Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1741 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2021. augusztus 28., szombat 14:04
Bandi írta: 2021. augusztus 28., szombat 13:58 Mondjuk az nem Arteta hibája hogy full középszerű játékosokra elköltöttek 100+ millió fontot. Ettől függetlenül szerintem is váltaniuk kellene, túl nagy falat volt ez a munka Arteta-nak tapasztalat nélkül, kicsit hasonlít Lampard utolsó hónapjaihoz a helyzete.
Talán annyi beleszólása volt a spanyolnak, hogy "igen, jöhet XY", még ha nem is név szerint White-ot, Odegaard-ot és társait nevezte meg. Lampard helyzetéhez szerintem nem hasonlít, december előtt meneteltünk. Artetanak nem nagyon volt még jó időszaka vezetőedzőként.

Szabad edzők közül sem nagyon válogathatnak majd, mert akinek nincs klubja, de "valaki", mint Conte, az nem szivatná magát ezzel a pozícióval, aki pedig realisztikus opció az ugyanúgy járhat mint Arteta. Bár Favre-val, Foncesca-val egész biztos jobban nézne ki ez a keret is.
Nem biztos hogy sok beleszólása volt, ha meg igen akkor is hiába kért volna minőségi játékost, manapság nem olyan vonzó az Arsenal, főleg európai kupa nélkül. Volt azért jobb időszaka azért ha jól rémlik, de inkább arra értettem a hasonlatot Lampard-al kapcsolatban hogy Frank-nél sem volt már nagyon koncepció végén, a tapasztalatlansága miatt ő se tudta mit kezdjen a csapattal.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1742 Hozzászólás Szerző: broduer »

Amazing24 írta: 2021. augusztus 28., szombat 14:14 Csunya vege lesz igy ennek a meccsnek... :mrgreen:
De amúgy éppen az mutatja mekkora szar Arteta, hogy a minimálisan erősebb kerettel és egy átlagon picit felüli edzővel rendelkező Sp*rs verte ezt a Cityt.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#1743 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Csunya vege lesz igy ennek a meccsnek... :mrgreen:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1744 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2021. augusztus 28., szombat 13:58
Dante írta: 2021. augusztus 28., szombat 13:53 Kíváncsi vagyok, hogy a mai nap után is Arteta lesz e az edző. Egyik részről szép dolog a türelem, rengetegszer jól jött volna nálunk, másfelől az Arsenal vezetőségének már a szezon végén lépnie kellett volna. Elköltöttek egy csomó pénzt egy olyan edzőnek aki alatt már a harmadik fordulóban remeg a pad, nem is kicsit. Semmi koncepció.
Mondjuk az nem Arteta hibája hogy full középszerű játékosokra elköltöttek 100+ millió fontot. Ettől függetlenül szerintem is váltaniuk kellene, túl nagy falat volt ez a munka Arteta-nak tapasztalat nélkül, kicsit hasonlít Lampard utolsó hónapjaihoz a helyzete.
Talán annyi beleszólása volt a spanyolnak, hogy "igen, jöhet XY", még ha nem is név szerint White-ot, Odegaard-ot és társait nevezte meg. Lampard helyzetéhez szerintem nem hasonlít, december előtt meneteltünk. Artetanak nem nagyon volt még jó időszaka vezetőedzőként.

Szabad edzők közül sem nagyon válogathatnak majd, mert akinek nincs klubja, de "valaki", mint Conte, az nem szivatná magát ezzel a pozícióval, aki pedig realisztikus opció az ugyanúgy járhat mint Arteta. Bár Favre-val, Foncesca-val egész biztos jobban nézne ki ez a keret is.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Premier League

#1745 Hozzászólás Szerző: White »

Legalább 30x hangzott el Peet mester szájából eddig hogy no para az Arsenal majd akkor fog jól kinézni amikor a Saka - Smith-Rowe-Odegaard hármas összeáll :mrgreen:
#OnceABlueAlwaysABlue

