a Barcából nem lesz egy világverő csapat. Nincsenek vízhordók, úgyhogy a kemény meccseken majd elvéreznek...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41987 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:
Ricko írta:Guddy,Saviola,Giuly,Deco sztem ők biztosan távoznak. Guddy-t vissza lehetne hozni :!:
...csinálhatnánk egy jó üzletet. Eladtuk 8 milláért, és nagylelkűen visszavesszük 3-ért... 8)
nem latok erre eselyt, amiota idehoztuk pizarrot.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41988 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:...sajna szerintem működőképes is lehet a 4 támadószellemű játékos...ha van 2 védekező középpályás is a csapatban...(és ha legalább az egyik nem teljesen hü**e a támadás építéshez sem...) :lol:
xavi. a masik meg egy kemeny, labdaszerzo kp legyen. vieira, keane, essien tipusu. jelenleg egy marquezuk van... a blbe nala azert jobb kell.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41989 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:
undertow írta:zsoca: a szelsovedoknek ennel a felallasnal alpvetoen nem tamadofelfogasban kell jatszaniuk, azaz nem rohangalhatnak fel orrba-szajba. maradnak hatul vedekezni. az ellenfel fullbackjeit meg igenis tamadja le es kisergesse goofy es messi.
Hát ez így elméletben jól hangzik, de szerintem attól még nagyon lyukas lesz a Barca a széleken jövőre, ha Eto'o marad! Az a baj, hogy így elveszik a felállás egyensúlya. Elől túl sok játékos van. Szerintem.

Mármint ez nem baj :D (hogy a Barca Real-szindrómás lesz) csak így a felállás szempontjából baj. :D
nem ertem az osszefuggest. azert lesz szar a vedelem a szeleken mert eto'o marad? :S

lyukasnak lyukas lesz, de azert mert nincsenek normalis vedoik. es hat rijkaardnak sem erossege a vedelem megszervezese...

egyebkent ebben a felallasban 4en vannak elol, a masik 6 jatekos mindig hatrajon vedekezni. ez nem rossz arany. foleg, hogy nem clean sheet rekord a celjuk, eleg ha tobbet rugnak a masik csapatnal ;)
egy jo edzovel es egy par klasszis vedovel brutalis csapat lennenek.
pl ha megy whinger es viszi gallast...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#41990 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Ricko írta:Guddy,Saviola,Giuly,Deco sztem ők biztosan távoznak. Guddy-t vissza lehetne hozni :!:
...csinálhatnánk egy jó üzletet. Eladtuk 8 milláért, és nagylelkűen visszavesszük 3-ért... 8)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#41991 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...sajna szerintem működőképes is lehet a 4 támadószellemű játékos...ha van 2 védekező középpályás is a csapatban...(és ha legalább az egyik nem teljesen hü**e a támadás építéshez sem...) :lol:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41992 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Saviola tuti hogy megy, ő már bejelentette! A többi meg elég sanszos.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#41993 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Guddy,Saviola,Giuly,Deco sztem ők biztosan távoznak. Guddy-t vissza lehetne hozni :!:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41994 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:zsoca: a szelsovedoknek ennel a felallasnal alpvetoen nem tamadofelfogasban kell jatszaniuk, azaz nem rohangalhatnak fel orrba-szajba. maradnak hatul vedekezni. az ellenfel fullbackjeit meg igenis tamadja le es kisergesse goofy es messi.
Hát ez így elméletben jól hangzik, de szerintem attól még nagyon lyukas lesz a Barca a széleken jövőre, ha Eto'o marad! Az a baj, hogy így elveszik a felállás egyensúlya. Elől túl sok játékos van. Szerintem.

Mármint ez nem baj :D (hogy a Barca Real-szindrómás lesz) csak így a felállás szempontjából baj. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41995 Hozzászólás Szerző: undertow »

valdesnel a pl kozepmezonyeben jobb kapusok vannak...

zsoca: a szelsovedoknek ennel a felallasnal alpvetoen nem tamadofelfogasban kell jatszaniuk, azaz nem rohangalhatnak fel orrba-szajba. maradnak hatul vedekezni. az ellenfel fullbackjeit meg igenis tamadja le es kisergesse goofy es messi.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#41996 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Zsoca87 írta:Hát Eto'o maradása még nem 100%. Amúgy ez elég erős védekezési problémákat fog felvetni, ha úgy állnak fel ahogy undertow írta, mert a széleken nem lesz rendes védelmük, ill. ha a középső középpályások kell kimenjenek, akkor meg középen gyalogolnak át rajtuk.

Szóval szerintem ez a 4 játékos egy csapatban nem fér el. De lehet van rá vmi mód, csak én nem látom...
szerintem pedig most kezdödött el a barcába az ami évekóta tart a reálnál :D mindenki támadni akar és senki nem akarja cipellni a zongorát ! kiváncsi vagyok jövőre mennyi gólt fognak kapni !

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#41997 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát Eto'o maradása még nem 100%. Amúgy ez elég erős védekezési problémákat fog felvetni, ha úgy állnak fel ahogy undertow írta, mert a széleken nem lesz rendes védelmük, ill. ha a középső középpályások kell kimenjenek, akkor meg középen gyalogolnak át rajtuk.

Szóval szerintem ez a 4 játékos egy csapatban nem fér el. De lehet van rá vmi mód, csak én nem látom...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#41998 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:---onri----eto'o
goofy-----------messi
------xavi-DM

mondjuk igy. decot allitolag ugyis kivagjak. egy fasza vedekezo kp kell xavi melle, es kesz. no meg persze egy kapus es egy komplett vedelem :)
Yaya Tourét vagy De Rossit akarják megvenni. Kapusnak ott van Valdes, akit utálok, de nem egyszer mentette már meg a Barcát az égéstől. Igaz vannak óriási bakijai is. :) A védelem meg tényleg kaka, azon nem lehet változtatni, amíg ilyen Oleguerek is játszanak... :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41999 Hozzászólás Szerző: undertow »

---onri----eto'o
goofy-----------messi
------xavi-DM

mondjuk igy. decot allitolag ugyis kivagjak. egy fasza vedekezo kp kell xavi melle, es kesz. no meg persze egy kapus es egy komplett vedelem :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42000 Hozzászólás Szerző: kdako »

Az Arsenal össze fog omlani, a fiatalokon egyre nagyobb lesz a nyomás, és azért Adebayortól nem lehet annyit tanulni, mint Henry-tól. én ennek persze csak örülök, egyúttal kiváncsi vagyok, hogy a Barca miként rakja össze a Messi, Goofy, Henry, Eto'o négyest.
GO BLUES!

Válasz küldése