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1746 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2021. augusztus 28., szombat 13:53 Kíváncsi vagyok, hogy a mai nap után is Arteta lesz e az edző. Egyik részről szép dolog a türelem, rengetegszer jól jött volna nálunk, másfelől az Arsenal vezetőségének már a szezon végén lépnie kellett volna. Elköltöttek egy csomó pénzt egy olyan edzőnek aki alatt már a harmadik fordulóban remeg a pad, nem is kicsit. Semmi koncepció.
Mondjuk az nem Arteta hibája hogy full középszerű játékosokra elköltöttek 100+ millió fontot. Ettől függetlenül szerintem is váltaniuk kellene, túl nagy falat volt ez a munka Arteta-nak tapasztalat nélkül, kicsit hasonlít Lampard utolsó hónapjaihoz a helyzete.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#1747 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kíváncsi vagyok, hogy a mai nap után is Arteta lesz e az edző. Egyik részről szép dolog a türelem, rengetegszer jól jött volna nálunk, másfelől az Arsenal vezetőségének már a szezon végén lépnie kellett volna. Elköltöttek egy csomó pénzt egy olyan edzőnek aki alatt már a harmadik fordulóban remeg a pad, nem is kicsit. Semmi koncepció.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#1748 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Mondjuk azert annyira eros keretuk nincs, a city kitomi oket siman, tolunk is megkaptak ami jar nekik, szerintem iden vegleg megragadnak a kozepmezonybe es onnan nehez lesz visszamaszniuk. Egyszeruen gyenge a csapat, gyenge a keret, az edzo stb. Hol vannak ok keret tekinteteben tolunk, a city vagy az muhoz kepest?! Kanyarba se.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#1749 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nem gúnyolódásból kérdezem, de mi motivál manapság egy minimális ambícióval rendelkező játékost (pl. Odegaard), hogy az Arsenalba igazoljon? Annyira szánalmas lett ez a csapat, hogy már röhögni sincs kedve az embernek. Játékosként ezerszer inkább mennék egy West Hambe, vagy Leicesterbe, vagy akár egy kieső jelölthöz, ahol van esély egy pozitív szezonra (ha sikerül bent maradni), mint a kátyúsokhoz.

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#1750 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ha az Arsenalnál egy icipici szakmai háttér van, akkor ma látjuk utoljára Artetat :D Egy ilyen kerettel ennyire gyenge eredményeket elérni atya ég

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2287
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#1751 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bandi írta: 2021. augusztus 27., péntek 16:08 Fabrizio Romano @FabrizioRomano
Manchester City have decided to LEAVE negotiations for Cristiano Ronaldo. He’s NOT joining Manchester City - club position has been so clear in the last minutes. #MCFC #Ronaldo

Fabrizio Romano @FabrizioRomano
Manchester United are preparing their official contract proposal to Cristiano Ronaldo! Jorge Mendes will receive it soon. Man Utd are “confident” now. #MUFC #Ronaldo

Úgy tűnik united lesz belőle.
Hivatalos is lett
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#1752 Hozzászólás Szerző: Traxver »

focimark írta: 2021. augusztus 27., péntek 17:58 Ez komoly kérdés? Bárhova beférne még mindig nagyszerű statokat hoz és nem nagyon látszik, hogy lefel ívelne a karrierje, a gyenge juventusból is nagyon kimagaslott.
Amikor meg kellett akkor meg lefele lógott ki pl a BL meccseken (talán az atletico ellen mutatta meg 3 éve)
Itt azért másabb védők vannak de tény, hogy a tehenek sokat nyertek vele.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#1753 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ez komoly kérdés? Bárhova beférne még mindig nagyszerű statokat hoz és nem nagyon látszik, hogy lefel ívelne a karrierje, a gyenge juventusból is nagyon kimagaslott.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#1754 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Most eltudja nekem mondani valaki, hogy mi a lószarnak kell a teheneknek CR? :D Na mindenestre Cavani akkor csomagolhat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#1755 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta: 2021. augusztus 27., péntek 16:37 Vicces ahogy a United szurkolói elkezdtek tegnap Messigoatozni mikor jöttek a CR Citys hírek, Citysek meg egy United legendát éltettek. Most meg hírtelen feje tetejére állt minden. :lol:
Jaja, el lett hordva mindennek, most meg törölhetik ti tonnaszámra a tweeteket :D Szerencsétlenek.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#1756 Hozzászólás Szerző: focimark »

Vicces ahogy a United szurkolói elkezdtek tegnap Messigoatozni mikor jöttek a CR Citys hírek, Citysek meg egy United legendát éltettek. Most meg hírtelen feje tetejére állt minden. :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#1757 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ajj, túl korán kezdtem örülni :D Na de akkor lehet röhögni a City-n.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Premier League

#1758 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Bruno Fernandes eret vág :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1759 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bassza meg :D hat nem tudom, szerintem abszolut nem illik a Utd-be.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#1760 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Fabrizio Romano @FabrizioRomano
Manchester City have decided to LEAVE negotiations for Cristiano Ronaldo. He’s NOT joining Manchester City - club position has been so clear in the last minutes. #MCFC #Ronaldo

Fabrizio Romano @FabrizioRomano
Manchester United are preparing their official contract proposal to Cristiano Ronaldo! Jorge Mendes will receive it soon. Man Utd are “confident” now. #MUFC #Ronaldo

Úgy tűnik united lesz belőle.

Válasz küldése